Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

borocka
24. okt 2011

@sirinka tiez som si tak uzivala patka, vonaveho, makkuckeho, pokrceneho, ..... ale do postele ku mne nepatril, velmi som sa bala ze ho pridlavim, alebo spadne, alebo ho zakryjem tazkym paplonom (teda tazkym pre babatko). a vdaka bohu, on vzdy spaval dobre 😵 le ja som k nem uvstavala aj preventivne, na kontrolu ci vobec dycha ked sa nehlasi 😝

sirinka
24. okt 2011

@borocka materinsky instinkt...uz si niekedy pocula o pripade, zeby matka takto zabila svoje dieta??? nikdy...

sirinka
24. okt 2011

a viete co, janulka sa mi zvykne kazdu noc zo spanku nahlas rehotat...som z toho uplne mimo, lebo toto som zatial nezazila ani s jednou...uuuuz teraz sa bojim, ze janulka bude rozmaznavana ako najmladsia....

kosska3003
24. okt 2011

@sirinka aj mne sa Marika niekedy zo sna tak s chuti zasmeje sa na to zobudim a smejem sa aj ja ale niekedy aj place zo sna

sirinka
24. okt 2011

@kosska3003 hej, to plackanie mava magda...ale takyto smiech vecer, co vecer...to je super...

jamaat
24. okt 2011

Možno to zakríknem, ale musím napísať: Ja mám také zlaté dieťa teraz, keď je choré! 😅 Nemá dosť energie na to, aby vyrábala hysáky a zároveň má dosť na to, aby normálne fungovala. No takmer ideál sušienky s kokosom. Takmer, lebo pred obedným spaním bolo trochen protestov a hnevu a hádzania hračiek o zem 😅 😅

mystery7
24. okt 2011

@sirinka aj ja m ilujem ten pocit ak sa mozem v noci pritulit ku Slavkovi. je to uasne, take malinke babatko. ale ked Mirko place a idem niekedy k nemu ja - teraz tam vacsinou uz spi mm, tak si to tieu uzivam. opatrne ho pohladkam, pobozkam. ved je to moj milacik.

a dnes sme boli na poradni, tak ockovanie za nami 🙄 cakam na reakciu. Mirko mal teploty do 38,5. a aktualne miery su 10kg a 71cm 😅

jamaat
24. okt 2011

@sirinka
@kosska3003 Aj Emka sa občas smeje zo spánku, ale častejšie plače, keď sa jej blbiny snívajú. To ona sa aj zobudí a ešte kričí a odháňa niečo.
Je super, keď sa takto Janka smeje, zjavne je spokojné dieťa. 🙂

jamaat
24. okt 2011

Emka spí väčšinu noci vo svojej postieľke, ale nadránom sa budí a pýta ku mne. A ja sa normálne na to aj teším, je to super pocit.

mystery7
24. okt 2011

aj Slavko sa smeje zo sna a to skoro od narodenia. teda zacalo to sirokymi usmevmi, ale teraz uz ma aj zvukove efekty k tomu

kosska3003
24. okt 2011

@jamaat no ja by som aj chcela aby sla ku mne do postele aj ju rano volam a nechce ona ma svoju postel a hotovo 😉

luba142
24. okt 2011

@jamaat to aj nasa spava v postielke celu noc, ked je prac. den tak vstavame s kikou a Barcula po nejakej 7 vykrika uz a pyta sa do nasej postele, kde si este sama vegeti tak 15 minut a potom pride do kuchyne za nami, ale ked chcem po Kikinom odchode aby sme sli este lezat tak to malo kedy ju prehovorim 🙂....cez vikendy sa automaticky v tom istom case rano vypyta ku nam a tam este lezime chvilu kym sa jej chce....uzime si ten pocit pokial este je 😉

sirinka
24. okt 2011

@mystery7
@jamaat
@kosska3003 proste mame spokojne deticky...a ja normalne tuzim po dalsom miminku, mne uplne uz hrabe....musim si davat pozor 😅

kosska3003
24. okt 2011

@sirinka no pozor pozor prenechaj stafetu mne 😀 😀 😀 ty si odychni s porodmi

luba142
24. okt 2011

@sirinka keby sme mali dom tak sa na tretie necham ukecat okamzite, ale kedze mame len trojizbovy byt a uz teraz je pre 2 izba akurat tak nehrozi 😒 ...aj ked ma niekedy z nich ide porazit, to sa casom zabudne a odrastu a uz to nebude take

sirinka
24. okt 2011

@kosska3003 kedykolvek...ja rada vidim okolo seba bruskate stastne maminky 😵

@luba142 a nijakovsky sa vam ten dom neda zariadit?

luba142
24. okt 2011

@sirinka uz teraz splacame hypoteku a na dom v najblizsej dobe urcite nebudeme mat 🙂 A ked uz mam aj tolko rokov tak by som musela to tretie mat aspon teraz este do 35 a to ani v najmensom by sme neutiahli aj dom a 3 deti :-P

kosska3003
24. okt 2011

@sirinka no uvidime hadam do konca roka uz budem tehu lebo ma svacne z toho uz

sirinka
24. okt 2011

@luba142 no aj v 40tke este mozes mat babo...s tou hypo je to horsie, jedine, ze zobrat dalsi uver a byt prenajat potom, nech sam na seba zaraba...ale to je trosku risk...clovek musi mat rezervu....

@kosska3003 nemusi ta svacnut...mne sestricka tak povedala...okolo plodnych dni sexovat kazdy druhy den, ale poriadne haha...a vzdy to vyslo.... 😉

luba142
24. okt 2011

@sirinka no to uz ma nejako v 40 netaha, to uz by som sla rovno teraz z jedneho do druheho, lebo sa mi nechce do roboty ist, ale ked sa neda tak bohuzial

sirinka
24. okt 2011

@luba142 haha, nekric hop, kym nam nepreskocilo, ako este mozno budeme blaznit.... 😀

luba142
24. okt 2011

@sirinka ja si to teraz istim Hak akurat pri vit. C neviem, aky maju asi aj znizeny ucinok 😕 😀 A zacala som vsetko predavat tak snad uz jedine chlapec by to musel byt 😀

sirinka
24. okt 2011

@luba142 urcite nie, cecko na HAK nema ziadny vplyv...skor by som rozmyslala na tvojom mieste, ako dlho pocas svojho este plodneho zivota chces brat umele hormony...

luba142
24. okt 2011

@sirinka nom tak to neviem 🙂 zatial mi to vyhovuje koli mrche lebo som ju mavala dost nepravidelne a islo mi to na nervy a aj silnejsiu ako teraz

mystery7
24. okt 2011

poviem vam, ze take dieta ako je Slavko, tak to 3 clovek moze mat a bude sa tesit. kdezto Mirko je od narodenia za 3 a aj ked sa z neho tesim, tak niekedy uz neviem co od "radosti" 😅

borocka
25. okt 2011

@sirinka pocula som o matke ktora cestovala s novorodencom v lietadle, kojila ho a dieta sa udusilo,lebo matka zaspala......to mne staci.
navyse v tej posteli nie je len matka,ale aj otec a ti uz taky cit nemaju, su aj vynimky, ale teda vo vseobecnosti.

sirinka
25. okt 2011

@borocka to ho akoze po sediacky prilahla ci co??? a pocula si o stovkach pripadov, kedy babatko zomrelo same v postielke? proste prestalo dychat? to si sa nebala? prepac, ale kvoli jednemu mozno ani nie realnemu pribehu take jednoznacne odmietnutie, to je smiesne a zvlast, ked z teba ma byt psychologicka... 😉

ludmilabb
25. okt 2011

@borocka @borocka no a kto spava spolocne s tym dietatom?
@sirinka nam sa len parkrat podarilo zazit rehoty zo spania a bolo to perfektne, ona skor vykrikuje kadeco alebo si brble ale aj to uz davno nebolo

ludmilabb
25. okt 2011

@sirinka ja som raz citala ze nejaka matka v Amerike prilahla dieta ale zenska mala cez 100 kg, neviem ci je to pravda
@borocka my sme spavali s mm zvlast takze sme mali so Sofiou dostatok priestoru aj ked ona aj tak bola na mne nacapena, nikdy sa nestalo zeby som sa nejakym sposobom na nu zvalila to skor ona sa po mne valala 😝

sirinka
25. okt 2011

@borocka
@ludmilabb hej, moz muz sa toho bal, ze miminku nejako ublizi v spanku...no ale on aj tak nikdy s nami nevydrzal v jednej izbe, kedze sa potreboval vyspat do prace a okrem toho, on vstaval k vacsim babam v noci ak bolo treba, tak po nejakom tyzdni rezignovane presiel aj s perinami do druhej izby 😝 teraz uz ale v pohode spi s nami v posteli, uz pochopil, ze aj on ma instinkty.... 🙂