• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
ze pysala :grinning: :grinning: :grinning: no uz nacista zblbnem na materskej :confused:
4. máj 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takto to vyzerá u nás na pieskovisku, keď máme konečne piesok :grinning:
4. máj 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@borocka Veď nepotrebuje už žiadne šaty, to sa mi len páčili. Už ani tie z Prahy nepotrebovala, ale strašne sa mi páčili a reku nech donesiem nejaké suveníry :slight_smile: ....Tie plavky sú super a ak nebudú tohto roku, tak na rok dorastie.
Inak plavky chcem aj ja Emke kúpiť, má ešte také tie bábätkovské bombarďákové a v tých už vyzerá smiešne, aj keď sú jej ešte dobré. Pokukám MMA a MMB.
4. máj 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tieto sú krásne, len ja by som radšej dvojdielne alebo len spodok. Topolino má celkove pekné plavky http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10602483&tab=1
4. máj 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte, u nas svieti sice slnko, ale neskutocna kosa je :rolling_eyes: . Klarka mi tu dupe uz od deviatej, ze chce ist von....obed navareny, tak asi pojdeme na chvilu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dnes ma Lukasko v skolke vystupene s detmi, tak ideme tam, som zvedava, co zase vymysleli :slight_smile:
@mystery7 uuuuuuuuuuuuuz???????? :dizzy_face:
4. máj 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe, ze "PACI SA MI TO" ...to uz tu mame FB :grinning: ..musela som otestovat u @jamaat :grinning:
4. máj 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nikanika28 Len ako ja zistím, čo si opáčila?
4. máj 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 jeeej vidim ze uz sa tu schyluje k porodu! tak nech to prebehne bez komplikacii a ste co najskor fit doma!

My sme chori.... uz vcera v noci bola hrozna noc len kaslal a kaslal a bol stale hore. Do toho nam rano tie okna robili maly sa bal ked vrtali, vonku prsalo tak som nechcela ist von s nim ked kasle a ma teplotu tak sme aspon susede na 2 hodky sli.... Aj kadlosovi som skocila ale ze dychanie ciste tak len ten spirorent ci co to je od kaslu mu dal. Kasel hrozny hlavne v noci alebo ked lezi .... Tato noc bola este horsia stale sa budil nevedel zabuvat ani na didi a tahal ma na fitku. takze som za nocny spanok hopsala 6x. Naviac aj mne nebolo vcera dobre tak to bolo vesele....
4. máj 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka no ideme dalej ako o par vchodov.....ale z principu ma to stve
4. máj 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 no ak toto budes citat moja, uz asi budes dvojnasobna mamicka :slight_smile: , tak prajem drobcovi vela zdravicka , a hlaven oddychuj kym sa da :slight_smile: vcera som tu nebola a tak som to zistila az dnes :slight_smile:
4. máj 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
aj u nas riadna kosa, sice svieti slnko, ale fuka studeny vietor. Petko ma dnes riaditelske volno, tak bol s Adamkom doobeda vonku, ja som stihla uz aj navarit. Kedze sa tak ochladilo mame segedin s knedlou. Dufam, ze aspon na 3 dni mam pokoj s varenim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jamaat je Vas tam ako hadov :grinning:
@borocka tie plavky su mile, no tazko povedat, ci budu Patkovi dobre
4. máj 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
Dnes o 8:45 sa nam narodil Slavko, ma 3740g a 50cm. Je zdravucky a nadherny. Ja sa citim fajn, omnoho lepsie ako po prvom cr-dufam, ze to vydrzi :wink:
4. máj 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mystery7 jeeeej, tak srdecne gratulujeeeeem a Slavkovi prajem vela vela zdravicka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. máj 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 gratulujem k Slavkovi a prajem rychle zotavenie a obom vela zdravicka :wink: :wink: :slight_smile:
4. máj 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 no super, tak gratulujem!!!!! rychlo sa zotav!!
inkak, kde si prisla na to meno??? urcite nebude mat menovca ani v skole :wink:
4. máj 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat ten slimacik na plavkach je suprovy.
inak hej, taketo plavky su este dost neprakticke pri nasich detoch, ked to furt a rychlo potrebuje cikat. ja riesim akurat ci kupim obtiahnute boxerkove, alebo take volne bermudove. aj aj su frajeriny :wink:
4. máj 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka ja veru este plavky neriesim,nam asi postacia kupacie plienky :grinning:...alebo najdem este po Kike na toto leto :sweat_smile:
4. máj 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 super, gratulujem!!! dnes si este oddychni a potom raz budes na ihrisku volat na chlapcov "mirkoslavko" dobre ste to vymysleli :grinning:
4. máj 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka hehe len aby nedobehol vzdy len Mirko :grinning:
4. máj 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 srdecne gratulujem Macka, prajem skore zotavenie :wink:
4. máj 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 alebo len Slavko :grinning:
@mystery7 velke gratulko a prajeme vam vela zdravicka :dizzy_face: ..ja som sa po druhom cr tiez citila ovela lepsie, rychlejsie som sa zotavila, tak drzim palce, aby to bolo tak aj u teba :slight_smile:
@jamaat co opacila? jak opacila? :confused: :grinning:
4. máj 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikanika28 myslim ze janka myslela opacila...akoze klikla na paci sa mi to.....
4. máj 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli s jankou v poradni, tak pribrala dalsich 900g a ma uz 4700g :slight_smile: no ale v piatok ideme na kozne, lebo ma zrejme ekzem.... :unamused:
4. máj 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem kocky
Na ihrisku zatial vykrikujem Mirko, Mirkooo, Mirkoooooo a nechodi nikto :wink:

@borocka volaju sa vlastne rovnako
MiroSlav
SlavoMir
Je to ako slovna hracka :wink:
4. máj 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Cafte
@mystery7 gratullujeme maly dost velky je

inac kolko vazia vase deti nas ma okolo 93cm a 11,2kg
4. máj 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaprofant Adamko ma cca 88 cm a 12 kg
4. máj 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 gratulujeeeeeem!! Nech ste zdravučkí a malinký nech robí radosť a rastie ako z mliečka. :wink:

@zuzkaprofant náš Adamko má 88cm a váži 12,5 kg. váhu si drží pol roka.
ťažko porovnávať, každé dieťa má inú stavbu tela, jedno je štíhle po mamičke, iné statné po ockovi....
4. máj 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 -gratulujem :dizzy_face: prajem veľa zdravíčka,mliečka a rýchle zotavenie :slight_smile:
4. máj 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas maly je sucha dazdovka az velmi je chudy neviem po kom ked ja a muz sme tucnejsi :slight_smile:))
Ja sa len tak informativne pytam viete zajtra sa dotrepe svokra a ona povie ze chrisko je tak akurat aby som jej mohla povedat kolko vazia deticky v jeho veku :grinning:
4. máj 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaprofant tu uz sa tie rozdiely stracaju......... ozaj ze kazde ma inu stavbu, ja netusim kolko meriame ani vazime. doma nam blbne vaha, raz navazi 13kil a potom ju posuniem o pol metra dalej a uz zrazu len 11 :confounded: :grinning: :grinning: tak ako aj mne, aj 3kilove odchylky mi vyhodi v rozpati pol metra posunutia vahy :grinning: :grinning:
inak je maly stihly, vysoky tak priemerne.........akurat to brusko mu este vzdy trci :angry:
4. máj 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok