Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
20. jan 2012

ahojte zienky
Ja som dnes po nocnej, mam volny vikend, tak sa tesim. Zajtra k nam pride nase krstniatko, uz som spravila smotanovu tortu.

@luba142 je mi to fakt luto. Toto su velmi neprijemne veci 😢

sssimi
20. jan 2012

@mystery7 To mi ani nepíš, že sa už neodlepilo, veď ma klepne 😀 Ja tak tajne dúfam, že s Liankou pôjdu aj kilá čo mi po Sárke zostali. Ale ak pôjdem takto ďalej ako dnes, tak asi nie. Na obed hranolky, potom som otvorila tú obrovskú študentskú pečať a tušim postupne polovica padla a ešte ma mama ponúkla tlačenkou 🙄 .... Podotýkam, že ani jednu z týchto troch veci nemám veľmi rada 😝 . Doteraz som skôr mala problém, že som nemala na nič chuť a dnes som gebrila nad letákom z Tesca 😅 . Čím ďalej tým horšie....

@kosska3003 Ja som pekne schudla od všadiaľ. Zapnem pekne rifle spred tehu-dokonca sú mi na stehnách lepše. a aj na rukách to vidím. No prsia mám už enormné. Pred Sarah som mala Cčka a teraz som už na Fku 😠 🙄 . Jediny kto má radosť je mm 😵 . Ale bruško už mám poriadne. Síce také pekné okrúhlučke, ale už mám pocit na rozdrapenie, hlavne po jedle. Teraz mám obvod nejakých 98cm. Sárku som rodila pri 105cm.

@luba142 ja teraz nejaké štiplavé nemusím. Pritom to oblubujem, ale teraz ma z toho veľmi páli záha. Ale vlastne zo všetkej vári mám záhu poriadnu, takže sa dosť vyhýbam vareným jedlám. Najradšej som na rožkoch alebo chlebe so šunkou a rajčinou. Čo ja pojem rajčín.... 😀

sssimi
20. jan 2012

@iinuska mna nechceš za krsniatko? 😀 Alebo stačí len kúsok z torty 😉

kosska3003
20. jan 2012

@sssimi no ja som po porode ako tak schudla ale ako som prestala kojit tak plus 10 kil ale teraz po druhom musim chodit kdesi cvicit a korcule lebo namozem takto vyzerat

sssimi
20. jan 2012

@kosska3003 No ja som za prvý mesiac po pôrode schudla s tým, že mi zostali +4kg zo 16tich, ale potom som sa do pol roka vyškriabala na ďalších +4kg. Našťastie sa to už nezmenilo. Takže by som bola rada keby priberiem maximálne na prepôrodnú vahu ako pri Sárke a zleziem aspoň na tých 64kg. Ideál by bolo na 57kg, ale neviem si predstaviť čo mi to spravý s prsiami. Nechcem ich v 25ke vláčiť po zemi 😢

sirinka
20. jan 2012

@sssimi
@mystery7
@kosska3003 na mna sa v tehu lepilo statocne od 18 po 25 kil....ale nastastie to zatial vzdy aj zislo dolu...teraz mi este tak dve kila zostavaju zhodit, ale uz aj 36 niektoru obleciem.... 🙂

sssimi
20. jan 2012

@sirinka závidím 😉 Ja som vždy nosila 36-38, ale teraz už 40ky a kvôli prsiam aj 42ky 😢

sirinka
20. jan 2012

@sssimi no moje prsia su po piatich rokoch neustaleho kojenia velmi prisposobive...takze pevna podprda, ale velkost sa mi vzdy po porode vratila spat na predtehotensku velkost....

sirinka
20. jan 2012

@luba142 och to mi je luto, nam takto janulku zachranili v poslednej chvily, tiez som mala uz miesto vody zelenu kasu a janke zlyhavalo srdiecko....je to velmi smutne, vacsinou sa ani nezisti skutocna pricina.... ☹

luba142
20. jan 2012

@sirinka no ved to, hadam nieco zistia, dnes ju priviezli domov a babatko uz tiez je z Blavy v Holici v dome smutku ☹....premyslam nad tym stale co sa mohlo stat 😒

sssimi
20. jan 2012

@sirinka mne nie, a tam je ten problém. Vždy aj keď som schudla, tak mi prsia zostali. Moje su nejaké neprispôsobivé 😖

jamaat
20. jan 2012

@sirinka Ako pekne si to nazvala, že prispôsobivé 😀 .....Tak také mám aj ja. 🙂 Len ešte aj o trošku menšie ako pred tehu.

Mňa mama prenášala 3 týždne, voda už tiež bola zelená a vraj zo mňa šli franforce kože, čo som už taká voľáka rozmočená bola.

emode
20. jan 2012

@sirinka to som nevedela, ze si pri Janke mala taketo problemy 😨 ale tak nastastie vsetko dobre dopadlo ...
joj, s chudnutim je to u mna strasne ... pripadam si niekedy ako slonica, a to mam len asi 4 kg viac ako pred tehu, no tuku pribudlo, chystam sa uz konecne do posilky pravidelne ... teraz som skoro 3 tyzdne so Sofiou doma, tak sa nedalo, ale uz !!! a pritom mi netreba vela, hlavne spevnit ... o vahu ani tak nejde ako o velkost ... len tie sladkosti ma nicia ... 😠 😠 😠

sssimi
20. jan 2012

Jáj baby nejako ma kríže pobolievajú v intervaloch. Aj malá sa divne mrví-zväčša býva kľudnejšia a teraz mi ide rebro vyvaliť. Ale brucho mi netvrdne. No mala by som ísť drichmať. Dúfam, že to rýchlo prejde.

luba142
21. jan 2012

@sssimi tak dufam,ze dnes uz je ti lepsie 🙂....nech sa veru este neponahla baba jedna 😀

mystery7
21. jan 2012

@sssimi @sirinka @emode mne ostalo po Slavkovi +6kg na predporodnu vahu - este
pred Mirkom a nijako to neide dole 🙄 a to stale chodim a chodim. Musim ale nieco so sebou robit 🙂

sssimi
21. jan 2012

@luba142 Vyspala som sa z toho 🙂 , len dúfam, že na poradni nebude zase pokrok v otváraní. Nemôžem si dovoliť ísť ležať do nemocnice. Mm bude potrebovať čo najviac dovolenky keď porodím a mamina ide v pondelok na operáciu, takže tiež bude mať robotu sama so sebou. Zajtra mi začína 8mi mesiac, tak 4tt ešte bezpodmienečne musím vydržať.

luba142
21. jan 2012

@sssimi tak snad to aj tak bude ako hovoris, drzim paste 🙂

hoogy
22. jan 2012

@ludmilabb matko mi moc sladkosti nelubi,ale ma raz za cas take obdobie ze len sladkym by sa pchal. vtedy sa snazim to obmedzit na jednu sladkost denne. teda ked je to taky velky keksik ako horalka. tak mu poviem ze mu dam ked spapa obed(s jedenim obeda mame stale problem). ked spapa dostane sladkost. ale teraz mu zachutili tie figurky na stromceku tak ich otrhal a tajne zjedol 😀 no prezila som,ale nedostal tyzden nic sladke.

kosska3003
22. jan 2012

@sssimi no drzim palce nech je vsetko ok ja idem utorok sa tesim uz aj knizku nafasujem 😀
ja som sa akurat najedla a cakam mm s malou isli sa okupat do rajeckej lesnej mala cela stastna to zas bude rozpravat co robila uz by aj mohli dojst nech ide mala spat isto bude unavena z vody

hoogy
22. jan 2012

@sssimi tak sa drz. hlavne sa setri aj ked viem, ze pri malej to ide len do urcitej miery. 😉

ma sme vcera boli s malym na holiday on ice no necakala som ze sa mu to bude pacit tak velmi. pekne vydrzal dve hodiny sediet.

hoogy
22. jan 2012

@kosska3003 ja som v utorok konecne dostala knizku 🙂 ale veru nejak mi tento krat rychlo ide. ani som sa nenazdala a uz pomali koncim 1 trimester 🙂

kosska3003
22. jan 2012

@hoogy no aj mne sa zda ze to ide rychlejsie teraz ako pri prvom ja koncim prvy trimester az 7 februara ja teraz kukam kociky nech mam predstavu co kupit ale asi to budem riesit bazarom a nie novym

hoogy
22. jan 2012

@kosska3003 jaj aspon toto nemusim riesit. ja chcem kupit len druhe sesadlo do surodeneckeho(ktory som kupila prezieravo ako tak vidim 🙂 a asi kupim novu podlozku do vanicky a autosedacku. aj tak toho bude dost kedze plienky chcem nakupit.ale zda sa mi ze je v marci alebo tak nejaky nejaky veltrh v BA tak tam asi zabehnem aspon aby som mala prehlad.

hoogy
22. jan 2012

kocky co mate susicky ake mate a ako ste s nimi spokojne? ja som doteraz nechcela,ale nejak pocitujem ze sa bez nez nezaobidem.len chcem kupit dobru nie nejaku lacnu a potom budem na to len nadavat a bude mi to tu stat.

iinuska
22. jan 2012

@hoogy tusim sirinka ma susicku, ak sa nemylim.

sssimi
22. jan 2012

@kosska3003
@hoogy Snažím sa veru šetriť, ale začína to aj samé od seba. Dnes v noci som mala opäť kŕče. Zajtra budem zase múdrejšia a už sa musím spýtať na tú SC či to myslela na začiatku tak vážne ako to vyznelo.

Dnes sme boli v kine na 3D na Kocúra v čížmách. Sarah sedela ako 5 peňazí 😀 . Potom s ňou bol mm v hracom centre a ja som si trošku po obchodoch pobehala. A pekná nedela za nami ☹ .

hoogy
22. jan 2012

@sssimi veru aj my sme s mm rozmyslali uz na kine. mozno sa uz odvazime. a aj vies ake je uz babatko asi velke?

sssimi
22. jan 2012

@hoogy
@kosska3003 baby ja začínam dneškom 8mi mesiac 😅. Pripadá mi to, že len včera sa narodila Sarah 😅 Ide to až nepríjemne rýchlo. Aj keď sa už necítim najlepšie a valím sa ako sud, tak sa mi nejako ešte nechce ísť rodiť 😀. Teta je v 5tom mesiaci a tá mi nedávno hovorila, že už by to mala rada aj z krku. Ja sa síce teším na malinkú, ale prinesie to zo sebou aj veľa nových starostí. I keď automaticky aj radostí. Keby mám mm doma, tak by som sa s tým stotožnievala ľahšie.

sssimi
22. jan 2012

@hoogy kino bolo super, Sárka má z toho obrovský zážitok 😉 Váhovo neviem, ale je presne veľká ako má byť na týždeň-dokonca aj na deň sedí podľa stehennej kosti 🙂