Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
23. jan 2012

@hoogy ja som ju kupila cez andreashop.sk

kosska3003
23. jan 2012

@sirinka keby som ju mala kde dat hned si ju kupim ja mam pracku tu uzku z vrchu plniacu tak nemozem dat na seba

hoogy
23. jan 2012

@sirinka hej? idem to pozriet rovno mm som uz oznamila ze idem susicku kupovat no bude prekvapeny rychlostou vyberu 🙂

hoogy
23. jan 2012

@kosska3003 my mame velku kupelnu tak sa mi zmesti vedla pracky este.

kosska3003
23. jan 2012

@hoogy no ja mam kupelku do elka a ide pracka 2cm medzera potom umyvadlo 5 cm medzera v rohu sprchas a vedla vana a ta je jeden cm od sprachacu tak fakt nemam kde jedine na strop zavesit 😀 😀

hoogy
23. jan 2012

@kosska3003 :D este ma napadlo dat pracku na susicku,ale to by si ju musela z rebrika plnit 😀 ved jasne .osobne sa ja troska hnevam na tu nasu kupelnu lebo je zbytocne velka radsej mohla byt vacsia maleho izba.ale teraz to troska vyuzijem 😉

luba142
23. jan 2012

@hoogy
@kosska3003 to ma teraz pobavilo, ked som si spomenula,zeby som ja dala pracku na susicku, poslednou dobou sa mi pri prvom krucani tak poposuva,zeby asi spadla z tej susicky 😀

hoogy
23. jan 2012

@luba142 😀 tak to by bol vazny problem.

borocka
23. jan 2012

@hoogy svu ta reklamy?? ktore napr?? lebo ja som zatial nezachytila ziadnu s nevhodnym obsahom pre maleho, aspon nie s takym ktoremu by mohol rozumiet ( alebo som si to aspon neuvedomila). a tie spravy......tak on to nekuka, je to len zapnute, staviame garaze pre vsetky auta a potom ho upozornim ked ide o zvieratach.

@kosska3003 ja tyt prackam z hora plnenym tak neviem prist na chut?? ako to robis s avivazou, aby nevytiekla hned ako ju zaklopis???? mala som tieto pracky na dvoch privatoch a to bol des s tym.

hoogy
23. jan 2012

@borocka mna stvu vsetky reklamy globalne 🙂 proste ich nemam rada. teraz sme boli vela na sk a vkuse dookola to iste.

sirinka
23. jan 2012

@kosska3003 ja mam susicku na pracke postavenu...

luba142
23. jan 2012

@hoogy tak to veru bol, susicka ani v nasej kupelke tym padom, nehrozi 🙂

kosska3003
23. jan 2012

@borocka no ja by som tam inu nezmestila no davala som avivaz na zaciatku ale uz nedavam davam na konci este program na avivaz

hoogy
23. jan 2012

@sirinka ale nemusi byt susicka napojena na vyvod do kanalizacie?

sirinka
23. jan 2012

@hoogy nie, take ani moc nie su, bud na nu napojis vzadu taku hadicku a vypustas tu vodu niekam, do vedra, alebo ja ju mam hned vedla vane, tak ja do vane, alebo tu hadicku nenamontujes a ona automaticky vypusta vodu do vlastnej zbernej nadoby...pokial by si ju zabudla vyliat, tak sa susicka sama zastavi a signalizuje, ze terba vyliat vodu...

hoogy
23. jan 2012

@sirinka aha dobre no my mame vanu daleko od pracky resp tam bude aj susesicka,ale mamu tu taky vyvod na ten mame pripojenu pracku tak ale ked to ma ten zberac vody tak fajn 🙂

sirinka
23. jan 2012

@hoogy no pracku mam aj ja rovno do kanalizacie, ale na susicku by si tam musela potom asi nejaku specialnu pripojku zohnat, ta hadicka z nej je len taka tenka...

hoogy
23. jan 2012

@sirinka no nieco potom vymyslime najprv mm musi suhlasit. teda viac menej suhlasit ale ked som mu povedalaaku som vybrala tak sa len zasmial a povedal: ausschalten
einschalten geth schon wieder 😀 akoze AEG. ale on vzdy musi mat vtipne pripomienky a nakoniec to aj tak encha na mna 😉

jamaat
24. jan 2012

Ja mám tiež furt prádlo na sušiaku. V lete to aspoň na balkón môžem šibnúť a rýchlo uschne. Ale teraz nie a ani v byte to nemám kam inam dať, len v obývačke.

emode
24. jan 2012

@jamaat no Monike do izby, ta si asi vlaciky po zemi nerozklada 😀

jamaat
24. jan 2012

@emode Tam sa potom tiež nieto kde pohnúť. Ale aspoň doobeda by sa dalo. No idem zvešať a ďalšie prádlo vyvešať. 😅

emode
24. jan 2012

ja mam sušiak hore v spalni, cize zdola musim kos s pradlom vyniest hore do spalne, ale aspon mame vlhsie a periem skoro kazdy den, vzdy, ked mi poschne, davam dalsiu pracku alebo dve, ako mi vojde 😒 brala by som susicku, ale tiez netusim, kde by som ju dala 😖

kosska3003
24. jan 2012

ja mam susiak v obyvacke je periem jeden dva dni v tyzdni ale to furt kym nemam plny susiak teraz ked sme same dve tak aj jeden den mi bude stacit mala som ho dole pod schodami ale sa mi fakt ze nechce trepat schodmi hore dolu stale je to o nervy takto mam pokoj

mystery7
25. jan 2012

ahojky
Tak ja som opat vyzmykana 🙄 🙄 zacinam byt v depresii. Vcera uplne otrasny vecer.
Uz cestou zo skolky vystrajal, pchal nohy do koliesok, hadzal sneh do kocika. Bol s nami kamarat, ale maloco sa s nim hral, len stuchal do kocika a Slavka. Vvrcholilo to tym, ze strcil hlavu do kocika, tvarou v tvar so Slavkom a zacal nanho poriadne jacat. Slavko sa totalne vydesil a rozplakal. Tak som zavelila, domov a to sa rozplakal aj Mirko.
Doma naladicka pokracovala. Uspala som Slavka, Mirko sa tak rozreval, ze ho zobudil-izby spolu nesusedia, dvere boli zatvorene!!! 🙄 jasne, ze Slavko uz viac nezaspal.
Ked isiel curat, cestou stihol stupit Slavkovi na ruku.
Vecerne uspavanie, Slavko zaspal, vtedy zacal Mrko tak cmulat mlieko, ze by to aj mna zobudilo. Vzala som mlieko, tak uz rycal a opat zobudil Slavka. Nechapacka. Dostal po zadku a uz bol pokoj. Ziadne vykrikovanie z postele, pytanie sa na curanie.....

jamaat
25. jan 2012

@mystery7 Občas padne na úrodnú 😅 ...Ale inak aj u nás začína zase obdobie ignorovania a priečenia.

ludmilabb
25. jan 2012

@mystery7 Sofii tiez niekedy suchnem po zadku, ked uz robi totalne prieky, a najnovsie "papuluje" normalne odvrava, no koniec...sme obidve chore tak uz neviem co mam s nou robit, ako ju dnu zabavit a to este ani obed nie je, drzim palce viem ze je tazke brat silu ked mas taketo narocne dni a byt nad vecou, ja niekedy proste len kricim 🙄 niekedy zazracne posluchne bez vyhrazania, fakt podla nalady

hoogy
25. jan 2012

@mystery7 niekedy nic ine nepomoze ako jedna po zadku aj matko sa niekedy az potom zbada. jaj ale aj tak musis mat pevne nervy ze si mu nedala aj skor. drz sa

mystery7
25. jan 2012

@hoogy medzi tym vsetkym, este vzal mm pohar, vypil mu vodu a utekal s nim do kuchyne. Jasne ze mu spadol 🙄 jedno stastie ze na koberec, tak to dostal dve po zadku 😉
@ludmilabb Ja sa citim ako nejaka sialena hysterka, co stale kricim a nic. On sa stale rozplace, ze chce byt dobry a chce posluchat a o minutu sme ked aj predtym. Ignoracia, nevsimavost, robi len to co chce on.

iinuska
25. jan 2012

ahojte zienky
U nas je zase fakt pohodicka. Adamko je podareny, Je velmi ucenlivy, pekne vie napocitat do 10, a po anglicky do 3. Chlapci zvladaju rodicovsku v pohode, len nejako sa malemu nechce von chodit. Peto ho musi nahovarat. Pytal sa von len ked napadol sneh. Len teraz teda toho snehu nemame.

emode
25. jan 2012

@mystery7 chcelo by to asi riadnu priucku ... je to tazke, mozno ani netusim ako, Sofia zabera na argumenty ... ale je v tomto az prilis rozumna ... ked ona hovori nie, zacnem na vsetko aj ja hovorit nie a vtedy sa zbada, samozrejme, jej to aj vysvetlim a okomentujem ... asi ma Mirko vseobecne problem s casom, ktory venujes Slavkovi ...

uz si ho skusila nechat revajuceho doma sameho ? nemyslim, zeby si odisla, zostala by si za dverami, ked jaci a nevie sa ukludnit ... len co so Slavkom, skuste na neho s mm nieco vymysliet a skus ho odmenovat za dobre spravanie, co len drobnosti ... nech pocuje, ze byt dobry je lepsie ... na Sofiu tiez zaberaju vylety ako odmeny, napr. ideme do McDonaldu, niekam, kde nechodime casto a venujeme sa len Sofii ... skuste, mozno taketo nieco dohodnut s mm, ze len ty a Mirko ako odmena ...