• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
autor
mne dnes spala lenka 3 krat po pol hodinke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. aug 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale uz ma lenka noc :sweat_smile:
10. aug 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika nika nie ja ju na priame slnko nedavam vobec neviem ci ked som ju mala na rukach ale to na nu svietilo par sekund co som sa presunula z miesta na miesto ja neviem jedine len v kociku
10. aug 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monka aj nasa uz ma noc chvala bohu lebo je akasi stale umrncana v poslednej dobe
10. aug 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja spala tiez asi 3 krat po pol hodinke a teraz uz zaspala a uz ma noc takze az rano
10. aug 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja sa asi zobudi okolo druhej lebo v poslednom case sa zasa budi do rana spala si tyzden
10. aug 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte co mate nove ja som dnes maleho cely den na rukach musela nosit ale len vtakej polohe aby vsetko vydel mam uz dost ani sme si poobede nezdriemli lebo akonahle pocul perinu sustat uz bol hore :angry: tak tearz som obedovala
10. aug 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidim ze asi su vsetky detuchy ako cez kopirak :grinning:
10. aug 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta moja uz je najradsej ked ju mam na kolenach a ona sedi ale nechcem ju nechavat dlho sediet ved nema ani 3 mesiace
10. aug 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luba to aj tvoje male take iste ja som hotova len na ruckach by mi aj spinkal a cely den len na ruckach ale ked si snim sadnem vreskot musim byt v pohybe ja viem ze som tlusta este treba vela zhodit ale cely den pochodovat s nim mam dost :grinning: :grinning: a keby aspon v kocariku mi chcel byt ale on nie bo tam nic nevidi :confounded:
10. aug 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi aj ja sa musim malej stale venovat ked sa nenosi tak si zase vyzaduje pozornost je to strasne a vonku uz spi ledvy hodinku v kociku takze dlhe prechadzky su za nami
10. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a cely den ma ruky v puse :slight_smile:
10. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasa su banici zasypani videli ste spravy :frowning2:
10. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=368425

no takto sa mi ta mala opalila kuknite som to odfotila
10. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koska ta fajne malu pripeklo to kde si ju dala pod gril.........ixixix......
10. aug 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka praveze ja ju na slnko vobec nedavam tak neviem kedy ju chytilo ale asi ked mi ju bavila jedna znama ju musela mat na slnku lebo ja aj ked ju vozim tak stale prehadzujem rucku na kociku len aby jej nesvietilo aj nohy jej prikrivam

a das ju niekomu nachvilku a ju spece doparoma :unamused:
10. aug 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte
zuzka prof ako bolo doma na slovensku?este som s tebou nepisala :wink:
a neviete ako sa ma zuzkad ?chyba mi tu
10. aug 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta to tak ja osm dala bavit svokrovcom na tt maleho a dopadla som tak ze maly si zvykol na ruky a teraz tu nervacim bo ani sa napit ani nic bo vreskot mi spusti ze az
terza mi uz odkvacol konecne maly ale negrgol si a zaspal hned no co uz ale je fajne ticho doma, som ho okupala inac taku ritku mi ma cervenu ze az a dake pupence ma na nej nechapem menim pampersku stale a este ho nechavam aj bez pampersky si stale pokopat :confounded:
10. aug 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nasa odkvecla na tatovi teraz :grinning:
10. aug 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta ja si cecky odsavam mleka mam dako vela a mily ni nebude cecat ani keby od hladu odkvacol len tak poculka ahotovo a to len ked on chce neviem co mam snim robit
inac neviete neskodi odsavanie prsiam ja si uz 4 mesiac budem len odsavat :grinning:
10. aug 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja davam na zadocek sudocrem a mame zadocek ok uplne som s kremom velmi spokojna :wink:

a kukali ste fotky ako sme narastli? pozerala som aj vase albuma a pekne narastli deturence :wink:
ja mam jednu masticku ale mi ju objednali v lekarni tak musim pockat :frowning2:
koska no riadne cervena je
10. aug 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus ten sudocrem budes urcite spokojna :slight_smile:
10. aug 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka aj rybacia je dobra ja striedam sudokrem mam vzorku z porodnice a rybaciu
10. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luba no to je
ja tiez som mala problemi s ritkou mala ju zaparenu 3 tyzdne pouzivala som rybilku nic potom mi doviezli z ciech bepanthen ani ten az ten sudokrem mi pomohol a zmyzlo to uplne tak teraz len ten pouzivam
10. aug 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koska, no pekne sa ti upiekla :grinning: ale to take male ma este jemnucku kozicku,to ju aj v tieni mohlo tak spalit. ja tu s malou na slnku absolutne nebeham, tu je strasne ostre slnko pri mori.na slovensku by ma spalilo az po nejakej polhodine prudkeho slnka, tu mi staci 10minut a uz ma stipe koza.
10. aug 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady no aspon ze nechytila horucky alebo co ze ju len spieklo lebo neviem neviem
10. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koska, sudokrem je bezkonkurencny.... inak tym ju tiez mozes tak najemno natriet,ten je aj na popaleniny
10. aug 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natrela som ju tym bepanthenom lebo ten je taky riedsi ako sudokrem no uvidim rano ked tak ju natrem este aj sudokremom lebo ma caka ta poradna
10. aug 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok