• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
@sssimi cas ukaze, uvidite, ako to budete zvladat, ale rozhodne su to slusne peniazky. Urcite lepsie ako ta almuzna u nas. A bohuzial vsetko je to o peniazoch
13. sep 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nie je ich veľmi vidno, potom hodím lepšiu foto.
13. sep 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi mas na mysli slovenko-rakuske hranice??? tam uz ozaj nie je ziadny problem alebo zdrzanie :wink: kde presne bude mat pracu?
13. sep 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi krasne nausnicky. ved uvidis co vam cas ukaze:slight_smile:

@zuzkaprofant taka mozno blba otazka ale preco sa neprestahujete blizske k jeho praci? nemusis odpovedat ked nechces len ma to tak napadlo.
13. sep 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ahoj :slight_smile: som tu nová, rodila ste tu niektorá v máji 2009 v TN???
13. sep 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoogy no vies preco ani neiveme :grinning: :grinning: lebo sme sa dohodli ked sa uz raz budeme stahovat tak uz len do vlastneho a tu kde byvame mame zazemie ja uz konecne poznam nemky s ktorymi pokecam mam tu doky a pod a hlavne som si tu zvykla co som par rokov potrebovala a zase tu kde byvame mame dobry najom a podmienky keby sme sa stahovali to by bol opacny koniec mnichova a to su uz ine ceny a pod a hlavne uz sa chceme do vlastneho a dalej to dako neriesime tu je normalne ze kazdy dochadza za pracou tak daleko lebo raz pracu mas potom sa moze stat ze mas inu na opacnej strane mesta a uz mas 60km a pod takze asi preto tu byvame kde byvame a zvykli sme si na to neriesime to preto mne niekedy pride dicne ze ked niekto povie ze musi 50km cestovat a uz je problem u nas ked ideme 120km to nie je nic ideme na nakup len a pod :grinning: :grinning:

fuj konecne sedim , od rana kmitam v jednom kole dnes asi ani vonku nejdem na ihrislo sa mi nechce moj maly odmieta uz dlhu doby varene jedlo len mliecko to hej ale normalne jedno nic a nepomoze ani vybehat nedas nic ine aj tak nechce :confounded:

@sssimi otazocka kolko je priblizne plat v rakusku nemusi napisat kolko zarobi tboj muz to nie ale priblize ked si pisala ze nie je to tak vela tu by zarobil ako predavac alebo sef predajne asi 1500eur v cistom si myslim
13. sep 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoogy
@zuzkaprofant
@sssimi inac viete, ze slovaci vseobecne patria k najvacsim odporcom stahovania sa za pracou v ramci EU...len velmi tazko opustaju vazby, ktore uz maju a castokrat aj za cenu nizsej zivotnej urovne radsej ostavaju vo svojom rodisku, alebo sa vo svojom zivote stahuju iba minimalne...
13. sep 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka no to mas pravdu ja od kedy som tu tak som sa stahovala uz 3 krat a stale mame viacej a viacej veci tak preto uz ked tak do vlastneho to mame uz taky ciel :grinning:
13. sep 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaprofant zuzi aj matko ma teraz take obdobie ze odmieta varene. ostatne zje jogurty chlebiky ale varene nic. a vybehanie nepomaha a to sme uz tak dobre boli na tom. mame obdobia raz dobre raz zle.

podla mna v nemecku su vyssie platy ako v rakusku.
13. sep 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaprofant ved aj ja som tuzila po vlastnom...aj ked bohuzial za cenu hypoteky, takze este 15 rokov to nebude tak celkom nase hmmmmm
13. sep 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nahodou som nakukla čo tu u Vás nové :slight_smile: Som si myslela že ked dám Gabiku do školky bude viac času mat aj pre seba a aj pre Domiho ale prd,Dominik mi dáva riadne zabrat ako keby bol za 10-tich :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ozaj @sirinka ako sa páči Klárke v školke?
@tanika5 ja 28,apríla 2009 :grinning:
13. sep 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka moze byt:slight_smile: len nasa rodina je asi taka vynimka lebo aj brat zije v zahranici. my sme sa uz stahovali asi 4 krat a to sme len3 roky manzelia :D
13. sep 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaprofant jaj tak to chapem. my sme uz tiez tolko krat stahovali ze uz najblizsie sme si povedali ze len do svojho.
13. sep 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac moja sesta je veduca predajne, nieco ako billa vo francuzsku....ale veru netusim, kolko zaraba... :sweat_smile:
13. sep 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka paci...mierne rozpaky boli, trosku aj plakala v skolke, ked ine deti plakali, ale rano sa tam tesi...takze dobre...pre nu bol toto spravny cas....a tvoja gabika ako?
13. sep 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hoogy podla mna opacne co viem hlavne davky su lepsie v rakusku a rozne podpor veci
@sirinka u nas to vyzera ze aj maly bude splacat hypoteku ked nieco zoberieme :grinning:
@hoogy no nas maly deto navarene dnes vam napisem co som od rana varila a moj maly si zobral zo stola suchu vianocku od rana ma slahne

takze gulasova polievka domaca, zemiacky sosovicovy privarok, paradajkova omacka , pecene mesko take nieco ako fasirka len robene v rure, a kolacik slivkovy a moj maly nic nechce len mliecko :angry:
13. sep 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. sep 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaprofant hej, v rakusku je silny sozialkammer....neviem, ako funguje v nemecku....k nam 2x za mesiac prisiel do prace chalan a sa pytal, ci sme spokojny, ci nemame nejake problemy a pomahal riesit....
13. sep 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako tak pozerám s tým jedením sú tí naši Drobci podobne na tom :D náš Domko už tretí deň odmieta papať :( dnes rano si zobral len Bambino a to si vytlačal, na obed zjedol aspon trosku mäska no ryžu však odmietol :angry:
13. sep 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka tak to je super :slight_smile:
Gabika je už predsa staršia takto niesla už lepšie,kedže už raz chodila,prvý den ju zo mna nemohli odlepit ale od vtedy ok,od prveho dna pekne spinká v školke a aj papa,a ani mi doma neplače že tam nechce íst naštastie...pred rokom ked chodila sa mi v noci zo spanku budila s plačom že nechce íst do školky... :frowning2: nerada na to spomínam...

inak hypoteku mame aj my :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte na 15 rokov,inak to tuším teraz ani nejde...a tiež dufam že sa už stahovat nikdy nebudem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. sep 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanika5 aj ty máš Dominika :slight_smile:
13. sep 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka no hej priblizne ale to su priemerne platy a v hrubom a to zalezi ci je clovek slobodny, ma dieta a pod a aj ze v akej oblasti byva co mi muz vravel u nas su najvacsie dane
inac ov viem tak tu taky kuchar zarobi 1500eur v cistom na letisku zarabaju dievcata co suza barom a pod okolo 1300v cistom , a napr opatrovatelka okolo1000eur , jasne su aj lepsie platene prace ale oto je o stasti :wink:
13. sep 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka jeej, no tak to ste o deň starší :slight_smile: my 29.teho, aj si ležala už pred pôrodom v nemocnici? bo ja som bola už dva týždne pred pôrodom :( kôly tlaku
13. sep 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka ano , no a to som si myslela, že tam bol jediny Dominik :slight_smile: kde ste ho schovávali :slight_smile:
13. sep 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj teraz ma tak napadlo maju už vaše detičky všetky zuby? aky je konečny počet zubkov?nejako mám s toho teraz chaoz :sweat_smile:
13. sep 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka 20, 1ky, dvojky, ocne, a 2x "stolicky" z kazdej strany
13. sep 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanika5 ja som prišla do porodnice 28-meho chvílku po polnoci s poslíčkamx :grinning: :grinning: :grinning: takže som šla rovno na vzdycharen :grinning: Ozaj kde v TN bývaš?
13. sep 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka magda uz ma davno vsetky...uz v dvoch rokoch mala...20 kusov :grinning:

@zuzkaprofant no jasne, ved aj kopec rakusanov jazdi za pracou do nemecka...
@ladywitch26 vdaka za info,tkaže domíkovi chybaju ešte stale posledne stoličky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@sirinka ste to šikovno stihli :grinning:
13. sep 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok