Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
24. máj 2011

@borocka neprovokuj s tymi jahodami a ceresnami 😠 😀 😀 😀 ..mnaaam, dala by som si, ja som dnes hrozno vyjedala

borocka
24. máj 2011

@nikanika28 hrozno?? ale kupenske, co?? to ja zasa nemusim, radsej emnsie bobulky ale pekne doma odtrhnute.

luba142
24. máj 2011

@borocka
@nikanika28 aj my mame jahody sice niesu domace,ale su dobre 🙂

sssimi
24. máj 2011

Ahojte.
My dnes skoro celý deň v gaťkách.Vycikala sa do asi 5tich, 1x sa aj vykakala. Na šerbli nič a to tam sedela asi 7x po cca 10-30 minút. Ale raz ocikala kamienky a 2x sa vycikala do vane. Keď ona sa aj snaží a aj sa jej chce, ale nejde jej. Zajtra pokračujeme. A keďže sme skoro celý deň vonu, tak doma bola nehoda len cez obedný spánok, ale to taká fest, že ochcala šetko čo jej prišlo pod nohy 😀 😀 😀

sssimi
24. máj 2011

@borocka už máte jahody? My ešte ani stopy, ale tento rok sa ani čeršnam nechce. No ja sa najviac teším na marhule, tento rok ich budeeeeee, aj mi zle bude 😀

borocka
24. máj 2011

@sssimi na spanie davaj plienku. este si mechurik neovlada ani v bdelom stave, a co uz chudinka ked spi?? to ju bude len viac stresovat a tebe prida robotu.
my napr plienku na spanie stale mame. ale on je taky vychcanec 😀 4-5 dni ma po spani suchucku, a ked mu na ten 6ty den plienku nedam, tak mi osti celu postel 😠 😀 no vobec nechapem.

@luba142 mna na kupenske nenalakas. nevravim ze je zle, ale domace je domace. to viem ze je 100% bio 😀

iinuska
24. máj 2011

@sssimi my uz mame jahodky, pomaly sa rozbiehaju, Adamko zjedol asi 10 dnes, ceresne za par dni. Jaaaj, milujem ceresne a ceresnovu bublaninuuuuu 😝

borocka
24. máj 2011

@sssimi no mame, krasne. ja sa tesim na vsetko, hrozno, maliny, cernice. ked pojdeme do hor tak aj cucoriedky. marhule, broskyne, no huraaaaaa leto

borocka
24. máj 2011

@iinuska ja mama radsej ribezlovu. akosi mi viac pasuje kyslo sladka kombinacia

nikanika28
24. máj 2011

@borocka no ja si doma mozem odrhnut akurat tak palmu z kvetinaca 😝 😀 😀 😀 ..ale aspon zelenina bude snad nejaka od nasich z chalupy 😵 . Jo a kupili sme si dve sadenicky rajcin, suchnem na balkon,som zvedava, ci aspon dve rajciny budu 😅

nikanika28
24. máj 2011

@sssimi aj Klarke sa chce cikat, vidim to na nej, beha po byte a zhana plienku, dam ju na nocnik a nic ...nakoniec sa s placom pocika ☹ ..neviem, ci mam skusat aj zajtra 😨

kosska3003
24. máj 2011

@nikanika28 radsej nie nechaj ju to nieje dobre ked zadrziava moc ono to pride teda musi nebudu mat plienky do 15 rokov

nikanika28
24. máj 2011

@kosska3003 jj, ved prave ...dnes som jej kupila plienkove gatky s mackom pu ...tak jej ich asi dam, ale budem ju davat casto na nocnik

luba142
24. máj 2011

@nikanika28 jojo aj my sme na tom podobne z tou zeleninou a ovocim 😀 aj my mame na chalupe u nasich zeleninu korenovu, rajciny si pekne u nas na okne vypestujeme na sadenie a potom nasi prevezu a presadia sadenice 🙂 a mavali sme aj na balkone take zo 3 a mali sme z nich aj dost rajcin takze ti pojdu neboj,len muisis polievat stale 🙂
a na chalupe mame aj nejaku tu slivku, marhulu aj jablon takze ak toho roku budu marhule tak budem robit dzem,lebo uz sa skoro minul po 2 roky sme nemali nist ☹

luba142
24. máj 2011

@sssimi ak nebudu marhule u nas tak si objednavam prepravku 😀

nikanika28
24. máj 2011

@luba142 jaj, no to bude problem s tym polievanim, ja aj doma polievam az ked vidim, ze listy idu k zemi 😅 😀 😀 😀 ...a to mam tie kvety na ociach ..kdez to na balkone ... to bude ina pesnicka 😀 ...tak mi este porad na ktory balkon ich dat, tam kde svieti slnko len doobeda asi dve hodky alebo na druhy, kde skoro cele poobedie az po zapad slnka -- len na tomto zase viacej prefukuje..hm??

luba142
24. máj 2011

@nikanika28 no tak u nas svieti lenb doobeda a vyfukuje stale 😀 😀 takze ak chces mat skorej tak daj na slnko a zaisti aby ti to neprevratilo,inak mozes aj do chladku.ale zcerveneju trochu neskor to uz je na tebe ako sa rozhodnes
a s tym polievanim asi tak ako u nas 😀...2 roky dozadu sme mali na balkone este minuly rok uz ee a to nam vtedy taky hnusny vetrisko zhodil,boli beste zelene a vela ich bolo a polka opadla tak som hresila vtedy 😀

kosska3003
24. máj 2011

@luba142
@nikanika28 este ze vas mam som zabudla poliat fialky a kvety v obyvacke vsade som len v obyvacke nie a na mna cosi ide nie ze som len kramy dostala ale aj sopel a kycham aaaaaaaaaaaaaaa mna uz slahne a musim ist do sprchy a sa mi nechce ale pojdem len co skoncia Afery

nikanika28
24. máj 2011

@kosska3003 no nie ze ti tie fialky zvadnu kua kuaaa 😠 😀 😀 ...mna tie afery moc nebavia 😝

luba142
24. máj 2011

@kosska3003
@nikanika28 a ja idem spat 😀

kosska3003
24. máj 2011

@nikanika28 no ved to ako za nimi by mi nebolo smutno mam ine kusky co by mi chybali teraz je dobra cast som sa zadivala dvaja mali dieta obaja biely a doniesla domov cierne dieta tak ma to zaujalo ako to skonci a nakoniec su obaja rodicia lebo jej matka sa priznala ze ma oca cernocha 😀 no zaujmave mojho mm by asi slahlo keby ze mu cernoska donesiem

nikanika28
24. máj 2011

@kosska3003 jaaaaj, to ako mozes povedat, ze za fialkami by ti nebolo smutno 😕 😕 😕 ..chces vyhubit moje menovkyne??? 😠 aj ja som to pozerala 😀 ..tak jednym ockom

kosska3003
24. máj 2011

@nikanika28 jaj sorry sorry ale ako ja uz ich dlho nechcem chcem sa ich zbavit a ako sa ich chcem zbavit sa im strasne dari tak preto tak o nich hovorim nic v zlom 😀 😀 😀 😀

sssimi
24. máj 2011

@luba142 ok môže byť 😀 len dúfam, že ich Sarah neoberie skôr ako dozreju 😀

@borocka pre nu to isto nie je stresujúce. Ja som ju od malinka nechávala spávať na obed bez plienky ak bola napr zaparená. Mám nepremokavú podložku, takže som rátala s tým že sa pociká. Akurát som nepočítala s tým, že bude vymýšlať a popri cikani obletí celú postieľku 😀

@nikanika28 Sarah plienu nezháňa. Ona je spokojná v tých nohavičkách a už keď to má ísť, tak to ide , ale akonáhle sa jej každú chvíľu vypytujem či chce cikať, tak vtedy to drží. Dnes si aj sama sťahovala nohavičky dole a aj mm aj babke chcela ukázať ako vie cikať a nič. Ma v tekvičke nejaky blok, tak som dnes aj čúrala s ňou v záhrade 😀. Dúfam, že to pomohlo. Prinajhoršom zajtra zopakujeme 😀 😀 😀

sssimi
24. máj 2011

@kosska3003 ja som to tiež pozerala s mm a sme sa pekne nasmiali 😀 Ale to mimi bolo fakt kráááásne-aj ja chceeem 😀

kosska3003
24. máj 2011

@sssimi aj ja chceeeeeeeeeeeeem ale nie cierne 😀 😀 😀 😀 by som bola asi vydedena z chalupy hihihi ja isto ani mm nemame ciernych predkov

sssimi
24. máj 2011

@kosska3003 ani my ☹ 😀

nikanika28
24. máj 2011

😀 😀 😀 😀 ...a co ten bocian nedoletel???? hajzlik jeden, som ho posielala a nakazala, nech si laskavo zobere aj zbytok, co tu lietaju 😝 😀

kosska3003
24. máj 2011

@sssimi jojo neboj nebudeme mat cernoskov 😀 😀 😀 😀 😀

kosska3003
24. máj 2011

@nikanika28 nedosiel svina jedna ale aky bude mm nasraty ze musi zase makat 😀 😀 😀 😀 😀 zajtra dojde a mu oznamim novinku 😀 😀