Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
16. aug 2009

caute, tak nasa babula dnes spala ceeeelu noc, od deviatej az do pol deviatej rano. asi ju budeme kupat az po osmej, to zalomi hned po krmeni a uz sa nezobudi pred polnocou.

siri, a kedy chcete to tretie? my by sme chceli druhe tak nejako za dva roky a s tretim pockat, tak mozno aj 6-7 rokov.

sssimi
16. aug 2009

Ahojte!
Lady super.

Ja som išla v noci spať niečo pred 1nou-som žehlila ako blááázon a nechcela som si to dávať na 2x.

Kočky padajú vám vlasy? čo si na ne dávate... A davali ste si ten "šampón" čo bol v tom balíku čo rozdávali v pôrodnici-neviem na čo je.

zuzkaprofant
16. aug 2009

cafte simi mne padaju ale max a nic si nedavam
dievcata o akom programe ste tu pisali ohladom fotiek?

kosska3003
16. aug 2009

ssimi ja som pouzivala sampon ten aktiv F este ako tehu a pomohlo teraz mi zacala zase stresne padat mam nervy lebo malink ato ma stale v rukach a zase som ho zacala pouzivat no uvidim lebo zatial len raz som si s nom zmyla
zuzka profant daj si stranku www.happyfoto.sk a tam je v akcii fotokniha za 4 eura zmesti sa ti tam asi 70 fotiek je to pekne a tam je aj ten program na vytvorenie tej knihy ja som to konecne dorobila a odoslala hura

zuzkad
16. aug 2009

pekny dnik maminky 😉 😉

ako citam tak tu vo velkom sa planuju dalsie deticky...ja zatial neplanujem druhe...momentalne sa sustredujem na maleho Nicolaska a ked casom pride myslienka na druhe potom ju budem riesit...neviem ako budeme na tom financne a podobne...nerada by som privedla na svet deticky a potom horko tazko bojovala o kazdu korunku a nemohla im dopriat vsetko potrebne...radsej bude len jedno ale dam mu vsetko co sa len bude dat 😉 😉 myslim tym aj dobru skolku, skolu, peniazky na hobby ...setrenie na ucte pekne dovolenky kazdy rok atd ...ja mam des z toho, zeby som nevedela dopriat svojmu dietatku...stale mi beha po rozume rodina co mali 11 deti a zili v hroznych podmienkach....tvrdia sice vsade, ze maju lasku atd ale ja by som tak dopadnut nechela 😕 😕 ale ak sa nam bude celkom dobre vodit abude viac peniazkov nevaham a buuum robit deticky 😀 😀 😀

vidim, ze tu fici fotokniha...idem ju aj ja pozriet 😀 😀

sssimi aky sampon si mala v balicku ? Ja som nedostala nic take ☹ ☹ ale aj mne padaju riadne vlasy ...to teraz ako maly dovrsil 3 mesiace mi zacali strasne padat a tiez chuda moje vsade ma moje vlasy a hlavne v pastickach 😖 😖

ladywitch26
16. aug 2009

no ste ma uplne nakazili tou fotoknihou. uz aj ja robim 😀 😀 😀 babka a dedko 2500km daleko, tak aspon nech maju v knizke malu. a rozmyslam aj nad kalendarom...

zuzkad, keby som zostala na slovensku, tak mam maximalne jedno dieta. vsak aj malu sme si naplanovali az teraz, a to sme manzelia uz 7 rokov. ale tu si dovolim aj tie tri. 😉

ladywitch26
16. aug 2009

tak a fotoknihu uz mam hotovu 🙂

zuzkaprofant
16. aug 2009

doevcata a ako sa to plati ta kniha prevodom a kolko je postovne

sssimi
16. aug 2009

Zuzkad tuším je to niečo nezmývateľné, ale nie je tam písané po našom, tak som si neni istá... A aj mne začali vlasy padať len asi 3 dni, ale sa mi to zdá dosť...

Ja mám teraz taký klííídek. Mama je vonku s malou a mm sa išiel voziť na motorke. Tak ešte nejakých 10 minút môžem behať v kľude po nete... Potom už sa bude malá kupkať.

mimi21
16. aug 2009

ahojte
ja som este tento tt ( 😀 ) pisala ze mi vlasy nepadaju a uz zacali 😠

baby tusim tu niekto pisal, ze doma babatku prepichol tu ranku po tbc ockovani
zda sa mi ze tam mame hnis, tak neviem co mam robit...

zuzkad
16. aug 2009

mimi maly mal tiez po dlhsej dobe hnis a navrelo mu to, vobec som mu s tym nic nerobila pre istotu a same to puklo, vytieklo a zostala mala dierka a uz sa to pekne zahojilo 😉 😉 ja by som mu do toho nerypala lebo nie je to sranda ...infekcia hned moze byt z toho 😖 😖

sssimi ja som nic take nedostala ☹ ☹

lady ...viem presne o com hovoris...ale clovek nemoze do predu planovat..uvidime mozno budeme este prahcaaaci a budeme mat kooopec deticiek 😀 😀

kosska3003
16. aug 2009

ahojte tak fotoknihy hotove zuzkaprofant ono sa to postou posiela a postovne je vyse eura tam je to napisane tak najlepsie by bolo to poslat na adresu tvojich rodicou
som inac zvedava kolko im to bude trvat ked im tam dneska posielame jedna za druhou 😀 😀

kosska3003
16. aug 2009

a kde ste este vikendujete

emode
16. aug 2009

cafte 😀 vy by ste sa mohli zivit vyrabanim fotoknih 😀
ja nestiham ale mam za sebou kruty vikend, v sobotu na donovaloch som okrem mojej malej strazila este trojrocnu neterku od obeda do vecera sadla som si prvykrat okrem kojenia vecer o deviatej 😖
dnes sme sa boli este vyclapkat na Kaskadach bola som u nasich mala revala ako najata nikto sa na nu nemohol pozriet lebo hold smola bud bola nevyspata alebo hladna ... ☹
kazdy den pridem domov ledva na kupanie ... si musim dat pohov 😝 lebo upratovacku si dovolit nemmozem 😒

inak neviem co sa s nami deje, normalne sa mala zacala v noci budit ako ked mala tak 6 tyzdnov tak rozmyslam, v com je problem 😕 😕

tiez mi vlasy zacali padat ako sme dovrsili 3 mesiace a dost ale na druhej strane mi vobec nepadali ked som bola tehotna tak sa to asi musi vyrovnat beriem vitaminy a horcik so zinkom

emode
16. aug 2009

a tiez sa uz veselo z boku prevratime na brusko len potom nevieme co s rukami 😀

sirinka
16. aug 2009

caute...ja si davam doplnok vapnik, zinok a magnezium a vlasy mi nepadaju skoro vobec...

co sa tyka toho financneho zabezpecenia...ja by som tiez nechcela viac deti, keby sme na to nemali peniaze...hlavne som chcela mat vlastne slusne byvanie kym porodim prve dieta...
ale kto ti da zaruku, ze ked sa nam teraz vodi dobre, bude to tak aj o desat rokov...a na druhej strane, ked budu mat ludia tak max. po jednom dietati, kto nam vyrobi dochodky...
ja neviem, aj na sk si clovek moze vytvorit slusne podmienky pre zalozenie rodiny.

jamaat
16. aug 2009

Nuž rôzne sa dá na to pozerať. Je plno rodín, ktorí peniaze majú, a aj tak majú len jedno dieťa. Lebo finančné zabezpečenie sa stáva dôležitejšie ako dieťa. A potom mu síce nakúpia a zaplatia od výmyslu sveta, ale na medziľudské vzťahy sa zabúda. Takú divnú dobu teraz máme.

A keby len o dôchodky šlo! Ale zaplavia nás cigáni, arabi a podobné národy, ktoré majú deti neúrekom, hoci peňazí nie. A ešte sa im prípadne aj budeme z našich daní o ne starať v detských domovoch, hoci vlastné deti nebudeme mať.

monkap
autor
16. aug 2009

ahojte,
mne hrozne zacali padat vlasy .... uz ma to dost hneva, bo su vsade 😠

jamaat
16. aug 2009

My sme dnes využili asi jeden z posledných teplých dní a bol sme sa kúpať zase pri Štiavnici. Odtiaľ sme šli na námestie, aviatici robili lety-zdvihy balónom a taká etno ukrajinská kapela hrala.

kosska3003
16. aug 2009

ako tak citam je nas tu vela co nam padaju vlasi asi ten treti mesiac je kritycky dufam ze ten sampon pomoze a asi si kupim niake vitaminy ja chcem isto dieta este jedno ale az tak za dva roky isto nie hned a o peniaze nejde ved to dieta ked je jedinacik to nieje nic moc a ved veci podedi nieke a zase niesme natom az tak zle aby sme dve nevychovali

sirinka
16. aug 2009

jamaat to mas pravdu...

my chceme ist zajtra do cizu sa kupat, uvidime, ako sa nam zadari....

sirinka
16. aug 2009

inac my sme dnes varili kotlikovy gulas u mojej starkej, cely den sme boli na dvore...taky super den to bol... 😵

jamaat
16. aug 2009

Nás dnes tak opálilo, že zajtra sa asi nebudem veľmi na slnko ťahať. Nenatreli sme sa, blbci. 🙂

sirinka
16. aug 2009

jamaat ani my sme dnes neboli natrety, lebo som zabudla opalovak 🤐

jamaat
16. aug 2009

Ja som nezabudla, len som si myslela, že som už dosť opálená a že je dosť oblakov a v auguste už ani slnko nie je také silné. No a nejak som si zle myslela. Ale ja som OK, len chlop má brucho červené ako rak. Lebo on ani vo vode nebol a celý čas len v kresle sedel. 😵

sirinka
16. aug 2009

jamaat tak ten moj si dnes dal osem hodinovu cykloturu...lebo sa u nas pustil byciklovat po turistickych chodnickoch cez hreben a ked uz mal vacsiu cast cesty za sebou, chodnik sa stratil v hustine cucoriedok a malincia...proste total neudrziavany, tak sa musel chudak zase vratit po hrebeni na vrchol a spat... este k tomu zlomil prevodovku, takze si musel hadzat prevody rucne...no uplna katastrofa...
a gulas mu zatial celkom vychladol... 😝

jamaat
16. aug 2009

siri, povedz mu, že treba chodiť na biku po cyklotrasách, nie po turistických chodníkoch. 🙂 A guláš mu nabudúce nabaľ so sebou.

Ako sa dá ručne prehadzovať prevody??? 😲

sirinka
16. aug 2009

jamaat skus v okoli revucej pohladat cyklotrasy 😎

normalne...chytis, retaz a navlecies na to koliesko vzadu, ktore ti vyhovuje... 😝

jamaat
16. aug 2009

V Revúcej som bola raz a autom, tak som šla len po autotrasách. 🙂

No teda, tak to mal dobrú šichtu! To mu nabudúce radšej dvojnásobnú dávku toho gulášu nabaľ. 🙂

jamaat
16. aug 2009

siri, práve som môjmu chlapovi povedala o tom tvojom mangelovi a navrhol cyklotrasu v Revúcej "z horního konca na dolný a späť" 🙂