• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
Baby, aj vam to vsetko tak strasne rychlo ubieha? Ja to nestiham sledovat, je pondelok a zrazu je pondelok zas... :confused: :grinning: . Dala som konecne nejake fotecky do albumu, tak mozte mrknut :wink: .
10. aug 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame 3mesiace za 4 dni :confused: :dizzy_face:
10. aug 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika ale v pase mas zemate 2mesiace a 3tyzdne. musis mat najskor 4tyzdne. Ktoreho sa mala narodila?
10. aug 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika pekne detuchy
10. aug 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si to ratam tak divno asi :sweat_smile:, tie 4dni su do 14. Mala sa narodila 14.5. Ratas mesiace kalendarne alebo podla tyzdnov?
10. aug 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki uz kalendarne tak potom 14 mude mat 3mesiace ale potom si v pase uprav datum narodenia malej asi ho tam mas zle
10. aug 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi ja tu velku sedacku riesim ale pre klarku... magdalenka este ma cas vozit sa vo vajicku... :grinning:
10. aug 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala termin 14.5. :sweat_smile:
10. aug 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi, no pozerala som v profila a mam to tam dobre zadane..14.5. ... tak nechapem :confused:
10. aug 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luba, ako Kristinka reaguje na malinku? Lukasko Klarku stale pusinkuje, hladka, niekedy by ani nemusel..ked spinka :sweat_smile: . Zatial ju ma strasne rad, rozprava jej rozpravky, basnicky...a take to prihovaranie "a kto sa nam to zobudil..." :grinning: :grinning: :grinning: . Je strasne zlaty...nahodi tenky hlasok a prihovara sa jej. A ked place, tak ma hned zhuka..."nemala by si jej dat papat" :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki no presne aj u nas to tak je ale ked spinka tak uz sa naucila ze ju ma nechat, ale ked je hore tak jej neda pokoja :slight_smile: , ale je to aj dobre aspon si daco porobim teraz neni uz tyzden doma a som v jednom kole ked mala nespi musi na nu niekto rozpravat alebo sa s nou hrat
10. aug 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika asi sa to nahodi lebo ked mala 2 mesiace a 28 dni tak to su 4tyzdne a po 30-tich sa pocita cely mesiac tak to mas dobre asi budes mat zajtra alebo v stredu uz 2mesiace a 4tyzdne
10. aug 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No maly sa tiez pomaly uci, ze ked spi, tak by ju nemusel tolko mojkat :grinning: , ale nie vzdy sa mu to podari. Kiku mas na prazdninach? Ja uz sa neviem dockat, kedy pojde k svagrinej na tyzden :sweat_smile: :sweat_smile: . Chyba mu ta skolka, nemozem sa mu teraz tolko venovat a on sa potom nudi niekdey... Klara si tiez uz vyzaduje pozornost, niekedy sa strasne hneva, ked ju dam do lehatka, zacne rozpravat na tie hracky a ony potvory nie a nie odopvedat..tak taky krik spusti, ze ju musim od tial zobrat :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika ano je na prazdninach a pride az v sterdu vecer a to idem s malou v stredu na ockovanie tak neviem co budem robit skorej vecer ci sa venovat Kike alebo fukat bolave nozicky barborke :slight_smile:
10. aug 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme na to ockovanie vo stvrtok, tak som zvedava, ci aj horucky nastupia. Pri Lukaskovi nobol s tym ziadny problem.
Mozno bude tie bolave nozky fukat Barborke Kika :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Inac su zlatucke, pozrala som foto :dizzy_face:
10. aug 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala uz spi vyse 2.5hod :confused: :confused: :confused: , kazdu chvilu na nu nakukam :sweat_smile: . A dokonca aj Luki zaspal :confused: , tak mam booozsky klud, dvojhodinovy :confused: :confused: :dizzy_face:
10. aug 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne mala spala od 12 do tretej a teraz uz vymysla fnuka a nechce sa mi ist von priserne tam fuka
10. aug 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u vas fuka? Tu teda nie.. Mala je na balkone a este staaaale spi :confused: . Nechapem z nej normalne. Uz som asi prekonala laktacnu krizu a sa dobre napapala :dizzy_face: Teda dufam..lebo som to uz chcela vzdat :fearful: ale zacala som do seba ladovat vstko mozne a tusim to zabralo :dizzy_face:
10. aug 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
My sme boli v meste. Nemajú na mňa nikde podprsenku :angry: ... Potrebujem s odopínatelnými ramienkami a nič.... Aj topánky som chcela a jediné čo sa mi páčili, tak nemali moje číslo :angry: :angry: :angry: ...

Teraz sme konečne domka. Malinka pospinkáva a pofňukáva. Mám ju na odposluchu, tak som v strehu :grinning: ... Ale už som stihla poprať a aj ryžu navariť. Idem teraz žehliť.

Zajtra nás pravdepodobne čaká očkovanie :cry:
10. aug 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sssimi nas caka v stredu ockovanie nasa je akasi ufnukana uz terti den to ten 4-mesiac pekne zacina :frowning2:
10. aug 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki fuka a mraci sa ktovie co z toho bude
10. aug 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak mi sme sa dneska zobudili a kukame a mala opalena podla ciapky hned som ju natrela vcera som si to pritom ani nevsimla a ani neviem kedy ju mohlo opalit ved davam pozor stale zajtra nas caka poradna tak dufam ze ma dr zdrbe ale uz to bude mat dobre hadam
10. aug 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no nas Adamko si vyzaduje stalu pozornost, ked nespi musi na neho stale niekto hovorit. Vtedy je spokojny a vysmiaty. Akonahle je minutu sam, uz sa mu to nepaci, zacne mrncat. Dnes spal tak dokopy 3 hodinky. Teraz mi zaspal, tak som zvedava, ci bude za chvilku hore, alebo uz potiahne tych 5/6 hodin ako zvykne.
10. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kosska: ja teraz ciapku ani nedavam ked je tak teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. aug 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koska, to slniecko je riadne agresivne. Ani nevies ako, a si opalena. Aj v tieni.
10. aug 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monka ved ani ja nedavam ciapku ale dost fukalo tak som jej ju nechala a boli sme cele dni vonku cez vikend tak aby nechytila prievan
10. aug 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inuska aj nasa mala je taka ista ked niesme pri nej tak je zle dnes tiez spala dokopy 3hodiny ale v kuse od obeda do tretej a potom si o piatej zdriemla 15minut ale od osmej uz spi fu to bolo dnes nieco
10. aug 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja mala spala dnes asi od 14.00 do 17.30 :confused: :confused: no normalne som nechapala a nic ine som nerobila, len som kazdu chvilu na nu nakukala. A zobudila sa s ooobrovskym usmevom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Kosska a to ti na nu svietilo priamo slniecko alebo ti ju opalilo cez kocar? :confused: :confused:
10. aug 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iinuska vsak to ked boli tropaky a slnko prazilo tak nic a teraz ked bolo pod mrakom tak ju to chmatlo este ze ju nespieklo
10. aug 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, takze, maly je uz vyspinkany. :grinning: Uz sa hlasi.
10. aug 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok