Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
6. okt 2011

@ludmilabb no fakt teda veget, spal 45 minut. 🙄 . S tou krvickou v stolici skusenosti nemam. Aj sa to opakovalo? Nestazovala sa, ze ju boli ked kaka?
@mystery7 minule som nasla este z minuleho roku, ja som si myslela, ze mu bude maly, ale je este v pohode. Inak dik 😉 A to je aky sirup? To uziva Mirko ?

hoogy
6. okt 2011

@ludmilabb matkovi sa to stalo par krat ked mal tvrdsiu stolicu ani,ale vtedy riadne tlacil. pozeraj ci sa to opakuje

sirinka
6. okt 2011

@mystery7 hej, poznam, zvyknu ho davat pri podozreni na zapal uska a silnych zapaloch hornych dychacich ciest, ale tusim je len na predpis...

luba142
6. okt 2011

@mystery7 ja som mala zeleny pri zapale priedusiek

ludmilabb
6. okt 2011

@hoogy dnes to uz chvalabohu nebolo 😝 ale budem sledovat aj nadalej

sssimi
6. okt 2011

@nikanika28 u nás také isté obdobie. Hlavne teraz ju mám doma nachladnutú a to aby som mala oči aj na riti. Furt niekde lezie, potom padá, hádže veci o zem, nechce ísť spať, vymýšla. Pošlem ju von za starkou, akonáhle vidí, že nejdem za ňou tak mi ide pri riť. Furt len upratujem a za 10 minút môžem znova. A najkrajšie slovíčko, z ktorého ma ide urvať je "čuš"! Aha a opäť sa trieska o zem.....

sssimi
6. okt 2011

@mystery7 ja ho mám tuším doma, prečo?

kosska3003
6. okt 2011

ahojte no este ze ja mam ako tak kludne dieta ako ma svoje muchy ze je tvrdohlava nepozicia hracku alebo ked jej nie je tak ako ona chce je zle a vrieska ale inac je zlate dieta

jamaat
6. okt 2011

Ahojte. Ja som dnes Emku odhlásila zo škôlky, že využijeme posledný ako tak teplý a pekný deň, a boli sme si opekať v lese, urobili sme exkurziu po ovčích bobkoch, hádzali skaly a šišky do potoka, s Denym sa naháňali, po potoku chodili a tak 🙂 Na tie bobky jej už len lupa chýbala, tak ich všetky skúmala.

sssimi
6. okt 2011

@jamaat ešteže z nich nestavala snehuliakov 😀 A to sa má fakt tak ochladiť?

kosska3003
6. okt 2011

@sssimi no hlasia 10 stupnou a dazd az do stredy

sssimi
6. okt 2011

@kosska3003 no výýýborne, to ma už rachne doma úúúúplne 😠

kosska3003
6. okt 2011

@sssimi no ako mna zachranuje ze je mm doma ale 18teho uz ide zas a to bude slahat aj mna

sssimi
6. okt 2011

@kosska3003 no ja mám doma len moju besnotku malú. A tej by momentálne fakt ani traja nestačili. Ešte je furt hore. A ja by som padla ako kabela.....

kosska3003
6. okt 2011

@sssimi no to ti verim tak besnotku pozdravuj a ze nech ide spat ze Marika uz dve hodiny spi 😀 😀 😀 ako je skoro tma tak mala chce ist aj skoro spat uz o pol 8 sa pyta ale ucim ju samu zaspavat tak to dlhsie trva som zvedava ked sa na konco mesiaca cas posunie tak to bude o 6 chodit asi spavat ale musim jej to posunut lebo o 56 sa mi vstavat fakt nechce

mystery7
7. okt 2011

ahojky
Vcera som zaspala pri rozpravani rozpravky!!!!! 😅 a asi aj Mirko 😝
@sirinka ja ked poviem Mirkovi, aby sme isli vonku tak reve ze nieeeeee. Vcera som isla len so Slavkom vonku a on mal ostat s mm doma. Ked to zistil, tak konieeeec. Hned zacal behat po byte, jacat a nutit mm, nech rychlo doje veceru. Tak mm s nim musel ist tiez vonku ☹

A dr mi kazala davat aj solmucol. Stale mu tecu sopliky a aj pokasliava ☹

mystery7
7. okt 2011

a dnes rano pohryzol Slavka na rucku 🙄 🙄 jaaaaj

iinuska
7. okt 2011

@kosska3003 aj Adamko sa vcera pytal do vane uz o 19.10. Ale on chodi hned po kupani spat, len co vypije mlieko. Tak sme to este natiahli do pol 8 a o 8 bol v postielke. Tiez sa nam ten cas posuva ako je skor tma

ludmilabb
7. okt 2011

u nas stmievanom nic nemeni este o osmej mi odpovie na vetu idem spinkat, nieeee ja nejdem spat!

a to rano o pol smiedmej musi vstavat tak si viete predstavit aku ma rano naladu furt si vravim ze o osmej bude v posteli ale jej sa fakt nechce tak ju nemam ako prinutit
@mystery7 juj tak to si mu musela riadne dohovarat ze ked Slavka uhryzne tak ho to velmi boli

kosska3003
7. okt 2011

@iinuska no a teraz sa uci sama zaspavat tak vecer zatial 3 krat musim k nej potom si cosi vymyslim a odydem a teraz na obed bez problemou sama zaspala tak sa tesim vonku hnusne tak moze aj dve hodiny spat potom ideme na plavanie tak sa vyblazni aspon v bazene

iinuska
7. okt 2011

@kosska3003 aj u nas prsi od rana. Ale boli sme aspon na dvore pod strieskou. A veru aj riadna zima .
Poobede idem ku kadernicke, tak chlapci sa trosku zabavia sami

kosska3003
7. okt 2011

@iinuska no my sme neboli nikde som varila mala kukala spievankovo a krtka a hrala sa s mm a zajtra a nedelu idem mame upratat byt lebo ho idu prenajat tak tiez bude mala s tatom nech si uzije 😀

sirinka
7. okt 2011

no a u nas klarka prekonala prvu unavu zo skolky, takze v skolke si zdriemne a vecer buntosi do desiatej...a magdalenka bez problemov s nou 😠

mystery7
7. okt 2011

jaaaj dohovaranie, vysvetlovanie nepomaha 🙄 mam pocit, ze hrach hadzem na stenu

Dnes som urobila 1.x v zivote parene buchty sama 😝 😅 a vysli. Parada. Snad bude Mirko papat.
U nas bolo doobedu krasne. Boli sme na kontrole na ORL a este to nie je ok. Mal to silno zapalene. Dalsia kontrola o tyzden. Cestou mi do oka vletela muska a tecu mi z neho slzy este teraz 🙄

Slavka uz normalne prikrmujem, lebo opat tyzden nekakal. Nejako mu to zeleninka neide 😝 som zvedava co povie o tyzden na vyzivy 🙂

borocka
7. okt 2011

caute kocky

@ladywitch26 si tu pisala o tej mamine co poslala dceru do polska. tak mna zasa moja mamina poslala na dva mesiace do dubnice. starsia sestra bola u starkej (maminej mamy)lebo uz bola v skolke a mna poslali k babke (otcovej mame) kym mamina bola pred porodom a potom do krstin sme tam ostali. zo zaciatku samozrejme place a potom ked som sa vratila tak nasi boli ujo a teta.
takze to odcudzenie sa im vrtilo krutou fackou co si moja mama dodnes vycita.
a tu v okoli viem o jednej mame a to sa podrz: dve deti ma v skole, tretie dala po pol roku ku svojej mame vychovavat takze si ho domov brala len na vikendy a to bola na materskej!!!!!!!! otehotnela so stvrtym dietatom. takze ten treti v poradi extremne na babatko ziarlil a niet sa co cudovat. teraz ten maly je v skolke,akurat nastupil od septembra a samozrejme najmladsieho vo veku 10mesiacov poslala k svojej mame na vychovu pricom vlastna matka je stale na materskej doma!!!!!!!!!!
tak mi uz vysvetli??????? ja taketo matky nepochopim, doma som a aj tak sa o vlastne deita nestaram?????? a este aj dalsie si spravim 😠 😠 😠 😠 na socialku by ju mali dat

borocka
7. okt 2011

idem vam este odu na skolu napisat 😝
maly ma rezim!!!!!!!!huraaaaa!!!!vstane 6:50, 13:10 zaspava do pol stvrtej! a vecer o osmej normalne zaspi!!!!!!!!!!toto sme tu este nikdy nemali!!!
navyse prestal jest sladkosti 😅 😅 😅 😅 😅 😅 fakt, jeho ani nenapadne si vypytat, nic, ani cukrik,ani lizatko,ani chrumky, ja som v uzase 😵 😲

ale aby som to neprehnala, tak dnes rano pred odchodom do skolky som ho nasla v chodbe hadzat topanky o stenu, vraj: mami pozeraj,ako zapalim svetlo.

mimi21
7. okt 2011

hellllou
no baby moje ako som si ja vravela, ze ked bude ninka v skolke, tak tu budem viac a nejako sa mi to nedari 😝
ninka uz v skolke dobre, uz ma aj frajera 😀 a uz doniesla aj chorobu, ona je uz ok, emke uz koncia sopliky a ja som akurat v najlepsom, tecie mi z nosa a mam ho totalka zapchany,

inak uz riesite Vianoce? co mate v plane kupit? a mate uz niekto autosedacku 15-36kg? ja planujem cosi kupit, ked emka pojde von z vajca tak ju dam do ninkinej romerky 9-18 - je taka mensia, ninka sa tam uz na zimu v bunde nezmesti 😒
apropo bunda: jednu som ninke vydrazila na mma a strattila sa posta, no porazit ma ide 😠 😠 😠

sirinka
7. okt 2011

@mimi21 my mame pre klarku recaro monza s isofixom a magdulke planujem kupit cybex solution http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

mystery7
7. okt 2011

@sirinka @mimi21 kocky, ja uz zvazujem pre Mirka podsedak 😅 neviem ako nam v bunde vojde do sedacky

sirinka
7. okt 2011

@mystery7 v pohode, su velke a hlavne, v bunde by sa nemali vozit v sedackach, je tam vacsie riziko, ze ten hladky povrch bundy sa lahsie vyklzne z pasdov v kritickej situacii...