Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
15. máj 2011

Aj ja sa pripajam, Sofinkam prajem k dnesnym meninkam vsetko najlepsie 🙂
@luba142 mozno to nebudu kiahne, jaaaj, to by nebolo dobre

luba142
15. máj 2011

@iinuska no to mi hovor som nasrata jak pes ked to budu one

mystery7
15. máj 2011

@borocka no so Slavkom by som aj dosla 😉 ale teraz nam to nebude vychadzat. musime riesit krstiny - krstnych mame v prahe a tak sa musime zladit s nimi, nech nechodia na 2x na sr

Mirko ma super vystrajacie dni. nepocuva absolutne nic. z ajtra budeme prvykrat sami, tak som zvedava ako to zvladneme, snad sa nezblaznim

borocka
15. máj 2011

@jamaat ozaj, a uz je na strednej alebo teraz ide? no vies puberta, co tam po znamkach 😝 u nas to funguje tak, ze napr ja som kedysi tuzila ist do talianska na tabor tak rodicia povedali ze ma pustia len ak si zlepsim 4 znamky na vysvedcku. a teraz bracho chce ist do madridu, tak ma podmienku rovnaku........ to na nas ako motivacia vzdy najlepsie zaberalo

borocka
15. máj 2011

@mystery7 tak zajtra vela trpezlivosti! 😉 uvidis, mirko si to tak nejak uvedomi, dieta to vyciti ze teraz musi viac pomoct posluchanim.....drzim palec!
a skoda toho, no snad o rok, ak sa nieco bude organizovat 😎

kosska3003
15. máj 2011

ahojte tak oslavencom prejem všecko naj naj

ja vyberam malej na narodky smyklavku uz mi sibe neviete niaku dobru stranku kde by som kukla asi som uz kukla ale vsade no uvidim necham si to ulezat a zajtra sa rozhodne lebo ja by som sla aj do Ziliny kuknut ale neviem kde tu mame dracika a alltoys a tam su ine palky co som kukala na nete

monkap
autor
15. máj 2011

@kosska3003 my sme detom kupili taku klasik smyklavku 3 metrovu ... budu sa spustat z terasy dole na travnik 🙂 mm im este k tomu vyraba schodiky a tak .... uz sa tesia 🙂

kosska3003
15. máj 2011

@monkap no ja som chcela len taku umelu plastovu aj so schodikmy taku velku nemame momentalne kde dat tak to budu mat riadnu smykanicu 😀 😀

jamaat
15. máj 2011

@luba142 Nechcem byť múdra, ale nezdá sa mi, že by kiahne začínali ďobkami. Myslím, že sa hneď urobí pľuzgierik.
@borocka Veď som jej povedala svoje. Ale ona ani nikam nechce ísť, jedine brigádovať do zahraničia cez prázdniny, ale to ani ešte nebude môcť kvôli veku, až na ďalší rok.
@mystery7 Zajtra držím palce.

jamaat
15. máj 2011

@emode Všetko najlepšie k meninám. Tak to si k vám všetci prídeme zaskákať na trampolínu 😀

kosska3003
15. máj 2011

@luba142 inac v tomto ma jamaat pravdu aj moja mala dobky uz som si myslela ze to je ono a nebolo a co mala ta kamoskyna dcera tak mala len jednu a hned pluzgier

ludmilabb
15. máj 2011

dakujeme za gratulacie 😉 😉 😉 vcera ma prekvapila svokra dosli vecer s tortou, tak som sa pytala ci je to uz narodeninova 😀
@mystery7 Slavko ti ovela lepsie spinka ako Mirko v jeho veku ze? zajtra drzim palce 😉

kosska3003
15. máj 2011

@ludmilabb všecko naj naj Sofii

ludmilabb
15. máj 2011

@jamaat inak ja ani neviem co som v Monikinom veku bola schopna navarit 😅
ja som taka gazdinka ze som este v zivote ani kura v celosti nekupila a neporcovala 🤐 , sa mi mm vysmieva, vsade si clovek kupi rovno prsne rezne 😝

jamaat
15. máj 2011

@ludmilabb No ja viem, že som v 15-tich nevedela navariť nič. Možno nejakú praženicu a čaj by som zvládla 🙂 ...K meninám všetko najlepšie.

ludmilabb
15. máj 2011

@jamaat vdaka 😉 ale kura si uz isto stokrat porcovala 😀

ludmilabb
15. máj 2011

@kosska3003 tiez dakujeme 🙂

dm1
15. máj 2011

@jamaat sikovnicu mas teda doma veru ked aj obed navarila! aj tu svadbu ti zavidim hned by som sa isla niekde vytancovat

ludmilabb
15. máj 2011

joooj skoro som zabudla musim sa pochvalit 😵 aj ked zajtra to asi bude mat nasledky 😝
Sofia dnes vydrzala cely den bez plienky, jedine na spanie som jej zalozila aj ta zostala po spani sucha, tak sa tesim veeeelmi a dnes sme akoze aj Blazike ukazovali ako Sofia cika, lebo jej sa paci ze sa moze pochvalit niekomu ze vie cikat do zachodu len redukciu este nemame tak ju musim drzat a dnes sme pre motivaciu aj obrazky s babikami lepili na papier a gatky im davali no nuda bola doma v tomto pocasi som uz somariny musela vymyslat 😀

jamaat
15. máj 2011

@ludmilabb Tak super s plienkami, možno pomohlo, že videla Emku a hádam aj iné deti cikať. Len nechápem, aké následky by to malo zajtra mať. 😨 ...........Kurča som už porcovala a nie je to nič ťažké 😉

jamaat
15. máj 2011

Kriste, tak ma štípe pera! Čo mi Emka rozbila, tak presne ako minule sa mi z toho urobili afty. Som na to dosť náchylná už od decka. Neviete niečo poradiť?

sirinka
15. máj 2011

@ludmilabb a ake nasledky to moze mat?
ja uz magde cez den na spanie plienku nedavam a aj nocnu uz ma aspon tyzden vzdy suchu, tak uz som jej ani nechcela dat, ale ked mm ma teraz jednu ruku nepouzitelnu, tak neviem, ako by ju v noci poriesil ak by bolo treba...lebo mne sa tazko od janky vstava...
dnes ju dal vonku piskat a stiahol jej iba sustaky a gatky jej nechal 😝

dm1
15. máj 2011

baby myslim ze ludka myslela ze aby to nezakrikla ked ju pochvalila a zajtra by to malo byt zase do plienky 😉

jamaat
15. máj 2011

@dm1 Jaaaaaj! 🙂

sirinka
16. máj 2011

ahojte....janulke malej brali rano krv z hlavicky, taka bola statocna opicka moja...a tie dve sojky od rana sa biju, to som zvedava, ako bude dnesny den napredovat... 😝

nikanika28
16. máj 2011

Ahojte
Tak oslavu mame uspesne za sebou, Klarka sa nechcela fotit akurat 😝 Nakoniec sme jej kupili topo ponika, co pije, ma dudku a spieva, rozprava ...
Lukasko siel dnes do skolky, aj ked sopel ma este stale, ale to koli tej mandle ...pojdeme do Piestan na sukromnu kliniku, kde to vyberaju a rozhodneme sa, ci ju dat von podla toho, co povedia oni 😖 ..a vysledky z krvi na alergiu su negativne, uufff, este ze tak, pretoze mm je alergik ... 🤐
A dodatocne SOFINKAM vsetko najlepsie 😵
@sirinka Magduske vsetko naj k narodeninkam 🙂

kosska3003
16. máj 2011

ahojte tak dnes je zase hrozne pocasie ani vonku sa mi nechce ist s malou aj sopli aj kasle hlavne v noci ma stale jednu pol hodinku co ju tak dusi chudatko az ju natahuje ale len pol hodku potom uz ani nekasle nechapem boze uzu nech je zdrava lebo uz je to s nou na nevydrzanie

sirinka
16. máj 2011

a dakujem vsetkym gratulantom, zaroven tiez gratulujem oslavencom 😀

@kosska3003 u nas konecne zase slniecko svieti...

nikanika28
16. máj 2011

aj u nas sviet slnko, ale fuka jak besne 😝

sssimi
16. máj 2011

Ahojte!
Sofiám dodatočne gratulko a aj všetkým oslávencom.
To počasie mi už ide fakt na city. Včera sme boli len v Tescu. Sarah tam vrieskala na plné pľúca, tak na nás všetci pozerali jak na debilov, ale ja mám na háku 😀 Aspoň takto som ju vyvenčila. A od dnes ma bude 6 týždňov pekne porážať, lebo nám parťáci odišli 😒 Sarah sa nebude mať s kým poriadne vyblázniť a ja s kým pokecať... Ach, snáď mi nešvihne....