Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
13. aug 2009

lubi, no ja som tiez mavala hlavu smutku z navstev...hlavne ked som sa poobzerala po byte..ten bordel 🙄 😅 Tak rychlo som vysavac nastartovala a sup sup cely byt do putzu... 😝

nikanika28
13. aug 2009

mimi, si sa rozcertila takto na noc 😀

luba142
13. aug 2009

mimi no to je fakt

luba142
13. aug 2009

niki mne vadia uz lebo to je uz nahusto vies chodia nahledat ale uz dufam posledna navsteva aspon par mesiacov 🙂

dm1
13. aug 2009

jamat aj ja uvazujem nad tou zavinovackou a tu vyjde ovela lacnejsie:

http://www.malvik.sk/Autosedacka-doplnky/fusaky...

co som pozerala tak z druhej ruky predavaju na bazare drahsie ako toto.

dm1
13. aug 2009

teraz som si vsimla ze je to bez DPH ale aj tak je to lacnejsie...

dm1
13. aug 2009

beriem spat uplne postovne a dobierka je draha jak fras ☹

jamaat
13. aug 2009

dm, toto je zavinovačka, tá stojí na slovensku cca 600Sk. (tu na koňovi som ju videla za 300Sk) Tie drahšie sú fusaky.

mimi, a tebe vyšla materská viac ako maximum? Či len tak preventívne a všeobecne ťa to rozčúlilo?
Ja mám materskú OK, využila som dieru v zákone, takže aj keď som platila minimálne odvody, materskú mám takmer maximálnu. Poradila som aj dualcore, tak má tiež maximálnu. No ale keď prejdeme na rodičkovský, to len bude bieda!

kosska3003
13. aug 2009

no ja som na rodicovskom tak to je bieda este ze mm cosi donesie z tej roboty ale musi si to odmakat ja musim kuknut do skrine co tam mam na zimu a ci tam mam fusak idem do polska za 2 tyudne tak by som tam kukla

dm1
13. aug 2009

jamaat ja viem ze ten fusak je drahsi ale davala si link aj na tuto zavinovacku a na tej stranke to vychadzalo bez postovneho 556,- a cez tvoj link 659,-. Tak preto som poslala 😉

Tiez uvazujem nad tym fusakom ale zda sa mi to strasne drahe. Neviem inak naco je nieco take hrube dobre do autosedacky pride mi to zbytocne ved v aute je hned teplo tam by sa mi skor lubila ta zavinovacka a potom odopnut ked bude teplo...

jamaat
13. aug 2009

dm1, presne tak. Aj ja tak rozmýšľam. A keď som teda pozerala ceny na mmb, tak som neodolala farbe a už som si aj objednala zavinovačku: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6379332

A fusak tiež cez inzerát pozháňam, je ich dosť v ponuke. Fusak do športového kočíka a do sánok.

jamaat
13. aug 2009

dm, ani neviem, aká bola cena na tom mojom linku, dávala som ho len ako ukážku, nie ako dobrú cenu 🙂

dm1
13. aug 2009

jammat si ma predbehla s tou zavinovackou som na nu mala zalusk 😢 . No musim pozriet druhu.

zuzkaprofant
13. aug 2009

dievcata v ktorom tt je ta laktacna kriza ci ako sa to vola ked sa tvori malo mliecka, ja dnes dako malo mam pumpujem ledva 80ml nechapem co sa deje ☹

dm1
13. aug 2009

jamaat - tu som nasla ten fusak pouzivany za 900,- len mne sa nehodi farba ku kociku:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5381355

dm1
13. aug 2009

zuzkaprofant - kriza byva zevraj v 3mesiacoch

nikanika28
13. aug 2009

zuzi, Ty si este tehotna, ked pises TT ?? 😀 Ale byva teraz v tomto obdobi, kedy deti viac rastu a tym padom potrebuju viac papat a tym padom zostava asi aj mliecka menej. TO si odstriekas z jedneho alebo z oboch do kopy 80ml?

nikanika28
13. aug 2009

Zuzi, ale neboj sa toho a hlavne sa nestresuj. Ono sa to za 2-3dni ustali...ja uz som si tym presla....treba viac pit, mozno aj papat...a castejsie prikladat.

nikanika28
13. aug 2009

ja som mala obdobie, kedy som v noci o 2hod. po 4hod od posledneho papania odsala 20ml z oboch 🙄 😅

jamaat
13. aug 2009

dm, veď oni ešte budú v ponuke určite. Tých fusakov som našla viac a teraz pred zimou sa určite mamičky zbadajú, že im to už nebude treba, tak dajú do ponuky. Fusak už oranžový nechcem, to už by kričalo v zelenom kočíku. Uvidíme, má to ešte čas. Veď ešte je leto. 🙂

jamaat
13. aug 2009

Práve študujeme s chlopom jedálenské stoličky, máme si totiž vybrať darček. Tak asi Fabulu dáme kúpiť.

No a idem spať konečne. Po 3 hodinách spánku poslednú noc by už aj bolo načim. Dobrú noc.

jamaat
14. aug 2009

Dobré ráno. Zase som tu posledná večer aj prvá ráno? 🙂
Už mám zase nervy, lebo Ema nechce zaspať, hoci už má oči sklené a reve.

nikanika28
14. aug 2009

Dobre ranko. Baby, poradte co dnes na obed...uz ma asi trafi. A to ma dnes prist svokra .... supnite nejaky receptik. Mam doma kuracie prsia.. 🙂 Ale fantazie sa medze nekladu, Billa je od nas asi tak 20krokov. Ja idem tiez cosi pohladat, nejaky recept..

zuzkaprofant
14. aug 2009

cafte dievcence moj maly mi spat do 8 vkuse normalne ja som bola 3 krat hore ci je vsetko oki a on si spinkal nechapem este nikdy nevydrzal spat v kuseskoro 9hodin nechapem

nikanika28
14. aug 2009

Jamaat, moja mala vzdy o takomto case buva, asi tak do 9.30. No a maleho mam u mamy od vcera, tak je tu bozske tichooo 😀 . Prave som zistila, ze nam cosi (najskor voda 😀 ) kvapka v kupelke v sachte 🙄 . Idem navstivit susedu asi..

zuzkaprofant
14. aug 2009

nika ked prisla svokra nech ti pekne navari co ty budes vyvarat mas inej roboty 😒 ja ked som bola u svokry tak som sa nechapa obsluzit a ona varila a hotovo
dievcata ke chcete aby vase deti dlho spinkali treba im pred spanim spievat isla sova na tanec....a tancovat snimi mojho to asi tak unavilo ,. lebo inac neviem 😀

nikanika28
14. aug 2009

Zuzi, ibaze ona pride az o druhej, docestuje z Dolneho Kubina, 3hod. cesta, tak by to nebolo moc naporadku, keby som ju nechala este nech si nieco uvari 😀 😀 A co s tou tvojou krizou? Mas menej mliecka alebo malinky viac pyta?

jamaat
14. aug 2009

Nika, to by svokra asi dosť čumela 😀 😀

jamaat
14. aug 2009

Malá asi konečne zaspala, idem si aj ja ľahnúť.

nikanika28
14. aug 2009

jamaat 😀 😀