Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
10. aug 2009

Baby, aj vam to vsetko tak strasne rychlo ubieha? Ja to nestiham sledovat, je pondelok a zrazu je pondelok zas... 😕 😀 . Dala som konecne nejake fotecky do albumu, tak mozte mrknut 😉 .

nikanika28
10. aug 2009

my mame 3mesiace za 4 dni 😕 😵

luba142
10. aug 2009

nika ale v pase mas zemate 2mesiace a 3tyzdne. musis mat najskor 4tyzdne. Ktoreho sa mala narodila?

luba142
10. aug 2009

nika pekne detuchy

nikanika28
10. aug 2009

no ja si to ratam tak divno asi 😅, tie 4dni su do 14. Mala sa narodila 14.5. Ratas mesiace kalendarne alebo podla tyzdnov?

luba142
10. aug 2009

niki uz kalendarne tak potom 14 mude mat 3mesiace ale potom si v pase uprav datum narodenia malej asi ho tam mas zle

sirinka
10. aug 2009

mimi ja tu velku sedacku riesim ale pre klarku... magdalenka este ma cas vozit sa vo vajicku... 😀

luba142
10. aug 2009

ja som mala termin 14.5. 😅

nikanika28
10. aug 2009

Lubi, no pozerala som v profila a mam to tam dobre zadane..14.5. ... tak nechapem 😕

nikanika28
10. aug 2009

Luba, ako Kristinka reaguje na malinku? Lukasko Klarku stale pusinkuje, hladka, niekedy by ani nemusel..ked spinka 😅 . Zatial ju ma strasne rad, rozprava jej rozpravky, basnicky...a take to prihovaranie "a kto sa nam to zobudil..." 😀 😀 😀 . Je strasne zlaty...nahodi tenky hlasok a prihovara sa jej. A ked place, tak ma hned zhuka..."nemala by si jej dat papat" 😀 😀 😀

luba142
10. aug 2009

niki no presne aj u nas to tak je ale ked spinka tak uz sa naucila ze ju ma nechat, ale ked je hore tak jej neda pokoja 🙂 , ale je to aj dobre aspon si daco porobim teraz neni uz tyzden doma a som v jednom kole ked mala nespi musi na nu niekto rozpravat alebo sa s nou hrat

luba142
10. aug 2009

nika asi sa to nahodi lebo ked mala 2 mesiace a 28 dni tak to su 4tyzdne a po 30-tich sa pocita cely mesiac tak to mas dobre asi budes mat zajtra alebo v stredu uz 2mesiace a 4tyzdne

nikanika28
10. aug 2009

No maly sa tiez pomaly uci, ze ked spi, tak by ju nemusel tolko mojkat 😀 , ale nie vzdy sa mu to podari. Kiku mas na prazdninach? Ja uz sa neviem dockat, kedy pojde k svagrinej na tyzden 😅 😅 . Chyba mu ta skolka, nemozem sa mu teraz tolko venovat a on sa potom nudi niekdey... Klara si tiez uz vyzaduje pozornost, niekedy sa strasne hneva, ked ju dam do lehatka, zacne rozpravat na tie hracky a ony potvory nie a nie odopvedat..tak taky krik spusti, ze ju musim od tial zobrat 😀 😀

luba142
10. aug 2009

nika ano je na prazdninach a pride az v sterdu vecer a to idem s malou v stredu na ockovanie tak neviem co budem robit skorej vecer ci sa venovat Kike alebo fukat bolave nozicky barborke 🙂

nikanika28
10. aug 2009

my ideme na to ockovanie vo stvrtok, tak som zvedava, ci aj horucky nastupia. Pri Lukaskovi nobol s tym ziadny problem.
Mozno bude tie bolave nozky fukat Barborke Kika 😀 😵 😵 Inac su zlatucke, pozrala som foto 😵

nikanika28
10. aug 2009

mala uz spi vyse 2.5hod 😕 😕 😕 , kazdu chvilu na nu nakukam 😅 . A dokonca aj Luki zaspal 😕 , tak mam booozsky klud, dvojhodinovy 😕 😕 😵

luba142
10. aug 2009

no mne mala spala od 12 do tretej a teraz uz vymysla fnuka a nechce sa mi ist von priserne tam fuka

nikanika28
10. aug 2009

u vas fuka? Tu teda nie.. Mala je na balkone a este staaaale spi 😕 . Nechapem z nej normalne. Uz som asi prekonala laktacnu krizu a sa dobre napapala 😵 Teda dufam..lebo som to uz chcela vzdat 😨 ale zacala som do seba ladovat vstko mozne a tusim to zabralo 😵

sssimi
10. aug 2009

Ahojte.
My sme boli v meste. Nemajú na mňa nikde podprsenku 😠 ... Potrebujem s odopínatelnými ramienkami a nič.... Aj topánky som chcela a jediné čo sa mi páčili, tak nemali moje číslo 😠 😠 😠 ...

Teraz sme konečne domka. Malinka pospinkáva a pofňukáva. Mám ju na odposluchu, tak som v strehu 😀 ... Ale už som stihla poprať a aj ryžu navariť. Idem teraz žehliť.

Zajtra nás pravdepodobne čaká očkovanie 😢

luba142
10. aug 2009

ahoj sssimi nas caka v stredu ockovanie nasa je akasi ufnukana uz terti den to ten 4-mesiac pekne zacina ☹

luba142
10. aug 2009

niki fuka a mraci sa ktovie co z toho bude

kosska3003
10. aug 2009

ahojte tak mi sme sa dneska zobudili a kukame a mala opalena podla ciapky hned som ju natrela vcera som si to pritom ani nevsimla a ani neviem kedy ju mohlo opalit ved davam pozor stale zajtra nas caka poradna tak dufam ze ma dr zdrbe ale uz to bude mat dobre hadam

iinuska
10. aug 2009

Ahojte, no nas Adamko si vyzaduje stalu pozornost, ked nespi musi na neho stale niekto hovorit. Vtedy je spokojny a vysmiaty. Akonahle je minutu sam, uz sa mu to nepaci, zacne mrncat. Dnes spal tak dokopy 3 hodinky. Teraz mi zaspal, tak som zvedava, ci bude za chvilku hore, alebo uz potiahne tych 5/6 hodin ako zvykne.

monkap
autor
10. aug 2009

kosska: ja teraz ciapku ani nedavam ked je tak teplo 😝

iinuska
10. aug 2009

koska, to slniecko je riadne agresivne. Ani nevies ako, a si opalena. Aj v tieni.

kosska3003
10. aug 2009

monka ved ani ja nedavam ciapku ale dost fukalo tak som jej ju nechala a boli sme cele dni vonku cez vikend tak aby nechytila prievan

luba142
10. aug 2009

inuska aj nasa mala je taka ista ked niesme pri nej tak je zle dnes tiez spala dokopy 3hodiny ale v kuse od obeda do tretej a potom si o piatej zdriemla 15minut ale od osmej uz spi fu to bolo dnes nieco

nikanika28
10. aug 2009

moja mala spala dnes asi od 14.00 do 17.30 😕 😕 no normalne som nechapala a nic ine som nerobila, len som kazdu chvilu na nu nakukala. A zobudila sa s ooobrovskym usmevom 😵 😵 😵 .
Kosska a to ti na nu svietilo priamo slniecko alebo ti ju opalilo cez kocar? 😕 😕

kosska3003
10. aug 2009

iinuska vsak to ked boli tropaky a slnko prazilo tak nic a teraz ked bolo pod mrakom tak ju to chmatlo este ze ju nespieklo

iinuska
10. aug 2009

no, takze, maly je uz vyspinkany. 😀 Uz sa hlasi.