Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
18. aug 2009

a ako to vlastne chodi?

sssimi
18. aug 2009

Ahojte!
Tu sa vo veľkom aukciuje 😀 ... Ja som tam tiež furt... Luba včera som sa skoro s tebou pobila o ten overalik, ale zdal sa mi moc drahý, tak som neprihodila. Inak je krásny. Ja čakám na švihadlo čo ráta kalorie a počet preskokov.

sssimi
18. aug 2009

Baby ako to máte zo sexom? Ja mám stále bolesti pri ňom. Neviem či mám skočiť dr...

mimi21
18. aug 2009

ahojte
malej rano pukla ta ranka po ockovani, tak som jej to jemne vytlacila a vycistila liehom, chudatko, toho hnisu tam mala pozehnane
dufam ze teraz sa to uz pekne zahoji
musim aj ja kuknut na mmb, co tam stale drazite vecicky 😀 ale mna to ani tak moc nelaka lebo ja zajdem do toho nasho detskeho sekaca a vzdy s niecim odchadzam 😵
a teraz som objavil novy, kde predavaju aj uplne nove veci s vysackou - je to vlastne taky outletovy tovar

sssimi
18. aug 2009

Kočky včera som sa realizovala 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

luba142
18. aug 2009

ssimi to bolo v nedelu 🙂 , este sa mi ta baba neozvala, ale inak ked som to objavila bolo tam nieco cez 300korun a potom 407 a nikto sa neprebil az potom ku koncu to zacalo ale nemusela som prihadzovat uz biudem chytrejsia na buduce mohlo byt lacnejsie

luba142
18. aug 2009

ssimi peknucke . Ja by som malu chcela odfotit ako sa smeje ale nejde to ako vidi fotak tak koniec 😀

sssimi
18. aug 2009

Luba ja som tam každý deň, tak už nemám prehľad 😀 ... Veď aj to švihadlo som vydražila v nedeľu 😀 ... A ja už som ten overal pozerala keď tam bolo cez 700sk a keďže na zimu mám toho požehnane, tak nehrozilo...

Ja mám tiež dosť problém malú odfotiť keď sa smeje, lebo aj jej sa pozdáva foťák 😀

jamaat
18. aug 2009

luba, raz sa mi stalo, že sa ozvali až po 3 dňoch od aukcie.

sssimi, ja som sex ešte ani neskúšala.

jamaat
18. aug 2009

Moja sa škerí furt, tak nie je problém ju odfotiť. Včera mi aj na kameru blabotala.

luba142
18. aug 2009

jamat nevies mi poradit mam vela oharkov ale takych uz velkych nie na zavarenie ale skorej na salat co s nimi. aj som chcela ze to postruham ako na salat a pichnem do mrazaku ale neviem ake by to bolo 😒

luba142
18. aug 2009

ssimi s tym sexom asi neporadim kedze ja som nebola zosivana a ani nemam problem no vlastne sme to skusali len raz 😀

dupinka
18. aug 2009

Ahojte!

Sssimi, moze to este boliet, ak tam bolo po zositi "zive maso". Teda ja som to mala, doky ma na to upozornil.Este to niekedy citim....

Trochu som sa hrala s fotakom :
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

mimi21
18. aug 2009

no baby tak sex ani u nas moc nejde na dracku 😀
som sa potom citila ako keby som druhykrat porodila 😀
a skusali sme zatial len raz, lebo som sa zatial k tomu neodhodlala
sssimi a mne dr povedala, ze ma musela zasivat dost, lebo mala bola velka a ja som to tam mala dost uzke 😒 😒 😒

luba142
18. aug 2009
luba142
18. aug 2009

dupi pekne fotky maly je zlaty

dupinka
18. aug 2009

lubka, dik 😉 Aj ty mas rozkosne slniecka 🙂

jamaat
18. aug 2009

Ja som mala tiež hádam aj 20 stehov, veď som tlačila pri 8 centimetroch. A cítim, že je to tam iné. No ale už hádam vyskúšame.

luba, a čo sú oharky? Či uhorky? ......Ak ano, to určite do mrazáka nedávaj. Ťažko niečo s tým. Dajú sa zavariť rezy z uhoriek, nie celé.

ladywitch26
18. aug 2009

no ja neviem, co je s malou dnes. nejaku spavu naladu ma.v noci 13hodin v kuse, potom sa najedla, dve hodky bola hore,chvilu sa hrala s hrackami, potom som jej zas dala jest po dvoch hodinach, ale vypila len 50ml a zaspala mi.

no tak s tym sexom to vyzera,ze som tu asi jedina stastna osoba. my sme mali tiez zo zaciatku trochu problemy, ale to len kvoli tomu, ze ked kojim, tak to je vsetko suche.ale vyriesil to gel a je po probleme. ale to asi kvoli tomu,ze nemam ani jediny steh. my mame skor problem s malou, ked uz je aj chut,tak mala ako keby to vytusila a nie a nie spat.je schopna vycinat dovtedy, kym nas od unavy aj chut prejde. 😀

mimi21
18. aug 2009

mali sme vcera navstevu a pozrite co mala dostala 😵 :
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

jamaat
18. aug 2009

mimi, gumáčky sú perfiš. A bohovská fotka je, čo sa ty tam tak spokojne smeješ a malá plačeeee a má kockovatú pusu. 🙂

mimi21
18. aug 2009

hej a hned o par sekund je robena ta dalsia, kde sa uz mala spokojne smeje 😉

mimi21
18. aug 2009

sssimi uz oslavujete???
dnes maju nase poklady presne 3 mesiaciky 😵 😵 😵

jamaat
18. aug 2009

My máme poklady väčšinou v plienke. Emka je ich producentom. 🙂

nikanika28
18. aug 2009

Lubi, ak si nieco vydrazila, tak cakaj postu, dotycna by sa ti mala hlavne v jej zaujem 😅 co najskor ozvat. Ja som mala doteraz len dobre skusenosti a to som toho uz poobjednavala...joooj, radsej nebudem ani ratat.. 😅 😅

luba142
18. aug 2009

niki a ako to funguje ked sa mi aj ozve plati sa to ako??

a ked sa neozve tak co mam kaslat na nu ved ona to chce predat nie?

nikanika28
18. aug 2009

vacsinou ti napise cislo uctu...ja to platievam prevodom..teda cez internet banking.
No pokial to ozaj chces, tak jej skus poslat odkaz. CO si to vydrazila?

nikanika28
18. aug 2009

no konecne som supla nove fotecky..KUK
Mimy, tiez mame podobnu foto s okuliarmi 😀 😀 😀

luba142
18. aug 2009

niky overal vcerča som tu dasla link tak sa kukni