Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
12. aug 2009

prihodila som par fotiek 😉

martinaxyz
12. aug 2009

maličký je zlatučký 😀 ...

zuzkaprofant
12. aug 2009

mys maly sa podoba na teba zlatucky jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉

mystery7
12. aug 2009

myslis?? mm tiez hovori 😀 😀

mystery7
12. aug 2009

inac mne sa zda ze aj tvoj sa podoba na teba 😉

zuzkaprofant
12. aug 2009

no hej moj je cely ja aj povaha ale uz chyta aj certy po mm 😀

mystery7
12. aug 2009

aky velky je ten tvoj?

sssimi
12. aug 2009

Ahojte!

Tak očkovanie sme ako-tak prežili. Sarah mala večer miernu horúčku a bola uplačkaná. No nakoniec zaspinkala o polnoci na ciciku a po dlhej dobe som ju nechala spinkať s nami v posteli... Nad ránom ma prenasledovala po posteli. Stále sa ku mne priťahovala a ja som nakoniec zpala s mm na jeho polovičke postele a malá bola rozvalená na mojej celej strane 😀 ... Ale už nemá ani horúčku, tak je snáď všetko OK!

luba142
12. aug 2009

ahojte kocky tak uz sme doma z ockovania vazime 5750g a meriame 61cm nie je to vela ale na nosenie to staci 🙂 , ked som porovnavala Kristinkine miery v 3mesiacoch tak mala 6140 a 64 ale zato jej je dost aj teraz 🙂 ,snad to aj my zvladneme po tom ockovani dobre

luba142
12. aug 2009

ssimi davala si jej na tu nozicku aj obklaD ma to napuchnute??

kosska3003
12. aug 2009

ahojte tak mala noc prezila zobudila sa mi o 23,15 tak som jej zmerala teplotu mala 38,5 chudatko moje tak som jej dala paralen cipku polku a spinkala do 9 tak dobre myslela som ze to bude horsie teraz je na prechadzke zo starkym

zuzkaprofant
12. aug 2009

cafte co nove ja som uzz bola na prechadzke isla som ovesana jak vanocny stromecek maly v klokanke bo nech toho ho dat do kociara a tlacila som este pred sebou kociar az som spotena cela, ale bol spokojny zaspinkal mi na hrudi a tka som ho prelozila v meste do kocara a etarz mi spinka na chodbe ta som rada aspon som si dala sprchu a jem tvaroh

dualcore
12. aug 2009

Ahojte 🙂 &No mne maly tiez prave spi a ja sa napchavam slatom.&dala som sa na chudnutie lebo mi vsetko cxhuti viac ako ked som bola tehotna.ale normalne mam problem vymyslat si co dietne jest aby maleho nenafukovalo ked kojim a nestratilo mi mlieko vyzivovu hodnotu 😒

luba142
12. aug 2009

mne mala spinka tak odpocivam chudatko moje tak plakala az sa nemohla nadychnut

luba142
12. aug 2009

dual aky salat jes ked kojis?

sssimi
12. aug 2009

Luba dávala som jej na to octanovú masť a má to pekne. Nenapuchlo nič. A moja je oproti tvojej nejaký dlhánik. Má 5250g a 63cm. Za 12 týždňov vyrástla 13cm 🙂

Kosska tak to mala fajnu teplotu. Moja mala len o 0, 7C viac ako ráno.

Dual ja sa neviem dožrať sladkostí. Jedlu veľa nedám...

luba142
12. aug 2009

ssimi ale to staci si myslim ved to dozenie zase

aj ja by som jedla len same blbosti a strasne lubim sladke no ale ked kojim musim sa obcas aj poriadne najest 🙂

luba142
12. aug 2009

ssimi kedy si jej davala ten obklad hned alebo az vecer?

sssimi
12. aug 2009

Hned a potom aj po kupaní som jej na vatu naniesla vrstvu a prilepila na ranu.

luba142
12. aug 2009

ty si ju aj kupala ja ju asi nebudem

monkap
autor
12. aug 2009

mne dr. povedala, ked ju ockovala, ze ju v ten den nemam kupat

mimi21
12. aug 2009

ahojte
tak ja od dnes cibulu nechcem ani vidiet, co mala byva vzdy kludna, tak dnes sa chudatko nervi strasne 😖
a aj na nej stale vidno ze mliecko jej dnes velmi nechuti
ale ked bola cibula v jedle, tak jej to zle nerobilo

aj my sme sa vcera vazili, mame 5500 🙂

mimi21
12. aug 2009

kde ste kto???
mne mala teraz zaspala...

zuzkaprofant
12. aug 2009

ja sim tu salim sa s malym 😀

iinuska
12. aug 2009

ahojte, tak nas Adamko je asi najvasci valibuk. Ma 6300 g. No mam co nosit 😀

bibi1711
12. aug 2009

Ahojte majovky...ja som rodila tiez v maji. Prepacte, ze vas vyrusujem...ale potrebujem vasu pomoc. Mame teraz problemy s malou a chcela by som ju poravnat s inymi detickami v jej veku. Co vsetko vase dokazu? Pasu koniicky? Maju este rucicky v past? Hraju sa s rucickami, obzeraju si ich?Dvihaju nozicky v polohe na chrbatiku? Hraju sa s hrackami zavesenymi nad nimi, uchopia ich? A tak podobne. Ak by vas to neobtazovalo, velmi by ste mi pomohli.
DAkujem

mimi21
12. aug 2009

bibi nasa uz bucha do hraciek na hrazdicke, ked jej nieco podame tak to na chvilu chyti, ale dlho to neudrzi
co sa tyka pasenia konickov, je to ako kedy, ako sa jej chce a aku ma naladu
najprv hlavku velmi dvihat nechcela ale krstny mi poradila, ze jej mam podlozit rucicky pod telicko aby sa mohla podopriet, lebo oan nimi zametala dookola - a to nam pomohlo, a viem ze aj viacerym babam odtialto
ale nerob si starosti, deticky v tomto veku maju medzi sebou velke rozdiely, vsade sa o tom pise
a co konkretne sa ti nezda?

iinuska
12. aug 2009

bibi, ano, pasieme konicky, malemu sa to velmi paci, otaca sa z bruska na chrbatik. Rucicky ma prevazne v pasticku, alebo ich ma stale v puske. Uz ide cielene za hrackou, na chvilku ju chyti a potom pusti. Nozicky v polohe na polohe na chrbatiku zdviha v pohode.

mimi21
12. aug 2009

bibi ale mate prenadherne fotecky, mala je naozaj krasnucka
vlastne cela rodinka 😉

zuzkaprofant
12. aug 2009

moj pasie super najlepsie pri telke a atak sa na nu kuka to je naj motivacia pre neho a tak vydrzi dost dlho, chyta hracky uz cielene a hraje sa snimi a okusuje vsetko co chyti 😀