Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
16. máj 2011

@sirinka tiez vsetko naj prajeme Magdulke, mala krasnu tortu 🙂 a tiez gratulujeme Klarke 😀 este som na niekoho zabudla?
vy uz asi vsetci ste bez plienok ... my sme skusali niekolkokrat ale stale zostavame pri tom, ze mi oznami, ze cika 😒 a ked navrhnem, ze dame gatky a budeme chodit cikat na nocnik spolu, tak odmietne, asi jej nemozem dat na vyber 😕
teraz dost robi aj ta skolka, keby bola doma, tak mame priestor ... nevadi, ved na to prideme, skor ci neskor 😀

inak mne sa nic nechce, som dost vypluta po vikendovych oslavach a to este jednu potrebujem urobit pre miestnych kamosov 😕

u nas fucalo v noci neskutocne, zima je stale a neviem sa zohriat 🙄

iinuska
16. máj 2011

@sirinka Magdulke prajeme vsetucko len to najlepsieeeee k dvom rockom 🙂

nikanika28
16. máj 2011

@emode dakujeme 🙂 ...no a my sme tiez s plienkami 😝 ..takze klud, nie ste sami 😀 ..u nas ani naznak, zeby sme mohli plienku odlozit 🙄 ..teraz som ju nechala s holou prdelkou, ale ked ju posielam na nocnik, tak len ee-eeeeeeeeeee ..zatial je v suchu, ale dokopy nic nepila 😀 ..minule sedela vecer na nocniku, odskocila som si do kuchyne a uz som len pocula - oooooooooo, co tooooooooo ....pridem do obyvky a ona na gauci a pod nou mlaka 😠 😠 😠 😠 ...milostpani zliezla z nocniky a vycurala sa na gauc, radost som mala 😝

nikanika28
16. máj 2011

no herecka sa zavrela do deckej, hned som vedela kolka bije...mlacka na koberci 🙄 ..a ked som sa jej pytala, ci sa to robi, cikat na koberec tak mi s usmevom povedala amoooooo (ano) 😠 😀

emode
16. máj 2011

@nikanika28 teraz neviem, ci im to robi radost, alebo fakt nerozumeju, preco sa necika na gauc 😀 neboj, Sofia je tiez toto schopna spravit, i ked uz nie tak casto, ked je hola, tak ju napadne ist cikat na nocnik alebo na zachod ... my aspon kakame uz normalne ... budeme to mat asi tazsie 😅

luba142
16. máj 2011

@jamaat
@kosska3003 tak som tajne dufala ze to nebude,ale z dobiek uz su pluzgieriky a ma aj dalsie dobky takze pravdepodobnost je uz asi 100% ☹ ☹ ☹ teraz uz len dufat ze to nebude mat Barborka any sme mohli ist na stretko 😠

kosska3003
16. máj 2011

@luba142 drzime palce daj jej na lyzicku toho rumu nech sa jej to vyhadze vsetko nech ma pokoj

baby to moje dieta mi stale len jogurty jogurtove napoje actimel by jedla uz ma s nej ide urvat ine mi nechce dnes ani polievku opica no dufam ze ked vstane si da aspon to

kosska3003
16. máj 2011

@luba142 drzime palce daj jej na lyzicku toho rumu nech sa jej to vyhadze vsetko nech ma pokoj

baby to moje dieta mi stale len jogurty jogurtove napoje actimel by jedla uz ma s nej ide urvat ine mi nechce dnes ani polievku opica no dufam ze ked vstane si da aspon to

kosska3003
16. máj 2011

@luba142 drzime palce daj jej na lyzicku toho rumu nech sa jej to vyhadze vsetko nech ma pokoj

baby to moje dieta mi stale len jogurty jogurtove napoje actimel by jedla uz ma s nej ide urvat ine mi nechce dnes ani polievku opica no dufam ze ked vstane si da aspon to

luba142
16. máj 2011

@kosska3003 teraz prave pisem s juskou a povedala ze by to nemalo hned aj prasknut ten pluzgierik, tak ja neviem zajtra ju asi zoberem k dr.

kosska3003
16. máj 2011

@luba142 no ano ono sa to vlastne tym ze to praskne tou tekutinou rozsiruje dalej myslim no chod ale odporucaju kupat v hypermangane to jej zasusi tak ju kup ak mas lebo uz sa puder nedava na to

luba142
16. máj 2011

@kosska3003 no mne prave povedala puder,ale nebudem ho davat a fenistilove kvapky, hypermangan nemame, zatial toho ma malinko dokopy asi 10 tak este pockame a potom uvidim,ani ju to zatial nesvrbi tak este to neriesime

kosska3003
16. máj 2011

@luba142 hm u nas sa puder uz nedava

sirinka
16. máj 2011

puder sa na kiahne uz vseobecne neodporuca, ale poznam par takych, co prave s pudrom boli najspokojnejsi 😉

iinuska
16. máj 2011

ahojte
Tak Adamko dnes prespal celu noc, zobudil sa o 7.15, zato ja som uz od pol 7 hore 😅 . Pobehali sme na ihrisku, pofukuje dost, ale svieti slnko, tak bolo celkom prijemne. Vcera sme neboli nikde, lebo bolo hnusne.
Co ja viem, tak tiez sa uz puder na kiahne neodporuca

luba142
16. máj 2011

@kosska3003
@sirinka no ved pokial by som potierala liehom ako juska pisala na FB a davala jej fenistil kvapky,tiez by som sa rada pudru vyhla

sirinka
16. máj 2011

@luba142 ja by som sa urcite vyhla tomu alkoholu 😝 uboha detska pecienka...

jamaat
16. máj 2011

@sirinka Ty si ani pupček liehom nepotierala?

sirinka
16. máj 2011

@jamaat ja som narazala na ten rum na lyzicku 😉 uz som to aj u susedov pocula, ze pri kiahnach davaju detom trosku alkoholu, ze to rychlejsie prejde 😒
a veru ani som velmi teraz uz nepotierala, predstav si, ze najnovsia moda je uz nechat pupcek na pokoji, iba raz vecer pri kupani ocistit a nechat tak...

dupinka
16. máj 2011

Ahojte!

tak ja som pocula, ze zasyp sa uz nedava, len ten hypermangan.

adamko sa rozhodol ist vecer spat do svojej izby, prespal od vecera do 5tej rana sam, potom som si isla k nemu lahnut, lebo mrncal. To sa mu viackrat stalo, ze sa nadranom zobudi a ide k nam do postele. Ale pekne sam spinkal, som rada.

jamaat
16. máj 2011

@sirinka Jaaaaj, veď sa mi aj zdalo divné! 😀 ....tak ten rum by som určite nedávala, to som myslela, že nejaký preklep s rumom, tak som to ani nezaradila medzi prečítané do hlavy 🙂

mystery7
16. máj 2011

ahojky
u nas otrasne pocasie, fuci, prsi, tak sedime doma. rano sme sa celkom ok vychystali, aj by sme sa vonku dostali v normalnom case.
Mirko je dnes celkom v pohode, Slavko vacsinou spi. Keby to tak ostalo 😅 😅 😉 od 22 mi vydrzal do 2 a potom dalsie kojenie az o 7. Ja som bola o 5 pri Mirkovi, lebo mrncal, prsnik naliaty, bolavy, chcela som Slavkovi dat, ale tuho spal. Ulavilo sa mi az o 7.

vsetkym oslavencom, ktorych nestiham sledovat prajem vsetko naj naj najlepsie 😉 mi by sme mali oslavovat cez vikend u mamy v BJ, neviem ci nam to vyjde.

jamaat
16. máj 2011

@mystery7 Z celého srdca ti želám, aby Slavko bol pokojné dieťatko. Dúfam, že to spanie mu zostane. U Emky sa to už po pár dňoch pokazilo, vlastne spala poriadne iba kým mala žltačku. 😒

luba142
16. máj 2011

@sirinka
@jamaat no to ani nemam v plane ten rum 😀 😀 , Kika mi to tu cez rameno citala a hned sa zhrozila ze coooo fuj to ani za svet 😀 😀

luba142
16. máj 2011

@sirinka ja uz som Barborke tiez cistila pupcek len vecer po kupani a to ani nie kazdy den a pekne sa vyhojil 🙂

jamaat
16. máj 2011

@mystery7 Od západu sa blíži pekné počasie, k nám práve došlo, tak poobede hádam už aj u vás bude dobre. Aj keď vietor stále fúka.

sirinka
16. máj 2011

@mystery7
@jamaat u nas je konecne pekne, tak tiez uvidime ako bude do vecera, aj ked dost fuka...poobede idem do Ba dat si potvrdit od dokiho papier...tak nech ma na dialnici neodfukne...

@luba142 hej, aj ja som jej to iba kazdy druhy den cistila

mystery7
16. máj 2011

nam pupcek hned odpadol a dr kazala zastreknut materskym mliekom a v pohode ma ho pekny

snad sa vycasi, uz sa tesim. No idem ja upratovat, aspon trosku, kym milackovia spia 😉

nikanika28
16. máj 2011

@jamaat no nechcem ta strasit, ale u nas je uz zamracene 😅 ..tak aby tie mraky nedofuklo k vam

luba142
16. máj 2011

@nikanika28 no hej aj u nas seem tam slnko a aj mraky a fuka ako dive 🙂

kosska3003
16. máj 2011

u nas je tak mraky mraky sem tam modro a mraky mraky a vonku som este dnes nebola len teraz sa chystam

iinuska
16. máj 2011

u nas je ale aj napriek vetru a obcasnym mrakom celkom prijemne. 😎