• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
@kosska3003
@jamaat no je to taky dym :slight_smile: ako pise kosska mozme video klipi natacat. ale ja som to myslela skor tym ze citit vsade tu sol . a hlavne ked prestanete uvidite vsade usadena sol. na nabytku na zemi. ono to pomaha na take rychlejsie prekonanie tych soplikov. som rada,ze sa vam to osvedcilo.

@borocka presne je ten priebeh pri tom taky rychlejsi :slight_smile:
15. dec 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoogy Teraz sme všetci takí voľáki, že máme nábeh na sople a kašel, tak tým odparovaním sa všetci naraz liečime :slight_smile: ....Usadenú soľ som si zatiaľ nevšimla a už sme to dosť používali.
15. dec 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat ja to mam polozene na stoliku kde je sklo a to a na tom skle je vsade povlak ja musim ist dnes do lekarne na vincentku uz dochadza :grinning:
15. dec 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no aj Mirko sa dnes zobudil s nejakym preplnenym nosom :frowning2:
Deti su v skolke nejake ine, pred cudzimi maju asi vacsi respekt.
15. dec 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :grinning:
Tak u nas je vsetko take ako vzdy, z malej mam hlavu ako melon a este aj navyse sa jej spanok akosi pomenil :unamused: . V piatok sme boli na 50-tke, vydrzala tancovat do 23, potom sme sli domov a o polnoci uz bola v postielke mrtva od unavy, spala do 8 rano, po obede sla spat zase, spala 2,5 hodiny, potom vecer do 9 behala a v úpostielke vymyslala a od vtedy sa vecer skor ako o pol 22 nevie ulozit, stale tam vykrikuje, 10x ide cikat, pyta sa do deckej za Kikou, len aby nemusela spat :angry: :angry: asi uz nam skoncili kludne veceri :sweat_smile:
15. dec 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 :D aj matko si este do pol 10 rozprava. dame ho raz cikat. a potom ho nechame tak. nech si rozprava. vzdy zaspi okolo tej pol 10.
15. dec 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoogy lenze ona sa postavi stale a fnuka kym niekto nepride, ale uz som ju aj chcela nechat nech aj place, neviem no
15. dec 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 a keby si ju skusila dat ku kristinke do izby? matko neplace on si len keca a my sa s mm v obyvacke na nom pucime :D on ani nevyjde sa z postele aj ked uz nema zabranu.
15. dec 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoogy aj som chcela, lenze ona rano spinka ked tak neskoro zaspi aj do 8 a tak by ju Kika budila, kedze ona vstava o pol 7 do skoly, chcem to vyskusat tereaz cez prazdniny ako to bude fungovat. Raz sme to skusali, len tam nechcela byt, lebo maju poschodku a ked vyliezla Kristinka hore tak Barborka uz tam nechcela byt a plakala
15. dec 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 skuste tak cez prazdniny a mozno si aj ona posunie tym padom rezim. ved uvidis. :slight_smile:
15. dec 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoogy len ked budeme vyspavat tak po prazdninach sa zase budu budit ked Kika zase zacne vstavat :slight_smile: A kika ma ist este aj k nasim medzi sviatkami asi tak to neviem ci tam potom Barca bude chciet sama byt
15. dec 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 keby rano skor vstavala, tak aj na obed ide skor spat a aj vecer bude skor unavena. Ja Slavka tiez rano budim.
15. dec 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 lenze mne to skorej takto ,ked neskor vstane vyhovuje lepsie, lebo ked vstavala zarovno nami okolo 7 tak mi behala a vrestala za ritou nemala som ani cas niekedy chystat Kike ranajky a desiatu :grinning: Takto ju v klude vychystam a ked odchadza tak uz sa budi alebo spia do tej osmej...a teraz cez prazdniny by to tak mohlo ostat aspon sa konecne vyspime rano vsetci,lebo vstavat o pol 7-7 je pre mna skoro a este si to chcem do maja vychutnat,to zacnem do prace vstavat uz o pol 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
15. dec 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mne mala odmieta uz drzhy den spat cez obed ale tak potom ju dam o 7 a spi do 7 -8 rana ale ku veceru u z mam nervy pohnute s nej sice lezala hodinu v postely so mnou ale nespala sme si pustili zvlhcovac nech sa nadycha
15. dec 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata nemaju vase deticky hysaky , neiviem kiko je dobry ale ked mu nekupim v meste hracku ked sme v hrackarstve tak taky hysak dostane ze az pluje kope hruza nepomaha nic ja uz neivme co na neho ved mu nemozem za kazdym auto kupit
15. dec 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaprofant tak nemozes s nim chodit do hrackarstva :grinning: Marika to nemava ja jej vzdy cosi male kupim a potom je uz ticho
15. dec 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaprofant my preventivne spolu do hrackarstva nechodime. Tak neviem, ci by mal Adamko hysak, ale urcite by chcel vsetko mozne aj nemozne
15. dec 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaprofant moj maly to nema. aj ked nakupujeme v tescu vidi hracky vysvetlime,ze teraz sa nebude nic kupovat a on to prijme. aj sladkosti nepyta. on je v tomto asi po mne moja mama hovori ze ja som bola take dieta ze nikdy sm nic nedrankala. nechodievam s nim do hrackarstva. to jedine pomoze
15. dec 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaprofant Mirko mava hysaky pre ine :wink: hrackarstvo u nas nie je problem. Mirko nic nedranka, nevypytuje. V tom je super uzasny
@luba142 jaaaj som nepochopila :wink: u nas naopak
@borocka nemyslim, ze skoro. Ved je uz vacsi.
15. dec 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003
@hoogy Muž to dnes s tým parením vincentky asi prehnal. Respektíve ja som naliala len málo rozriedenú, on nevedel, ja som doma nebola, takže v spálni už riadny dym z toho, keď som k Emke prišla. To už kašlala tak, že ju až nadrapovalo. Aj som ju vyniesla odtiaľ a držala zvislo, že jej kašeľ prejde, ale nakoniec ma z kašla ešte aj ogrcala. Vyvetrali sme a zatiaľ je ok, bez kašla.
15. dec 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat och nam sa to este nikdy nestalo. snad bude v pohode.
15. dec 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat no krasne ako ja mam dym v spalni ale mala pekne spi vobec nekasle ale tak neni tam az tak velky dym asi ako ste mali vy
15. dec 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojto no mala ma teraz uz hustejsi sopel a zacala aj kaslat a je zachripnuta a samozrejme piatok neviem ci mam ist k dr ale asi nie dala som jej sinupred este jej skusim dat tu vincentku do odparovaca juj to bude vikend
16. dec 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás lepšie, dnes Emka ešte nekašlala, a to ráno bývali riadne kašlové záchvaty. Dala som jej Stodal.
16. dec 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka ja som tento rok objednala taketo http://www.sashe.sk/vierkaaa/detail/patchworkova-sada-6, zo zvedavosti zaujimava technika a teda ake su paradne!!! v skutocnosti este krajsie, vidno preciznu robotu, chcem dat svokre na stromcek, ideme ku nim na Vianoce
16. dec 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat aj my tu mame kvazi dym ale vonku!smog a hmlu, fuj z toho smogu mam riadne nervy, dychame to tu kazdy bozi den :cry:
my sme 3 tyzden v skolke nad ocakavania je zdrava aj ked dnes sme si teda obehli doktorky, Sofia sa treti den stazovala ze ju boli ucho, ale raz jedno raz druhe, v noci spavala dobre, potom mi aj ucitelky povedali ze uz aj tam hovori ako ju usko boli tak sme dnes boli a teda usi su v poriadku tak bud ju len nieco omina alebo si vymysla :sweat_smile:
Sofia je v skolke dobra, ucitelky nic nehovoria to skor na zaciatku vraveli ze sa natahuje o hracky, sticuje a strka do deti teraz je fajn ,len ma tie reci rano ze ona do skolky ist nechce to su furt prehovaracky
16. dec 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludmilabb tieto si tiez velmi krasne...ale to by chcelo tomu prisposobit komplet vyzdobu, aby vynikli, ci v pohode aj ku klasickym ozdobam?
16. dec 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka no oni maju vsetko klasicke gule tak sa uvidi vsak ich nie je ani vela len tak na potesenie oka :wink:
16. dec 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludmilabb ved prave, bude ich treba dobre umiestnit, aby nezanikli
16. dec 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Ja som zase tak, co sa vianocnych ozdob tyka, ze kazdy rok si poviem, ze si nieco dokupim, ale akosi potom na to pozabudnem, a dobre je aj to, co mame. U nas na stromceku a celkovo vianocna vyzdoba je do cervena, ale uz od minuleho roka chcem zmenit farbu, ale podla vsetkeho ostaneme pri klasike :sweat_smile: .
Dnes sme chceli ist s Petkom kupit stromcek, ale leje ako z krhly, tak asi zajtra
16. dec 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok