Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
13. máj 2011

@nikanika28 my mame oslavu u nas doma,tekze asi tak zajtra pripravy a nedela oslava 🙂 🙂

luba142
13. máj 2011

@borocka oki dohodnite sa inak myslim,ze aj postielka sa poziciava za 7 euri ak by si chcela,lebo na pristelke by asi pato platil 6 neni som si ista

luba142
13. máj 2011

@borocka pozerala som na stranku a postielka decka je za 2,50 za noc tak to by sa ti viacej oplatilo ako postel lebo za postel by ste platili 6 euri za Pata...ked budes vediet kolko vas pojde daj vediet a zaistim ti postielku

ludmilabb
13. máj 2011

@emode ja som tiez taky typ ze si predstavujem kadejake scenare, to je na cloveku niekto si nic zle nepripusta... kedy mas ist k doktorovi?

jamaat
13. máj 2011

@borocka Však počkaj o 10 rokov, to už budeš mať po 30-ke. 😝

nikanika28
13. máj 2011

juchuuuu, sama doma 😵 😵 😵 ...

luba142
13. máj 2011

@nikanika28 ty sa mas,ja som sama s deckami a mala som co robit teraz aby mi Barborka nezhodila tortovy korpus zo stola, ale uz som si urobila miesto na linke tam nedociahne 😀 😀

nikanika28
13. máj 2011

@luba142 no ja by som nemala sancu pri nich robit 😝 ...prave som potiahla torty, este musim domodelovat, ale sa mi vobec nedari, ta Minnie je tazka jak slak 😖

mystery7
13. máj 2011

ahojky
Trosku som vas pocitala 😉 preberali ste lieky @borocka @jamaat @kosska3003 @iinuska veru boli casy ked mi stacil ibalgin 😉 teraz mam dost rozsireny repertoar hlavne o homeopatika a decke lieky a sirupy. Inac bioparox je dost rozsireny sprej, radsej ten ako sa napchavat sirokospektralnymi antibiotikami.

A stretko.....jeeej super vam bude. Drzim palce, aby ste mali krasne pocasie.

@borocka a ty ides s mm? Dobrovolne sa prihlasil? 😉

Slavko bol v noci hore len 1x 🙂 tak dnes som bez bolesti hlavy. Od vcera poobede mu nejako hnisalo ocko, boli sme u dr a mame pamykoin a uz je lepsie.
Inac uz 3dni vobec nekrvacam, co mi je dost cudne. Snad to bude ok. Svoje som si odzila v nemocke ked mi museli 4x prezliekat postel 🙄 chudata sestricky.

kosska3003
13. máj 2011

no ja nechapem to moje dieta na obed spi 40 minut a teraz sa jej este stale nechce ja neviem co to ma za atb sa mi tak vidi ze adrenalin jej davam asi coraz menej spi a nervozna je ako voš aaaaaaaaaaaaa

luba142
13. máj 2011

@kosska3003 ake mate lieky?

kosska3003
13. máj 2011

@luba142 cebion fenistil a atb Ospen

luba142
13. máj 2011

@nikanika28 ja este upiect a naplnit pri nich vladzem,ale zajtra idem potahovat a zdobit tak som povedala mm ze ich poobede zobere prec,teda aspon Barcu a Kika pojde k segre za mackou 🙂

kosska3003
13. máj 2011

@luba142 ja idem malej len smotanovu tu mam sa 20 minut aj urobenu aj ozdobenu potom na druhej oslave aj s tatom spravy moja mama tak mam pokoj 🙂

kosska3003
13. máj 2011

no tak nakoniec zaspala ale nie v spalni vo svojej postely ale v deckej tak ju budem musiet preniest ja by som ju tam aj nechala keby spala celu noc ale budi sa na mlieko aspon raz a o 2 ma atb aj na obed chcela ist do deckej opica moja mala

luba142
13. máj 2011

@kosska3003 hmmm take atb nepoznam este,take sme nemali 😀 a ja ,ze uz sme mali snad vsetky ked byvala chora

luba142
13. máj 2011

@kosska3003 no ked som sa na to dala tak uz to dorobim 🙂

borocka
13. máj 2011

@ludmilabb vlastne ani neviem....teraz som bola potvrdzoat prihlasky do skoly, tak mi spravil aj preventivku, msuela som sa vycikat aj ma pocuval a kontroloval chrbticu, prehmatal mi brucho, takze som sa musela vyzliect do podprdy. ja mam z toho traumu uz od puberty.

kosska3003
13. máj 2011

@luba142 no mi ich mame druhy krat uz no ved jasne potom hod foto ja na to nemam cas teraz ani nervy pri malej

borocka
13. máj 2011

@nikanika28 nika, ale aj vsetky ostatne, zajtra je u nas v dedine zraz motorkarov-hlavne veterany......takze nieco pre manzelov a synov 😉 my chodime kazdy rok, okolo 200 modelov sa tu schadza, k tomu taka nejaka "jarmokova" slavnost. organizuje to jozo procko...byva tombola, nejake stanky, vari sa gulas. aj herecke celerity zvykne pozvat.
tak ak ma niekto chut a cas, tak pridite 😉

@luba142 patko uz viac ako rok spava so mnou v posteli, takze ta pristelka by bola najskor pre tatina 😀 😝 tak sa poradime a uvidime ci skusime postielku...alebo budeme spat traja spolu.

@mystery7 hej, dobrovolne a s radostou sa prihlasil 😕 vedel ze sa chystame na ten vikend, ale ked mi padli prijimacky na 3.6. v trnave, tak som bola velmi na pochybach ci to casovo zvladnem cestovat tam a spat po pata a potom na stretko, takze sa ponukol ze pojde s nami a pata vezmem do trnavy, tam prespime a odtial na stretko.
a vy ako vyzerate? pridate sa k nam? ci si to netrufnes so slavkom?

luba142
13. máj 2011

@kosska3003 jasne hodim, mam akurat spraveneho slona na vrch,teraz tvrdne este mu chybaju kly nemam bielu hmotu takze dorobim az zajtra s ostatnym 🙂

luba142
13. máj 2011

@borocka ale v tom pripade tam mate 2 postele tak ty s patom by si spala na jednej 🙂,alebo date obe dokopy a pato pojde medzi vas 🙂

kosska3003
13. máj 2011

@luba142 a to modelujete podla niakeho navodu ci cista fantazia mna to mozno chyti ale iste neskor a ked budem mat aj ruru ok

borocka
13. máj 2011

@luba142 jaj, moja, ale my s patom mame velku manzelsku postel, takze tato bude na zemi spat 😀 alebo sa potlacime......neviem...pato sa zvykne roztahovat. ale prezili sme v kovacovej 4noci pokope, tak hadam aj tieto dve zvladneme

luba142
13. máj 2011

@kosska3003 na nete su aj obrazkove postupy na postavicky, ruze, a vsetko mozne aj hmoty z akych sa to da robit napr tu je jedna stranka dobra
http://www.tortyodmamy.sk/foto-postupy

luba142
13. máj 2011

@borocka lebo pristelku mas vlastne tretiu postel takze by ste vlastne platili za trojku izbu,alebo tedakd tam bude maly tak za neho 6 eur to mas 26 na noc

kosska3003
13. máj 2011

@luba142 diky niekedy to musim nastudovat mozno o rok 😀

luba142
13. máj 2011

@kosska3003 tam je vsetko mozne na tej stranke, ja som to studovala dlho nez som sa prvu tortu odvazila pred Kristinkinymi narodkami 🙂

borocka
13. máj 2011

@luba142 dohodneme sa s lukasom, ked uvazujem tak pato asi postielku nezvladne, navyse kvoli tomu by som musela trepat aj nejaku deku a vankus,a to uz teda neviem kam by som zbalila.
inak, budete brat hracky, teda do piesku blbosti? poziciate potom podla aktualnej potreby mojho najkrajsieho? ......nevsimla som si ci to ma hotel v ponuke, v kazdom pripade ja budem potrebovat pobalit to najnutnejsie a hracky uz neviem kam strcim....budem rada ak loptu potom v ziline kupime lebo bez nej ani na krok my nemozeme ist 😕

luba142
13. máj 2011

@borocka no ja podla toho ci sa zmestia 😀 😀 😀