Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
11. aug 2009

dm no tak to potom ano 😀 , a tiez sa mi nechce chodit spat a rano by som spala a nemozem

emode
11. aug 2009

dm my mame deticky narodene cisarskym presne v ten isty den 😀
inak nestrajkuje niekedy v noci? nasa tiez tak tri tyzdne dozadu zacala pekne spinkavat od osmej do nejakej tretej stvrtej aj do piatej sa nam stalo ale posledne dni je to take kadejake zobudi sa na extra papanie okolo jednej a dost sa prehadzuje casto budi ...
a tiez uz mam prsia prisposobene na menej caste nocne kojenie sice este nad ranom su dost plne ale nie su uplne naliate ...

😀 mame cistu plachtu som zvedave dokedy vydrzi

dm1
11. aug 2009

emode ano my sme presne na rovnaky den a este aj cisarsky. Maly v noci v pohode len vynimocne sa zobudi skor ale to sa len napapa a spi dalej. Ale posledne dni strajkuje akosi cez den. Papa mi vzdy len akoby v polospanku. vobec mi nechce otocit hlavicku na bradavku a doslova ho s nou nahanam aby som mu ju tam vopchala. Klamem ho cumlikom - ked uz je ospaty tak vymenim cumlik za prso a taha. Neviem co sa mu to porobilo ale vypada to tak ze ked je vyspaty nie je problem ale teraz aj menej spava cez den tak asi preto...

ladywitch26
11. aug 2009

no, tak som akurat objednala tu postielku, dojde k nasim buduci tyzden.

luba, tych 100g tyzdenne je tak akurat na minime. ja neviem,ci moja tolko pribrala vobec za posledne tyzdne. 😖

zuzkaprofant
11. aug 2009

cafte este nespinkate ja ako stale si mliecko odsavam moj maly je odkvacnuty uz asi 2hodky len aby sa mi nezobudil ked ja si pojdem lahnutt 😀
dakujem za blahozelanie

monkap
autor
11. aug 2009

lady: mne tiez par-krat spinkala vyse 10hod ... ale to uz je minulost 😝

ladywitch26
11. aug 2009

no nasa je po ocinkovi, on lubi spat, tak aj ona si rada pospi v noci 😀

monkap
autor
11. aug 2009

lady: aj ja som hrozny spachtos 😀 keby mozem spim aj cely den 😅

zuzkaprofant
11. aug 2009

lady to mas dobre nie zeby moj nespinkal spinka mi ale po max6 hodkach v noci je uz hladny anpapa sa v polospanku odgrgne si a spinka dalej 3 hodky a tak dookola, aj dnes mi spal cely den s prestavkami na papanie a troska sa pohral sam ta som si odychla dnes super, zajtra chcem ist na prechadzku snad bude lepsie pocko ako dnes

ladywitch26
11. aug 2009

monka,ja si tiez rada pospim, ale hlavne rano. v noci by som zaspavala kludne aj o druhej, ale ked si spomeniem,ze mala sa zobudi uz o siedmej,tak radsej zalahnem uz o polnoci. a to je taka zlatucka,ze vstava az o siedmej, predtym sa budila o piatej. ale mamke dopraje teraz dalsie dve hodky, no zlaticko moje... 😀
zuzu, vsak je to chlap, musi viac papat, aby mu svaly rastli 😀

monkap
autor
11. aug 2009

lady ja som tiez v noci dlho hore a potom rano nie a nie vstat 😝

ladywitch26
11. aug 2009

no my to mame s muzom podelene. on zaspi uz o desiatej a rano nema problem vstat o piatej. to sa ja este len prevraciam na druhy bok 😀

monkap
autor
11. aug 2009

lady: mm tiez chodi spavat okolo desiatej a rano vstava 5,30

ladywitch26
11. aug 2009

no my si akurat davame poslednu veceru este 😀 takze ranajky budu o osmej. aspon dufam 😀

sirinka
12. aug 2009

dobre ranko...my sme mali blbu noc, magdalenka pospala v postielke iba hodinu a potom uz len na ciciku visela, inac bola hned hore...

mimi21
12. aug 2009

ahojte
my noc klasika, do pol 5 a potom do 8

siri tak ty sa asi moc nevyspis 😅
ja by som asi takto nemohla fungovat, lebo ja kym nie som vyspata, tak proste nie som schopna nicoho
ani na vyske som sa nevedela ucit v noci, len cez den, v noci treba spat 😀 😀 😀
a niekedy aj cez den 😉 to ja strasne lubim
ked som bola tehu a uz som bola doma, pospinkala som si kazde poobedie 🙂

mystery7
12. aug 2009

kocky, ja vstavam aj v noci kazde 2 hodinky a moj ani cez den vela nenaspi, len take 15-st minutovky a ja stale cakam kedy sa mi spravia vrasky a vaky pod ocami a stale nic. Snad to prezijem bez ujmy 😅

mimi21
12. aug 2009

mys tak ty si potom extremne odolna, lebo my ked mame horsiu noc (horsiu rozumej kojime 2krat) tak ja mam take kruhy pod ocami, ze mi ziadny korektor nepomoze
ale ja som uz z tej mojej malej rozmaznana, neplace, dobre spi, ja neviem cim som si to zasluzila
len nech jej to co najdlhsie vydrzi KLOP KLOP KLOP

jamaat
12. aug 2009

Ahojte.

Mimi, ja som bola Monikou takto rozmaznaná. Ona nielenže dobre spala a papala, ale ani chorá nebola, aj zuby jej v pohode vyšli, žiadne horúčky, nič. Takže Emča mi spôsobila teraz menší šok. 🙂 Ešte uvidím, ako to bude so zubami, so zdravím je to zatiaľ super. Tiež zaklopem.

siri, my ako sme sa vrátili po týždni z chaty, tak bola 2 dni katastrofa. Ale potom sa dala Emka dokopy a odvtedy mi najlepšie spí vo svojej postieľke. Normálne sa tam uspokojí. Teraz ráno som ju dala na skúšku do kresielka, čo som včera večer doniesla. Páčilo sa jej tam, ale keď sa jej chcelo spať, tak revčala a musela som ju preniesť do postieľky. Už spí.
Len sa nesmiem veľmi chváliť, lebo sa to hneď zmení. Tak pssst. 🙂

sirinka
12. aug 2009

mimi pri klarke som tiez obdivovala kamosky, co takto musia v noci fungovat...som nechapala, ako vladzu vobec zit...a aha...uz je to nasa realita...tak ale ja si pomozem, malu mam proste pri sebe v posteli, ona ma cecok v puse a tak spime...

zuzkaprofant
12. aug 2009

cafte moj mi spinkal od 21hodke do 5 rana medzitym som kukala ci je vsetko oki ze tak dlho spinka teraz si poplakal bo som ho velmi teplo obliekla ta so ho necahla lezat skoro na holacka a spinka mi poobede chcem ist snim do mesta sa prejst konecne snad bude mi v kociariku tiez spinkat
normalne am zavidim v dobrom ze vase deti chcu cecinku moj dnes chcel len 4krat potahol a hned sa aj otahol aj ked mliecko mi tieklo no co uz

mystery7
12. aug 2009

ja mojho ukludnujem tiez na prsniku. ked sa mu chce spat a je nervny tak ho trochu ukludnim a potom ponosim na rukach a zaspi. teraz mi trochu zaspal, tak som zvedava dokedy mu to vydrzi.

aj ja sa chcem ist poobede prejst, je pod mrakom, tak snad bude rad vonku.

vcera sme mali poradnu mame 7040g a 63cm 🙂 🙂

v sobotu sme boli na chate a vybehli sme na nakup do polska. tak tam vydrzal 4 hodiny, bol kludny, zlatucky uplna pohoda a doma... kazdu hodinku si potahuje.

zuzkaprofant
12. aug 2009

mys tak je o 1kg tazsi ako nasssssss 😀 co si nakupila v polsku

martinaxyz
12. aug 2009

Ahojte baby,
my sme mali tiež zlú noc ☹ ...malý nechcel spať, len hákal a smial sa 😖 ...a teraz robí to isté...ja neviem ale jemu asi spánok asi nechýby

jamaat
12. aug 2009

Mys, čo si kúpila? Oplatí sa ešte?

martinaxyz
12. aug 2009

mys- ty ho dobre kŕmiš...my máme 6kg

mimi21
12. aug 2009

jamaat, hej vanicku od kocika musim odzmolkovat, clovek kupi drahy kocik a na hovno je to
ako mala mava nozickami a rucickami, tak je to cele ozmolkovane

vcerajsia cibula vo vajickovej pomazanke asi neurobila moc dobre, teraz rano mala vobec nepapala s takou chutou ako zvycajne a aj sa paradne pogrckala - samozrejme na plachtu 😀
a nepapala nejako vela, asi jej ta cibula vadila 😖

jamaat
12. aug 2009

mimi, tak quinny je ozaj drahý ako fras. Aj mne sa páčil, ale kvôli cene som zobrala nakoniec Cortinu.

mimi21
12. aug 2009

no jamaat ale ja ked som to pozerala tak cortina vychadzala 18 tis. a ja som quinny zohnala za 19 aj s vajcom aj s taskou
ale znama ho kupovala asi pred 2 mes. v madarsku, vysiel samozrejme lacnejsie, ale uz ma vnutro z ineho materialu, tak ten sa uz zmolkat nebude

ale vanicku uz asi dlho pouzivat nebudeme, kedze rastieme ako z vody 😀

mystery7
12. aug 2009

ja cibulu vobec nejem, len ak sprazenu.

hej krmim ho stale kolko donho vojde 😀 tak aspon ze je to na nom vidiet.

boli sme kupit len maso a nejake potraviny. Kuracie stehna za 45sk, kare bez kosti 119 a prsia za 100sk. este sme kupili aj fajny udeny bocik, ale nepamatam kolko stal.

My mame chatu pri svidniku a na nakup chodime len na hranicu, co je par km. tam urobili z colnej budovy obchod.
Maju tam aj obchod s topankami a deckymi vecickami. Ale detske veci som ani nepozerala ceny, lebo teraz nic nepotrenujeme, ale topanky boli za ceny ako u nas-boli vsetky kozene.