• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
lady Vidím, že sa k tomu staviate zodpovedne. :grinning:
20. aug 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamat myslis ze boky su vydrate nie su tam zadne vlasky ale vstrede a uplne dole su, tak moj tak mam akoby zaclonecku na krku :grinning:
20. aug 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat, moja ma nielen vzadu, ale aj po bokoch. teraz ma uz len na vrchu hlavy take dlhe vlasy, tak vyzera ako irokez. a vzadu tesne nad krkom, tak to vyzera dost blbo.
20. aug 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zodpovedne, to bol skor taky napad divoky a po dlhsom, asi polhodinovom zvazovani sa to ukazalo ako celkom dobry napad. akurat minuly tyzden som z bazaru objednala cestovnu postielku pre malu, aby mala v com spavat,ked prideme ku nasim na prazdniny, no a muz hned zahlasil, ze vsak sa to zmesti aj do spalne.tak budeme mat nasu postel oblozenu z kazdej strany postielkami.no to bude vyzerat u nas.... :grinning:
20. aug 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, celý pás z jedného boka na druhý je vydratý. A nad krkom číro alias záclonka. :grinning: ........Strašne smiešna je zozadu - tenký krk, hlava ihlanová a tie vlasy k tomu :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady, zodpovedne som myslela nie rozhodnutie, ale výkon rozhodnutia. :wink:
20. aug 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, no to sa muz vytesuje, ale neviem,ci to nakoniec tak zodpovedne bude vykonane. stanka ako keby mala radar, ked sa muz ku mne priblizi, ze cosi by uz aj mohlo byt, tak sa hned zobudi a spusti jakot.
20. aug 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady, možno sa hnevá, že ju z tej zábavnej hry chcete vynechať. :slight_smile:
20. aug 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo uz teraz ziarli na surodenca. nechce sa delit o pozornost, tak radsej zabrani jeho narodeniu :grinning:
20. aug 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja je zase urevana, nebavia ju hracky, prsnik, ani poloha na brusku, chcela som ju uspat na rukach tak to neexistuje, zvyjala sa zase tak len do kocika nechapem predtym chcela byt stale na rukach az ma chrbat z toho bolel a teraz reve. len v kociku vydrzi spat len polhodinu a kolobeh sa opakuje. Dnes dokonca vyslovene skriekala ked som ju prebalovala. Boze take podrazdene dieta ja mam :frowning2:
20. aug 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludmila nema z oci ja som vcera ako ste mi poradili potrela maleho ocka plienockou a ol kludny a spinkal mi potom dlho :grinning:
20. aug 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my mame vkasky vzadu ako zaclonku :grinning:
a co by zaclonku, my tam riadny zaves mame :grinning: :grinning: :grinning:
ale vzadu nemame vysuchany pas, len taky kruzok :sweat_smile:
stoja za to tie nase detvaky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. aug 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to chcela mojmu ostrihat ale nasi mi zakazali ze do roka ho nemam strihat no nevadi aj tak stale prevazne lezka na chrbatiku, inac nam sa vcera prvy krat prevalil z bruska na chrbatik :grinning:
20. aug 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka,moj muz ju tiez chcel ostrihat,ale som mu povedala,ze je to zbytocne, jej tie vlasy aj tak za chvilu vypadaju :grinning: inak nasa sa uz tiez zacala prevracat z bruska na chrbatik.uz mame smolu,uz ich nemozme nechavat ani chvilocku bez dozoru. suseda mi vravela, ze ona si len odbehla na zachod a syn sa jej zatial pregulal az na kraj postele a spadol dolu.nastastie tam mala kos s pradlom na zehlenie, tak mal makky dopad.
20. aug 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hje ja mojho ma bud v postielke alebo na zemi sameho ho ani v sedacke uz nenechavam
20. aug 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte
ludka treba vydrzat ak si nas citala nasa byvala cez den tiez kadejaka ale po tretom mesiaci mame normalne celkom dobry rezim cez den uz ju ukladam v zhruba v rovnakom case je usmievava velmi malinko place ...
neboj urcite sa to zlepsi skus stale hladat sposoby lebo pravdepodobne jej ani jeden sposob spinkania nevyhovuje ...
nerodila si nahodou cisarskym?

aj my mame vzadu najviac vlaskov a nad nimi tak pomenej ako si toci hlavicku a tiez uz chceme len sediet a najnovsie vydava take zvlastne skreklave zvuky potom pocuva samu seba a smeje sa na tom :sweat_smile:

mimi co to kupanie pojdes s nami s jamaat??
20. aug 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak zabudla som napisat ze sme sa predvcerom spolu kupali vo vani (i ked by sa to zevraj nemalo myslim ja s malou kvoli infekcii) ale mala si to neskutocne uzivala a prvykrat som mala dojem, ze sa jej to paci predtym sice neplakava pri kupani ale ani nejaku specialnu radost neprejavuje :grinning:
20. aug 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emode, dnes poobede by sme mohli aj na zmrzku vybehnúť. Pôjdem do fotolabu po fotozošity, tak budem sa okolo námestia motať.

Super je to spoločné kúpanie. Aj si tam môže vychutnať dotyky. A ja jej podložím len pod krk ruku a ona si pláva. To už má predbežný nácvik na ozajské plávanie. :slight_smile:
20. aug 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka, ešte ma napadlo.....mne Emka najlepšie spala v kočíku za jazdy a druhé najlepšie bolo na kojeneckom vankúši. Do toho sa tak trošku zaborila, voňalo jej to a tam bola spokojná. Dá sa v tom aj pohojdávať, takže to ju tiež ukľudňovalo, a pritom necítila až tak, keď som ju položila alebo spod vankúša ruky vytiahla. Lebo ak mi zaspala len na rukách, tak sa hneď zobudila, ako som ju položila. Máš takýto vankúš? Ak nie, v Lidli teraz vytiahli 3 mesiace po akcii niekde zo skladu vankúše, sú makkučké, príjemné a za super cenu 10eur. Nie sú plnené guličkami.

Včera a dnes mi prišli nejaké veci, čo som poobjednávala, tak sa vytešujem. Ešte ďalšie čakám. Spravím potom foto, nech sa pochváliť môžem. :slight_smile:
20. aug 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emka spí už vyše 3 hodín. Aj sa prebrala, revala so zavretými očami, prihovárala som sa jej, ale nereagovala. Tak som jej strčila cumeľ a spí ďalej.
20. aug 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka skus dat babktu ked zapsava nieco tvoje tricko alebo pyzamko moj sem tam tak zaspava alebo plienocku co si davam ked odsavam mlieko na seba , niekedy babatko potrebuje ta citit aby malo pocit ze si pri nom
20. aug 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spomenula som ju, tak už sa ozýva. :slight_smile:
20. aug 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

jamat aj nasa ma vzadu vydrany pas cez prostriedok a aj starsia to tak mala :sweat_smile:

Dnes sme boli na kontrole s nozickami a dobre to mame ani som velmi nebalila len na noc a posledny mesiac ani to a zistili ze starsia ma ploche nohy tak musime mat ortopedicku obuv a vlozky :unamused:
a vcera som aj ja nakupila v Tescu
20. aug 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lady ja mám na zemi položenu deku a keď potrebujem odbehnúť od malej, tak ju na ňu položím-a to sa ešte ani neprevracia, ale čo ak....

A dnes som musela ísť rano na veľkú-lenže malá keď ma nevidí začne plakať, tak som ju posadila do lehátka pred záchodové dvere a ja som bola spokojná a aj ona :grinning:
20. aug 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssimi aj ja to tak robim ze malu dam na podlozku mame hrazdicku s dekou a nemusim sa bat lebo ked som mala starsiu dceru takuto tak mi spadla z postele ale nastastie sa jej nic nestalo tak si radsej davam teraz pozor
20. aug 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BABY ked si zbazaru objednavate obnosene veci su este nositelne aspon na doma?
20. aug 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luba to musíš buď natrafiť na aukciu, alebo aj v mimibazáre klikni na ľavú stranu-je tam aj rozdelenie o čo máš záujem-šatočky, bundičky atď.
20. aug 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky
dlhsie som tu nebola lebo moj maly ma brutalne zamestnava. Vobec mi cez den nechce spavat, ma cervene oci, sucha si ich, place a je nervozny ale nedari sa mi ho uspat. V kociku mi uz vobec nechce lezat, lebo ho to nebavi, tak aj na predhadzky chodim s nim vo vajicku.
Poradte mi co mam s nim robit. Vecer je to uz uplny horor, pomaha len hojdanie vo vajicku ale on vazi cez 7kg plus vaha vajicka, my uz mame vytahane ruky. A neplace ale vrieska. A to je okupkany, nakojeny, prebaleny, nechapem preco tak place. Trva to uz asi 2_3tt a vobec sa to nezlepsuje.
20. aug 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssimi ja viem ale z obrazka tazko povedat ci je to slusne este a nove sa mi zdaju drahe
20. aug 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som malemu kupila par veci a boli pekne, nebolo na nich vidiet nosenie. asi treba mat aj stastie :wink:
20. aug 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok