Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
11. aug 2009

ja uz som pila aj pomarancovy, tiez nie vela, len skusit som chcela a v pohode...
mne vlasy zatial nevypadavaju, dufam ze ani nezacnu 😉

zuzkaprofant
11. aug 2009

to mas dobre ale mn e az teraz okolo 3 mesaica zacali vypadavat tak neviem moj spinka snad potiahne este aspon hodku nech sa obleciem , lebo akurat si mliecko odsavam 😀

luba142
11. aug 2009

ahojte

no ja am v plane robit lečo a neviem co to s malou spravi ci ho mozem jest. Inak ani chvilku nemoze byt sama stale fnace aj vy to mate doma ze stale musite byt s detuchami?

sssimi
11. aug 2009

Luba ja som pri malej skoro nonstop.

Zuzka aj mne začali vlasy padať a to plne kojím 😢

Dnes sme boli na očkovanie. Malá síce spustila jakoty, ale celkom rýchlo sa utíšila a má 5250g a 63cm 🙂

luba142
11. aug 2009

sssimi tak nasa mala minuly tyzden ked som ju vazila 5800 kg ale ideme zajtra tiez tak som zvedava. Potom napis vecer ci ma horucku alebo ci place

luba142
11. aug 2009

nejedli ste lečo lubite to? Poradte ci to mozem?

sssimi
11. aug 2009

Jasne dam vedieť. Už som jej dala aj panadol čapík. A som nasraná, lebo je od 9kg-to pre menšie deti neexistujú? Veď Panadol by mal byť od narodenia-nie? Tak som jej dala polovičku... A nožičky som hneď doma natrela octanovou masťou.

sssimi
11. aug 2009

Luba určite môžeš lečo...

mystery7
11. aug 2009

ahojte kocky
ja mojho tiez nenechavam sameho, lebo je potom nervny

jete uz parqadajky?? aj ja by som si uz dala leco

luba142
11. aug 2009

ssimi ja mam doma paralenove cipky a su od 7kilo ale kupim si sirup nurofen ten uz mozeme a mam s nim dobre skusenosti od Kristinky

mystery7
11. aug 2009

na akom ockovani ste uz boli??

luba142
11. aug 2009

mystery ja jem paradajky ale zase to neprehanam ked tak len jednu par krat do tyzdna tak za tyzden 2 alebo 3 podla toho co je navarene tak ako prilohu. Inak som ich jedavala pred otehotnenim aj na kila k vsetkemu a aj k namastenemu chlebu ci rozku

zuzkaprofant
11. aug 2009

JA jem paradajky aj papriku som jedla len od nej maleho brusko velmi boli tak len jej paradajky , podla mna leco moze sa zjest lebo paprika je varena horsie jekeby bola surova , moj spinka uz 3 hodky mam take ticho doma ze az.xiixixi..
simi preco si davala tabletecku ja som mojmu nedavala dam az ked bude mat okolo38stup, inac netreba nech telo bojuje samo

luba142
11. aug 2009

mys do noziciek ja idem zajtra

mystery7
11. aug 2009

ved presne aj ja som taka paradajkova, teraz dost trpim

luba142
11. aug 2009

ja idem robit to leco

zuzkaprofant
11. aug 2009

mys ved vyskusaj ja jem uz vsetko a hotovo lebo potom ja nemam zadne vitaminky a to potrebujem , taKze treba vyskusat vsetko a uvidis ako bude reagovat maly ked bude plackat ta to si uz nedas

sssimi
11. aug 2009

Mys ja jem paradajky veselo a pohoda.

Luba nurofen vraj viac zaťažuje pečeň ako panadol.

Zuzka doktorka mi kazala preventívne dať.

Už tu dlhooooo nebola Zuzkad. Čo je s ňou?

zuzkaprofant
11. aug 2009

to vazne ja som nedavala nic nech si telo zabojuje a ani obklad som nedala vobec a v pohodka si myslim maly poplackaval troska aj zo sna asi sa mu snivalo nieco zle ale pohoda , akurat sme 2 dni po ockovany ho nekupali
ja malemu nedavam zadne lieciky iba v nutnom pripade mu dam homeopatikum ked ho boli brusko a nevie sa vykakat inac nic mu nedavam nech si nezvyka na tabletky ja tiez zadne nikdy neberem

monkap
autor
11. aug 2009

luba ja paradajky ani papriky nejem 😔

sssimi: preco si davala cipok?? mala teplotku ci boelsti?? mne tiez dr. kazala dat 1/2 cipku v pripade poteby ...

monkap
autor
11. aug 2009

lenka nastastie ockovanie zvladla dobre, takze cipok som nedavala ...

luba142
11. aug 2009

monka ja skusam a ked jej nic nie je tak si obcas dam ale papriku tiz nejem a dusena snad uz nieje taka ako surova a nejem surovu preto ze aj ja mavam problemy sa mis nou potom grga cely den

mimi21
11. aug 2009

ja jem aj papriku aj paradajky, nie na kila, ale dam si

ja som tiez citala, ze do 38 horucy netreba davat nic

sssimi
11. aug 2009

Mne doktorka kázala. Preto som dala. ale ak náhodou bude mať večer horúčku, tak dám už len homeopatické čipky.

nikanika28
11. aug 2009

Ahojte, Zuzka, mne vlasy padaju uz asi mesiac...vsade su len moje vlasy 😒 . Este som sa ta chcela opytat, ake homeopatikum davas, ked sa nemoze vykakat? My kakame niekedy aj po 7-mich dnoch 😕
Co sa rajcin a papriky tyka, tiez ich nejem, teda mala som kusok papriky aj rajciny, ale to som si dala len tak na chut...
No a nas caka ockovanie vo stvrtok a od horucky budem davat, az ked jej zacne stupat, inac nie..

sssimi
11. aug 2009

Inak aj tak mi ten čípok asi o 5 minút vykakala, tak ani neviem či stihol zabrať a dala som len polovičku.

nikanika28
11. aug 2009

sssimi, no ked ho vykakala, tak asi nie 😀. Mozno sa stihlo nieco rozpustit...minimum

luba142
11. aug 2009

ssimi asi ani nestihol 🙂 ale neboj sa dat jej vecer nieco lebo je to bolestive ved uvidis keby moc plackala a nemala teplotu kludne jej daj od bolesti nasa nemavala teplotu a doktorka nam povedala ze aj od bolesti sa moze dat hlavne vecer kedy vsetko viac boli a aj teplota vecer vzdy stupa

sssimi
11. aug 2009

Malinká mi teraz zaspinkala... Je taká umrnčanučká babika moja.

luba142
11. aug 2009

ako jedia vase deti ja sa s malou stale jedujem lebo sa mi zda ze taha malo a ked ju skusam dat tak place ale niekedy vydrzi len hodinu