Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
25. apr 2011

@ludmilabb u nas je to podobne obliekat, prebalovat a vlastne skoro vsetky taketo bezne cinosti mozem len ja. mm sice kupe ale obleict po kupani uz musim ja... a tie hysaky???? to je u nas na beznom poriadku denne aj viackrat. pri kazdom prebalovani, obliekani.... ked ideme von tesi sa papa ale obliect ani bohovy aj ked sa obujeme akoze my uz ideme moc nepomaha no nervy mam aj ja veru na dranc z toho niekedy

iinuska
26. apr 2011

dobre ranko
Adamko je pri obliekani v pohode. Len niekedy ked mu poviem, ze ideme von, tak si sadne na schodiky a uz si mysli, ze ho idem hned obuvat. Ale potom poviem, ze ved je v teplakoch, tak vybehne hore, a pekne sa prezleceme

@emode tak sa len pekne setri, i ked nie vzdy to ide.

iinuska
26. apr 2011

u nas leje od rana, von nejdeme, az poobede vybehneme do Pezinka obzriet Adamkovi sandalky

ludmilabb
26. apr 2011

@dm1 nuz tak to mame v skutku podobne 😒
@iinuska my sme vybehli vonku s gumakmi ale tu iba poprchalo

inak na to ze moje dieta islo vcera spat po desiatej hodine nocnej od pol siedmej rano buntosi 🙄

luba142
26. apr 2011

ahojtee, vcera som tu ani nerbola,boli sme u svokry a zasa mna vytocila tak uz som vecer bola rada ze sedim v klude uz telky, prisli sme akoze k obedu a obedovali sme az o pol druhej,zasuchztana je to je hrozne, nemoze vyuzit 4 horaky na sporaku,vsetko robi po jednom jak p...,je vidno ze v zivote toho vela nevarila este a to uz ma dost rokov,este ze aspon polievka bola ze mala mohla ist spat lebo to uz by bol vrcholo,povedala som,ze uz tam na obed nepojdem 😝 😝

@iinuska aj u nas dnes od rana leje a to sme chceli ist na nakupy,pojdeme asi len do jedneho obchodu a to do obuvy lebo Kika nutne potrebuje nejake botasky 😕
@emode tak snad to este cez dovolenku vydrzi aby si si uzila uz ked tam budete 🙂

luba142
26. apr 2011

@ludmilabb nasa isla spat obidva dni o deviatej a nastastie rano potiahla do pol osmej 😅 , cez prazdniny chodi o deviatej a hotovo 😀 😀

emode
26. apr 2011

@iinuska
@luba142 dufam aj ja, ze to vydrzi, ked to nebudem silit a davat si pozor ... 😖 no len davaj si pozor pri dvojrocnom dietati ...

my sme von boli, vycasilo sa, spi ale len od pol druhej, tak dufam, ze nebude tahat do stvrtej 🙄

@ludmilabb u nas to funguje rovnako, vecer nie a nie spat, este o pol desiatej si spievala v postielke a rano o pol siestej, ze ona ide vstavat, tak som ju pekne spacifikovala, ze ziadne take, este je skoro a nikto s nou vstavat nejde, tak si pomrncala v postielke, ale zaspala este do pol siedmej 😝 co je pre mna fakt schodnejsie ... 😝

mystery7
26. apr 2011

ahojky
@borocka vcera bolo vsetko ok. Krcok drzi pevne, jazva nastastie tiez. Malicky ma podla utz 3,8kg a ja to uz naozaj velmi citim. Brucho okolo pupka mi riadne popraskalo 🙄 minule cele boky a teraz stred. Tak uz mam vsetko komplet rozpraskane 🙄 termin podla poslednej MS mam na 11.5. a podla utz v 12.tt mi to vychadza na 18.5. (s cim suhlasi aj moj prepocet). Kedze to bude planovany cisarak, bude okolo 11.5. podla toho ako mojej dr vyjdu sluzby.
@ludmilabb no pozname. Mirko ked sa vypyta sam, tak sadne, ale zacal strajkovat na ranny nocnik. On v noci cika pomenej, rano si vypyta vodu a vtedy akoby sa uvolnil a cika a cika, precika celu plienku, oblecenie. Tak ja ho hned po zobudeni davam na nocnik a tak 2dcl tam najdem vzdy. Minule som pisala, ze rano chytil taky hysak, ze stal pri nocniku, reval, kricql a nie a nie sadnut. Od revu sa vycikal vedla, tak reval este viac a ked som mu povedala, co si to urobil? Tak tie vysky co vytiahol.... By ste len kukali-so zapchatymi usami. Ja ta obdivujem, ze vsetko beries len na seba. Ved aj mm nech si uzije. U nas neexistuje take, ze nieco len ja mozem robit. To by som teraz dusu vypustila. Mm ma vie vo vsetkom zastupit, jedine co tazsie znasa je Mirkov vreskot. On proste hned odide, ja sa snazim ho ukludnit, kym to vystupnuje na maximum.
@emode veru cochvila je to tu 😉 pocuj, ved sa trochu posetri na dovolenke. U nas sa hovori, ze dovolenka je od slova dovolit. Tak mm moze robit to co mu dovolis. Napr. starat sa o Sofiu 😉

emode
26. apr 2011

@mystery7 😅 nemozem povedat, ze ma mm nezastupi alebo nepomaha, ale napr. sa nevie so Sofiou tak zahrat, mysli si, ze sa bude hrat sama, necha ju a ona potom hned uteka ku mne a ked nieco robim, tak to musim nechat tak a tak dookola ... a berieme to tak, ze dovolenka bude aj tak o Sofii, budeme sa venovat jej, len budeme na ostrove 😅

inak ked sa serka, tak to fakt riadna hnacka uz u nas v domacnosti, pred 13timi dnami som si objednavala z planetsport.com plavky a saty, s prehladom to malo byt dorucene, no dnes mi uz nedalo, davno som to mala dostat, v DHL som si pozrela, ti magori to poslali do Slovinska, nie na Slovensko 😠 😠 😠 tak zurim, lebo 18.4. to smerovalo do Slovinska a od vtedy ani macik o tom, kde sa vlastne moja objednavka nachadza ...

mystery7
26. apr 2011

a u nas je dnes nadherny den. Slnko svieti, modra obloha, parada. Vonku sme boli len na kratkej prechadzke, lebo upratovaniu nie je konca kraja. Neviem kedy to bude podla mojich predstav. Na balkone uz mam 2varky pradla-ked preschnu, este jedna velka pojde vecer. Skusam umyvacku riadu, az dnes som v obchode kupila kapsuly. Ktore odporucate vy? Poobede idem odhlasit stary internet, novy budu montovat az v pondelok doobeda. Dobre, ze mam aspon mobilny.
Mirko zatial spinka, ja trosku vegetim.

mystery7
26. apr 2011

@emode ked sa dari, tak sa dari 🙄 moj mm sa zase s Mirkom vie vela zahrat, vselico mu povymysla, len Mirko malokedy spolupracuje. Vacsinou vsetko porozhadzuje a najviac ho bavi ked obaja lezia medzi hrackami a gulaju sa 😅 dovolenka s malym dietatom je vzdy o tom, ze sa mu venujeme, ale my matky aspon na chvilu vypadneme zo stereotypu.

luba142
26. apr 2011

@emode tak to jue super, bohvie kedy to pride, snad az po dovolenke 😝

sssimi
26. apr 2011

@mystery7 ja momentálne používam Jarové kapsule a som najspokojnejšia. Skúsila som už asi 4 druhy.

emode
26. apr 2011

@mystery7 my sme verni Quantum od Calgonitu, teda myslim, ze tak sa to vola, skusala som aj od Amway, ale nezdalo sa mi to take ucinne ...

iinuska
26. apr 2011

@mystery7 ja pouzivam finisch tabletky
Adamko spi od 12, ale este som toto nestihla ani dopisat, a uz sa hlasi

sssimi
26. apr 2011

@ludmilabb Tak Sofia je taká nerozhodná? Verím, že máš z toho pekné nervy.
Ja nechávam Sarah vyjačať. Zbytočne ju budem ukľudňovať keď potom ešte viac hučí.... nemá to zmysel. Ukľudňujem ju iba ak spadne. Prídem, pofúkam bo, pohladím po líčku. Ale ak si ublíži pri nervačeni, tak je len vysvetlím, že to má za to. Vtedy sa bude ešte raz treskne, alebo sa ukľudní 😖
No a mm má smolu. Kedysi to bolo aj u nás, že som robila všetko ja, ale raz som sa proste zaťala, riadne som mu nadala 🙂 a teraz ju pekne prebalí, oblečie, obuje, občas aj nakŕmi, uspí. Proste čo práve potrebujem. Samozrejme robím toho aj tak viac, ale to je úplne normálne 😀 Už chcem len docieliť, aby občas vybehli spolu von a ideál by bolo, keby aj na pol dňa k svokre 😀 , aby som si mohla naraz upratať dom a nie len po troške.

sssimi
26. apr 2011

@mystery7 Mne CAlgonit po určitej dobe začal robiť mliečne sklo. Neviem prečo. Možno to tým nebude, ale ako som presedlala na jar, tak je to zase ok

sirinka
26. apr 2011

@mystery7 ja pouzivam somat prasok, dost sa na nom da usetrit oproti kapsliam...
a obcas kupujem aj ten z lidla

tie jarove uz som obzerala, lebo jar je uplne najlepsi cistiaci prostriedok na riad, ale su riadne drahe...

mystery7
26. apr 2011

ja som kupila na skusku jarove kapsuly a som spokojna, vsetko krasne. Tesim sa, ze funguje, budem castejsie vyuzivat.
Idem asi budit Mirka, naje sa, vybavime net a pojdeme trosku na ihrisko.

sirinka
26. apr 2011

@mystery7 u vas je tak pekne? u nas pomaly vkuse prsi 😠

mystery7
26. apr 2011

teraz boli v teta drogerii jarove kapsuly 54ks za 9,9€ co vyjde asi 5,5sk za jednu tabletu. Neviem ako by som pouzivala prasok do tej skatulky-mozno neskor vyskusam, teraz si netrufam. Vyhodou je, ze uz obsahuju aj sol aj lestidlo, tak nemusim spekulovat co kde dat- nemam k nej navod 😝
Dnes sa mi uz tak nic nechce.....

mystery7
26. apr 2011

@sirinka ano je nadherne, az som totalne prekvapena. Som zvedava ako bude zajtra.
No nic, idem budit Mirka, lebo vecer bude trapenie zo zaspavanim. Vcera ho mm vzal k babke a tam spal 3 hodiny v kuse. Vecer zaspal az o 21 ☹

emode
26. apr 2011

@sssimi správne 🙂 tiež to tak robím, konkrétne poviem, čo má urobiť a ďalej neriešim, Sofiu pošlem za ockom 😅

tak čo sa týka tej zásielky, zistila som, že to bolo v Ľubľane v Slovinsku a ide to naspat do Nemecka, takze som im napisala, ze o to nemam zaujem, kedze nedodrzali zmluvne podmienky ... som zvedava, co spravia ... a mozem si ist skusat stare plavky 😝

emode
26. apr 2011

@sssimi vidis, aj mne to robi na poharoch 🙄

luba142
26. apr 2011

@mystery7 ja pouzivam len SOMAT kapsule a som spokojna 😉 ,ale ja davam este aj sol a lestidlo,ale oboje kupujem v DM ten denkmit ci ako sa vola ta ich znacka,zdalo sa mi ze ked mam len samu tabletu aj ked s obhsahom soli a lestidla tak mi to neumylo tak pekne ako ked si pridama zvlast este oboje

ludmilabb
26. apr 2011

@emode wau tak ked som klikla na tu stranku co si dala link nabehol mi trojsky kon 😲 , avast ho zablokoval, uuuf to by mi mm dal 😝

emode
26. apr 2011

@ludmilabb ja som tu stranku zle napisala: www.planet-sport.com ... som fakt nastvata na nich ... 😠

borocka
26. apr 2011

@ludmilabb ja by som to uz po prvom raze ignorovala......chce toto aj tamto naraz? v tvojom pripade by som ju nechala len tak, aj nocnik aj plienku dala do ruky nech si rozmysli ze co vlastne chce a isla prec.
pato ani len nezakyva ked odchadzame 😠 hoci niekedy sa pekne pozdravi, aj ked prideme aj ked odchadzame, ale nebavi ma uz sa ho doprosovat a upozornovat ze to sa proste ma pozdravit, ked nechce tak nechce. hadam z toh ovyrastie. zatial to ludia chapu, nemaju okolo toho blbe poznamky ze by bol nevychovany....

@hoogy hej hej, take auticko som mala na mysli. a pedale ma na prednom kolese alebo normalne v strede?

borocka
26. apr 2011

@mystery7 ej, pekna vaha 😕 to uz nejako vydrzis, ved len dva tyzdne 😉 a preco nebudes rodit prirodzene? mas nejake komplikacie?

ja som si dnes pobehala mesto, kupila som si tie gladiatorky, aj saticky k nim 😉 malemu blbiny do piesku a na oslavu sivecky, slamky, balony, prkotiny......lebo zasa sa dostanem do mesta az bohvie kedy......nachodila som kilometre, ale fajn mi bolo. teraz je pato vonku so sestrou, tak si este nohy regenerujem, lebo som si blbe topky obula 😝

sirinka
26. apr 2011

http://www.abeland.sk/index.html
baby bol uz niekto z vas tu?