• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
@kosska3003 no ved si mala vidiet reakciu toho mojho, ked som mu to navrhla....pomaly ma odporucil na psychiatriu... :grinning:
25. okt 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka no tak to asi ano :sweat_smile:
25. okt 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka :D na to su haklivy,ale my mozme stale do seba tabletky tlacit co :slight_smile:
25. okt 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoogy jj...ale tak moj nastastie nechce po mne, aby som jedla hormony...cim dalej tym viac uvazujem nad mojou sterilizaciou...
25. okt 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niečo sa mi marí, že som raz mala sirup echinacea a asi som to Monike dávala, ale nie takej malej. No idem pogúgliť trochu.
25. okt 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka fu ja neviem ci by som sa odhodlala k takemuto kroku.ale jasne je to tvoje rozhodnutie:slight_smile:
25. okt 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoogy hej, k tomu potrebuje clovek dospiet asi po dlhsom uvazovani...este pre dvoma, troma mesiacmi som to aj ja uplne odmietala, ale kedze tie antikoncepcne metody su take zufale, ake su, tak postupne sa touto myslienkou zaoberam cim dalej, tym viac...ale ani ja este nie som uplne rozhodnuta...
a ty mas zatial iba jedno babatko, je normalne, ze si takuto moznost nepripustas... :wink:
25. okt 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka ved hej aj ja si myslim ze asi preto nad tym uvazuje lebo mas viac deti a neuraz sa ale aj viac rokov
:stuck_out_tongue_closed_eyes: mozno aj ja by som v tvojej situacii tak rozmyslala,ako ja uz by som sa nechcela vratit k HAK.
25. okt 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly sa prave zobudil,ze cikat ta som ho odniesla na zachod aj zo zachoda a cely cas ma hladkal po vlasoch a robil moja mami:slight_smile: jaj take to bolo zlate :slight_smile:
25. okt 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@hoogy hej veru mam trosku aj viac rokov, ale najme zdravotne problemy, ktore sa objavili, rovnako velmi stresujuci posledny porod....
25. okt 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ako ja som zacina rozmyslat o vnutromaternicov teliesku,ale vela zien ma s tym problemy.no teraz musim este opacne problemy poriesit:slight_smile:
25. okt 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoogy ako ja som bola viacmenej pre medene teliesko roozhodnuta...ale ked aj tam ta spolahlivost je velmi otazna...tak sa toho obavam...
25. okt 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka ved to ze ani tam neni taka velka spolahlivost. a hlavne neviem ako by sa moje telo zachovalo voci cudziemu teliesku
25. okt 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat myslis Imunal- taky sirup echinaceovy si mala? Ja som ho kedysi davala Kikev skolke, ale byvala chorlava prve 2 roky aj tak :slight_smile:
25. okt 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 Hej, Imunal som jej dávala, ale asi aj nejaký iný.
25. okt 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes sme nakoniec sli do OC Mirage u nas bol tam koncert spievankovo tak mala cela stastna ma zazitok uz aj spi skoro hodinku aj sme boli u segrenky ta mala potkana tak ho krmila a hrala sa s nim tak nato ake je vonku hnusne pocasie dnes tak pekny den bol :grinning:
25. okt 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, super akcna debata :slight_smile: ja by som tiez potrebovala nejaku dobru antikoncepciu :sweat_smile: aj ked teraz sa nam o nu stara Mirko :sweat_smile: uz 2 roky. Doteraz nechapem ako sa nam Slavko zadaril :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nemate recept na nejaky rychly kolac s makom? Robila som dnes fliacky s makom a dost vela sa mi zvysilo.
25. okt 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 Koláč Lenivá žena, ale tam ide celý mak, nie pomletý, neviem, v akom stave ti zvýšil.
25. okt 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mystery7 ja som piekla jablkovo- makovu strudlu :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomlety mi zvysil :frowning2: mm bol velmi aktivny :sweat_smile:

A strudlu robis z kysnuteho cesta?
25. okt 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat tak to je fakt leniva zena ked ani pomlety mak tam nejde :grinning: :grinning: :grinning: prvy krat pocujem o takom kolaci ale super nazov
25. okt 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat tak to je fakt leniva zena ked sa jej ani mak nechce pomliet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prvy krat pocujem o takomto kolaci som sa pobavila na tom nazve

@mystery7 tak sprav z listkoveho cesta strudlu ja som tak dnes robila co som mala tvaroh uz mu za 3 dni zaruka koncila
25. okt 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze ako mi blbne ten net u nas fuka tak pisem dva krat to iste ako madar hlavne ze ked som to pisala druhy krat tak to prve tu nebolo :unamused: :unamused:
25. okt 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 z listkoveho cesta :wink:
25. okt 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi vyskusam tento recept
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=32838

ja ten kolac lenivej zeny poznam, niekedy som ho casto piekla a je naozaj dobry.
25. okt 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska vdaka za tip, vyzera fajn
25. okt 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak ja pozeram mama ozen ma, no konec :rolling_eyes:
25. okt 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska ja nastastie pozeram na axn vrazdy - je to menej narocne :sweat_smile:
25. okt 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok