Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
1. mar 2012

@jamaat inak ja na ebay nechodim, lebo na tom nemeckom by som hned nabytok nakupila...straaasne ma to drazdi....ale este nemam celkom premysleny dovoz...

jamaat
1. mar 2012

@sirinka To je jedno, ale maska zaujímavá 😀 ....Ja teraz zas snorím po ebay, už sme Monike objednali nálepky na francúzsku manikúru a vzorované pančuchy. Neporovnateľné ceny oproti Slovensku.

borocka
2. mar 2012

@jamaat a vyde ta to lacnejsie aj napriek postovnemu?? si tam aj registrovana??

jamaat
2. mar 2012

@borocka Pozerali sme v DM drogérii a tam to vyšlo asi 4 eurá pár kúskov. Tu je za 0,99 libry 110 kusov a poštovné 0,99eur. Keď kúpiš dva, tretie máš zadarmo. A ešte aj rôzne vzory. Som zaregistrovaná.

borocka
2. mar 2012

@jamaat tak to je dobry rozdiel 😎

mystery7
2. mar 2012

@jamaat a ako to platis? Musis mat nejaku specialnu platobnu kartu?

mystery7
2. mar 2012

od vcera je Slavko zachripnuty ☹ konecne doteplotoval a teraz toto 🙄 mam dost. Prazdniny ma vystavili viac ako bezne dni.

sirinka
2. mar 2012

@mystery7 toto ma dost deti...aj janka take mala, teraz maly sused...akurat ze moja janka nemala teploty...

jamaat
2. mar 2012

@mystery7 Žiadnu špeciálnu kartu, stačí zahraničná platobná karta, mne ju automaticky v banke dávajú zadarmo. Stačí si pozrieť, či máš vzadu na nej trojčíslie. No a keďže eBay väčšinou vyžaduje Paypal, tak sa tam treba zaregistrovať a prihlásiť tú svoju kartu. Nič zložité.

mystery7
2. mar 2012

@sirinka najhorsie je, ze pocas teplot som ho vela kojila, vobec nechcel jest. Teraz v tom pokracuje. Zje max 2 lyzicky a dost, place. Pritom som mu davala len jogurt, pribinacika, cistu vyzivu (bez piskot), kasu. Uz to trva 3 dni od skoncenia teplot 🙄

@jamaat musim omrknut kartu. Za registraciu sa nic neplati?

jamaat
2. mar 2012

@mystery7 Nie, nič.

sssimi
3. mar 2012

Ahojte babule.
U nás upratovanie v plnom prúde. Sarah síce nebola včera v škôlke, ale spala poobede cez 2 hodiny. Nechala som ju, lebo je soplavá, tak nech sa prespí. Tak som toho fajne postíhala a potom sa aj mm vrátil od švagra, tak som pokračovala 😀 . Síce mi nadával, že mi šibe, ale ja už keď som rozbehnutá, tak sa neviem zastaviť. A dokonca som ho donútila aj koberec vyklepať a aj postel posunúť, aby sa tam postieľka narvala 😀 Tak už len veľké žehlenie ma čaká a klasické denné upratovačky a ešte jednu čiapku uháčkovať 🙂

kosska3003
3. mar 2012

@sssimi no ty si sa riadne rozbehla aj porodis 😀 😀 ja som tiez povysavala umyla dlazky a mam veget dnes nevarim ideme na 60tku tak budeme papat velkou lyzicou 😀 😀 😀 😀 sa tesim

sssimi
3. mar 2012

@kosska3003 Ajáj, komu je lepšie 😀 Veru by som sa pridala. U nás najbližšia hostina pripadá na nás, keď budeme krstiť, takže si to nevychutnám 😅 🙄 A to upratovanie mi veru dobre padlo. Normálne mám taký kľud na duši teraz 😀 Dnes si ešte požehlím a už môžem len vegetiť. Keby sa nebojím o krpatú, tak si aj okná umyjem, ale už cca 2tt vydržia 😀

Teraz sme sa vrátili z vonku. Malá sa vybláznila s deckami hodinu a pol. Škoda, že fúka taký strašne studený vietor. Mňa dosť pichalo v krčku ako mi naň Lia nalieha, ale už to nejako vydržím. Aj to žehlenie asi rozdelím na etapy, lebo tam má 30ks plienok a košele 🙄

hoogy
3. mar 2012

@sssimi no mne veru umyje okna mm. lebo tie nase vyzeraju po zime strasne a mne to nedovoli robit. tak bude on umyvat 😉 jaj tak sa troska setri nech este chvilu vydrzite fu aj mna to veru bude cakat tolko plienok a vsetkeho. asi si zavolam svokru vtedy 😝

sssimi
3. mar 2012

@hoogy Ja som chcela žehliť dnes, ale švagor ma chce šetriť. Volal, že máme prísť na zápas-vodné polo. Už sme dlho neboli, keďže Miro chodil domov až v sobotu večer a oni mávajú zápasy len v sobotu. Tak som si len zmyla hlavu a idem vysmažiť rybku. No a ešte poslednú objednávku robím na čiapku. Malá s mm sú vonku už cez hodinu, tak mám klídek na háčkovanie. Ešte chcem spraviť Sárke jednu ku kabátiku 😀

hoogy
3. mar 2012

@sssimi 🙂 no vidis to mas dobreho svagra 😀 my sme na sk tak mm zobral maleho von k svokrovcom tak tiez mam troska pokoj.

iinuska
3. mar 2012

@hoogy aj u nas by sa zisli umyt okna. Poviem mm, ved je na materskej 😀

hoogy
3. mar 2012

@iinuska 😀 😀 😀 😀 😀 moj umyje za to. mame strasne vysoke okna a ja ako som krpata tak aj ked som nebolo tehotna tak ma brucho z toho bolelo.

iinuska
3. mar 2012

@hoogy ja by som musela znova otehotniet, aby ich umyl on. 😀 ale nie. Srandujem, ked treba tak pomoze

kosska3003
3. mar 2012

@sssimi no mne je dnes ajajaj som sa dojedla mala vytancovala a teraz zaspala tak ideme este k susedom na krstiny aby nam malo nahodou nebolo 😀 😀

iinuska
3. mar 2012

@kosska3003 no vy ale hodujete, komu lepsie 🙂 My sme pozvani za 2 tyzdne na 50-tku, tak snad bude tiez veselo

hoogy
3. mar 2012

@kosska3003 jaj aj ja by som isla na nejaku oslavu. taku chut mam na puncak. 😀

sssimi
3. mar 2012

@hoogy Veru hej, ale taký debakel dostali, že až.....

@kosska3003 nedráždi 😠 😀

sssimi
3. mar 2012

@hoogy júúúj punčáky-to je aj mojéééé 😝

hoogy
3. mar 2012

@sssimi 😀 to asi preto ze ste moc povzbudzovali 😝 joj ani nehovor. mne teraz babo tak hore lezi ze ani dychat neviem 😒 nie to este jest

sssimi
3. mar 2012

@hoogy Tak to mne sa teraz zmestííííí 😀 Malá už je celkom dole, tak je to o niečo lepšie ako pred mesiacom. To som do seba nevpratala skor nič. Ale dnes som mala vysmážanú rybu a teda tlačila ma riadne v žalúdku. Potvorka evidentne pribrala riadne 😀

hoogy
3. mar 2012

@sssimi 😀 ja som naposledy jedla o 4 a neviem si predstavit ze by som teraz do seba nieo dostala. mamina sa mi smeje ze toto dieta sa mi stara o figuru 😉

sssimi
3. mar 2012

@hoogy AJ ja som to tak mala teraz v tomto tehotenstve. Preto som do 30tt nenabrala ani gram. Teraz mám +5-6kg. A to padnutie dole je už pekne nepríjemné. Mám pocit, že mi exploduje krčok.Strašne to bolí, štípe, reže. Hlavne keď sa malá mrvý a teda mrvý sa statočne 😔

kosska3003
4. mar 2012

@sssimi
@hoogy
@hoogy no puncak som si dala ten tam na mna kukal no nedaj si hihih ale potom som uz nejedla nic na krstinach len vodu lebo vsak som mala take brucho velke ze som nezapla bundu co som zapla pred 2 tyzdnami v pohode 😀 😀 😀 dnes robim kralika tak to ja moc nemusim staci mi aj ryza so stavou a zeleninovy salat mam dietu dneska aj ked na ranajky bola torta 😀 😀

no mna tento rok caka este otcova 50tka jedno prijimanie a krstiny a mozno aj svadba ale tam asi nepojdeme neviem ci to zvladnem lebo dnes som ako mechom prastena a to som nic nepila sa smejem ze mm pil a mne je naprd