• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
@iinuska no konecne mi to dnes islo. pekne to je :slight_smile: to su akoze vysielacky? ideme na buduci tyzden na slovensko tak pojdem popozerat :slight_smile:
3. nov 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludmilabb hm, pokial sa niekomu zda dlhodobe dojcenie cudne, tak neexistuje ziadny argument, ktory by ho presvedcil o opaku...ja to vobec neriesim, nekomentujem ak su nejake poznamky, ci pripomienky...niekto proste dava svojmu dietatu od pol roka kravske mlieko, niekto do troch rokov umele a niekto materske.... :slight_smile:
magda si aj dnes rano vypytala, ze ju boli brusko, ze potrebuje cicimliecko.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka cicimliecko aka zlata :grinning: :grinning:
3. nov 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby
myslite ze moze emka kakat zo zubkov skoro kazde 2hodky??? v kazdej plienke ma kaknute, su to uz len take splechy, nic uz v brusku ani asi nema :frowning2: inak je v pohode, naladu ma dobru, aj papa, pije, len ju stale prehana
uz som jej dala bananik - co ona normalne cely ani nemoze, miesam jej s jablckom, lebo skor ma problem vykakat sa normalne a na obed viacej mrkvicky so zemiakom
v noci sa tiez krat pokakala aj v tom spala, kym sa mi znovu prebudila, tak ma vystipanu ritku, place ked jej ju umyvam aj ked davam sudocrem :unamused:

@sirinka zlata magdulka :dizzy_face: mne ninka vobec nepytala ked videla ze kojim emku, na terau skor koji vsetky babiky, vyhrnie tricko a ide sa na vec :wink:
3. nov 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21 preco Emka nemoze banan?
a drzim palce nech sa jej kakanie napravi a Sudocrem zaberie :wink:
@sirinka takze kojis obidve?
3. nov 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21 ano aj moj tak kakaval
3. nov 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21 tak aj Barborka od narodenia kakala stale, do kazdej plienky a ked jej sli zuby tak tym tuplom, ak nema nejake velke stolice tak to moze byt
3. nov 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludmilabb no nie ze nemoze ale nemoze vela, lebo ona mala od maleicka problem vobec sa vykakat, museli sme aj rektalnu rurku pouzivat a tak, takze ked papa take jedla co zapekaju tak to hned vidno aj na hovienkach :zipper_mouth: ze idu tazsie von aj su to take bobky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21 moze to byt z tych zubov uz aj nieco vidis v pusinke?
ja ani nekojim a matko mi priklada babiky nech im dam papat :D
@ludmilabb podla mna ked chces kojit tak si nevsimaj nikoho. ludia su v tomto ohlade niekedy cudny.
@sirinka to je zlate ze cicimliecko :D
3. nov 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dalsie kakanie a umyvanie za nami :unamused:

@hoogy ano, zda sa mi ze lava horna jednotka, by jej uz mohla kazdu chvilu vyliezt
dufam, ze je to len z tych zubov :frowning2:
3. nov 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21 a ako dlho to uz ma. mozes este vyskusat je dat smectu. to tusil mozu aj take male deti. posli mm do lekarne nech sa opyta a nieco kupi. teda ked pojde z prace :slight_smile:
3. nov 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ma to nejake 3-4 dni
najprv kakala tak 3-4krat denne ale dnes to uz bolo aj 5-6krat a to este nie je vecer :frowning2:
3. nov 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21 a ako,len si plkla,alebo bolo vela v plienke?
3. nov 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21 asi to budu len tie zuby. uz jej to ale dost dlho trva. ked sa jej to nezl epsi zajtrai zajtra k dr. predsa len jepiatok nech nemate ostaru na vikend.
3. nov 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 no teraz tam bola taky kusok jedla vykakany, nebolo to velmi vodave ani riedke, skor take redsie hovienko...
3. nov 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21 mozno tym,ze jej das taku protihnackovu stravu tak sa to zahusti,
3. nov 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludmilabb v podstate nie, lebo magdulka pije uz iba vynimocne...
3. nov 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
Tak u nas zlepsenie stavu. Od vcerajsieho zvracania uz bez horucky. Dnes veselo vystraja. Na krcnom dr len pozeral, ze je uz v pohode. Povedal, ze si myslel, ze v noci skoncime na pohotovosti.
@ludmilabb @sirinka nechapem co ludom vadi na dlhodobom kojeni :frowning2: ja som Mirkovi viackrat nukala, ale on uz nechce. Par krat si uz lahol k Slavkovi, ze mu da papat, lebo je uz hladny :slight_smile: :wink: je to sranda.
3. nov 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mimi21 To budú zuby.
3. nov 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som dnes predsa len kupila tych hasicov a sa vytesujem :dizzy_face: . Potom sme sa matkom kreslili jeziskovi a ze chce hasicov, vlacik a smetarov. tak aspon babkam povieme :slight_smile:
3. nov 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 super :slight_smile:urcite sa potesi.uz aby to bolo ze?
3. nov 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoogy jj presne :dizzy_face: . Len ma napadlo ze v tej krabici je to isto rozlozene tak ze ci mu to radsej nezlozit a dat do vacsej krabice aby sa z toho rovno tesil. aj tak by to este nevedel zlozit a mozno by bol sklamany keby na krabici vidi auticka a vnutri len kocky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a nevideli ste baby nejake pekne smetarske auto aj s panacikmi samozrejme? aleob vlaciky?
3. nov 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 viem ze v tescu maju take drevene vlaciky. neskladaj bude mat radost s muzom to poskladaju. uvidis
3. nov 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no ja som tiez malej kupila kuchynku a je rozobrata uvidim co povie mm ale asi budu skladat az po rozbaleni a ja mozem vylozit nohy a kukat rozpravky
3. nov 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
my vzdy skladame az po rozbaleni...
3. nov 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sirinka jeej super dakujem moc za tipy. najviac sa mi pacia tie posledne 2 maju aj panacikov aj kontajnery. to prve je strasne velke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 mna moze aj drbnut dve hodiny robim kalendar a sa mi vymazal aaaaaaaaaaaaa vrrrrrrrrrrrr :frowning2: :frowning2: :frowning2: no krava ked si to neulozim davajte si na to bacha tie co idete robit :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003 no pekne potesi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 hej, nase sa na nom aj vozili...
3. nov 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok