• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
@ladywitch26 no to ho krasne vykrmila ja som nabrala 20 kil ako som doma a nerobim to je hruza dufam ze to raz zhodim lebo ja som hrozny clovek ked mam nervy tak jem ale teraz uz radsej menej kupujem chladnicka je pernamenrne prazdna su tam len jogurty pre malu mlieko maslo ked tak sunka aj mm som zakazala sladkosti kupovat ked ide domov
21. jún 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladywitch26 Nejde o to, či je tučný alebo nie. Proste kostrou tenký nie je. Ja som štíhla, ale plecia aj hrudník mám široké, som dosť vysoká, čiže nie som tintítko. A aj som bola ako malé decko dosť tučná, hoci som bola kojená.
21. jún 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003 aj ja som prestala domov kupovat sladke voloviny. Potom do toho stale chodim a vyzieram a mam nervy ked si nemam co obliect :rolling_eyes:
21. jún 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 tak asi slavko dobre papa. a bodaj by mu to ostalo. aspon sa nebudes trapit a stazovat ze nevies co mas varit a ze si vsetko prebera.
21. jún 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat on praveze bol dost tenky, ked sme zacali chodit. len potom zacal robit na stavbach, tak nabral nejaku svalovu hmotu, aj v pleciach narastol. to sa mi aj celkom pacilo, len teraz narastol aj v driekovej oblasti a to uz sa mi teda nepaci vobec
21. jún 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat prave ze na vysokych ludoch este viac vynikne ked su stihli :wink: a ty mas teda postavu dnesnych 15tiek!!!
21. jún 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 tak tak to mam aj ja nervy
21. jún 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladywitch26 to ze dokazal nabrat svaly je zaklad! to znamena ze ma predispoziciu byt hodnejsi. a decka ju zrejme zdedili. su ludia ktori pribrat nedokazu. moj muz ma 70kil a viac mat snad nikdy nebude. on moze zrat a zrat, akurat tak kilo-dve priberie aj len na bruchu. a hned aj zmiznu.
21. jún 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby inak ja mam dnes fatk blby den :frowning2: nas mi normalne najskor nechtiac treskol jeho hlavou do zubov a tak mi pritlacil peru ze to svinsky bolelo. videl ze mi urobil zle ale sme mu aj vysvetlili ze si ma davat pozor lebo maminku to bolelo a ze sa to nesmie a azchvilku prisiel zase a vrazil mi celou silou hlavou do korena nosa . no na paradu. to mi od bolesti aj slzy vyhrkli a on sa smial a pritom aj jeho to muselo boliet. sme ho vyhresili ukazali mu ze placem lebo ma to boli ze maminka je smutna ze sa to nesmie hned mi ze moooja a zachvilu mi dal taku rano do cela hlavou ze uz som vybuchla jak sopka . Bol pri mne rozpravali sme sa videla som ze sa uskrna ale akosi som neverila ze to znova urobi som myslela ze pochopil moje dohovaranie.......... a zase uskrn od ucha k uchu a vysmiaty ze co on urobil. no na paradu dnes s nim skutocne

este k tomu sme rano boli na kontrole na urologii a operacii sa nevyhneme uz za 3tyzdne si mam volat do ziliny aby mi dali termin operacie mam z toho strasny strach neviem si predstavit ze toto moje drobatko bude pod plnou narkozou :pensive:
21. jún 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka no este pockaj, priberanie je aj vecou veku. O par rokov mozno budes prekvapena kolko mm vazi.
21. jún 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Tak to ťa viem úplne pochopiť, lebo Emka kedysi trieskala hlavou ako šibnutá. Teraz už nie, chvalabohu. Vytáčalo ma to riadne. ......A čo ho idú operovať?
21. jún 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 toto aj Mirko robi. Najprv nechtiac a po vysvetleni, ze nas to boli, pokracuje este 2-3x :rolling_eyes:
Co idete operovat?
21. jún 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat nas uz praveze dlho vobec nevyvadzal takto nerobil nam zle a dnes ako utrhnuty z retaze pre vsetko pistal ak to nemal do 2 mikrosekund na vsetko sa jedoval.... no fakt fasa den a to ma predtym este fajne posticoval :confounded:

idu mu operovat pruh co ma na vajicku od narodenia a tiez mu v narkoze pretiahnu pipika povedala ze ho nebude s tym teraz trapit ze ked bude v narkoze tak sa to spravi jednym supom
21. jún 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1
@jamaat dani, au, tak to ma bolelo s tebou. pato tiez parkrat takto pristal v mojej tvari, ale zatial nie schvalne. kym ja som dobre ze neodpadla tak on si ani nevsimol ze sme sa stresli. takze mozno matko tiez nejaku bolest necitil. deti su cudne v tomto :confused:
to s tymi semennikmi? tak budeme na vas mysliet,nech vam to dobre dopadne. v nemocke budes s nim lezat,ze?
21. jún 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a dnes sme boli so Slavkom na klbiky, tak je vsetko ok. Kontrola o 2 mesiace. Samozrejme ze dr aj ocural :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bol v pohode (aj dr aj Slavko) :wink:

Idem spat som hotova
21. jún 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka ano budem s nim hned som sa sestricky pytala a ze do 5 rokov ano. inak by som urcite s tym nesuhlasila ked to nie je akutne
21. jún 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no chudatko moje male a to preco tu do Ziliny to len tu robia ci co no ale tak potom uz mu bude ok a nebude mat s tym problemy do buducna
21. jún 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 a ty suhlasis s tym pretiahnutim predkozky? nie je to velmi drasticke?? ja keby som vedela co si potom prezijeme s patom, a to ju pomalicky trenujeme uz rok po kazdom kupani. tak to necham na neho.
21. jún 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ved co by tam chudak bez teba robil by sa zblaznil taketo deti potrebuju mamu mat pri sebe v takejto chvilke to by som ani ja nesuhlasila
21. jún 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka suhlasim nesuhlasim ine mi nezostava lebo to ma fakt prirastene a mozem trenovat kolko chcem. skusam kazdy jeden den uz sme sa vela pohli ale dalej to uz proste nejde. A to vidim ze tam ma pod tym kopu bordelu bieleho isto to nie je dobre musi to ist von a ja sa k tomu nedostanem. Ked sa to zapali bude zle
21. jún 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003
@dm1 to by zrejme ziadna nesuhlasila, len keby islo o zivot. ale tazke to bude aj tak. dufam ze to matkovi dobre dopadne a bude sa dobre citit.
21. jún 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka no ja praveze od kamosiek viem ze niekedy robia v nemocke problemy aj ked mas narok povedia ze maju vsetko obsadene a nemas kde spat a posielaju domov. Ja si aj karimatku zoberiem ak bude treba :wink:
21. jún 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 fuha........tak patovi to este tiez nepretiahnem uplne a nechcem to ani riesit takouto obriezkou. popozeraj si to na nete. kopa decak to uz podstupila. ma to aj vyhody ale aj vela komplikacii. najdes vela diskusii na tuto temu. ale je zvlastne ze tam ma nanesene spinky a predsa len ziaden zapal. patovi som tam nikdy nic nevidela a aj tak sme mali :rolling_eyes:
21. jún 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka akou obriezkou? ved ja mu to idem dat stiahnut nie ho obrezat
21. jún 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka no ako su pripady ale tak to nejdeme riesit kazda normalna milujuca matka by s tym nesuhlasila a Matko budu ok a bude mu lepsie istotne mojmu krsniatku to pretahovali ale to uz museli lebo strasne trpel musela mu to potom mazat a ten pri kazdom curani plakal strasne sa na neho pozeralo ako trpel
21. jún 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 verim ti!!! ja by som sa tiez od maleho nepohla. no neexistuje. v takych chvilach ta to dieta potrebuje 1000x viac ako bezne. a nikto mi nezakaze byt pri nom. hoci ja sa budem mozno viac trapit pri pohlade na ubolene dieta
21. jún 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no, ak to ma zrastene,tak mu to budu musiet zrezat. mozno nie uplnu obriezku ale da sa spravit aj ciastovna. proste len tak odstrhnut mu to nemozu!! to ak je prirastene,tak sa neda stiahnut. musi sa to chirurgicky obrezat. popozeraj si to na nete. mozno najdes nieco viac ako ja. potom sa podel o info
21. jún 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka mne povedala doki ze mu to stiahnu nie obrezu ved to chcela urobit v ordinacii a potom ze pocka na operaciu tak obriezku by tazko robila len tak na pockanie v ordinacii nie? :confused:
21. jún 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 No ak to má nejako prirastené, tak to budú musieť chirurgicky nejako riešiť. Nie obriezku, ale uvoľniť to. Si myslím. Alebo to nejako zle chápem?
21. jún 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat no mozno som to len ja tak nazvala ze to ma prilepene proste mu to nejde a tak mi povedala doki ze to vyriesia naraz. ale kamoskin maly to mal prilepene a robila to na ordinaciu mu a ze az ked sa to potom znova zrastie tak az potom sa to riesi obriezkou tak neviem fakt skusim si este popozerat neico o tom aj na ten pruh sa chystam aby som vedela co nas caka. najlepsie by bolo keby uz bol odplienkovany lebo parit tie stehy v plienke nebude asi bohvieco :confounded:
21. jún 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok