Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

borocka
12. júl 2011

@sirinka akoze skrinka je pekna, ale ta cena?? dovi dopo. myslim ze absolutne neprimerane!! nam teraz dosiel novy letak z kondely,maju aj pekne decke izby,skrinky, postele, komody, pisacie stoly... tak skus kuknut tempo-kondela.sk a aj ceny su zaujimave prinajmensom

iinuska
12. júl 2011

@sirinka velmi pekna, ale fakt draha 😝

kosska3003
12. júl 2011

@dualcore gratulko k tehu aj ja by som uz chcela ale ked to nejde tak to nejde 😒
@sirinka ako riadna palka za taku skrinku my sme dali za detsku izbu 500eur a to tam ma aj postel s madracom velku postel dospely clovek sa tam vyspi pisaci stolik nad nim skrinka potom 80CM skrina 40 skrina a 80 taka ako keby vytrina ale nie presklena tam ma hracky a knizky ale to co si dala ty sa mi zda moc

kosska3003
12. júl 2011

a som sa zabudla pochvalit mala sa mi 2 dni uz krasne pyta na nocnik aj kakala vcera taka som rada to teplo a tato hlavne asi dopomohli k jej fobii na nocnik

luba142
12. júl 2011

@dualcore aj ja sa pripajam ku gratulacii 🙂

@kosska3003 tak teda aj u vas je pokrok, super 🙂...my uz sa tiez pytame, este v sobotu to bolo take divoke,boli sme na chate u nasich a mali decka bazen nafuknuty a napusteny, ja ze dam tam malôu len tak a ona sa tam pokadila, tak sme jej dali nohavicky potom uz keby nahodou,aby sa to v nich udrzalo 😀 😀 ,tam sa bavila a ani si nespomenula na serbel 😝 , ale bv nedelu uz sa pekne vypytala a odvtedy uz sa vypyta, sice pouziva len curat,ale mysli tym aj kakat a aj sa vykaka 🙂

borocka
12. júl 2011

@luba142
@kosska3003 super baby 😉
v septembri by sme mohli dat stretko,aby sme si lepsie porovnali decka ze ake velke pokroky spravili za tie tri mesiace. leto nam ocividne vsetkym prospieva 😎

sirinka
12. júl 2011

diky baby, tiez mi to prislo drahe, len pre istotu sa pytam, lebo nemam velmi prehlad o cenach...

iinuska
12. júl 2011

aj ja musim pochvalit Adamka, uz asi tyzden sa ani nepocikal, pekne sa pyta, aj ked je v bazene, vyde hore na schodiky, a cika von z bazena. Kakanie este stale nic, ale aj to bude.

sirinka
12. júl 2011

@iinuska a potom to ako riesis, davas mu plienku, ci nie?

luba142
12. júl 2011

@iinuska kamoskyn maly je januarovy a doteraz si pytal na kakanie plienku,teraz uz pomaly zacina sa pytat a sam od seba do serblika 🙂

kosska3003
12. júl 2011

diky ako dnes sa raz pocikala ale to uz nestihla na serbel inac sa pyta ona povie ze ee ale teraz mi sedela 40 minut na serbli a nechcela odtial ist ani za toho pana sme jej nakecali hovadin a zdala sa mi taka cudna unavena otapena tak na silu som ju odtial zobrala a sa mi tak vidi ze ma teplotu teraz lezi pri mne alebo si sadne a kuka spievankovo tak dnes sa uz von nepojde asi to slnko jej zle spravilo aj ked dnes sme mali doobeda zamracene a poobede bola len chvilku vonku lebo mi som tu mala kadernicku mi farbila a robila melir na hlave tak aj ako clovek konecne vyzeram
tak dufam ze to neni nic vazne a rano bude mala Ok

luba142
12. júl 2011

@kosska3003 ja som bola vcera na meliri a tiez vyzeram uz ako clovek 😀 😀 ....dufam,ze Marika zase nebude chora,snad je to zo slnka a pila dost,cez den?

iinuska
12. júl 2011

@sirinka
@luba142
siri, on to stihne bud rano este kym ma plienku, alevo vecer, ked mu ju zase dam. Ale dnes ako sme boli vonku v bazene, sam sa vypytal , a pekne sa vykakal do travy.

kosska3003
12. júl 2011

@luba142 no ako pila ale nejedla moc za cely den dve lyzicky pribinaka a potom o 4 pol rozka a trozku jogurtu no uvidim zaspala o pol 8 pred telkou

mystery7
12. júl 2011

ahojky
@dualcore tesim sa a gratulko k tehu. Uzivaj si ho.

@jamaat tak to si sa mala super, oddychla si si a aj napriek oduvackam si dostala nohavice 🙂 Monika je teda riadne sikovna, ked sa o Emku vedela v pohode postarat.

My oddychujeme u babky. Polievame kvety, zbierame uhorky, zavarame, kupeme sa v bazeniku, pravidelne sledujeme vlaky a motorkujeme sa odusu 🙂 Slavko je dobrucky a spinka, hrajka sa, usmieva 🙂

borocka
13. júl 2011

😕 tu zdochol pes?

my sa dnes chystame na kupko,zatial slnko svieti,aj hlasia 31stupnov, ale akosi sa mi nezda. uvidime. vy co na dnes chystate?

sssimi
13. júl 2011

Ahojte.
Som tu dlhšie, nebola. Len počítam čo máte nové a nejak u nás nebolo o čom 😀

Sarah už spáva týždeň sama v izbe. 2 noci som bola za ňou, ale inak ostatné dni ťahala pekne do rána a ráno príde ku nám zobudiť nás. Večer ešte uspávame, ale snáď aj to časom zdoláme.

Tlačia sa jej posledné vrchné stoličky, tak dúfam, že to bude čoskoro za nami.

A konečne sa naučila povedať "cikať", tak už cikáme-nekakáme. Cez deň ju nechávame v sukni a bez nohavičiek, tak chodí čúrať a aj kakať bez toho aby ma ohlasovala a keď ideme von stačí, že ju upozorním, aby sa pýtala a pekne fungujeme. Tak som rada, že ju ani dovolenka nepokazila. Dokonca sa občas vypýta aj v noci-čo by ešte nemusela 😀

dualcore
13. júl 2011

dakujem vam baby ale skoro vobec nestiham net pri malom. akurat teraz druhy den zazivam doma stres lebo i vysli nejake blbe vysledky z triple testov a maju podozrenie na dawna tak ma cakaju testy na genetike a mozno aj amnio ☹ normalne som z toho hotova a na nervy.len sa modlim aby bolo babo v poriadku .tak na mna myslite ktora mozte 😉

luba142
13. júl 2011

@dualcore neboj vsetko bude v poriadku 🙂 drzim paste 😉

mystery7
13. júl 2011

u nas je nadherne, trosku som sa opalovala. Mirko santil v bazene, Slavko okukaval a teraz obaja spinkaju, asi idem aj ja 😉
Mirko sa uz pekne pyta a naucil sa chodit aj na velky zachod, nocnik uz nejako nechce.

dualcore
13. júl 2011

@luba142 tiez v to dufam citim sa cele tehu fajn a s niecim takymto som ani neratala.ako mam vraj zvysene hodnoty a chcu mat istotu ale to cakanie je nekonecne ☹

luba142
13. júl 2011

@dualcore no tak to verim,ale nestresuj sa neni to dobre sa teraz stresovat,skus na to tak nemysliet 🙂

jamaat
13. júl 2011

@dualcore Tak teda nech máš čo najskôr výsledky a samozrejme pozitívne správy.

My sme boli včera celý deň na kúpalisku, takže dnes pauza. Zajtra idem pracovne do Žiliny, tak možno v piatok sa zase vytiahneme. Emka z vody ani vyjsť nechce, hoci už zubami drkoce a pery má modré.

dualcore
13. júl 2011

@jamaat na zajtra si ma lekar zavolal a pripravuje mi papiere na genetiku kde mi testy zopakuju a podla nich uvidime vio sa bude robit amnio alebo nie tak hadam to bude vsetko rychlo nech vieme na com sme 😒 snazim sa mysliet pozitivne ale tie myslienky su aj tak desne.ale vela citam na nete ze to este nemusi znamenat ze babatku nieco je tak hadam maju pravdu.
aj by som rada maleho dnes vytiahla niekam von ale ani mi to nemysli ale asi pojdeme aj so sestrou a jej malou na nejake ihrisko.

luba142
13. júl 2011

a toto je jaka haluz a ta cena je este lepsia 😝 😝 😝
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11819376&tab=0

iinuska
13. júl 2011

@dualcore drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo
@luba142 perfektne, nuz darmo, cena za originalky je uz taka 🙂

jamaat
13. júl 2011

@luba142 Originály sú nehorázne drahé. A takéto meniace sa náramky na Pohode rozdávala VŠZP 🙂

luba142
13. júl 2011

@iinuska
@jamaat mne stacia aj od cinaka za 4 eura, dobre sa mi v nich chodi, a Barborka tie lidlacke mala celu sobotu a nechcela ich ani vyzut 🙂

mystery7
13. júl 2011

@dualcore drzim palce, aby bolo vsetko ok. Nech ta dr posle aj na 3D utz, tam je hned vsetko vidiet. Niektore krvne testy nie su presne.

borocka
13. júl 2011

@dualcore z vysledkov si vobec nic nerob, to nemusis ani na nete citat, rovno ja ti poviem co len u nas v rodine sa stali tri pripady! mojej sestre pri druhom tehu vysli zle vysledky,posielali ju na genetiku ale nedala si urobit,ze tak ci tak by si dieta nechali a voila, mame zdravu katku!!! bratrancovej zene pri prvom vysli velmi zle testy, dali si spravit amnoicentezu, ta bola ok a maju zdraveho syna! a zasa naopak, z muzovej strany najlepsi kamarat....vsetky testy boli v poriadku,vsetko vypadalo velmi dobre pocas tehu a narodil sa im chory chlapcek - downov syndrom.
z toho vyplyva ze testy z dalekeho daleka nie su spolahlive, rozhodne sa nenechaj rozhodit! velmi ich ovplyvni to ako si sa vyspala, co si jedla, v akej si forme a pohode, no kazda na vonok nesuvisiaca prkotina sa na vysledku odzrkadli.
urcite bude vsetko OK 😉
@mystery7 3D podla mna toto neukaze, nakolko downov syndrom je geneticka porucha. taketo decka maju vyvinute vsetky koncatiny, aj organy, len im potom nefunguju tak akoby mali. je to velmi smutna a tazka porucha ☹ ale dualcore sa celkom iste vyhne!!!!