Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

borocka
28. feb 2012

@hoogy tak samozrejme ze ho trenujem, nedostane vsetko hned ked si povie, ak nieco prave robim, tak proste musi chvilu pockat. pripadne ak sa tak rozhodnem, tak to nedostane vobec. v tomto smere by som povedala ze to chape a vie byt trpezlivy.

@sirinka to oduvanie a vzpieranie ked ho potrebujem niekam priputat poznam doverne 😀 😀 hlavne ked bol mensi, ako janka a menej. teraz sa uz priputat necha ( vacsinou), ma radost ked sa ide autom...lenze po 10tich minutach ho to prejde, pomaly ho zacnu zrat mrle. kope do sedadla pred nim, vytlaca sa, vrieska.....no proste klasika.

sirinka
28. feb 2012

@borocka v tomto mam asi vyhodu, ze su dve a spolu sa uz vedia aj trosku zabavit a janka ich sleduje...

hoogy
28. feb 2012

@sirinka tak daj meno hotela nech sa tam nahodou nevyberieme 😉 ale super ze sa decka vyjasili na snehu. nas matko tiez jazdi na boboch ako blazon vobec nebrzdi len krici na Martina nech ho chyta 😀

hoogy
28. feb 2012

@borocka keby ste viac cestovali vazne by si zvykol. nas matko ani nechce inde ako v sedacke sediet ked ideme autom. minule sme ho brali od svokri a zabudli sme sedacku v druhom aute. tak sme tych 5 domov presli aj bez nej ale to bolo reci ze kde ma sedacku 😀

sirinka
28. feb 2012

@hoogy hotel kristall, Rauris...http://www.ferienwelt-kristall.at/
ale hned vedla bol hotel alpina a ten vyzeral byt lepsie vybaveny...
http://www.hotel-alpina-rauris.at/
a pritom ma o jednu hviezdu menej...

hoogy
28. feb 2012

@sirinka ja niekedy ani neviem podla coho tie hviezdicka davaju. niekedy sa mi zda 3 hviezdickovy lepsi ako 4 hviezdickovy. zavisi to aj od prevadzkovatela. a v ktorej casti rakuska je to?

sirinka
28. feb 2012

@hoogy salzbursko, nedaleko zell am see...

hoogy
28. feb 2012

@sirinka no to ste si dobre daleko zasli 😉 ja hladam nieco na jar ze pojdeme troska ale chcem vylucne family hotel. mm doniesol teraz aj nejaku brozurku tak uvidim co najdem. teda ak sa nebudeme zase stahovat 😀

sirinka
28. feb 2012

@hoogy no sli sme za snehom...toto nebolo az tak vysoko polozene a veru ked sme odchadzali, uz bol sneh mokry a topil sa... ale co som pozerala fotky, tak tam je krasne asi v kazdom rocnom obdobi...teda jar som zazila nedaleko, v dedinke lenzing...a okrem toho tam ziju aj neskutocne prijemny ludia...asi najlepsi z celeho rakuska.

hoogy
28. feb 2012

@sirinka ani v burgenlande nie su neprijemny ludia 😉 no len hladam nieco troska blizsie toto mame skor 4 hodiny cesty. no uvidim ale dakujem za odporucania a teda aj za neodporucania 🙂

jamaat
28. feb 2012

@sirinka Ako dlho si dávala Klárke to kolostrum? Práve som ho kúpila.

sirinka
28. feb 2012

@jamaat ja neviem, kym som ho neminula...to tekute, uz neviem na kolko to vydrzalo a potom v kapsuliach to bolo na jesen tusim jeden mesiac...

sirinka
28. feb 2012

@jamaat ale klarke som popritom davala aj aloe vera

luba142
28. feb 2012

@sirinka
@jamaat baby to kolostrum je na imunitu dobre ci ako? Pomaha to?

sirinka
28. feb 2012

@luba142 ano podporuje to tiez imunitu, ci pomaha...tazka odpoved, hovoria, ze pomaha najme to tekute a to je pekelne drahe, potom mi zase homeopatka odporucila kapsule od jednej firmy, ze ich ma vyskusane, ze su najlepsie na trhu...
tak klarke a mojmu muzovi to pomohlo, co sa mna tyka, tak aj moje hormonalne problemy sa veeelmi pomalicky upravuju a mozno aj vdaka tomu, neviem...
ale magdulka asi bude potrebovat teraz poriadnu kuru, u nej to bohvieako nezabralo a janka asi tiez...

jamaat
28. feb 2012

@sirinka Aj tekuté je? To som nevedela, ja mám kapsule. 2 balenia, bolo to v akcii.

jamaat
28. feb 2012

@sirinka Dávala si ho teda aj Magduške a Janke? Ja mám Emku už zase chorú. V škôlke bola 3 a pol dňa. Tentoraz jej už vybehla aj teplota, tak som zvedavá, čo z toho bude. Zatiaľ nekašle, nesoplí.

sirinka
28. feb 2012

@jamaat janke som nedavala...ale magde ano...
http://biocolostrum.sk/?2,bio-colostrum-tekute
http://www.milara.sk/product/colostrum-kolostru...

ja som mala toto
http://www.lr-slovak.com/2-balenia-colostrum-di...

teraz ho uz budem davat aj janke, ale uvidim, ci vypije, lebo ma taku zvlastnu chut...

sirinka
28. feb 2012

@jamaat pocuj, neuvazujes, zeby si objednala emke pettiskirt suknicku?

jamaat
28. feb 2012

@sirinka Lákajú ma celkom, ale Emke je to ešte dosť jedno. Tak odolávam.

sirinka
28. feb 2012

@jamaat ok....ja uz som rozhodnuta, objednam...len este neviem kedy... 🙂 podla toho, co tam pisu, je to univerzalna velkost, tak aby nahodou, mozeme to potom dat na jedno postovne....

jamaat
28. feb 2012

@sirinka A ktorú chceš? Ja čo som našla, tak tam je poštovné zdarma. http://www.ebay.de/itm/Baby-Kids-Girls-Dancewea...

iinuska
29. feb 2012

ahojte zienky
U nas je tiez cestovanie v podstate bez problemov. Adamko je od malicka zvyknuty. Hrame sa, spievame, citame, pozerame dvd, Vzdy ked ideme na dlhsie mu kupim nejaku novu hracku, to ho zaujme.
Som po dvoch celodenkach hned po dovolenke na rozbeh, dnes mam volno, tak este periem veci, nejako to neubuda 😅

sssimi
29. feb 2012

@jamaat mne dnes presne tieto prišli domooooov-mám fialovu, cyklaménovú a tu ružovú s modrým spodkom 😀 Sú perfektné.

jamaat
29. feb 2012

@sssimi Si sa nejako rozšoupla! 😀 ...To všetky pre Sárku?

sssimi
29. feb 2012

Baby ja som furt chorá ako pes 😖 Neskutočný sopel mám, v noci ma bolí hrdlo a aj kašel sa ešte prejavuje. Mama ma posiela po ďalšie ATB, ale mne už to príde moooc. Týždeň Bioparox, ďalší týždeň nejaké silnejšie ATB a ja čo ani paralen do huby nedám...... a teraz zase? Ale asi vybehnem k nemu ešte dnes, lebo zajtra ma čaká anesteziológia a musím tam nahlásiť všetky lieky, ktoré beriem 😠

jamaat
29. feb 2012

@sssimi A keď ti dávali ATB, tak aj nejaké stery ti brali? Či naslepo?

borocka
29. feb 2012

baby, tak ja uz neviem........
amly mal minuly tyzden tie teploty co om pisala......v piatok akoby utalo, nic, klud. v nedelu zacal kaslat....len tak, akoby az nasilu. a z pondelka na utorok v noci mu zas vybehli teploty na 38,7 a kasel sa zhorsil. tak som ho vcera brala k doktorke. vraj ma chytenu tu "trubicu" co vedie k prieduskam. ale dychanie ciste. mam ho sledovat, davat sirup na kasel a znizovat teplotu.
no ale dnes zasa toalny klidek tabacek. kasle sice ako tuberak. ale teploty nikde ziadne. na nic sa nestazuje. ziadne dalsie priznaky nema. uz akoby sa so mnou natahoval mi to pripada.

inak na ten kasel davam momentalne bronchicum, a potom mam kupeny stodal a mucosolvan. tak co myslite, ze by som mu mala nasadit?

dm1
29. feb 2012

@borocka ja davam na kasel vzdy len prospan a prejde to. je to na prirodnej baze. ten si neskusala niekedy?

luba142
29. feb 2012

@borocka davaj na to pozor, aj ked kasle a nema teplotu kludne moze chytit stufdeny zapal pluc. A z tych 2 by som mu asi dala radsej Mucosolvan, Stodal je predsa len homeo. a nemusi tak dobre byt ucinny, neviem no
Alebo este aj Sinupret je bylinkovy