Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
4. nov 2011

Došľaka, mlieko mi vykypelo, kým som to písala 😅

luba142
4. nov 2011

@jamaat 😀 😀

hoogy
4. nov 2011

@luba142
@jamaat joj kocky normalne nad nimi rozmyslam aj ja. a aku mate velkost 98? lebo ja sa nikdy neviem rozhodnut pre velkost. strasne hladam take gate a nikde sa to neda zohnat.

luba142
4. nov 2011

@hoogy ja som dala 98, ale ma tam rozmery tak pokukaj 🙂

hoogy
4. nov 2011

@luba142 akurat som si vsimla tie rozmery🙂 idem dnes este pozriet do mesta a ked nenajdem nic schopne tak kupim tuto.

hoogy
4. nov 2011

inak baby nechcem nic zakriknut,ale ako matkovi vysiel posledny zub to dieta normalne je. on si normalne pride vypytat ze chce jest. to sme mali takto naposledy pred rokom. tak sa velmi tesim🙂

jamaat
4. nov 2011

@mystery7 Výborné čítanie! Šibnem to aj na FB. ..............A len niektoré atb sa nemôžu s mliekom, to by ťa upozornili. Ak to nie je vyslovene napísané ako kontraindikácia, vôbec mlieko neriešim.

@kittyaoliver Moja už základné farby pozná, neplánovanie sme sa učili na turistických značkách (už mi to na nervy liezlo pri každej sa zastaviť a dookola 5x pásiky pomenovať) a plánovane na lentilkách, sem-tam v knižke. Zaujímavé je, že ja som ju začala učiť skôr pestrejšie farby, ale ona si ako prvé vybrala bielu, potom čiernu, až teraz už aj ostatné: zelená, červená, žltá, hnedá, modrá.

borocka
4. nov 2011

@jamaat a ktore si vzala ty? daj link, lebo ked pises ze su babske a ze emka je stihla....tak ja potom co a kde mam patovi zohnat aby v tom aj normalne chodit vedel a neplantalo mu to pol metra od noh 😖
@hoogy tak vitaj do klubu 😝 minule sme sa o tom s inkou bavili ze pre chlapcov je to zasa raz hroza nieco slusive pozhanat

sirinka
4. nov 2011

ahojte...dnes som trosku sklamana, lebo Klarku mam dnes doma, kvoli terminu u zubarky a rano ked som jej sla urobit dva copy, sa mi rozplakala, ze jej nemam robit dva, ale iba jeden, lebo vraj pani ucitelka jej povedala, aby nosila iba jednu gumicku a jeden cop, ze ona jej dva cesat nebude...a ona je teraz z toho taka hotova, ze aj doma sa boji mat dva copy...

iinuska
4. nov 2011

@borocka zajtra mozno vybehnem do toho HM tie nohavice pozriet. Ak by si chcela, tak mozem pozriet aj pre Patka, len napis akej farby a ake cislo. Co sa ja pamatam, tak mali tmavozelene a cierne. Ale cenu si nemamatam

borocka
4. nov 2011

😖 😒 tak neviem co si mam mysliet......
akurat sa tu zastavil sestrin znamy vratit mi lehatko. pozicala som ho pre ich malu pred viac ako rokom. pozicala som im 60eurove lehatko FP, mimochodom povedala som ze 60eurove?!?!?!? a oni my ho po roku vratili len tak...medzi dvermi bez vsetkeho. a to moj maly v nom bol asi 4mesiace,takze bolo doslova novucicke.
ja teda neviem ci som z inej planety ale cakala by som ze aspon teda riadne dakujeme a cokoladku pre maleho prinesie.
ja som pre pata nemala nikdy nic take hodnotnejsie pozicane, akurat nejake handricky babatkovske, ale tie som vracala hned ako ich vyrastol a vzdy aj s nejakou drobnostou pre dieta, po ktorom ich mal pozicane.

luba142
4. nov 2011

@sirinka tak to co je za ucitelku,krava blba 😕

borocka
4. nov 2011

@iinuska pozerala som na nete, ale anglicku stranku a tam toho vela nie je,tak enviem. ak kupis adamkovi,tak ked tak potom mi povies co mali a v akej cene, pripadne ak fotku nahodis 😉 a potom inokedy ak sa rozhodnem a mala by si cestu...

sirinka
4. nov 2011

@borocka ja som nase 2x pozicala a aj ked som nic zato necakala, tak veru baby vzdy pribalili nejaku cokoladku... a teraz som ho predala za 20eur...fajne, po piatich detoch a stale vyzeralo dobre a takmer celkom funkcne...

@luba142 neviem, nema cas... 😠

luba142
4. nov 2011

@sirinka to tam maju vsetky dievcatka dlhsie vlasky? Nasa chodila vycesana vzdy ako z cukru, to sme ju aj rano len s gumickami a sponkami posielali do triedy,lebo sme obcas nestihali 😀

hoogy
4. nov 2011

@sirinka ako to co je za ucitelku. ako to tak citam tak ucitelky v skolke uz nemaju na nic cas. ja som detom este aj nechty strihla.....a baby co som mala tak som ich cesavala leb niekedy tak dosli strapate z vonka. katastrofa uz vidim ze sa mam na co tesit 😖
@borocka no idem este dnes aj ja pozriet do HM mozno tam nieco najdem. pre chlapcov je to veru katastrofa. ale nejak vzdy vyberiem.teaz maju v hm krasne svetriky tak neviem ci odolam.🙂 ja by som inak tiez priniesla aspon drobnost robcovi alebo cokoladu. ja som teraz poziciavala klokanku kamaratom ako nic za to necakam,ale je mi jasne ze ked mi ju vratia tak mi nieco k nej pribalia. podla mna je to slusne.

borocka
4. nov 2011

@jamaat
@luba142 kocky tieto mate? http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=4060849 lebo sa mi celkom pacia a aj strih vyzera celkom uzky. len tie ozdoby na zadnych vreckach co presne maju byt......
jani,a maju tie gate regulaciu v pase? su dost na stihleho?

borocka
4. nov 2011

@sirinka
@hoogy tak cakam, necakam........nie som odkazana na cokoladky od ludi, mozem mu aj sama kupit, ale ja by som sa hanbila nieco vratit (navyse po takom case a v takej hodnote) bez nejakeho dakovneho. nie za to ma rozcaroval, ze by som s nejakou drobnostou ratala lebo ju potrebujem, alebo ze by som pozicala to lehatko v ocakavani ze potom urcite nieco od nich dostaneme, ale preto ze som si myslela ze to je samozrejmost pre jedneho slusneho cloveka ked mu spravis laskavost.

hoogy
4. nov 2011

@borocka ved hej aj ja si tak myslim. tak ako ked nieco poziciam tak necakak nic inak by som hned na zaciatku pytala.a jasne ze nie si na to odkazana. ale tiez si myslim ze je to slusne. alebo sa aspon patricne podakovat ked uz nic ine nie ze ani bu ani mu tu mate naspat 😒

luba142
4. nov 2011
borocka
4. nov 2011

@luba142 tak potom mi povies ake su
@hoogy no, co pre jedneho slusnost a samozrejmost, to pre druheho cudzia krajina....

dm1
4. nov 2011

@borocka my sme mali pozicanu autosedacku vajicko od susedov - vlastne cudzich ludi rok a tiez sme potom ako dakovne dali nieco pre ich maleho a pre nich flasku. Ale to musi byt v cloveku asi a nie kazdy to tak berie....

raz som kamoske pozicala manducu a ona mi dala dovnutra merci bonbonieru a este cukriky pre maleho len mi to zabudla povedat mi to posielala po muzovi a my sme tak chodili po oscadnici zo stretka v tom horku aj sme na manduce sedeli a pridem dom a tam total rozpucena cela merci 😀

sirinka
4. nov 2011

@luba142
@hoogy no klarka tam ma najdlhsie vlasy a niektore dievcatka su tam celkom na kratko, si myslim, ze to az taka robota nie je...ale skor by som cakala, ze to pani ucitelka oznami mne a nie ze to takto odkazuje po dietati...ked uz...

hoogy
4. nov 2011

@sirinka ano ked uz tak by mala slusne poprosit teba aby si jej cesala do skolky len jeden cop. a vybavena vec. len niektore uciteky sa radsej vybiju na dietati ako sa maju s mamou rozpravat.

borocka
4. nov 2011

@dm1 a ako dlho si mala tu cokoladu v manduche? 😀 😀 vidis, ty si aj dostala dakovne aj si z neho mala len skodu 😀 😀

iinuska
4. nov 2011

@borocka ok. Ved mozno nakoniec ich ani nebudu mat.
No a k tomu pozicaniu... My sme mali zhodou okolnosti tiez to lehatko od naseho krstniatka, a jasne. ze sme mu nieco kupili. Ale aspon mas skusenost do buducna

dm1
4. nov 2011

@borocka no iba ten vikend co sme boli na stretku majovkovom 😅 . Sme sa na tom dobre nasmiali ale sak pokial ju nezaspinilo tak v pohode 😉

borocka
4. nov 2011

@dm1 skoda ze si skor neodhalila, ja by som sa merci nechala ponuknut 😉 😝

@iinuska tak skusenost........ked ma nabuduce niekto poprosi aby som pozicala tak co myslis, poziciam. ved raz mozno ja budem potrebovat aby niekto mne pozical. uz si len mozem svoje pomysliet.

borocka
4. nov 2011

😀 😀 😀 😀
Idealny den pre muza
6:00 - budíček
6:15 - orál
6:30 - dobre sa vyserie popri čítaní novín /športová časť/
7:00 - raňajky /steak a praženica, káva a toast/ všetko pripravené sexi nahou mladou kuchárkou, ktorá sa často predkláňa
... ... 7:30 - limuzína čaká vonku
7:45 - niekoľko pivečiek cestou na letisko
9:15 - let v súkromnom lietadle do Las Vegas
9:30 - limuzínou do Mirage Golfového Clubu /samozrejme orál po ceste tam/
9:45 - golf /2 pod par/
11:45 - obed /steak a lobster, 3 pivá a fľaška Dom Perignon/
12:15 - orál
12:30 - ešte jeden orál
14:15 - limuzína naspäť na letisko /niekoľko bourbonov po ceste/
14:30 - let na Bahamy
15:30 - poobedná rybárska expedícia /celá posádka zložená zo žien - nahých, mladých, ktoré sa často predkláňajú
17:00 - let domov, massage a orál od nahej A. V. /často sa predkláňajúcej, samozrejme/
18:45 - vysrať, sprcha, oholiť
19:00 - televízne noviny /spadlo lietadlo s celým parlamentom, všetci sú mŕtvi/
19:30 - večera /viedenský rezeň, Dom Perignon (1953), veľký šťavnatý steak, po ňom zmrzlina, ktorá sa servíruje na ženských prsiach/
21:00 - jameson s colou a Kubánske cigary pred 220 cm uhlopriečkou TV popri futbalovom zápase
21:30 - sex s tromi dievčatami naraz /všetky tri s lesbickými chúťkami/
23:00 - massage a Jacuzzi, chutna pizza a vychladené pivko
23:30 - orál
23:45 - do postele /sám/
23:50 - 22 sekúnd dlhý prd, ktorý 4 krát zmení zvuk a prinúti aj psa opustiť izbu
23:51 - zasmeje sa na vlastnom prde a zaspí

dm1
4. nov 2011

@sirinka je ozaj divne ze to nepovedala ucitelka tebe ale malej 😒