Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
28. apr 2011

@dm1 aha...tak s tym som sa este nestretla...iba ze za origos dobosku je viac...

sssimi
28. apr 2011

@dm1 Veru by si si mala niečo prihadzovať. Dokonca tam mala orchidee-aj ty si také robila a za 1 kvet bola cena 9,50€. Veď to sa oplatí robiť viac ako sa serkať s celou tortou. A tebe som ani nevidela torty bez nejakých postavičiek. Že by si robila len také jednoduché.

hoogy
28. apr 2011

ahojte kocky, vidim ze nocniky zase riesite. matko sa pyta celkom fajn hned ako sa zobudi musi sediet na nocniku. len niekedy sa nam stane,ze sa vypyta a vysedava a potom sa postavi,ze tak nic a na to sa pocika :( ale uz to ide k dobremu len bol teraz vela s babkami a u nich sa nechce pytat.
ako nechapem,ze niekto si vymysla a pritom si tam dosadil niekoho svojho. ale u nas v dedine to funguje rovnako. ihrisko nemame,ale mame toho dost pri dome takze nam to nechybalo a sem tam sme behli do Nitry tam je krasny park. a tam kde sa stahujeme je velky dvor a za rohom je obrovkse ihrisko. takze sa tesim.

hoogy
28. apr 2011

@dm1 ja som tiez este nepocula,ze postavicky zvlast platit. svadobnu som mala kompllet obsypanu orchideami a pytala si len za kilo torty. aj ked bolo to strasne vela na kilo takze ona si to tam rozratala.

emode
28. apr 2011

Ahojte babule,
prosim, myslite na nas, zajtra skoro rano odchadzame do Viedne a letime, do Male prideme az 30teho ... aj ja budem na Vas mysliet a mozno sa mi podari aj nejake fotky hodit na facebook ... len drzte silno palceky, nec to vsetko dobre dopadne 😕 😉

dm1
28. apr 2011

joj baby ono nevadi ked na svadobnej su postavicky ci kvety alebo na vacsej torte len ked kazdy chce tortu do 3kg s 3 postavickami 😝 . Na velku vahu sa to rozrata ale pri malych tortach je to vlastne o nicom taka robota 😖.

dm1
28. apr 2011

@emode uzite si to a neboj vsetko dobre dopadne 😉

jamaat
28. apr 2011

Ženy, toto poznáte? Najnovší výkrik módy a technológie 😀 http://www.amazon.de/Vibram-Five-Fingers-Zehens...

jamaat
28. apr 2011

@emode Tak nech vám vyjde všetko OK, na fotky sa tešíme 🙂

dm1
28. apr 2011

@jamaat jezisi to co je 😀 aky zabiak 😀 . A za take prachy 😕

soffi
29. apr 2011

@emode myslime na teba, hlavne si to uzi a nemysli na to ze nieco nevyjde 😉 ,

dobre ranko prajem vsetkym, u nas zasa teplucko, cely tyzden to vydrzalo tak super 🙂

jamaat
29. apr 2011

Dobré ráno. K včerajšiemu dňu som ešte zabudla zreferovať, že Emku mi zatiaľ do škôlky neprijali, iba ak sa otvorí aj druhá trieda, lebo je veľa detí.

jamaat
29. apr 2011

@dm1 Má to simulovať chodenie naboso. Ja som tiež dostala záchvat smiechu, keď som to zbadala, ale vraj je to super 🙂

sirinka
29. apr 2011

@dm1 aha, tak si asi treba dat podmienku, ze take male torty nerobis, resp. pytat za malu viac... 😉 kto je normalny, to pochopi, pokial mu to takto vysvetlis...

borocka
29. apr 2011

Ahojte, my uz mame uvarene a ideme von.
noc bola taka hocijaka, od pol druhej do tretej pato mrncal a stale pytal pit. Bol uplne horuci.a to spal v kratasovom pyzame 😖 tak som otvorila balkon, az mne bola zima a an stale nic. dlho trvalo kym sa schladil a nasiel si polohu. to sa uz tesim na leto, zrejme kazda noc bude vyzerat takto 😠 teplotu nemal, len mu proste bolo teplo a bez paplona spat nechcel, to uz je zvyk...

luba142
29. apr 2011

ahojte my sme boli doobeda vonku, teraz pozeram svadbu kralovskej rodiny 😀

@dm1 viem o com hovoris a to som este ziadne supis ozdoby a postavicky ani nerobila a to neviem ci sa mi aj podari teraz na Barborkinu tortu 😕 , nemala by som na to asi nervy ako vy dve stale nejaku robit a vymyslat a serkat sa s tym po nociach 🙂 🙂 Aj bude nejaka na stretko aj tento rok??? 😉

Vcera vecer Barborka do pomaly pol desiatej vecer skakala v postielke a nie a nie zaspat neviem co sa s nou zacina diat 😕 😕 😕

iinuska
29. apr 2011

ahojte
Jaj, ja som taka znicena . Boli sme na nakupoch, konecne ma Adamko sandalky, no v HM som bola tusim hodinu. A tolko ludi vsade. To bude asi tym hokejom
@emode uzite si, neboj, vsetko bude ok 😉

iinuska
29. apr 2011

@jamaat Ty si chcela dat Emku uz teraz od septembra do skolky ?

jamaat
29. apr 2011

@iinuska Aj keby som ju nechcela od septembra, tak na tento školský rok už musíš mať predsa prihlášku, hoci by som ju až v máji chcela. Ale neviem, čo so mnou bude, tak neviem ani to, kedy pôjde Emka do škôlky. Každopádne ak mi ju neprijmú a nebude voľné miesto ani v máji, keď vlastne bude mať 3 roky a skončí rodičovská a ja by som teda mala začať robiť, aby bol nejaký príjem, tak si môžem pískať.

iinuska
29. apr 2011

@jamaat aha, no ked sme boli my na zapise, tak riaditelka sa ma hned pytala, ze ci ho nechcem dat uz od maja. Veru ma to prekvapilo, ze sa ma to vobec opyatala, kedze je vraj stale vela deti. Ale Adamko pojde az od septembra. To leto uz nejako zlepime, Petko ma prazdniny, mame svokru, moju maminu, tak snad nebude problem. A obidvaja robime na smeny, tak aj to je vyhoda

borocka
29. apr 2011

konecne zaspal, tak mam veget so zmrzkou 😝 boli sme trochu bicyklovat, ptom sme sa prisli prezliect, lebo sme sa spotili ako kone, veru nam dnes tricko a kratasy stacia.

@jamaat
@iinuska ja by som tiez pata chcela nechat az od sept do skolky, nechcem ho tam hodit do zabehnuteho kolektivu novacika.... to by mohlo byt neprijemne. inak, deti ktore uz nemaju mladsich surodencov ze mame skoncila MD, tak tie beru protekcne do skolky 😉 tak snad ti to jani vyde.

jamaat
29. apr 2011

@borocka
@iinuska Uvidíme, zatiaľ to neriešim. Do roboty sa mi nechce ísť. 🙂

sirinka
29. apr 2011

ja tiez magdulku az od septembra budem hlasit...

@iinuska ides teda naspat do brucku? nastupujes uz teraz po dvoch rokoch? ci ti predlzia RD?

luba142
29. apr 2011

@jamaat
@iinuska
@borocka aj ja chcem dat malu az od septembra do skolky tiez koli tomu ze cez prazdniny by musela mesiac chodit do inej alebo by bola doma tak sa to neopati, aj ja mam rodicov na dochodku uz tak nejako to od maja do septembra polepime, ja budem chodit na 3 smeny tak sa nejako prestriedame,ale cez prazdniny to bude horsie kedze uz aj Kika bude doma tak snad sa to nejako zvladne 😝

iinuska
29. apr 2011

@sirinka ja mam 2 a pol roka. Od novembra nastupujem 😝

saskarisko
29. apr 2011

ahojte,
@jamaat - vsak hadam sa v priebehu roka uvolni nejake miesto, popr. po januari 😉 a tak ako pises, ak chces dat dieta do skolky na buduci kalendarny rok, prihlaska sa uz mala podat.

Saska je prijata od 1.9., (2.9.), ale to preto, ze teraz zo skolky odchadza vela deti predskolakov, 3/rocne poprijimali, a este im zostalo miesto. a z mladsich beru potom prednostne tie, ktore tam ma surodenca. ono je to tak, ze ak zoberu mladsie dieta ako 3 roky, tak to je ako za 2 trojrocne. moji krpci chodia do skolky dvojtriedky, tak je mozne, ze budu este aj spolu v triede, aj ked ja by som bola radsej kebyze je Risko pri starsich detoch.

luba142
29. apr 2011

@saskarisko u nas napriklad ked chcem dat dieta az na buduci rok v septembri som nemusela teraz prihlasovat,mne staci prist az na buduci rok prihlasit Barborku do skolky 😉

nikanika28
29. apr 2011

@luba142 kedy chces dat Barborku do skolky? v maji je blbost ich tam davat, ked su hned prazdniny, deti byvaju poprehadzovane v skupinach, Lukasko maval z toho vzdy hlavu v smutku ... tak ja som rozmyslala, ze ju dam az od septembra..neviem no ..
aha...no uz to tu citam 😀 ...

sirinka
29. apr 2011

u nas je tohto roku nastup do skolky az 5. septembra a tiez budem za magdu davat prihlasku az buduci rok...

@iinuska ako si to vybavila?

luba142
29. apr 2011

@nikanika28 😀...prave pretoze viem ako to funguje tak aj ja dam az v septembri, Kiku som cez letne prazdniny nechavala doma stale,nechodila nikdy do cudzej skolky, nejako sme to lepili ze vlastne mesiac bola vo svojej a potom co mali dalsi mesiac zavretu tak bola bud u svokri alebo u nasich alebo som mala dovolenku a 4 tyzdne ubehli ako voda 🙂