• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
Ja mám jedine ešte po mne a ten sa nedá dať do autosedačky alebo športového s popruhmi. Drahé sú však tiež ako šlak tie kombi fusaky a človek to využije jednu zimu.
13. aug 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady, už sa smeje aj nahlas? Emka ešte nie, len sa škerí od ucha k uchu.
13. aug 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, vazili sme sa na poradni a vazime 6300g, za mesiac sme pribrali kilo :confused: :sweat_smile: :grinning: Na to, ze sme mali laktacnu krizu, celkom fajn, nie? :slight_smile: No a sme dlhi 62cm. Aj som si myslela, uz sa mi nezmesti na pracku po kupkani :grinning: :grinning: :grinning:
My nosime velkost tiez 62, 68. Ako co a aka znacka...
13. aug 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jamaat: som patrika davala v zime do overalu a do fusaku .... (je narodeny v polovici aprila) .... ale nic hrube som mu neobliekala, iba tak ako bol doma som ho supla do overalu a do fusaku ... ziadne vetrovky, hrube svetre, flisove veci, nic podobne som nepouzivala ....
13. aug 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamat no ked bude vo fusaku a zapnuta slidou tak nemusi mat popruhy a do sedacky mam deku do autosedacky a tam ju este mozem aj dalsou zakryt keby bolo treba
13. aug 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zistila som, že Emke sa páči zebrový vzor. Bola fascinovaná z oblúka na kresielku a teraz sa snaží dostať ku zebre, čo má na hracej deke. :slight_smile:
13. aug 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monka ja som kupila bundicku a ked tak bude sediet zababusena myslim ze na nohy stacia nejake teple nohavice lebo teplaky a pancusky.

ozaj a co na nozky ked nebude mat overal asi len nejake tapky nie?Ja neviem lebo starsia druhu zimu uz chodila tak mala topanky a prvu bola v perinke
13. aug 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkap, aj ja som tak rozmýšľala.
13. aug 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luba: patkovi bol zo zaciatku overal velmi dlhy, takze mu schoval aj nozicky :sweat_smile: a ku koncu zimy som mu potom kupila take flisove teple capacky
13. aug 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jamaat: mne sa to velmi osvedcilo, tak teraz urobim tiez tak ....a neboli ani problemy s obliekanim, raz-dva sme boli vychystani :slight_smile:
13. aug 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. aug 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jamaat: ak chces kupovat fusak kup teraz, na jesen pojdu ceny hore .... ja mam emitex a som spokojna :dizzy_face:
13. aug 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teda aspon pri patkovi sli tak ceny hore ... a mna vobec v lete nenapadlo kupovat fusak :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak potom som na jesen objednavala cez net z ciech, aby bol lacnejsi :pensive:
13. aug 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamat ja mam presne taku deku doma ked sme sli do porodnice sme ju kupovali ale bola strasne velka vtedy v nej bola mala stratena kadam teraz bude dobra :slight_smile:
13. aug 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamat a stala mna v detskom opbchode do 600 korun
13. aug 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat, nesmeje sa, ona sa priam rehoce :grinning: tento tyzden sa zacala, ale vzdy len tak chvilocku, ale teraz sa rehotala skoro 5minut v kuse. stihla som polku z toho nafilmovat, tak poslem nasim dnes, budu z nej hotovi :grinning:
13. aug 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady to je strasne pekne take male ked nahlas zacne ja som sa tak smiala a tocila ked tak blbol muz zo starsou ale myslim mala tam asi nejako medzi 4-5 mesiacov, ale ked ma zazrela tak uz sa tak nesmiala :grinning:
13. aug 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze nasa tak slintaaaa
13. aug 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ona tiez prestala,ked ma zbadala. musim ju filmovat,ked ma nevidi, lebo ked ma zazrie, zaujme ju to cervene svetielko co na nu svieti, a to je hned po zabave
13. aug 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi, nasa tiez strasne slinta...a do toho si papa celu rucicku..keby mohla, napcha si obidve pasticky do pusy :grinning:
13. aug 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika, nasa tiez slinta, kazdu chvilu len podbradniky menim, ale ona si niekedy oslinta ruku a potom si ju vyutiera do deky, do nohavic,do tricka...no sikovna je
13. aug 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte co nove ako varite ne dnes 2krat prihorela zapraska na polievke ta som ostala hladna na nervu to je , maly zaplace ja idem knemu a uz je zapraska prihorena :grinning: :grinning:
13. aug 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki no ved prave aj nasa, a co mala tvoja ako po ockovanbi
13. aug 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka tak nez by bola hotova tak by si chvilku poreval zase to neni tak dlho to ani na wc by som nemohla ist :slight_smile: :wink:
13. aug 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ja ked tak väcsinou varim naveceru ked uz je moj doma a jem to potom na obed aj na druhy den a ked tak to vychadza na 2 dni aby som kazdy den nemusela a teraz ked starsia neni doma tak ani niekedy nevarime
13. aug 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej ale on vtedy poradne zareve ked ja varim :grinning: no co od 14hod vetram byt bo taky smrat je ze az mali sme dymovu clonu az vdeckej :grinning: :grinning:
13. aug 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi, po ockovani zatial v pohode (klop-klop), je len trosku nervoznejsia, ale ozaj len trosku. Skeri sa, rozprava si...zatial..tak uvidim ako vecer.
Lady..hehe..presne aj u nas tak :grinning: :grinning: vsetko oslintane
No a s tym varenim...no comment...mne tak minimalne polka palaciniek zakazdym prihori .. :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
13. aug 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja nemat maleho doma teraz cez prazdniny, tiez stale nevarim...ale hold..malemu musim cosik navarit :sweat_smile:
13. aug 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj maly placka musim mu spievat inac pesnicka nie kazda sa mu paci normalkne chyti zlost :grinning:
13. aug 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki mala uz je druhy tyzden prec tak sa to da ale zajtra pride a to uz bude aj trocha lepsie ze bude aj pri Barči a bude ju zabavat a ja snad budem moct aj navarit :sweat_smile:
13. aug 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok