• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
@ludmilabb Ten C-salts sa objednáva z Ameriky. Ale cena bola dokopy :slight_smile:

Mne Emka ešte stále nespí. Hlavne že už bola protivná, po zemi sa váľala... TAk som ju uložila skôr. Ale prd z toho, len tam vymýšľa, vykrikuje, ani rozprávka nepomáha a nakoniec zaspí ešte neskôr, ako keby som ju uložila teraz.
20. sep 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat nič si z toho nerob. Sarah má rozpozerané Rio a pôjde do postele až tak za hodinu a pol.
20. sep 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat hej potom som to este raz precitala a doslo mi kde sa stala zrada :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. sep 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat Sofia spi od pol deviatej, cez den nespala
pokusas s aukciami? :grinning:
20. sep 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi aj matko zboznuje rio :D snad sa vam to podari ist za nim:slight_smile:
20. sep 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat tie su krasne:slight_smile: aj cena velmi dobra
20. sep 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoogy aj ja dúfam :wink:
20. sep 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludmilabb Dávno som nič nevyaukciovala :slight_smile:
20. sep 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jamaat hmm kebyze trochen lacnejsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. sep 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludmilabb Ja som v Lidli teraz kúpila pyžamko. Ružové s vtáčikom a kvietkami, zlaté je.
20. sep 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat co bolo aj v letaku reklama? lebo to bolo velmi pekne za 6 eur?
20. sep 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludmilabb Ano, to.
20. sep 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka to som ja odhadom tych 5g napisala, lebo cajova lyzicka je cca 5g... inak je to magnezium a calcium ascorbat, cize nie je to cisty vitamin C, ale je tam aj horcik, vapnik, zinok a draslik. a tym cistym vitaminom som myslela to,ze tam nemas pridane ziadne umele farbiva a kadejake konzervanty, ako napr. v Cebione :wink: a vobec si nepochopila to o neutralizovani kyslosti. skus si napr. rozdrvit klasicku tabletku celaskonu a skus oliznut...v momente pochopis, v com je rozdiel, ked hovorim o neutralizovani kyslosti pri piti :wink:
20. sep 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojky,
Bola som poobede v lekarni a oznamili mi, ze distributori na vychode nemaju v ponuke humana elektrolyt. Takze tolko k dostupnosti liekov na sr [-(

Mirko mal na veceru ryzu s mrkvou, velmi jej neublizil. Ale zistil,ze idem piect mafiny-mm si objednal, tak koniec. Uz len stal pri kuchynskych dverach a 100x otazka, "kde je moj kolac? Mama uz mas kolac??" tak nakoniec zjedol este 2. Dufam, ze mu nebude zle. Teraz koli tomu vracaniu spi s nim v izbe mm a kontroluje ho.

Dokedy mam davat smectu a kulisek??
20. sep 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka a ako to budes platit? To C-salts?
20. sep 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 smectu uz nedaaaaavaj, bo a ti nevykaka....a ked uz dost pije ani kulisek nemusis, teraz uz mozes dat hylak ak chces na obnovenie crevnej flory...a veeela pit vodu :wink:
a ako to budem platit neviem, este som nezistovala...mozno na dobierku? ci? prinajhorsom ktosi by mal ist v novembri nach USA a donesie
20. sep 2011 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 som dala petotovi otazku, ako sa to plati
20. sep 2011 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka, ok so smectou koncim. Dr mi kazala davat aj nutrolin b (z toho bude isto kakat) a hylak mam uz kupeny. Zajtra zacnem :wink: Hlavne ze kulisek uz nemusi.

No to som zvedava na odpoved. Kamos kupuje mobily z ciny, ma nejaky specialny ucet.
20. sep 2011 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka ja som to platila klasickou kreditkou. ale malo by zobrat aj slovensku, mne na takychto strankach v pohode prejde aj visa electron z tatrabanky :wink:
20. sep 2011 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 cina je ine, tam to musi byt registrovane
20. sep 2011 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka
@mystery7 Myslím, že kartou zaplatíš vopred.
20. sep 2011 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladywitch26 no akurat, ze ja ziadnu kreditku nemam, mam iba obycajne bankomatove karty...
21. sep 2011 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka No veď to ja platobná karta, podľa mňa to stačí. Do Anglicka tiež platím len tým. Ono sa nesprávne aj na tieto karty používa slovo kreditka.
21. sep 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat aha, jasne...lebo my sme kreditku zrusili, kvoli tym poplatkom....
teraz mi sused vravel, ze zrejme cez nejaku sluzbu paypal by to tiez malo ist...
21. sep 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka Asi tak sa to volá. Aj amazon som tak kartou platila, len naťukáš číslo, ochranné kódy a stiahnu si to.
21. sep 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat @sirinka ja som to platila normalne kreditkou, tu v irsku maju taky divny system, ze mas klasicku bankomatovu kartu, ale ta je vyslovene len na vyber z bankomatu, tou sa neda platit ani v obchode. potom mas debetnu kartu ( co su klasicke bankomatove karty na svk, aj ked ozaj neviem, preco ich niektori volaju kreditky :grinning: ), tu to volaju laser card a potom su klasicke credit card. ale vacsina tychto stranok berie akukolvek kartu visa alebo mastercard :wink:
21. sep 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka teraz ma napadlo, ze ak mas vlastne zozadu na karte trojcislie na tom pasiku, kde sa podpisujes, tak ju zoberie urcite :wink:
21. sep 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes vecer sa konecne zbavime tortily... :grinning: :grinning: :grinning: baby, ona mala cely mesiac ten isty uterak. bola sa 4x sprchovat za ten cas... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok