Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

borocka
14. dec 2011

@hoogy a k tomu jedeniu, pato do 9mesiacov jedol hlava nehlava, a potom vysiel prvy zub ( aj s nim to islo ako v lete na saniach) a zasekol sa. odvtedy si prebera, hladuje, mazna sa, ....boli casy ked som pre to zurila, ale teraz? je mi to jedno, ked chce tak sa naje a ked nehce,tak on ostane hladny. ale teraz to uz je vyse tyzdna co naozaj slabo jedava, a sokuje ma maximalne ze ani sladkosti ani slane hluposti si nepyta......tak neviem

sssimi
14. dec 2011

@kosska3003 ak to nepodpíše, tak nemusíš ísť nikam, ak hej, tak musíš ísť ideál prvý februárový týždeň na sociálku. Tam by ti už tie "ochotné" pani mali vedieť poradiť. Inak ja byť tebou sa švacnem čím skôr na PN a využi ešte aj to. Materskú ti to neovplyvni-ale ešte si to poriadne zisti.

Na stromček sa chystám teraz v sobotu večer. Mm pôjde uložiť malú a ja sa budem bavkať. Musí mi ešte stromček nenápadne vydolovať. Chcem to ako prekvapko. A keďže potom príde až na štedrý deň okolo 17tej, a ja by som sa nemala veľmi naťahovať, tak jediný deň kedy to ide je fakt sobota alebo prinajhoršom nedela, ale to zas budem žehliť.

@hoogy veru je. Ani sa radšej nejdem rozčulovať.

sssimi
14. dec 2011

@kosska3003
@sirinka baby ja sa chystám niečo dokúpiť až asi 3 roky a furt nič 😀 Tiež sa v tom neskutočne vyžívam, ale nevychádzaju financie a vždy si tak vzdychnem a poviem si, že veď na rok to už bude lepšie a ako tak nad tým uvažujem, tak je to stále len horšie. Čiže opäť mi tento rok zostáva len si vzdychnúť 😀 Ale základ doma mám.

kosska3003
14. dec 2011

@sssimi no ja sa na PN nesvacnem nema mi ju kto dat 😀 co mam dr ta je taka ochotna asi ako tie pani na tej socialke 😀 tak som rada ked ju nevidim vsak som tam aj nebola ani nepamatam naposledy v lete ked ma ta chripka lapla ale to som uz kapala inac tam malo chodim to castejsie som fakt u zenskeho 😀 a teraz tam budem chodit ako na hodiny klaviru hadam 😀

sirinka
14. dec 2011

@kosska3003 ved gynekolog ech ti vypise rizikovu...

kosska3003
14. dec 2011

@sirinka no to pochybujem ze ma da aj svagrina chcela ist na pnku a nedal ju

sirinka
14. dec 2011

@kosska3003 no musis sa statocne stazovat 😉

kosska3003
14. dec 2011

@sirinka jaaaaaaaaaj 😀 no uvidim ja budem rada ked bude vsetko ok a babo bude v poriadku uz sa neviem dockat toho pondelka co mi povie dr nech mam uz konecne dusu na mieste
a s tych odvodov ja som debil spanielska dedina no budem tam musiet zajst ked pojdem okolo poinformovat

hoogy
14. dec 2011

mne mm tiez sice pracuje este 23,ale pride uz na obed tak si stihneme aj porobit aj vecer stromcek ozdobit. vlani sme boli u nasich tak sme to nechali na brata a svagrinu(ako kazdy rok🙂 tak oni do pol noci ozdobovalia otvorili si este aj flasu vina na podiv vyzeral dobre ten stromcek :Dja som si tento rok nieco dokupila. tak pomali ozdobujeme. este veniec nadvere som nedala lebo ich musim umyt a veru ani jeden den sa na to necitim 😒

kosska3003
14. dec 2011

@hoogy ja sa citim ok len ma niekedy brucho boli ale to si sadnem a je to ok ale zas sa nejdem pretrhnut od roboty pomaly si robim dnes hadam stromcek vytrepem hore a dam ho na balkon v piatok ho tam rozlozim nech sa vystre a potom cez vikend ozdobim uvidim tento rok chcem trozku inac ozdobit uvidim ci mi to aj vynde tak ako si to predstavujem 😀

hoogy
14. dec 2011

@kosska3003 mne je stale zle od zaludka ta ma to troska nici. :( tak nech ti to vyjde podla predstav a potom sa pochval 🙂

kosska3003
14. dec 2011

@hoogy jasne ze sa pochvalim dam foto 😀 ale ja mam vzdy pekne predstavy a potom realita je uplne ina 😀 no mne zle od zaludka neni vobec ani pri malej mi nebolo nic

hoogy
14. dec 2011

@kosska3003 zavidim, ani mne pri malom nebolo. muz sa mi smeje ze tam budu 2 ked mi je tak zle. no dr. zatial nic nevravela tak snad nie 😝

kosska3003
14. dec 2011

@hoogy no ja som brala clostyl tak ja mam aj pravdepodobnost na dve som zvedava co povie dr 😀

sirinka
14. dec 2011

@hoogy haha to je este skoro, aby jasne videli ci je jedno alebo dve 😀

hoogy
14. dec 2011

@sirinka :D ja viem my si robime srandu. 😉

sirinka
14. dec 2011

@hoogy vsak v pohode srandicky...pri druhom tehu to aj mne este bolo smiesne, ale pri tretom by som skolabovala, kebyze mi zrazu oznami, ze ich je tam viac 😅

hoogy
14. dec 2011

@sirinka :D tak to si viem predstavit. ja by som uz aj teraz skolabovala 🙂

jamaat
14. dec 2011

Ja občas ...vlastne dosť často...kolabujem z Emky. Skúša moju trpezlivosť donekonečna. A už sa aj v škôlke rozkukala, tak už nie je len za dobručkú a milučkú. 😝

borocka
15. dec 2011

@jamaat aj vy???? na pata mi zalovala ucitelka.........ze je certisko opkusitel........... ze ked idu za ruky v rade, presuvy na zachod, do jedalne, obliekanie,.....tak si skontroluje ci sa na neho nikto nepozera a potom jedno dieta za druhym potahuje, postrkuje, ze sa snazi nenapadne......ze to nie je nejake agresivne alebo silove od neho,ale ze je taky vyryvavcec 🙄 😖 takze som nadsena

hoogy
15. dec 2011

kocky pevne nervy vam prajem 🙂 ja som zvedava co bude ked tento nas drobec pojde v juni do skolky. a to este tam bude chodit so susedom co sa maju velmi radi a uz teraz vymyslaju len neplechu

mystery7
15. dec 2011

kocky, uverite, ze Mirka mi v skolke chvalia ako najlepsie dieta??? 😅 ja uplne nechapem. Ked poviem ucitelkam co je doma, tak len pozeraju. Vraj je kludny, dobry, pekne sa hra, nebije sa, nevyryva. Uplna nechapacka. Doma je uz tiez lepsi, bez hysakov, ale nepocuva nijako. A ked chcem aby urobil nieco co sa mu nepaci....tvari sa ze nepocuje, hovori neda sa, neviem.

mystery7
15. dec 2011

ozaj a mame novinku. Davame chlapcov spat spolu do izby. Zatial sa celkom dari 🙂 Slavko aj lepsie spi, asi ked ma neciti vedla seba? Neviem. Normalne tuto noc spal od 19:15 do 4:45 🙂 parada, len mi tak prsia navreli, ze totalne kamene, az ma koza bolela. Musela som spat len na chrbte. Potom to nastastie dobehol a vsetko poctivo vytahal.

borocka
15. dec 2011

@mystery7 aj pata pochvalia, ze poslucha, pomaha, upratuje hracky,....ale teda je taky pokusitel. on to aj doma robi, najradsej sa hra nahanacky a ked doma do niekoho stuchne, skoci na nohu, "ukradne" nieco, tak pokial je nalada ( co vacsinou je) tak ho preto nahaname a myslim ze to sa snazi vyprovokovat aj v skolke.
a to posluchanie....ja neviem kde je chyba. stale ho 2y upozornim, len vystupnujem hlasitost a pride varovanie ze najblizsie uz neupozornim ale rovno mu capnem po prstoch alebo po zadku.....vsetko jedno.
a nezacali ste slavka nejako skoro ucit? ale ak to ide, ak sa nebudu navzajom budit,tak potom super 😅

jamaat
15. dec 2011

@borocka Na Emku sa učiteľka nesťažovala. Ja som sa pýtala, keď mi zase raz nechcela ísť zo škôlky domov, nechcela sa obliekať a bola pri tom aj učiteľka. Tak potvrdila, že už ožila a že sa pár krát stalo, že sa zaťala a nepohli s ňou nijako. Už nie je zatíchnutá, keď po ňu prídem, tak len ju počujem tým svojím tenkým hláskom vykecávať 🙂

@hoogy Keď si písala, že máte po parení vincentkou doma ako v soľnej jaskyni, čo si tým myslela? Ja by som to ani nenazvala parou, veď to vôbec nie je vlhké. Práveže mám pocit, že keď to Emke večer v spálni pustím na hodinku, tak ráno nie sú okná také zarosené. Je to skôr ako dym, veď aj máme teraz celý byt zadymený, úplne šero 😅 ....Emka je totiž doma, kašle a trochu sople má.

kosska3003
15. dec 2011

@jamaat aj Marika ma sople tak som jej tam dala vincentku a dymy riadne mozme videoklipy natacat 😀 ale tuto noc uz pekne spala noc pred tym sa budila na sople tak to asi pomaha a ani ja nemam zarosene okna asi to je sucha para alebo neviem

jamaat
15. dec 2011

@kosska3003 Suchá para = dym. V tomto prípade slaný dym. 😀 ....Ale zdá sa, že to ozaj pomáha. Tú soľ cítiť vo vzduchu, takže pri dýchaní by to malo pôsobiť. Normálne rozmýšľam, že to v škôlke spomeniem, či by nekúpili odparovač aj tam a občas im nepustili.

sirinka
15. dec 2011

inac moja klarka je v skolke tiez poslusnejsia ako doma....no ale maju tam chlapca, co jej stale zle robi, najme ju stipe...

borocka
15. dec 2011

@jamaat
@kosska3003
@hoogy ja krpcovi vincentku strikam len do nosa. posledny mesiac dotal kazde rano, vytiekli mu zelene hlieny a zvysok dna v pohode. ale v nedelu mu zacali sople, tak som naasadila vincentku tak 5x do dna, nasivin dostal len pred spanim a musim teda povedat, ze uz nos nemava upchaty a sople su v slabych dozvukoch. co pred tym mu trvali aj 10dni,tak teraz za 3-4dni je v pohode (klop klop)