Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
8. okt 2011

@mimi21 aj Adamko ma teraz 24, takze zimne podla vsetkeho 25. Ale ja nemam odvahu kupovat cez net. Stale si myslim, ze topanocku treba vyskusat aj ked premeraju.

iinuska
8. okt 2011

Dnes sm bola v kik-u, chcela som kupit Adamkovi obyc. biele tielka, ale mali len bud velke, alebo tmave cierne a modre, co su napustene farbou, a take nechcem. Musim pozriet v tescu

inguska3
8. okt 2011

@iinuska ja som kupovala aj minuly rok cez net a aj teraz a celkom pohodicka,vsetky topanocky,sandalky a .. som tu kupovala a bola som spokojna 🙂 juj to nasa ma teda dobru labku - 17 cm 🙂)))))) ale zase je aj vysoka 98 cm,tak sa to stratiiii ....

iinuska
8. okt 2011

@inguska3 tak ano, ale ja som ten typ, co si potrebuje najprv pochytat 😅

inguska3
8. okt 2011

@iinuska 🙂

hoogy
8. okt 2011

@iinuska ja som vcera kupovala obycajne biele v tescu. 5 ks 5,50 e super cena tak som sa potesila.len puncosky som este nenasla tak asi pozriem az doma snad este nebude taka zima.

matko teraz nosi 25 tak som mu kupila na zimu o cislo vacsie lebo sice mu uz tak nozicka nenarastie,ale tazsie sa tie zimne obuvaju a este ked mu dam pancusku aj ponozku,no snad tobude fajn, on ma nastastie taku standartnu nozicku🙂ja som vcera oplieska v HM 50e take pekne tricka tam mali. odtrhla som sa :D

hoogy
8. okt 2011

@dm1 concord ale uz ju ideme menit.

dm1
8. okt 2011

@hoogy no to je sila teda lebo to nie je najlacnejsia znacka... a odopina sa co? popruhy same?

iinuska
8. okt 2011

@hoogy jej, tak to je super cena, budem musiet vybehnut. Pancuchy som nasla z min. roku, su v pohode, a este som dnes 1 kus dokupila. Zatial staci. Nasla som tam aj take spodky, tak to sa mi zda na take chladnejsie obdobie este lepsie ako poncusky, tak som jedny zobrala. No my sa chystame v stredu na nakupy, tak tiez pustim perie 😀

hoogy
8. okt 2011

@dm1 ano popruhy ked ich strasne silno nepritlacim tak sa rozopnu. uz som ich aj dost uvolnila,ale zase moc nemozem lebo potom to neplni ziadnu funkciu.

@iinuska no my sme predvcerom boli aj v parndorfe kedze to mame blizko🙂 ten mojsa dost natiahol a vsetky pancuchy sumu male,ale vidis musi vyskusat ked uz nema plienku.a tie spodky sa aj mne pacia.

sssimi
8. okt 2011

@hoogy ja mám recaro autosedačku a super vec je, že ona sama o sebe pásy nemá. Pášem ju klasicky normálnym pásom. Nemá šancu sa odopnúť. Susedin malý sa tak okolo 2och rokov v kuse sám odopínal počas jazdy. Menila nikoľko sedačiek, ale každú zobrala na tento štýl (aj keď nechápem prečo). No ja by som sa od starchu pototo keby sa mi počas jazdy rozopne a ona by isto hneď aj vystupovala 😅

@ludmilabb ja dávam Stodal. Sarah si vždy pýta ešte 😀 Krásne jej to pomáha. je to na všetky druhy kašla, tak sa aspoň nemusím trápiť či som správne naordinovala 😉

hoogy
8. okt 2011

@sssimi ale nie on sa mi rozopina,ale ono sa to same rozopina.lebo kolko krat maly robi nieco ine hra sa s autickom ale papa a zrazu povie oou🙂 a to uz viem ze je zle. aj ja som pozerala na tu recaro.

sssimi
8. okt 2011

My sme boli všera na trhoch. Sarah mi vyrástla so všetkých tepláčkov, tak som jej nakúpila nové. Našťastie som našla, lebo ta moja trasorítka je strašne tenká a všetky tepláčky jej padajú. A hneď som jej aj tielka nakúpila, také krásnučke jemnučké farby a je na nich trpaslík zo Snehulienky. Tak sa teraz všetkým chváli a tričko vyťahuje, aby všetci videli. Dúfam, že ju to rýchlo prejde, aby zase nenachladla.

sssimi
8. okt 2011

@hoogy Ja viem že on sa nerozopína. Mňa len napadol ten náš malý sused, že ten inak špekuloval. No ja som s ňou spokojná. Je to autosedačka do 36kg-ona sa dá zväčšovať do výšky. Dokonca má zabudované repráky, ktoré síce neviem či niekedy využijeme, ale možno 😀 . Nevýhoda je asi len hmotnosť. Má sama o sebe 9kg. Ale ak neprevlákaš autosedačku stále hore dole ako my, tak je to v pohode. A pas vôbec netlačí, lebo má po bokoch také povolovacie úchyty a tak môžeš povoliť pas, tak aby netlačil, ale zároveň chránil.

hoogy
8. okt 2011

mozes mi poslat presne aky typ mate?dakujem

sssimi
8. okt 2011

@hoogy nenašla som tú našu, lebo to je výroba niekedy z 2008, ale myslím že toto je jej pokračovateľ. Až na to, že tá naša sa mi zdá o niečo krajšia.
http://www.dacha.cz/recaro-autosedacka-start-2-...

hoogy
8. okt 2011

@sssimi dakujem a ma aj isofix?

sssimi
8. okt 2011

@hoogy toto by mala byť presne ona, keď si to zväčšíš uvidíš aj tie držiaky pásu po bokoch a sú tam vyšité aj noty na bočnej hlavovej opierke-to je ten reprák.
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

sssimi
8. okt 2011

@hoogy Tá moja nie, ale tieto nové určite. My sme ju kúpili priamo v Seate a mm si na to nedal pozor.

hoogy
8. okt 2011

@sssimi super vizera perfektne.

hoogy
8. okt 2011

@sssimi a este ako sa da polohovat?az priamo do lahu?

sssimi
8. okt 2011

@hoogy nie, chrbát iba do výšky a sedak si vyťahuješ viac do vonka.

hoogy
8. okt 2011

@sssimi och skoda,potrebujeme nieco co sa da viac polohovat do aspon polo lehu. lebo my casto cestujeme aj na dlhsie.

mystery7
8. okt 2011

my mame tiez autosedacku 9-36kg, kde sa da vytahovat vyssie opierka hlavy a vytahovat sedadlo dopredu- takze by mala Mirkovi este vydrzat. Ale dufala som, ze tuto sedacku posuniem Slavkovi a Mirkovi by stacil podsedak. Ja ked idem k mame na dlhsie, tak mi mm nechava sedacku a moj brat vyvaza Mirka v aute (ked sa s nim neda uz vydrzat). Takze budeme musiet dokupit dalsiu sedacku a potom ich prehadzovat obe 🙄

Ja nepochopim na co ludia kupia sedacku a dieta potom nepriputaju.

kosska3003
8. okt 2011

@ludmilabb no ja som jej to dala to striekackou co je pri nurofene 2,5 ml aj 3 krat denne
@mimi21 no ja neviem ale asi 26 minimalne aj viac musim jej ist vyskusat lebo teraz ma 25 nohu

iinuska
8. okt 2011

@hoogy my ideme do Brucku, ale aj Parndorf sa chystame navstivit 😵
@kosska3003 jaaaaj Marika je riadna babizna, ze 25 nozku 🙂

hoogy
8. okt 2011

@mystery7 to ani ja nechapem preco niektory rodicia nepriputaju dieta

kosska3003
8. okt 2011

@iinuska no ved ani mi nehovor uz ma s nej ide porazit nestiham topanky kupovat teraz som jej 26 botasky kupula su jej trozku velke vopcham tam prst tak asi len pol cm ale v pohode ich nosi nevyzuvaju sa jej a zimne neviem ake velke jej kupim aj topanky co mame podedene ani neobuje uz su jej male

jamaat
8. okt 2011

@sssimi Nemala si ty autosedačku s pultom namiesto pásov? Či to bola tá najmenšia?

sirinka
8. okt 2011

@jamaat 😅 a u nas dnes konecne takmer ziadny sopel...