• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
Dakujem vam velmi pekne. No nasa nedryi hlavicku, ma oslabeny trup. Ale pasie statocne, rucky este obcas v past, chyta hracky na chvilu, udiera don, nozky dviha, len rucicky si este neprezera poriadne. Dakujem vam este raz.
12. aug 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mo jzapisnkal a to som ho chcela kupat :angry:
12. aug 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi moja malá pasie pekne, ručičky už máva v päsť málo-aj teraz buvá a má ich uvolnené, Hračku chytí iba keď jej ju dám do ručičky, už začala spínať ruky a aj sa na ne díva a nožičky dvíha stále.

Zuzkaprofant aj ty máš TV maniaka? :grinning:
12. aug 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi tak uz ti prisli celenky :dizzy_face:
ja cakam zajtra a si s nimi spokojna?
12. aug 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej moj ke duz velmi palcka a neviem co snim tak si ho tak dam na rucky aby mohol kukat telku lebo mne ide telka stale lebo inac by som mala ticho v byte a to neznasam , a on tak kukaaaaaaaaaaa a aj mi tak teraz zapsinkal :grinning: :grinning: nerada to robim ale co uz ked to ho vie upokojit ale uz som si vsimla na mojom ze uz zneuziva plackanie
moj tka rucicky spina akoby sa modlil a uz aj po mojej tvaricke chodi a ho ucim kde co je ale napr sa sam neotoci z bruska na chrbatik, a hlavicku si sam drzi ale ja mu ju este drzim tiez lebo sem tam mu tka kvacne dolu a stale mi buchce do zubu :angry:
12. aug 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi super fotecka davas tam malu sediet ja mojho este nie len tak do polosedu :wink: idem aj ja dat dake nove foto
12. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssimi perfektna fotka :grinning:
12. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi nasa pasie bkoniky ako kedy,hracku chyta len ked jej ju dam a uz si ju aj zacina obzerat zavesene hracky este nechyta a ani do nich nebucha a otaca sa obcas z chrbatika na bok a nozicky na chrbatiku dviha a skorej nimi kope do hraciek :slight_smile:
12. aug 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi to som ju dala sadnú len asi na minútu, lebo totálne čumela na telku, tak som hneď foto musela urobiť :grinning: ...
Inak ju dávam maximálne nna vankúš, aby bola trošku vyššie a mohla sa obzerať.

Luba fakt sú naše deti celkom iné a každé napreduje v niečom inom.
12. aug 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som dala fotu co myslite na koho sa nas maly podoba na mna ci na mm :grinning:
12. aug 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zuzi na teba :wink: ale myslim ze celo a ocka su po mm neviem to sice tak povedat :grinning: ale je zlaty a kukni nasu ta je na koho? vsetci tvrdia ze cely mm iba ze oci ma po mne :grinning: a ako sa mate?
12. aug 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale nostek a ustocka su tvoje myslim :grinning:
12. aug 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi Christian je taká zliataninka vás oboch. Je moc chutnučky.

Bambi a Dominika sa mi tuším čim je staršia podobá na teba. Je ako princeznička. Aký máte foťák? Krásne fotky vám robí.
12. aug 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi, kde si zohnala tie uzastne celenky? Ja som to nikde nevidela :confused: Malinka je zlatucka :dizzy_face:
12. aug 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj simi mame panasonic -lumix a fakt fotky robi super sme spokojin a dakujeme :wink:

a ako sa vam dari?
babule ako vecer uspavate mimca?zaspia hned?
12. aug 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi po tebe je mala si myslim
12. aug 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi lumix FZ8 :slight_smile:
12. aug 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam sony ruzovy typ neviem :grinning:
ja ho kupem teraz kazdy vecer lebo mi ryhclejsie tak zapsinka dam mu mliecko alebo len cajik a ponosime 5 min na ruckach alebo ani nie len dame do postielky pustime kolotocik a on zapsinka sem tam poplacka ale zaspinka
12. aug 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booooze...ake kraaasnucke su tie vase deturence..som si pozerala fotky...moji mali dablici uz spia, tak mam casuuuuu :sweat_smile:
12. aug 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi, my mame taky isty kolotoc, aj lehatko, aj tie gulickove saticky :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi ta fotka kde kukaju telku je bohova :grinning: aj u nas to tak je :grinning:

nasa ma problem zaspat ale len vecer inac pohoda nechce sa jej :frowning2: a stale by sa len nosila a nosila :grinning: a mojkala je to nas mojkacik
12. aug 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj spinka mi skoro cele dni len sa snim pohram snizim ho s pasenim a hrackami a hend mi zaspinka :grinning: uz som na neho prisla co potrebuje
moj je uz hore davame mu papat okupeme ho mm sa nsim pohraje a haj spinkat ja uz by som spala teraz len mi treba cecinky odsat :grinning: :grinning: tak cakam kedy bude 21hodia idem spat :wink:
12. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes mali opacny problem ako bambi
cez den nie a nie zaspat, stale sa zlostila
ale vecer mi vzdy zaspinka sama a bez dudy, lebo keby som jej ju dala, tak jej ju musim davat stale ked jej vypadne, mm povedal ze jej dame gumicku :sweat_smile:
ja ju vzdy pekne ulozim, pohladkam dam pusu a poviem ze ju lubim anech pekne hajinka a ona mi sama pekne zaspinka
12. aug 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika tak máme podobný vkus :slight_smile: Tie čelenky mám od "tulinočka"-kuk inzeráty. Ja som jej poslala vo štvrtok peniaze, v piatok jej prišli a v pondelok som ich mala doma. Kúpila som ich hneď 5ks. Su veľmi pekné.

Bambi ja ju musím uspať na vankúši... Nechať aspoň pol hodinu a potom ju prenesiem do postieľky. A lumix take pekne fotí? To som prekvapená. No super. My máme sony za 18 000sk, ale nie je to ono....
12. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak to nasa iba ked citi mna alebo mojho potom uz ju mozeme dat do postielky no snad bude aj sama raz :sweat_smile:
12. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj maly uz nechce cumlik :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simii moj poskusal vela fotakov ale tento fakt foti super sme spokojni
12. aug 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babeny možem sa k vam pridat?
12. aug 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jasne mausy
12. aug 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok