Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

bibi1711
12. aug 2009

Dakujem vam velmi pekne. No nasa nedryi hlavicku, ma oslabeny trup. Ale pasie statocne, rucky este obcas v past, chyta hracky na chvilu, udiera don, nozky dviha, len rucicky si este neprezera poriadne. Dakujem vam este raz.

zuzkaprofant
12. aug 2009

mo jzapisnkal a to som ho chcela kupat 😠

sssimi
12. aug 2009

Bibi moja malá pasie pekne, ručičky už máva v päsť málo-aj teraz buvá a má ich uvolnené, Hračku chytí iba keď jej ju dám do ručičky, už začala spínať ruky a aj sa na ne díva a nožičky dvíha stále.

Zuzkaprofant aj ty máš TV maniaka? 😀

mimi21
12. aug 2009

sssimi tak uz ti prisli celenky 😵
ja cakam zajtra a si s nimi spokojna?

zuzkaprofant
12. aug 2009

no hej moj ke duz velmi palcka a neviem co snim tak si ho tak dam na rucky aby mohol kukat telku lebo mne ide telka stale lebo inac by som mala ticho v byte a to neznasam , a on tak kukaaaaaaaaaaa a aj mi tak teraz zapsinkal 😀 😀 nerada to robim ale co uz ked to ho vie upokojit ale uz som si vsimla na mojom ze uz zneuziva plackanie
moj tka rucicky spina akoby sa modlil a uz aj po mojej tvaricke chodi a ho ucim kde co je ale napr sa sam neotoci z bruska na chrbatik, a hlavicku si sam drzi ale ja mu ju este drzim tiez lebo sem tam mu tka kvacne dolu a stale mi buchce do zubu 😠

zuzkaprofant
12. aug 2009

simi super fotecka davas tam malu sediet ja mojho este nie len tak do polosedu 😉 idem aj ja dat dake nove foto

luba142
12. aug 2009

ssimi perfektna fotka 😀

luba142
12. aug 2009

bibi nasa pasie bkoniky ako kedy,hracku chyta len ked jej ju dam a uz si ju aj zacina obzerat zavesene hracky este nechyta a ani do nich nebucha a otaca sa obcas z chrbatika na bok a nozicky na chrbatiku dviha a skorej nimi kope do hraciek 🙂

sssimi
12. aug 2009

Zuzi to som ju dala sadnú len asi na minútu, lebo totálne čumela na telku, tak som hneď foto musela urobiť 😀 ...
Inak ju dávam maximálne nna vankúš, aby bola trošku vyššie a mohla sa obzerať.

Luba fakt sú naše deti celkom iné a každé napreduje v niečom inom.

zuzkaprofant
12. aug 2009

som dala fotu co myslite na koho sa nas maly podoba na mna ci na mm 😀

bambi7
12. aug 2009

no zuzi na teba 😉 ale myslim ze celo a ocka su po mm neviem to sice tak povedat 😀 ale je zlaty a kukni nasu ta je na koho? vsetci tvrdia ze cely mm iba ze oci ma po mne 😀 a ako sa mate?

bambi7
12. aug 2009

no ale nostek a ustocka su tvoje myslim 😀

sssimi
12. aug 2009

Zuzi Christian je taká zliataninka vás oboch. Je moc chutnučky.

Bambi a Dominika sa mi tuším čim je staršia podobá na teba. Je ako princeznička. Aký máte foťák? Krásne fotky vám robí.

nikanika28
12. aug 2009

sssimi, kde si zohnala tie uzastne celenky? Ja som to nikde nevidela 😕 Malinka je zlatucka 😵

bambi7
12. aug 2009

ahoj simi mame panasonic -lumix a fakt fotky robi super sme spokojin a dakujeme 😉

a ako sa vam dari?
babule ako vecer uspavate mimca?zaspia hned?

zuzkaprofant
12. aug 2009

bambi po tebe je mala si myslim

bambi7
12. aug 2009

simi lumix FZ8 🙂

zuzkaprofant
12. aug 2009

ja mam sony ruzovy typ neviem 😀
ja ho kupem teraz kazdy vecer lebo mi ryhclejsie tak zapsinka dam mu mliecko alebo len cajik a ponosime 5 min na ruckach alebo ani nie len dame do postielky pustime kolotocik a on zapsinka sem tam poplacka ale zaspinka

nikanika28
12. aug 2009

booooze...ake kraaasnucke su tie vase deturence..som si pozerala fotky...moji mali dablici uz spia, tak mam casuuuuu 😅

nikanika28
12. aug 2009

Simi, my mame taky isty kolotoc, aj lehatko, aj tie gulickove saticky 😀 😀

bambi7
12. aug 2009

simi ta fotka kde kukaju telku je bohova 😀 aj u nas to tak je 😀

nasa ma problem zaspat ale len vecer inac pohoda nechce sa jej ☹ a stale by sa len nosila a nosila 😀 a mojkala je to nas mojkacik

zuzkaprofant
12. aug 2009

moj spinka mi skoro cele dni len sa snim pohram snizim ho s pasenim a hrackami a hend mi zaspinka 😀 uz som na neho prisla co potrebuje
moj je uz hore davame mu papat okupeme ho mm sa nsim pohraje a haj spinkat ja uz by som spala teraz len mi treba cecinky odsat 😀 😀 tak cakam kedy bude 21hodia idem spat 😉

mimi21
12. aug 2009

my sme dnes mali opacny problem ako bambi
cez den nie a nie zaspat, stale sa zlostila
ale vecer mi vzdy zaspinka sama a bez dudy, lebo keby som jej ju dala, tak jej ju musim davat stale ked jej vypadne, mm povedal ze jej dame gumicku 😅
ja ju vzdy pekne ulozim, pohladkam dam pusu a poviem ze ju lubim anech pekne hajinka a ona mi sama pekne zaspinka

sssimi
12. aug 2009

Nika tak máme podobný vkus 🙂 Tie čelenky mám od "tulinočka"-kuk inzeráty. Ja som jej poslala vo štvrtok peniaze, v piatok jej prišli a v pondelok som ich mala doma. Kúpila som ich hneď 5ks. Su veľmi pekné.

Bambi ja ju musím uspať na vankúši... Nechať aspoň pol hodinu a potom ju prenesiem do postieľky. A lumix take pekne fotí? To som prekvapená. No super. My máme sony za 18 000sk, ale nie je to ono....

bambi7
12. aug 2009

jaj tak to nasa iba ked citi mna alebo mojho potom uz ju mozeme dat do postielky no snad bude aj sama raz 😅

zuzkaprofant
12. aug 2009

moj maly uz nechce cumlik 😀 😀

bambi7
12. aug 2009

simii moj poskusal vela fotakov ale tento fakt foti super sme spokojni

mausy21
12. aug 2009

ahojte babeny možem sa k vam pridat?

bambi7
12. aug 2009

ahoj jasne mausy