• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
baby, ked tu tak rozoberate tie rozne miestnosti :sweat_smile: , ja fakt neviem, aku antikoncepciu nasadit. Tabletky velmi nechcem uzivat, dana mi nevyhovuje, lebo pri nej som silno a dlho krvacala. Poradte
25. okt 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska no to mozu rovnako aj mne poradit, ja furt sa neviem rozhodnut....asi fakt len ta sterlizicacia, len ako toho mojho chlapa dotiahnem do ambulancie haha
25. okt 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska
@sirinka Keď niečo dobré vymyslíte, aj mne dajte vedeť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimi21 aj nasa Barborka cestovala v postielke az sme sa s mm na tie rany budievali, ale nejako zvlast ju to netankovalo, spavala dalej, len ked uz to bolo moc tak plakala, napisala som ti IP ako som to riesila ja po 9 mesiaci :slight_smile:...davala som Barborke cumel,alebo trosku vodicky vo flaske, neprotestovala coho som sa bala najviac a poo par dnoch uz sa ani nebudila, kojila som pred spanim, potom ked sa precitla tak okolo pol noci a potom uz az rano ked sa zobudila okolo 5-6. Lebo tak mi aj pila od narodenia do nejakych 4 mesiacov a potom sa zacala budit castejssie co mne rozmlsanej to uz vadilo :slight_smile:...Ale bola som stastna aj za toto lebo Kika sa od narodenia budevala kazde 2 hodiny asi do pol roka a to som vtedy nezvladla a previedla na UM
25. okt 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska
@sirinka
@jamaat tak to poradte aj mne, lebo ja mam tabletky a nechcem sa nimi napchavat az do prechodu :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jamaat
@luba142
@sirinka
no tak som mudrejsia :grinning:
25. okt 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no ja som mala nalepky euru ale tak niez su to hormony najmenej skodlive su kondomi ale to mi sem ani nepouzili este a potom prerusovany sex jedine na tom sme frcali my
25. okt 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003 akurat ze po tych kondomoch mna svrbi a hned mam vytok...asi nejaka alergia... :frowning2: a trochen neprakticke...pre mna...
25. okt 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka no ved preto to ani my nepouzivame neviem vobec mi to nevyhovuje ani mne ani mm a pocula som od vela bab ze maju na to alergicku reakciu
25. okt 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka
@kosska3003
Ja sice alergiu ani nic podobne nemam, ale tiez to je take docasne, prerusovany sex, no toho sa obavam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska a pesar si neskusala? ja som brala normalne tabletky a asi rok som mala naplaste,ale mne sa zase na ne spravila alergia.ale bolo to velmi pohodlne prehodila som len raz tyzdenne.
25. okt 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska no ja sa ho neobavam este lebo pracujeme na druhom a ak by uslo tretie potom este zvladam nehnevala by som sa ale uz po tretom dietati by som to riesila mozno aj inac
25. okt 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoogy s pesarom skusenosti nemam. Musim nastudovat. Tie naplaste, no co ja ti viem...
25. okt 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska ja som mala naplaste lebo lieky mi robili zle na pecen a tieto naplaste su neni tak skodlive po nich som uz mala pecenove testy ok a aj to je vyhoda ze len raz za tyzden prelepis ale niektore meju koznu alergiu na to
25. okt 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. okt 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat jani ty si sa ma pytala ci davam echinaceu? lebo to nie ja to danka dava.
25. okt 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoogy Hej, ja som sa pýtala. Ktorá danka? DM?
25. okt 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoogy mne sa jednalo len o to slovne spojenie a jeho vyznam ...proste ja by som nikdy nenapisala ze nieco neuznavam (ci spanie v postielke ked spi dieta s nami alebo naopak ked spi moje dieta v postielke na spanie v spolocnej posteli, to je ten rozdiel...prave pre to ze sme rozni rodicia s roznym pristupom kvoli tomu som reagovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: howk
25. okt 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. okt 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoogy dik, tie percenta spolahlivosti ma trosku zaskocili :confused:
25. okt 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat @hoogy baby ja nieee ja ani neviem co to echinacea je :grinning:
25. okt 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tak kto to bol:slight_smile:prepac som myslela ze ty:slight_smile:
25. okt 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.martinus.sk/?uItem=104589 baby tuto knizku som kupila matkovi a je perfektna. tak interaktivna knizka ked napisany pribeh dieta doplna takymi tenkymi magnetkami. napriklad prisiel zeleny vlacik do depa a oni musia najst zeleny vlacik. matkovi sa to velmi paci:slight_smile:
25. okt 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hoogy my mame taku knizku o meste su tam cesty a potom zvieratka na farme
25. okt 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska to je problem. nic nie je stopercentne. ja mam jednu znamu co on abrala tabletky a on mal kondom a maju krasne dvojrocne dietatko :slight_smile: ale vies ked podla mna dodrzis nejake previdla tak potom sa zensuje riziko. aj pri HAK ked beries ATB tak to znizuje ucinok.
25. okt 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003 no tie zvieratka som tiez pozerala asi mu tie kupim na vianoce jemu sa to velmi pacilo. aj ked je pravda ze je maniak do vlakov :D
25. okt 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nebola to saskarisko ked sa ina nehlasi :unamused: myslim tu echinaceu
25. okt 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som echinaceu brala ale ked som bola uz taka 16 rocna. brala som to ako tabletky. treba sa asi v lekarni opytat.
25. okt 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska
@hoogy no ked sa obidvaja manzelia daju sterilizovat, dovolim si tvrdit, ze to tych 100% bude :sweat_smile:
25. okt 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sirinka no ja by som mojho asi tazko donutila sa dat sterilizovat jeho k dr dostat je umenie jedine co chodi pravidelne k zubarke
25. okt 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok