Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
20. júl 2011

@borocka aj Mirko na prechadzke ukazuje na chlapov a povie tato, moj tato. A to sa na mm ani nepodobaju. Vcera videl na obrazku joza raza a tvrdil mi, ze je to jeho tato 😀

borocka
20. júl 2011

@mystery7 zartujes?? vikend do prahy??to by som nesla ani sama a nie to este s malym,ved je to viac ako 600km!!!!!!
bavili sme sa ze nas tam zavola na prazdniny,ale to je take velke mozno. ze tomu az neverim. a pri takejto vzdialenosti sa aj dost tazko udrziavat blizky kontakt,alebo intenzivnejsi.........
a na otazky preco mam co povedat??? to su take odpovede ktore by som nedokazala povedat ani 18rocnemu dospelacikovi.je to tazke,chodim stale dokola a cakam ze samo od seba sa nieco zmeni

borocka
20. júl 2011

@mystery7 takze myslis ze to moj tatino ani nemuselo nic znamenat,len mu nieco preplo v hlavke pre dospelych nepochopitelnym sposobom???
slovo oco ja vnimam ako velmi haklive,snazim sa ho obchadzat na kilometre,aby sme nemuseli riesit tieto veci.

sssimi
20. júl 2011

@borocka my už plánujeme dlhšie, ale chceli sme začať až od januára 😀

sssimi
20. júl 2011

@mystery7 😀 moja ešte neoznačila okrem muža nikoho za otca, ale na reklamu na Axe-"aj anjeli podlahnú" vykrikuje tato, ale nevieme či je to chlapom alebo tou motorkou 😀

sssimi
20. júl 2011

@borocka 🙂 ty máš strašne veľké nároky na malého. Je úplne normálne, že je popletený, hlavne ak ste to doteraz veľmi neriešili. Treba mu len častejšie opakovať-ukázať na fotke-toto je tvoj otec, je v robote, zarába, aby sme sa mali dobre. Vôbec nevadí že občas niekoho nazve otcom. Každí normálny chlap to musí pochopiť, že je to malé dieťa. Isto sa z toho nikto nepose..... Vtedy mu len vysvetli, že to nie je tato a zopakuj, že je v robote. Nič nemusíš riešiť-ono sa to vyrieši postupne a samo. Suseda ma ten istý problém ako ty a tiež jej malí jednu dobu oslovoval môjho muža tato-lebo to počul od mojej. Teraz má cez 2 a pol roka a v pohode rozumie, že má otca, ktorý s nimi nebýva a občas ich navštívy. Tiež kedysi tvrdil, že ho neľubi a pod.... S tým nič nenarobíš. Deti sú veľmi inteligentné. Časom si to dajú do kopy a čo nevedia-spýtajú sa.

sssimi
20. júl 2011

A ozaj, radiátor natretý 😀 😀 😀

dualcore
21. júl 2011

dakujem vam vsetkym!dam hned vediet ako sme dopadli.🙂

mystery7
21. júl 2011

aaaa dobre raaaanko 🙄
To bola noc 🙄 zalahla som o 23:30 a zaspala som o 2:30 🙄 najprv kojenie, potom Mirko vykrikoval, potom kojenie -uzila som si naramne.
@borocka ja viem ako daleko je praha, robila som tam 2roky 🙂 ale napr vlakom, kde sa da chodit by to Pato mozno zvladol. Nesnaz sa mu vysvetlovat veci do hlbky, len si vopred priprav v hlave jednoduche odpovede. Cim viac to budes obchadzat, tym viac sa bude vypytovat. Citi tvoju neistotu a strach a zaujima sa o co ide.
A to ze niekoho ineho oslovi tatino, moj oco a podobne nie je dolezite. Spaja sa mu to s muzmi. Mirko to robi bezne, aj cudziemu povie tato.

mystery7
21. júl 2011

@borocka minule sme v meste stretli chlapika, mal uz do 60rokov, vobec sa na mm nepodobal, ale mal taku istu vetrovku ako ma mm. Mirko celu cestu, kym chlapik dosiel k nam a aj ked isiel dalej, vykrikoval moj tata. Jednoznacne hovoril o vetrovke. Mozno si aj Pato spaja niejake situacie, gesta s inymi muzmi a chce naznacit, ze toto ma- robi aj jeho tatino. A samozrejme podoba je dalsia zaujimavost. Deti maju nejake ine oci. Mirko povie aj na chlapa co sa na mm nepodoba, ze tato.

@sssimi no aka sikovna. To si ho kedy natierala? Kym tu s nami chatujes? 😉

kosska3003
21. júl 2011

@borocka robis si zbytocne velku hlavu z toho Pato ma 2 nie 10 a povedal to len raz on si len zacina uvedomovat slovo tata ze aky ma vyznam ty mu nevysvetluj nic do podrobna este je v robote a zaraba korunky hotovo vybavene tak ja to Marike hovorim ked je tato prec 3 tyzdne minule uz som to tu pisala chytila zachvat 40 minut revu lebo videla jedneho chalana ktory fakt vyzeral ako mm a ked sme odysli tak ona chce tatu tatu tatu tatu to uz som bola zufala vtedy a som povedala mm ze konci v Belgicku

zuzkaprofant
21. júl 2011

@borocka to nie je vela km maly to v pohode zvladne deti radi cestuju a ked pojdete vlakom tam maly bude rad uvidis, ja by som na tvojom mieste isla nech maly vidi kde bavy jeho ocino a on je uz chapavy a pochopi ze robi daleko

moj maly na kazde auto jednej znacky cosme maly povie dada aj ked ten dotycny muz ma oblecene podobne tricko a pod alebo telefon 😀
a menpk pm sa nide staöe üytat kde je ocino jeho lebo to tak deticky robia a hlavne chlapci tym otec velmi chyba moj maly ked muz nie je doma ani jest nechce 😠

mystery7
21. júl 2011

Mirki sa za den asi aj 100x opyta kde je tato a vie, ze je v robote. Ked sa ho niekto opyta kde je tato pekne povie v robote.
Tu je zase burka a zase cez obed 🙄 Mirko nervaci v posteli, nechce sa mu spat ☹ nie je asi dost unaveny, lebo koli pocasiu trcime doma 🙄

dualcore
21. júl 2011

baby tak uz mam vysledky z amnio a babo je UPLNE ZDRAVE!!!! som stastna ako nikdy 😀 😀 😀

luba142
21. júl 2011

@dualcore tak gratulujem, vidis to vraveli sme ti 🙂

luba142
21. júl 2011

@mystery7 aj u nas od rana prsi, doobeda sme boli po nakupoch, deckam gumaky kupit,zrovna v nich aj odisli z obchodu 😀 a este nejake doladenia nakupu do tych tatier. Inak tie topanky od kial beries, nerobia tam papucky od cisla 16 ( myslim na 16 cm nozku) sandalkove? Lebo ja kupujem v obuve co su od RAK-a a tam take vyrabaju len po 15cm, potom uz len klasicke plne

Baby neviete mi poradit co mam kupit Barborke do hlbsej vody? Mali sme to koleso s tymi popruhmi co drzia medzi nozkami,ale to uz je male a rukavky sa este bojim...myslela som aj, ze by sme kupili vesticku...co poviete?

mystery7
21. júl 2011

@luba142 vyrabaju aj papucky,ale neviem od akeho cisla - omrknem, ked tam pojdem
@dualcore tesim sa s vami a oslavte to 🙂

iinuska
21. júl 2011

@luba142 ja davam Adamkovi len rukavky, a koleso ani nic podobne neplanujem kupovat.

luba142
21. júl 2011

@iinuska lenze ja mam taky problem, ze ona mi nechce do vody na kupku,alebo v aqua parku vliest , jaci ako keby sme ju isli topit 😅 ...jedine kde ide bez problemov je nafukovaci bazenik. Kedze ideme do penzionu kde je aj bazen vnutri a tam je hlbka 1,5 m a chceme ist aj do poradu sa pozret do Aqua City, tak nieco chcem take bezpecnejsie poriesit 😒
Neviem ci mam kupit este raz to koleso s tymi popruhami na drzanie medzi nozkami,alebo radsej vesticku, lebo v rukavkoch by sa mi asi naglgala vody 🙂

sssimi
21. júl 2011

@mystery7 veď mám 2 ruky 😀 Jáj len nám teraz celý barák smrdí.....

A ozaj nevydržala som a urobila som si test dnes ráno 😅

kosska3003
21. júl 2011

@luba142 kup jej koleso ked jej das koleso a rukavniky tak sa musi udrzat na vode si myslim neviem ci kupis take velke koleso ce ma medzi nozkami tu zabranu

kosska3003
21. júl 2011

@sssimi a co co co davaj 😉

sssimi
21. júl 2011

@luba142 Sarah plávala len s rukávikmi teraz na dovolenke, ale zase každe dieťa je iné.

@kosska3003 😀

kosska3003
21. júl 2011

@sssimi nenapinaj 😠

kosska3003
21. júl 2011

podla toho smeja mi to pride ze si tehu a rychlo vrav idem prec

sssimi
21. júl 2011

@kosska3003 je to tam 😀

luba142
21. júl 2011

@kosska3003 no maju take aj na viac kilo, co mame doma tak je do 11 kil a teraz sme kukali maju aj do 15 kil,tak neviem ci to alebo vestu 😕

@sssimi no prave ona sa boji vliest do vody aj tak aj tak takze asi bude lepsie ak ju supnem do toho kolesa zo zabranou,alebo s vsetou...neviem co je lepsie

luba142
21. júl 2011

@sssimi ja somti to hovorilaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

kosska3003
21. júl 2011

@sssimi aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa super ja umrem ze aka dobra sprava skoda ze som to neni ja ale aj ja budem 😀 😀 😀 😀 😀 gratulujem 😀 😀

hoogy
21. júl 2011

@sssimi a vysledok?
@luba142 no ked sa tak boji vody tak ani koleso ani rukavniky ti nepomozu. ale skus normalne koleso kupit. ako aj tie vesticky su fajn tu to deti vela pouzivaju na kupaliskach.
my dnes ideme k nasim. aj sa tesim lebo ma prsat cely vikend tak maly aspon zmeni prostredie. uz od rana beha s kufrom a hovori ide baba dede:D

@borocka tiez si myslim,ze do prahy to nie je az taka vzdialenost. a hlavne vsetko malemu vysvetluj ty ze mu nebudes o tom hovorit tak sa to nepolepsi. deti vela veci chapu a hlavne chcu vela veci vediet.