Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

hoogy
28. sep 2011

@iinuska kup vincentku v spreji bude to ucinejsie.lebo ta rozpusta hlien.sterimar len zvlhcuje sliznicu.skus oplati sa ti to 🙂

iinuska
28. sep 2011

@hoogy v lekarni to dostanem? Uz ma aj 37,8

sssimi
28. sep 2011

@ludmilabb Ďakujem. Teraz najviac dúfam, že s dobcom bude všetko Ok, lebo ak by sa niečo stalo a musím letieť do nemocnice, tak to už bude na moju psychiku riadna podpásovka.

hoogy
28. sep 2011

@iinuska ano dostanes to v lekarni normalne to predavaju. nam to velmi pomaha. keby bola zima da sa voda vyparovat aj z misky,na radiatore,ale teraz skus toto. to nema este tak vela.

luba142
28. sep 2011

@iinuska aj nasa Barca tak mala nadchu, ucpany nos a jeden den mala tiez zvyseniu teplotu do 38, ale na noc som jej radsej bdala vtedy sirup...davala som jej aj ja sinupret potom a kvapky do nosa som striedala s morskou vodou Quixx

U nas hnackovala Kika z pondelka na utorok, vcera vlastne po obede uz nic, ale dnes je este doma a zajtra pojde do skoly, doktor vravel, ze je toho teraz vela a ja som si povedala,ze chvala bohu mala len taku slabsiu hnacku, my ostatni sme zatial v pohode, tak to snad nebolo spojene s rota a adeno virusmi 🙂

jamaat
28. sep 2011

@luba142 Rotavírusy môžu mať tiež ľahký priebeh, takže kľudne ste ich mohli mať.

luba142
28. sep 2011

@jamaat no tak ked jej to preslo tak dufam,ze na nas to nepride uz 🙂

dm1
28. sep 2011

baby co sa mi dnes stalo... den blbec proste. Tak o 1 som naklusala na gastro do ilavy a tam som zistila ze tam gastro nie je . Moja chyba mala som zavolat vcera ako som chcela ale mm mi hovori ze naco isto to je ilava. Tak som chytro volala do TN na alergologii v IL mi dali cislo ze ci nas este zoberu alebo inokedy a ze teda hej . Tak zase smer TN kde som to vobec nevedela narychlo najst maly mi naviac zaspal v aute tak som ho budila a upistaneho niesla na rukach a hladala kde to je. Tam sme si pekne pockali a namiesto o 1 sme sa dostali dnu po pol 3 . Sono v pohode ale brala mu este krv na celiakiu kedze je taky drobec ze ci nahodou to nema. Inak vsetko ok. A to este nebolo vsetko. parkovali sme v arealy a ked som isla auto odomykat ani za svet neslo... nam to ide odomknut len cez imobilizer cez kluc sa neda tak som to skusala a nic uz som sa pomaly rozrevala volala som tatovi tak ze pre nas pride aj s mm a druhym klucom ktory ale nefungoval a trebalo este v TN do Peugotu ist s nim.... a ako som tak cakala na tata kukam zufala na auto a to spzetka TN!!!! baby ja som sa dobijala do cudzieho auta . NO trubka som jak slak. Ale uplne rovnkae bolo ako nase ktore stalo o 2 auta dalej . Volala som mm a tato bol uz samozrejme na ceste tak to otocil. No dari sa mi dnes

luba142
28. sep 2011

@dm1 no keby si napisala vcera ze ides na gastro tak by som ti napisala,ze v IL neni, lebo sme nedavno boli u Jozovej tety v IL, ta ma problemy tak spoiminala,ze chodi na gastro a aj to,ze v IL neni 🙂
S tym autom som sa zasmiala 🙂

jamaat
28. sep 2011

@dm1 Môžem ťa utešiť, pred mesiacom som sa tiež dobýjala do cudzieho auta a nechápala, prečo mi ani len kľúč do zámky nejde. Takže so mnou je to ešte horšie. Poľahčujúcou okolnosťou bolo len to, že sme mali nové auto, tak som ho ešte dokonale nepoznala 😅

dm1
28. sep 2011

@jamaat si ma veru utesila som myslela ze len mne sa take moze stat 😀 . Pre mna je polahcujuca okolnost ze som bola uz vynervovana z toho ze sme sa prehnali a nemohli nas v TN to gastro a potom labak.... a to som este volala chlapovi ze pocuj niekto nam oskrel auto cely plech nad zadnym kolesom je oskrety 😝 a to nebolo nase 😀

ludmilabb
28. sep 2011

@dm1 no hlavne ze je uz vecer a nemusis uz nic konat dolezite 😉

iinuska
28. sep 2011

@dm1 no ja by som mala riadne nervy 🙄 Ale nastastie vsetko dobre dopadlo. A dnes uz nerob nic 🙂

dm1
28. sep 2011

@ludmilabb
@iinuska jooj baby praveze musim konat peciem o sto sest 😝 . Dufam ze nic neskazim uz by ma porazilo veru 🤐

iinuska
28. sep 2011

@dm1 a vies, ze ma napadlo, ci nemas piect nejaku tu torticku ? 😅

emode
29. sep 2011

Ahojte,
zas po čase ... veru aj nas črevná viroza zasiahla, asi najviac si to mm odniesol, prehanalo ho celu jednu noc, mna len raz a zostalo nam tak tazko v bruchu, Sofia len odhadujem, mala raz take redsie, cely den nejedla ale vecer uz bolo dobre, to bolo cca 24 hodin predtym, ako sme to schytali my ... ale Sofia bola na rotaviry ockovana, takze asi preto ...

@dm1 keby si bola blizsie, tak si ta objednam 😀 mm bude mat o dva tyzdne 40 😉 😅 a konecne sa nam podarilo kupit jednu nehnutelnost, v ktorej spustime to, o com snivam uz dlhsie 😀 😀 😀 tak celkom dobre ...
to bolo dobre s tym autom, necuduj sa, mala si toho vela, lietat a sama s malym ...

@ludmilabb sofia uz bola chora? ja nemozem napisat nic, lebo ked nieco napisem, zasadne sa dockam opaku 😖

ludmilabb
29. sep 2011

@emode hej bola choraq tyzden sme doma kvasili ale v podstare nic vazne len sople a zachripnuty hlas
ejha tak u teba sa plnia sny, to je dobreee 😀
@dm1 ako si zvladla tu tortu, snad islo vsetko ako po masle 😉

hoogy
29. sep 2011

@iinuska ahoj skusala si tu vincentku? pomohlo to?

hoogy
29. sep 2011

@dm1 och prepac,ale dobre som sa nasmiala. mne sa to este nastastie nestaloale moja mama sa tak uz raz dobiijala do cudzieho. a mam jednu kamaratku ktora tak zabudl kde zaparkovala auto ze si myslela ze jej ho ukradli. zavolala policiu lebo si bola ista kde zaparkovala. a pol roka to vysetrovali a potom jej zavolali a auto stalo na sidlisku o dve ulice dalej :D

jamaat
29. sep 2011

@hoogy Pol roka vyšetrovali? No tak tá nás tromfla všetky! 😀 😀 😀

hoogy
29. sep 2011

@jamaat to je na tom najsmiesnejsie ze pol roka vysetrovali a az o pol roka prisli na to ze auto je len o dve ulice dalej.

mystery7
29. sep 2011

ahojky
ta nasa policia, uzasne su sikovni 😝

U nas nic nove, Mirko dnes predviedol scenu pri obchode. isli sme zo skolky na nakup, vybral si lizatko, zaplatili sme a pred odchodom som mu ho odbalila a dala. 2x lizol a oznamil, nedobre. chcel ho vratit tete v obchode. vyvsetlila som, ze sa to neda. tak koniec. zachvat revu, uplne neutisitelny, az sa z toho super pocural 😠 😠 😠 a ani domov nechcel ist. tak nas polka sidliska videla ako ho jaciaceho taham domov. pri obchode som s nim stala 15 minut, ale nikam to neviedlo. ked som povedala daj rucku, tak ich skryl za chrbat 😠 😠 a nemohla som odist, lebo bolo potrebne prejst cez krizovatku. doma som ho dala do kupelne, ze ho vyzleciem a osprchujem, tak hysak pokracoval a dokonca schmatol dvere a tresol nimi. tak za tie dvere dostal 2 po zadku a potom sa tam uz valal po zemi. cely zachvat trval cca hodinu!!!!!! 🙄 🙄 🙄 ukludnil sa az ked dosiel mm domov. a Slavko to cele prespal, zobudil sa az na to buchnutie dveri 😠 😠 😠
vidite, ako sa mate dobre 😅

idem si napustit vanu a relaxovat apon chvilu

zuzkaprofant
29. sep 2011

@mystery7 nic nepomaha na maleho na nasho pomaha ze jezisko pozera a bude sa hnevat alebo ze po neho pride zly ujo a maminka bude smutna a bude plakat tak pride a povie prepac a da mi pusinku, ja ho skusam tak oblbnut aby sa neznervoznoval lebo to nie je velmi dobre ani pre teba ani pre neho, lebo to je na psychiatriu potom

sssimi
29. sep 2011

@dm1 neboj za nejakú dobu sa na tom dobre zasmeješ 😉 . Muselo to byť chutné 😀 Prepáč, že sa smejem. Tebe to vtedy smiešne isto nebolo. 😉

hoogy
29. sep 2011

ahojte kocky tak maleho som uz ulozila ako je vonku skor tma tak skorej chodi spat nejako ho to unavuje za to cez den spi kratsie. co sa zase ja hnevam, lebo potom je dlhy cas kym mm pride z prace a on kazdych 5 minut kde tato kde tato :Dale nic s tym nespravim 🙂 no moj maly zacal mat obdobie to je moje. odkukal od suseda takze stale skriepky o hracky dokoncaani mne nechce pozicat. snad sa to nauci doteraz taky nebol.

iinuska
29. sep 2011

@hoogy ahoj, u nas v lekarni nemali, a do Pezinka sa mi kvoli tomu nechcelo ist, ale neni to take strasne. Prespal celu noc, a dnes cez obed 2 hodky. Tak dufam, ze sa mu uz nepohorsi.
Adamko je zase taky, ze on si necha vytrhnut z rucky hracky od druhych deti, potom len pozera a nechape.On je taky flegmos

jamaat
29. sep 2011

Ja ako som došla domov zo slovinska, tak Emka protivná, že až strach. V škôlke ju chvália, aká je dobrá, zlatá, ako všetko zje a sama je, sama sa oblieka... No a prekročí prah škôlky smerom von a je z nej protivná, priečna, umrnčaná a uvrešťaná Elvíra. Ako keby sa potrebovala o to viac vybúriť, dobehnúť, čo v škôlke neprejavila.

hoogy
29. sep 2011

@iinuska aj matko bol takyto a teraz zacal strasne opakovat po detoch tak je lakomi uz dnes bol plac a este sa asi naplace kym to pochopi. no ked budes mat cestu tak si kup domov do zasoby na zimu sa to zide🙂

hoogy
29. sep 2011

@jamaat to moze byt. mozno si tak ventiluje stress,ktory ma mozno len taky maly vnutorny.alebo len skusa ze ked mama neni so mnou cez den co mi dovoli vecer🙂

dm1
29. sep 2011

baby ja som sa tiez potom rehnila na tom a zabavila som vela ludi s tym tak potom to stalo za to 😎 . Len ked som este nevedela ze je to cudzie mi bolo veelmi do placu veru.

a torta? uz posledne korpusy som dopekala a do zltok som dala namiesto cukru muku takze 8 vajec v prdeli a odznova 😝