Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
13. aug 2009

Ja mám jedine ešte po mne a ten sa nedá dať do autosedačky alebo športového s popruhmi. Drahé sú však tiež ako šlak tie kombi fusaky a človek to využije jednu zimu.

jamaat
13. aug 2009

lady, už sa smeje aj nahlas? Emka ešte nie, len sa škerí od ucha k uchu.

nikanika28
13. aug 2009

ozaj, vazili sme sa na poradni a vazime 6300g, za mesiac sme pribrali kilo 😕 😅 😀 Na to, ze sme mali laktacnu krizu, celkom fajn, nie? 🙂 No a sme dlhi 62cm. Aj som si myslela, uz sa mi nezmesti na pracku po kupkani 😀 😀 😀
My nosime velkost tiez 62, 68. Ako co a aka znacka...

monkap
autor
13. aug 2009

jamaat: som patrika davala v zime do overalu a do fusaku .... (je narodeny v polovici aprila) .... ale nic hrube som mu neobliekala, iba tak ako bol doma som ho supla do overalu a do fusaku ... ziadne vetrovky, hrube svetre, flisove veci, nic podobne som nepouzivala ....

luba142
13. aug 2009

jamat no ked bude vo fusaku a zapnuta slidou tak nemusi mat popruhy a do sedacky mam deku do autosedacky a tam ju este mozem aj dalsou zakryt keby bolo treba

jamaat
13. aug 2009

Zistila som, že Emke sa páči zebrový vzor. Bola fascinovaná z oblúka na kresielku a teraz sa snaží dostať ku zebre, čo má na hracej deke. 🙂

luba142
13. aug 2009

monka ja som kupila bundicku a ked tak bude sediet zababusena myslim ze na nohy stacia nejake teple nohavice lebo teplaky a pancusky.

ozaj a co na nozky ked nebude mat overal asi len nejake tapky nie?Ja neviem lebo starsia druhu zimu uz chodila tak mala topanky a prvu bola v perinke

jamaat
13. aug 2009

monkap, aj ja som tak rozmýšľala.

monkap
autor
13. aug 2009

luba: patkovi bol zo zaciatku overal velmi dlhy, takze mu schoval aj nozicky 😅 a ku koncu zimy som mu potom kupila take flisove teple capacky

monkap
autor
13. aug 2009

jamaat: mne sa to velmi osvedcilo, tak teraz urobim tiez tak ....a neboli ani problemy s obliekanim, raz-dva sme boli vychystani 🙂

jamaat
13. aug 2009
monkap
autor
13. aug 2009

jamaat: ak chces kupovat fusak kup teraz, na jesen pojdu ceny hore .... ja mam emitex a som spokojna 😵

monkap
autor
13. aug 2009

teda aspon pri patkovi sli tak ceny hore ... a mna vobec v lete nenapadlo kupovat fusak 😝 tak potom som na jesen objednavala cez net z ciech, aby bol lacnejsi 😔

luba142
13. aug 2009

jamat ja mam presne taku deku doma ked sme sli do porodnice sme ju kupovali ale bola strasne velka vtedy v nej bola mala stratena kadam teraz bude dobra 🙂

luba142
13. aug 2009

jamat a stala mna v detskom opbchode do 600 korun

ladywitch26
13. aug 2009

jamaat, nesmeje sa, ona sa priam rehoce 😀 tento tyzden sa zacala, ale vzdy len tak chvilocku, ale teraz sa rehotala skoro 5minut v kuse. stihla som polku z toho nafilmovat, tak poslem nasim dnes, budu z nej hotovi 😀

luba142
13. aug 2009

lady to je strasne pekne take male ked nahlas zacne ja som sa tak smiala a tocila ked tak blbol muz zo starsou ale myslim mala tam asi nejako medzi 4-5 mesiacov, ale ked ma zazrela tak uz sa tak nesmiala 😀

luba142
13. aug 2009

boze nasa tak slintaaaa

ladywitch26
13. aug 2009

ved ona tiez prestala,ked ma zbadala. musim ju filmovat,ked ma nevidi, lebo ked ma zazrie, zaujme ju to cervene svetielko co na nu svieti, a to je hned po zabave

nikanika28
13. aug 2009

lubi, nasa tiez strasne slinta...a do toho si papa celu rucicku..keby mohla, napcha si obidve pasticky do pusy 😀

ladywitch26
13. aug 2009

nika, nasa tiez slinta, kazdu chvilu len podbradniky menim, ale ona si niekedy oslinta ruku a potom si ju vyutiera do deky, do nohavic,do tricka...no sikovna je

zuzkaprofant
13. aug 2009

cafte co nove ako varite ne dnes 2krat prihorela zapraska na polievke ta som ostala hladna na nervu to je , maly zaplace ja idem knemu a uz je zapraska prihorena 😀 😀

luba142
13. aug 2009

niki no ved prave aj nasa, a co mala tvoja ako po ockovanbi

luba142
13. aug 2009

zuzka tak nez by bola hotova tak by si chvilku poreval zase to neni tak dlho to ani na wc by som nemohla ist 🙂 😉

luba142
13. aug 2009

zuzka ja ked tak väcsinou varim naveceru ked uz je moj doma a jem to potom na obed aj na druhy den a ked tak to vychadza na 2 dni aby som kazdy den nemusela a teraz ked starsia neni doma tak ani niekedy nevarime

zuzkaprofant
13. aug 2009

ved hej ale on vtedy poradne zareve ked ja varim 😀 no co od 14hod vetram byt bo taky smrat je ze az mali sme dymovu clonu az vdeckej 😀 😀

nikanika28
13. aug 2009

lubi, po ockovani zatial v pohode (klop-klop), je len trosku nervoznejsia, ale ozaj len trosku. Skeri sa, rozprava si...zatial..tak uvidim ako vecer.
Lady..hehe..presne aj u nas tak 😀 😀 vsetko oslintane
No a s tym varenim...no comment...mne tak minimalne polka palaciniek zakazdym prihori .. 😅 😅 😀 😀

nikanika28
13. aug 2009

Ja nemat maleho doma teraz cez prazdniny, tiez stale nevarim...ale hold..malemu musim cosik navarit 😅

zuzkaprofant
13. aug 2009

moj maly placka musim mu spievat inac pesnicka nie kazda sa mu paci normalkne chyti zlost 😀

luba142
13. aug 2009

niki mala uz je druhy tyzden prec tak sa to da ale zajtra pride a to uz bude aj trocha lepsie ze bude aj pri Barči a bude ju zabavat a ja snad budem moct aj navarit 😅