Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
11. sep 2011

@sirinka ved to mi je jasne ale u nas je velka porodnost a su tu pripady ked ti do skolky nezoberu a uprednostuju hlavne pracujucich rodicov

sirinka
11. sep 2011

@borocka bohuzial aj osobne take poznam...

hoogy
11. sep 2011

@borocka aj ja takych poznam a ritom maju sedacku v aute len dieta tam nesedi. ja si to osoben neviem ani predstavit. casto chodim s malym sama v aute to by som sa riadne bala co vzadu vystraja.

iinuska
11. sep 2011

@borocka tak toto fakt nepochopim 😕

borocka
11. sep 2011

@sirinka
@hoogy ako,tie sedacky musia byt zo zakona a zrovna male pokuty za to nie su. to decko neobsedi, navyvadza sa v aute a o bezpecnosti hovorit radsej ani nejdem......ved staci len prudsie pribrzdit a nestastie je na svete. nehovorim, aj pato sa uz parkrat viezol bez sedacky,ale vzdy niekto sedel a drzal ho na kolenach.a bolo to na max 10minut. a je to vynimocne. sedacku doma mame kupenu, nie zrovna najlacnejsiu, tak asi na okrasu som ju nekupovala. ozaj neviem ako si toto vedia obhajit takito rodicia...

sirinka
11. sep 2011

@borocka ja uz som si tak zvykla, ze uplne vzdy sedia priputane v sedackach a kedze vacsinou s nimi chodim sama, tak sa mozem za kazdych okolnosti sustredit na soferovanie a nie riesit, co sa vzadu deje...

borocka
11. sep 2011

@sirinka tak kedze ja auto nemam,tak sa vezieme len obcasne, a sedacku si tam zakazdym musim pracne namontovat. takze bez sedacky ideme len ked necakam ze sa povezieme autom,alebo ked moj ocino chce malemu spravit radost a ako policajt (takze nehrozi pokuta) ho prevezie po dedine, aj za volantom a maly trubi a je stastny....
ale inak??? vzdy sedacku pracne namontujem, co ma stoji kopu nervov, a maly musi sediet, priputany. inak to nejde

sirinka
11. sep 2011

@borocka toto je u nas povolene len pri vjazde do garaze....lebo pokuta nie je to, coho sa bojim, ale ze do nas niekto vrazi....

kosska3003
11. sep 2011

ja mam tiez malu v sedacke akurat ked idem od mamy tak ju necham vzadu len tak to idem asi 200m iba inac vzdy pekne v sedacke akurat som ju prala lebo bola spynava docurana uz smdela 😝 😝

hoogy
11. sep 2011

@borocka ja by som sa aj toho bala. no ja si to hlavne neviem prestavit pretoze vela chodim s malym sama takze si na to zvykol a inak to nejde. on sam uz vylezie do sedacky 🙂 este aj ked som lezala za mm do prahy tak som tahala aj sedacku so sebou.

ako ste inak kocky vikendovali? my sme tu mali krasne tak sme boli sarkana pustat malemu sa to neuveritelne pacilo🙂

kosska3003
11. sep 2011

@hoogy ja tiez beham z malou sama a chvala bohu tam aj obsedi v sedacky vydrzi tam v klude sediet pol hodinku aspon tak je dobre
my sme boli u mamy mali sme mensiu oslavu kedze mame s marikou zajtra meniny tak pekny vikend za nami len tato nam chyba

hoogy
11. sep 2011

@kosska3003 a kedy vam zase pride?joj pamatam si ze to bolo na figu ked bol mm prec. no nam tam matko vydrzi vela kedze vela cestujeme.ale uz je to zase podporene aj dvd v aute :D

ladywitch26
11. sep 2011

tak ja si stanku nedovolim nechat nepriputanu ani ked ideme len do obchodu. jeden jediny raz som ju vybrala zo sedacky, ked sme sli autom na svk, ked mala 7mesiacov. nebola schopna mi zaspat inak ako na bruchu vtedy. 2hodiny mravcala, zatvarali sa jej oci,ale nemohla proste spat. bolo uz pol desiatej vecer, boli sme v nemecku na dialnici, cesta prazdna, tak som ju ulozila na vedlajsiu sklopenu sedacku, kde pospala dve hodiny, ale cely cas som trpla.... potom som ju prelozila a uz spala normalne. ale poznam slovakov, ktorym bezne 4 rocna dcera nie je priputana celu cestu a lezi na vankusi. na take cosi by som si netrufla...

inak akurat som bookla letenku tej nasej tortile nazad domov. rozlucime sa s nou 22.ho. bola tu na vikend nika a zasa sa vrhla na deti, vyvadzali spolu, hrali sa a potom sa jej tortila pyta, ze ci ona ozaj tak lubi tie nase deti. a az take cudne jej to bolo...no neviem, osobne si myslim,ze osoba, co nema rada deti, nema co hladat v takejto praci. a este ma aj vytocila, ze fabimu nepovie inak, len fabienko, ale stanke dnes inak nepovedala, ako "krpana". ja som normalne taka rada,ze sa jej zbavim... 😠

kosska3003
11. sep 2011

@hoogy no az za 18 dni dojde este len utorok isiel tak sa este nacakame

kosska3003
11. sep 2011

@ladywitch26 no tak to ti verim ze si rada dufajme ze tato co dojde bude ako Nika ako krpana no by som jej cosi povedala opici jednej ona vobec nema cit k detom

sirinka
11. sep 2011

@ladywitch26 no veru t o nicm taka pomoc, ked este aj rozdiely robi medz detmi.... toto mna vie strasne nasrat

ladywitch26
11. sep 2011

@kosska3003 tak pre mna za mna, nemusi lubit moje deti,vsak nie su jej, ale nech sa aspon o ne postara. a nie aby som trpla, ze ked nahodou sa omeskam v praci, ze decka budu hladne. fabi vacsinou mravci, len ked je hladny, alebo pokakany. a ona namiesto toho, aby ho skontrolovala, tak nanho vyhukne "a co zas reves". no zabila by som ju niekedy.

kosska3003
11. sep 2011

@ladywitch26 vsak jasne ze ich lubit nemusi ale ako robotu co ma robit auperka jej nic nehovori

hoogy
11. sep 2011

@ladywitch26 joj aspon ze sa jej uz zbavis.ona vobec nema vztah k detom.

ladywitch26
11. sep 2011

@sirinka vsak to ma najviac stve, ze stanka to uz vnima,ze sa viac venuje fabimu a na nu kasle. a zacala strasne ziarlit.fabi to este tak nevnima, ale stanke sa treba viac venovat teraz.

mystery7
11. sep 2011

ahojky
Dnes vecer sme dosli z chalupy. Na sobotu sme mali naplanovany vylet, ale museli sme to koli pocasiu zrusit. Fukalo, bolo zamracene, cakali sme dazd. Uz odmietam platit SHMU a tie ich fantazmagorie 😠 ale dnesok sme vyuzili a boli sme v zoo v stropkove. Zajtra dodam foto. Cely vikend bol budicek o 5:30, neviem co sa chlapom porobilo. Ja aj mm sme uplne rozbiti.
No a Slavko mi naposledy trochu kakal v utorok, odvtedy nic 🙄 cika normalne, prdka jedna radost, brusko ma makke,nezvacsene, nenafuknute. Od hladu neplace, v noci spinka normalne. Co mam robit???

@ladywitch26 tak za to "krpana" by som jej aj jednu vytala. To co ma byt?? Nic si jej na to nepovedala?? Stanku nech vola Stanka, ved je to dieta. Dokonca dieta jej zamestnavtela!!! Uz na tom vidno co je to za cloveka 🙄
Mna aj ked Mirko totalne vytaca, tak je Mirko. Neviem, co by robila, keby sa onho mala starat.
Inac Mirko v poslednej dobe "hviezdi", ma nervy na nervy. Co ho dokaze ako tak ukludnit, je spolocne spievanie. Takze sme cely vikend spievali a spievali a Mirko si vyberal pesnicky. Musim si rozsirit repertoar 😝 a to nehovorim o tom, ze nema hudobny sluch 😝

mystery7
11. sep 2011

zajtra idem so Savkom na cvicenie s babatkami do MC. So, zvedava co na to povie 😉

mystery7
11. sep 2011

myslela som, ze ja nemam hudobny sluch 😉 u Mirka sa to este ukaze

sssimi
11. sep 2011

Ahojte kočky.
Tak ja Sárku zapínam aj keď ideme len cez dedinu. Keď som bola tehotná, tak fičala bombová raklama ako mala žena na rukách dieťa, že veď idú len o ulicu ďalej a vybehlo im smetiarske auto. Vtedy moja psychika tak zafungovala, že nedokážem malú posadiť do auta bez pripútania. Dokonca aj keď len ide k mužovi, že sa stretneme na ulici a akože chce šoférovať, tak ju pášeme aspoň do jeho pásu-síce aj to je nebezpečné, ale vtedy ide nejakých 10km/h.

@mystery7 Nič, veď je stále kojený, nie? Všetko čo spapá pravdepodobne spotrebuje na výdaj energie. Ak je spokojný tak sa netráp.

@ladywitch26 Dnes som bola na "pivo" s Gabikou. Tak už má rozplánované 2 týždne rozlúčok a už sa na vás teší. Dala som jej nejaké "inštrukcie" 😀 Takže dúfam, že bude dobrá.

sirinka
11. sep 2011

@mystery7 s tym kakanim sa netrap...pokial je v pohode a okrem MM nic ine nepapa...

mystery7
11. sep 2011

@sirinka ja ho len kojim, ale trapim sa koli tomu ☹ povodne som ho chcela zacat prikrmovat na 6 mesiacov a teraz neviem ci nebudem musiet skor. Um mu nechcem davat.

sssimi
11. sep 2011

@mystery7 prečo čo sa deje? Nemáš dosť mlieka alebo malý nepriberá?

dm1
11. sep 2011

zdravim baby!

sme boli na vikend u sestri na morave a odtial v ZOO v lesnej. Maly to ovela viac vnimal ako minuly rok moc sa mu pacilo. cele si to odslapal sam kocik sme len tlacili pred sebou prazdny 😝