Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
22. máj 2011

ja som ju doteraz ani nocnikom nejak nezatazovala - nechcela tam ist, tak nechcela .... cakala som na leto - a leto prislo a ide to uplne bez problemov - aspon zatial ..... snad jej to vydrzi 🙂

nikanika28
22. máj 2011

@ludmilabb Klarka chodi pravidelne za mnou na zachod, ale ani ju nehne, zeby sa tam posadila vedla mna na serbel, mozem jej hovorit co chem 🙄 ..aj ked ju chcem posadit pocas dna, uteka, vykrikuje, ze nie cikat a vybavene 😝 ..neviem ako na to uz, tak sa ideme pocikavat do novych gatiek a opakovat stale dookola, ze Minnie je smutna lebo ju ocikala 😝 😀 ..
@iinuska vidis to, ti nasi krpci sa asi dohodli, Klara robi to iste, dnes napriklad zasrana az za usami pomaly a ona si kludne sedela, vobec ju netrapilo, ze ma plnu plienku 🤐 ..ale inokedy zas hned pride, ze tam ma nalozene

luba142
22. máj 2011

@nikanika28 pred asi mesiacom mi hlasila, ze je pokakana,teraz uz ani to nepovie tak neviem aj ja aku metodu mam vymysliet,ale asi tiez pocikavaciu :-d 😀

iinuska
22. máj 2011

@nikanika28
@luba142
no asi ako pise lubka, bude to tvrdy oriesok

nikanika28
22. máj 2011

@monkap jaaj, tisko zavidim 🙂 ...u nas to asi nepojde tak rychlo...ale ani ja som ju tym nezatazovala, ked nechcela, tak nechcela, nocnik som dala pod stolik a tam trcal ...teraz chodieva pravidelne si posediet vzdy vecer, ale len posediet, aby nemusela byt v posteli ...

luba142
22. máj 2011

@iinuska 😀 idem sa na to asi vyspat

nikanika28
22. máj 2011

@luba142 no tak si asi nejlepsie uvedomi, ze si cika na nohy a samozrejme na tie krasne nove gatky s Minnie 😀 😀 ..inak jej mozem vysvetlovat a hovorit co chcem o serbli a cikani ..nezajem ..tvrdohlava ako baran 😝

nikanika28
22. máj 2011

@luba142
@iinuska takze zajtra bez plienky??? 😀 ..len budem pol dna vonku, tak bude mat moznost cikat si do plienky 😝

iinuska
22. máj 2011

@luba142 veru, idem aj ja
@nikanika28 no a pritom je to byk 😅

luba142
22. máj 2011

@nikanika28 no ja mjusim nejake zatial po Kike vyhrabat nez kupim nove 😀 ,alebo nove budu az sa nauci 😝

luba142
22. máj 2011

@nikanika28 no ja nemozem byt dlho vonku,lebo Kika sa sama asi ukuse nudou, zajtra budem volat doktorovi ci ma prist na kontrolu kedze ma do stredy byt doma a opytam sa aj ci ju mozem uz zobrat von,aj ked by som to nesilila aby zase nejaka dobra dusa ju nenbonzovala ze nechodi do skoly...ale tym som chcela povedat ze budem viacej doma tak asi zacika aj 10 gatiak 😀 😀

monkap
autor
22. máj 2011

@nikanika28 mne kebyze dakto povie, ze to pojde takto rychlo tak neuverim ani co ... ved ona sa s nocnikom vobec nekamosila ... a zrazu 😨 .. ved najprv si ani nohavicky nechcela dat, jacala ... tak sme ju s mm ukecavali, ze su na nich princeznicky a ake su pekne a ze to vsetci nosia a bla, bla ... tak si ich dala a potom sa z nich tesila .... kazdu chvilku na ne zo zaciatku kukala, ze princeznicka 😀 ...ked bola vonku, dala som jej aj nocnik vonku a ked chcela cikat, tak si sadla a cikala alebo necikala .... teraz ked nevidi nocnik, tak sa uz pekne pyta hoc niekedy aj zbytocne ...
neboj, rychlejsie, pomalsie ... maju cas ... leto este riadne nezacalo, v lete sa vsetci naucia 🙂

nikanika28
22. máj 2011

@luba142 😀 😀 jj, pochopila som 😀 ..

nikanika28
22. máj 2011

@monkap no ja som velmi zvedava, kolkokrat sa budeme prezliekat 😝 😀 ..zajtra zreferujem

emode
22. máj 2011

@luba142 ze vobec vydrzi sediet na tom serbli 😅 vytrvala je 😅 😅
my sme druhy den s gatkami ale pocikane ani neratam, vzdy sme bez nejakych vycitiek prezliekli a celkom sa chyta ... lebo si cvrkne, uvedomi si, ze nema plienku, povie a este sa pekne aj do nocnika vycika, takze som spokojna, len zajtra zas jasle, takze len doma bude bez plienky .... ale uz neprestaneme 😅 kakanie v pohode do nocnika alebo na zachod ...

v piatok mi primar chirurgie potvrdil, ze je to s najvacsou pravdepodobnostou pruh a laparoskopiu mi budu robit 16.juna ... takze realne by sme aj na stretko mohli prist ...

monkap
autor
22. máj 2011

@nikanika28 drzim palce, nech je to cim menej 😉

jamaat
22. máj 2011

Ahojte. Nejako veľa ste toho popísali na to, že bol víkend 🙂
Ja som sa dnes vrátila z chalupy, absolvovala som poobedie so svokrou a nevlastným synátorom s frajerkou, boli Emke gratulovať. No a večer som ešte stihla aj na koncerte byť.

Za gratulácie všetkým ďakujeme. Oslavu budeme mať až týždeň po májovom stretku, pôjdeme na chatu tu neďaleko a nebol už iný termín voľný.

kosska3003
23. máj 2011

ahojte zase prva niak casto v poslednej chvili tak taktiku gatky musim pouzit aj ja ale pockam hadam na mm stredu dojde nech sme na nu dvaja kym sa nauci pytat

moja mala ma dnes novu zavislost kuka bambulku kym pojdeme vonku a ona len jednu cast zvedavec tam je bobo tak ked to skonci pride poda mi ovladac a mam jej dat bobo lebo ona len kde je bobo kde je bobo

nikanika28
23. máj 2011

ahojte
@kosska3003 no pridaj sa do klubu..spravime si statistiky ocikanych gatiek a vyhlasime rekordmanku 😀 ...dovolim si tvrdit, ze mame velku sancu vyhrat 😝 ...od rana sme v gatkach a zatial suchu, ale nocnik ani vidiet 🙄 ..tak som zvedava, kedy to pusti 😝

iinuska
23. máj 2011

dobre ranko
zienky poradte mi, dala som si sem par inzeratov na skusku, tak sa mi ozvala jedna zaujemkyna. Mala by mi poslat peniazky na ucet. Maju to byt dva letne klubuciky po adamkovi. Do coho by to bolo najlepsie zabalit ?

nikanika28
23. máj 2011

@iinuska ja by som to dala len do sacka a do vacsej obalky 😉

nikanika28
23. máj 2011

no, takze este som poriadne ani nedopisala a gatky su ocurane 😠 ...vobec ju to netankuje 😝

sssimi
23. máj 2011

@iinuska aj ja dávam do klasickej obálky-len A4kovej-posielala som capačky 😉

sssimi
23. máj 2011

@ladywitch26 dnes som mala s tebou desný sen..... Aj som si poplakala zo sna 😖 Snívalo sa mi, že sme spolu rodili a vymenili nám deti. Zistili sme to až po dvoch rokoch a rozhodli sme sa, že už si ich nevymeníme, ale mali sme mať toto koníkové stretko. Ako sme sa stretli bolo úplne jasné, že tvoja je moja a naopak a ja som revalááááááá. No des a hrôza 😀

ladywitch26
23. máj 2011

caute zeny,ani nejako nestiham sem chodit. 😅 balim a balim, vcera som bola este na trhu predavat sviecky, dnes by som chcela nejake este navarit, aby bolo co na buducu nedelu predavat. a pomimo to si to "uzivame" so stankou. nervna je ako sto certov, zasa sa jej tisnu zuby, takze @sssimi ak chces, kludne ju teraz aj vymenim za sarinku 😀 inak fabi nam uz skusa lozit, sediet sa mu nepaci, ale v cestovnej postielke tiez dlho nevydrzi. chcel by lozit po zemi, lenze pri stanke to je skor adrenalinovy sport. navyse od stvrtku, co sme prisli, tak je pocasie nenormalne, ani vonku sa neda ist.bud leje, alebo ked sa vycasi, tak pre zmenu tak fuci, ze az. aj paradajky na zahrade co mame, tak nam skoro vsetky polamalo. 😖
inak stanku pribrzdila navsteva na slovensku v plienkach, lebo sice som jej kupila nocnik, ale ani za svet nan nechcela sadnut, ze ju tlaci. tak cely cas bola len na plienkach. teraz sa uz ale pekne pyta, dokonca dnes rano budila muza, ze chce kakat. inak nam uz celkom slusne keca, doslovne sa jej huba nezavrie 😀
a este jednu prihodu na zasmiatie. v sobotu doobeda ju muz nechal chvilu behat s holym zadkom no a po chvili zistil, ze ho ma spinavy, ze musela niekde kakat. tak sme behali po celom dome a hladali hovno. dodnes sme ho nenasli, tak neviem, kde je 😀

ladywitch26
23. máj 2011

inak vsetkym, ktori mali medzitym narodky, gratulujeme 😉

iinuska
23. máj 2011

@nikanika28
@sssimi
dakujem za radu, je to moja prvotina, tak sa musim popytat 🙂 Simi, a kolko vychadza postovne? Ja viem, ze je to od vahy, ale napriklad za tie capacky si kolko dala, ak sa pamatas ?

sssimi
23. máj 2011

@ladywitch26 Hmmm to bude pekné prekvapko 😀

@iinuska záleží či to posielaš doporučene alebo klasicky. Ja som to poslala za 50c. Vypýtala som si 80c lebo som nevedela, ale bez doporučenia. Inak s doporučením to býva okolo 1,20€ no fakt všetko záleží na váhe. A skús si pozrieť na MMB-niektoré baby tam majú uvedené poštovné aj podľa gramáže.

luba142
23. máj 2011

ahojte, tak my sme stavali po 8 lebo o pol 6 sa Barca zobudila a pytala caj ale potom este zaspala. Ked sme vstali tak som zhodila plienku a nechala v pyzamovych gatiach, na serbel nesla tak som ju nechala chvilu, nez som sa umyla tak si tam cvrkla,ale na serbli uz neurobila nic tak som ju prezliekla dala som jej len gatky a drzala asi hodinu zasa si cvrkla tak som ju posadila a zase nic,lenze potom sme sa chystali von tak som jej dala plienku, zachvilu nez sme sa vychystali mokra durch tak som vymenila plienku a sli sme von, po hodine a nieco vonku dme dosli plienka zase mokra a dala som zase gatky a chystala obed, zasa tak chodila a nic aj obedovala bez toho aby si cvrkla, dala som ju na nocnik tam len cvrk a teraz uz lezi s plienkou a snad spi ☹

nikanika28
23. máj 2011

@luba142 presne aj u nas 😝 , von som jej dala plienku a doscana az za usami skoro 🙄 ...