• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
@ludmilabb tie gulicky mavaju aj v jednote, ja ich tam kupujem, ninka ich ma tiez velmi rada, davam ich aj do paradajkovej aj do brokolicovej ako @borocka
8. jún 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi u nas budu Fragile v septembri na jarmoku :slight_smile:
8. jún 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21 ja som mala stastie alebo neviem preco az doma som si to vsimla ze tam mam dve tie cd tak som dala neterke
8. jún 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, tak ja na Vas spominam teraz velmi intenzivne, som totizto chora. :confounded: Asi som nachladla v tu sobotu. Predsa uz bolo chladnejsie. Cely den som prelezala, Peto sa venoval Adamkovi,
8. jún 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska tak skore uzdravenie prajem

moja mala dnes spadla zo stolicky dozadu a rozbila si hlavu riadne som mala iny strach ale tak chovala sa potom v pohode spat sla az teraz ale ma riadnu hrcu zo zadu tak v strede hlavicky asi centimeter nad usami ked sa zozadu pozriem chudatko moje
8. jún 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska tak skore uzdravenie.
inak vy ste si o to aj koledovali, vsetky ste tak nalahko chodili oblecene, a ja zmrzlinarka som si aj dve mikiny natiahla :grinning:

ja som si dnes vytiahla tortu z patovej oslavy tak tu este tlacim do hlavy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003 dik, no a snad si len udrela silnejsie hlavu. To z detskej stolicky, ci z normalnej spadla ?
@borocka no veru, na izbu sa mi uz nechcelo chodit, a to mam zato
8. jún 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska skore uzdravenie prajem

@borocka tu druhu noc bola veru kosa ja som mala hrubu trigovicu dalsiu na krizoch a pod zadkom deku a aj tak mi bola zima
8. jún 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska u detskej plastovej ale aj tak o dlazbu si tresla ma tam riadnu hrcu

no ja som mala mikynu a bolo mi ok ani mi nic neni len ma hlava zo slnka bolela
8. jún 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 toho cerveneho malo byt asi viac :grinning: :grinning:
8. jún 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jún 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1
@iinuska
@kosska3003 to ja som zasa vzdy zamrznuta. ja som aj skoro spavat chodila, aj mi bola zima aj som bola unavena. ale dobre bolo, velmi. nabuduce aj na tyzden pojdeme :wink:
8. jún 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska inak inka vy ste preco nesli v nedelu na ten den deti?? velmi dobre bolo a myslim ze aj tvoji chlapi by si nasli aktivitu.
8. jún 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska skore uzdravenie :slight_smile:...aj mne bola najskor zima,ale dala som si hrusky ta ma zahriala veru,to vino je predsa len slabsie, mala si vypit viacej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka Petko chcel ist na futbal s kamosmi, uz boli dohodnuti, tak sme sa aj my jemu trosku prisposobili. Teraz je v silnej puberte, tak aby nemal pocit, ze je vsetko len podla nas. :sweat_smile:
8. jún 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 @iinuska :grinning: vidis tak to pretooo :grinning:
8. jún 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 diiik, no ved pisem Danke, ze malo nalievala :grinning: :grinning:
8. jún 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1
@iinuska ked je zima tak sa pije tvrde predsa nie? :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska vsak Danka vypila jeden pohar vina v piatok aj to s kofolou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: potom ze jej zima bola
8. jún 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ej ale zacalo hrmiet a vietor sa este viac dviha asi pride aj k nam nejaka pohroma :confused: :confused: :confused:
8. jún 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 tak mam ponaucenie na buduci rok . Aj u nas hrmi

ste videli tie povodne ? To je blizko nas :confounded:
8. jún 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska hej akurat som pri spravach na vas myslela, katastrofa......uz u nas prsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
Tak Mirko mal dnes cely den zvysenu teplotu, ako naschval dr robila poobede. A to mu opat vyskocila na 38'C :frowning2: ale dychanie a hrdlo ma ciste. Tak ideme zajtra na ORL a na krv a doobedu musime doniest moc na rozbor.
A ja mam od noci fajne chytene hrdlo, ledva rozpravam. Na noc si dam paralen, aby som nejako vydrzala do rana a skocim aj k mojej dr, nech mi da aspon bioparox.

Spievankovo sa aj Mirkovi paci, ale pri pesnicke o vlkovi sa vzdy tak rozpace........nechapem to.
@ssimi Skoda, ze som nevedela, ze bolo nieco v casaku, bola by som kupila :frowning2:
8. jún 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_radar ide ide na vas cosi bude riadna burka podla radaru dnes som na nom cely den lebo moj tatko chcel betonovat
8. jún 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 no škoda, že som to nespomenula skôr. Bola by som aj ja časák kúpila.

Kočky veď ste tam mali toľko možností zahriať sa. Trampolína, fotbal, alko, chlopi..... :wink: Mne veru zima nebola :grinning:
8. jún 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi ako mne tiez zima nebola ale teplo v izbe bolo poriadne sme museli pri otvorenom okne spat
8. jún 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003 Tak ja som mala v piatok v noci takú zimnicu z toho tvrdého, že by mi ani 10 paplónov nepomohlo.... Našťastie v sobotu už bolo OK.
8. jún 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi no v sobotu si menej hrusky asi vypila :grinning: :grinning: :grinning: mne bolo ok len som bola dolamana ako vzduchovka z tej postele nabuduce musime mat uz pristelku alebo tretiu postel
8. jún 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003 no druhý deň som si dala len za jeden. Už som nechcela riskovať :grinning: Dolámaná ako vzduchovka? To sa mi lúbi-to som ešte nepočula :grinning:
8. jún 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi no ja som v sobotu uz nepila len pivko som si dala stacilo mi a tu vzduchovku tu pouzivam casto ja lebo som casto dolamana :grinning:
8. jún 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok