Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
9. máj 2011

ahojte aj my sme boli doobeda vonku, teraz spime 🙂
@jamaat ano, ty nie?

kosska3003
9. máj 2011

@mystery7 tak super uz budete doma v klude 😉
ja som rano varila a potom sme boli vonku je krasne teplucko fajne super aj poobede pojdeme isto trozku tu fuka ale da sa

ludmilabb
9. máj 2011

@iinuska riadne pecie vonku slnko som len v tricku na pieskovisku bola, aj na vylet alebo na bicykel by sa oplatilo ist... Sofia musi vzdy z ihriska ako posledna odchadzat aj to nam trva hodinu, lebo na vsetko musi ist posledny krat, posledny kolac v piesku spravit, posledny krat sa suchnut, pohojdat, posledny krat vyliezt na preliezacku, potom po ceste sa zahrat kolo kolo mlynske, utekat a chytat ju na ruky a ku koncu sa este dorabala ze byvame v inom vchode, to uz som normalne mala dost, na to ze bola hore od pol siedmej a kolko vonku vystrajala mala este dost energie 😝
@mystery7 tak vam prajem pokojnu prvu noc so Slavkom doma 😵

iinuska
9. máj 2011

@ludmilabb ani Adamkovi sa nechce ist nikdy domov. Vzdy hovori, ze este chvilku, este trosku. A ked uz prideme do dvora, ste musi psa pohadkat, este chce ist do trampoliny, a neviem co vsetko by este chcel robit, len aby nemusel ist donutra. A potom doma sa uz nevie dockat mlieka, a sam sa pyta spinkat, co uz je taky zniceny

sirinka
9. máj 2011

@iinuska 😀 ja uz prechodne pomaly do skrine odkladam xixi...

sirinka
9. máj 2011

joj, dnes je to 8 rokov co sme sa zoznamili s muzom pri sledovani zapasu SVK:SWE v starej trznici... vtedy sme prehrali stvrtfinale...tak dnes aspon taketo vitazstvo... 🙂

borocka
9. máj 2011

@iinuska coze?? si sa asi pomylila, ze prechodnu bundicku???? coste nosili doteraz??
my sme ju uz pomaly aj odlozili, uz len mikinu zvykne vyfasovat ak velmi fuka.

borocka
9. máj 2011

@iinuska
@ludmilabb to tiez doverne pozname 😀 akurat ze nasich poslednych smyknuti je aspon 10, a tiez na preliezku niekolkokrat akoze poslednykrat musi vyliezt.....aj dnes tak bolo, dotiahla som ho uz do dvora, on vraj ide psa este pohladkat......a potom zaspal v stolicke nad polievkou 😀 😀 ostavali uz len nejake 2-3 lyzice a vravim ze pojdem vziat plienocku a ideme spinkat, a on vraj nie nie, ze chce ist vonku este so psom. a kym som mu dalsiu lyzicu dala k puse tak vidim ako mu kycla hlava 😝

joj, a ake bobo si spravil 😕 u starkej na dvore sa potkol o kvetinac a loptu, spadol.....ale prisiel si len ruky oprasit a aj gate mal spinave a potom doma ked sme davali plienku pozeram a on taky fajnovy 15cm skrabanec krvavy cez celu polku ritky 🙄 🙄 otrasne mu to vyzera. a pritom vonku ani nepipol. taky je cely dokaliceny.

a prisiel mi uz aj papier zo skoly, ze tie prijimacky mame o pol osmej rano, takze potom stihneme aj docestovat nejako na stretko. len si musim vybavit noclah v trnave zo stvrtka na piatok. a potom pocestujem spat do BB po patka a tak na stretko. este si to doriesim, ako mu spoje pojdu.

jamaat
9. máj 2011

@borocka Tie prijímačky máš v piatok? Čiže až po prijímačkách pôjdeš potom do BB? To máš riadnu okľuku a časové zdržanie.

janurka
9. máj 2011

Ahoj maminky... ak sa vám páčia háčkované vecičky, skúste nakuknúť na túto stránku možno sa vám niečo zapáči ... Prajem pekný zbytok dňa so svojimi ratolesťami
http://www.facebook.com/pages/Háčkované-vecičky...

borocka
9. máj 2011

@jamaat veru veru, vcera som to sem pisala ze takto fajnovo mi to vyslo 😠 uvazujem ci uz vo stvrtok nepojdeme aj s patkom do TT a odtial potom do ziliny a tak na stretko,aby som zbytocne nemusela cestovat hore dole.
navyse to najnovsie vyzera ze pojde s nami aj tatinko 😕 neviem....celkom zmenil postoj.....ale kedze zije v prahe,tak sa stretneme zrejme az na mieste. to uz by sa mi aj s nim vsetko extremne tazko ladilo.
urcite ti ale dam vediet, ak teda este plati ta ponuka ze by ste nas z BB brali autom,hmm?

iinuska
9. máj 2011

@borocka no nemali sme ziadnu taku prechodnu bundicku, ked sa ochladilo, tak som mu davala mikinu a vestu. A ked pojdeme na to stretko, tak tam sa moze aj ochladit. Ved to je v horach. Ked sme boli minuly rok, tiez nebolo najteplejsie, hlavne na vecer, a hlavne ked by bolo sychravo, tak ju ani nepremokne.Jasne, ze dufam, ze ju nebude potrebovat. To uz bude mat aj na jesen

kosska3003
9. máj 2011

@sirinka mi sme mali vcera 9 rokov zoznamili sme sa tiez pri hokeji sme hrali s canadou a sme vyhrali a potom sme boli majsti sveta 🙂 to teraz je uplny opak

monkap
autor
9. máj 2011

@kosska3003 my sme mali vcera 7 vyrocie sobasa ... spolu sme vsak uz skoro 15 rokov 😔

borocka
9. máj 2011

@iinuska no kedze my budeme cestovat tak ako budeme.....tak ja budem brat minimum veci a pevne verim ze bundy mozem nechat doma. vezmem tielka, natelniky aj mikiny pre oboch a keby bolo uprsane tak aj tak budeme len dnuka 😖 ani neviem ako popracem aspon pre pata nahradne oblecenie. ten byva casto ako prasiatko 😝 ale ja na modnu prehliadku nejdem.
teraz v sobotu sme boli na popradskom plese, chytilo nas aj snezenie, ale uplne v pohdoe...mne sa nejaka brutal zima nezdala. pato mal pancusky a teplaky, tielko, natelnik, mikinu a prechodnu bundu. ja tak isto (okrem pancusiek). uz na zimu nechcem ani pomysliet 😠 stacilo mi 😝

kosska3003
9. máj 2011

@monkap no vyrocie svadby mame zajtra ale len 3 ako ja som s mojim mm od 17 rokov 🙂

jamaat
9. máj 2011

@borocka No ak máš ako a kde byť s Paťom v Trnave, bolo by ti najlepšie ísť rovno na Žilinu. A tam už by ťa niekto zobral. Však uvidíš. A tatinko by vám šiel ako? Vlakom? ....Keď som ti odvoz z BB sľúbila, tak to platí. Len najneskôr okolo obeda by sme chceli ísť.

monkap
autor
9. máj 2011

@kosska3003 ja od 19 🙂

borocka
9. máj 2011

@jamaat moja, ved toto.........v tt jedine hotel by som objednala akurat ze s patom by niekto msuel byt kym budem robit prijimacky.......neviem, musim sa najme s lukasom dohodnut......ci nepride za nami do TT uz vo stvrtok, bude s patkom a potom spolu vycestujeme do ziliny.
no a odtial......kukala som tam su velmi biedne spoje do oscadnice, tak ozaj len ak by bol niekto taky ochotny....resp dve rodinky (ak by s nami ozaj aj oco cestoval).
ale aj do BB by som stihla, prijimacky myslim ze vaic ako hodinu nebudu, a nasi pojdu sestre na promocie,tak by vzali pata aj s vecami tam. a tiez som mala predstavu ze o tej jednej najpozdejsie vyrazit aby decka cestou pospali.

jamaat
9. máj 2011

@borocka OK, však dáš mi potom vedieť.

ludmilabb
9. máj 2011

@borocka ja som si uz tiez zistovala spoje na stretko a z Cadce do Oscadnice idu v pohode vlakove spojenia cca kazdu hodinu zrejme pojdem vlakom z BB 😝

jamaat
9. máj 2011

Z Čadce do Oščadnice sa aj dopľuť dá, tam prídeme autom po hocikoho, kto bude potrebovať. A zo Žiliny do Čadce chodia spoje tiež často.

dm1
9. máj 2011

@ludmilabb a ty nejdes aj s drahym?

dm1
9. máj 2011

my sme dnes boli po tyzdni vonku maly sice este trochu kasle ale teploty uz niesu a nebolo mozne ho uz doma udrzat. Boli sme na kolotococh tak sa vyblaznil

kosska3003
10. máj 2011

ahojte prva
ja zo Ziliny mozem vzat niekoho ale musi byt len jeden kus dieta a dospeli nemame mikrobus 😀
tak dnes som testla a nist tak neviem uvidime do soboty
@dm1 a ty co stale mrcha nic uz si testla

dm1
10. máj 2011

@kosska3003 no mrcha stale nikde len taky veeeeelmi slabucky vytok. Testla som sa vcera a stale negativne tak z toho nic nebude. Ale ono sa to raz podari verim tomu

jamaat
10. máj 2011

@dm1 Keď maťka tak často kojíš stále, tak podľa mňa nemáš ovuláciu. Mala by si to opäť obmedziť, ak chceš otehotnieť.

luba142
10. máj 2011

ahojteee vonku je pekne tak tu nikoho neni...my sme boli doobeda aj navarene uz mam a Babula spi tak vegetim kym dojde Kika zo skoly 🙂
Dnes mame 2 rockyyy 🙂 🙂 🙂

iinuska
10. máj 2011

ahojte
Veru, veru, dnes je fakt teplucko, boli sme na ihrisku, dnes bolo plno 😎
@dm1 drzim palceky 😉
@luba142 Barborke prajeme vsetko len to najlepsie, hlavne vela zdravicka, od Adamka boztek 😵

dm1
10. máj 2011

@jamaat tiez si myslim ze to bude tym. Aj ked som si myslela ze ked mrcha chodi kazdy mesiac tak by ovulka byt mohla. Ale aj s Matkom sme mali problem rok to trvalo a to som ani nekojila

dnes je u nas veru strasne teplo sme boli s kamoskami a ich deckami za barakom tak sa vyblaznili