Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

borocka
4. máj 2011

ze pysala 😀 😀 😀 no uz nacista zblbnem na materskej 😕

jamaat
4. máj 2011

Takto to vyzerá u nás na pieskovisku, keď máme konečne piesok 😀

jamaat
4. máj 2011

@borocka Veď nepotrebuje už žiadne šaty, to sa mi len páčili. Už ani tie z Prahy nepotrebovala, ale strašne sa mi páčili a reku nech donesiem nejaké suveníry 🙂 ....Tie plavky sú super a ak nebudú tohto roku, tak na rok dorastie.
Inak plavky chcem aj ja Emke kúpiť, má ešte také tie bábätkovské bombarďákové a v tých už vyzerá smiešne, aj keď sú jej ešte dobré. Pokukám MMA a MMB.

jamaat
4. máj 2011

Tieto sú krásne, len ja by som radšej dvojdielne alebo len spodok. Topolino má celkove pekné plavky http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10602483&tab=1

nikanika28
4. máj 2011

ahojte, u nas svieti sice slnko, ale neskutocna kosa je 🙄 . Klarka mi tu dupe uz od deviatej, ze chce ist von....obed navareny, tak asi pojdeme na chvilu 😝 . Dnes ma Lukasko v skolke vystupene s detmi, tak ideme tam, som zvedava, co zase vymysleli 🙂
@mystery7 uuuuuuuuuuuuuz???????? 😵

nikanika28
4. máj 2011

hehe, ze "PACI SA MI TO" ...to uz tu mame FB 😀 ..musela som otestovat u @jamaat 😀

jamaat
4. máj 2011

@nikanika28 Len ako ja zistím, čo si opáčila?

dm1
4. máj 2011

@mystery7 jeeej vidim ze uz sa tu schyluje k porodu! tak nech to prebehne bez komplikacii a ste co najskor fit doma!

My sme chori.... uz vcera v noci bola hrozna noc len kaslal a kaslal a bol stale hore. Do toho nam rano tie okna robili maly sa bal ked vrtali, vonku prsalo tak som nechcela ist von s nim ked kasle a ma teplotu tak sme aspon susede na 2 hodky sli.... Aj kadlosovi som skocila ale ze dychanie ciste tak len ten spirorent ci co to je od kaslu mu dal. Kasel hrozny hlavne v noci alebo ked lezi .... Tato noc bola este horsia stale sa budil nevedel zabuvat ani na didi a tahal ma na fitku. takze som za nocny spanok hopsala 6x. Naviac aj mne nebolo vcera dobre tak to bolo vesele....

soffi
4. máj 2011

@borocka no ideme dalej ako o par vchodov.....ale z principu ma to stve

soffi
4. máj 2011

@mystery7 no ak toto budes citat moja, uz asi budes dvojnasobna mamicka 🙂 , tak prajem drobcovi vela zdravicka , a hlaven oddychuj kym sa da 🙂 vcera som tu nebola a tak som to zistila az dnes 🙂

iinuska
4. máj 2011

ahojte
aj u nas riadna kosa, sice svieti slnko, ale fuka studeny vietor. Petko ma dnes riaditelske volno, tak bol s Adamkom doobeda vonku, ja som stihla uz aj navarit. Kedze sa tak ochladilo mame segedin s knedlou. Dufam, ze aspon na 3 dni mam pokoj s varenim 😝
@jamaat je Vas tam ako hadov 😀
@borocka tie plavky su mile, no tazko povedat, ci budu Patkovi dobre

mystery7
4. máj 2011

ahojky
Dnes o 8:45 sa nam narodil Slavko, ma 3740g a 50cm. Je zdravucky a nadherny. Ja sa citim fajn, omnoho lepsie ako po prvom cr-dufam, ze to vydrzi 😉

iinuska
4. máj 2011

@mystery7 jeeeej, tak srdecne gratulujeeeeem a Slavkovi prajem vela vela zdravicka 🙂 🙂 🙂

luba142
4. máj 2011

@mystery7 gratulujem k Slavkovi a prajem rychle zotavenie a obom vela zdravicka 😉 😉 🙂

borocka
4. máj 2011

@mystery7 no super, tak gratulujem!!!!! rychlo sa zotav!!
inkak, kde si prisla na to meno??? urcite nebude mat menovca ani v skole 😉

borocka
4. máj 2011

@jamaat ten slimacik na plavkach je suprovy.
inak hej, taketo plavky su este dost neprakticke pri nasich detoch, ked to furt a rychlo potrebuje cikat. ja riesim akurat ci kupim obtiahnute boxerkove, alebo take volne bermudove. aj aj su frajeriny 😉

luba142
4. máj 2011

@borocka ja veru este plavky neriesim,nam asi postacia kupacie plienky 😀...alebo najdem este po Kike na toto leto 😅

sirinka
4. máj 2011

@mystery7 super, gratulujem!!! dnes si este oddychni a potom raz budes na ihrisku volat na chlapcov "mirkoslavko" dobre ste to vymysleli 😀

luba142
4. máj 2011

@sirinka hehe len aby nedobehol vzdy len Mirko 😀

kodada
4. máj 2011

@mystery7 srdecne gratulujem Macka, prajem skore zotavenie 😉

nikanika28
4. máj 2011

@luba142 alebo len Slavko 😀
@mystery7 velke gratulko a prajeme vam vela zdravicka 😵 ..ja som sa po druhom cr tiez citila ovela lepsie, rychlejsie som sa zotavila, tak drzim palce, aby to bolo tak aj u teba 🙂
@jamaat co opacila? jak opacila? 😕 😀

borocka
4. máj 2011

@nikanika28 myslim ze janka myslela opacila...akoze klikla na paci sa mi to.....

sirinka
4. máj 2011

my sme boli s jankou v poradni, tak pribrala dalsich 900g a ma uz 4700g 🙂 no ale v piatok ideme na kozne, lebo ma zrejme ekzem.... 😒

mystery7
4. máj 2011

dakujem kocky
Na ihrisku zatial vykrikujem Mirko, Mirkooo, Mirkoooooo a nechodi nikto 😉

@borocka volaju sa vlastne rovnako
MiroSlav
SlavoMir
Je to ako slovna hracka 😉

zuzkaprofant
4. máj 2011

Cafte
@mystery7 gratullujeme maly dost velky je

inac kolko vazia vase deti nas ma okolo 93cm a 11,2kg

iinuska
4. máj 2011

@zuzkaprofant Adamko ma cca 88 cm a 12 kg

dupinka
4. máj 2011

@mystery7 gratulujeeeeeem!! Nech ste zdravučkí a malinký nech robí radosť a rastie ako z mliečka. 😉

@zuzkaprofant náš Adamko má 88cm a váži 12,5 kg. váhu si drží pol roka.
ťažko porovnávať, každé dieťa má inú stavbu tela, jedno je štíhle po mamičke, iné statné po ockovi....

henka76
4. máj 2011

@mystery7 -gratulujem 😵 prajem veľa zdravíčka,mliečka a rýchle zotavenie 🙂

zuzkaprofant
4. máj 2011

nas maly je sucha dazdovka az velmi je chudy neviem po kom ked ja a muz sme tucnejsi 🙂))
Ja sa len tak informativne pytam viete zajtra sa dotrepe svokra a ona povie ze chrisko je tak akurat aby som jej mohla povedat kolko vazia deticky v jeho veku 😀

borocka
4. máj 2011

@zuzkaprofant tu uz sa tie rozdiely stracaju......... ozaj ze kazde ma inu stavbu, ja netusim kolko meriame ani vazime. doma nam blbne vaha, raz navazi 13kil a potom ju posuniem o pol metra dalej a uz zrazu len 11 😖 😀 😀 tak ako aj mne, aj 3kilove odchylky mi vyhodi v rozpati pol metra posunutia vahy 😀 😀
inak je maly stihly, vysoky tak priemerne.........akurat to brusko mu este vzdy trci 😠