• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
@hoogy nasla som,len mam obavy,ze to nebude kvalitne, predsa tiez tych drahsich bol cesky vyrobok, no neviem ake su tie lacne :slight_smile:
8. mar 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 vies co aj ja som pozerala a vsade naj 20 som nasla. ja neviem kde som to vtedy nasla toho mcqueena,ale bolo to pred vianocami a boli aj vypredaje. skus este do obchodu pozriet.
8. mar 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoogy nasla som na mmb jedny hello kitty za 11, neviem aka je to kvalita a postovne pytaju, teda maju napisane ze 5,50 tak to bohvie ka super cena nebude, to radsej kupim od tej baby co som pisala skorej a to je aspon ceska kvalita a zobrala by som zatial len jedny a popozeram sa v obchodoch na dalsie :slight_smile:
8. mar 2012 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. mar 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 no urob to tak. oboje su krasne,ale asi sa mi viac paci ta vcielka maja. :slight_smile:
8. mar 2012 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 vcielka maja je krasna. ja mam rada take zive farby. no urob to tak lebo zase aj behat po meste aj to je take na figu.
8. mar 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoogy no prave som nechala rozhodnut decka :grinning:...Kike sa pacia tie fialove a Babrorke tie vcielkove, lebo teraz fici na nej prave :grinning:....spravime kompromis, teraz zoberiem vcielkove kedze bude mat Barbi narodeninky a potom zasa ked bude mt Kika tak si ona nejake vybere :slight_smile:
8. mar 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luba142 aj mne sa viac paci ta vcielka maja :wink:
8. mar 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 Pekné sú oboje a tá cena nie je až taká strašná, keďže ide už o veľké obliečky, nie detské. Veď ak by si zobrala štvoro, skús si dohodnúť nejakú zľavu.
8. mar 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat no vidis to ma nenapadlo, skusim jej este napisat :sweat_smile:
8. mar 2012 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka Aj malá sa strašne teší z ovocia keď v škôlke dostane, ale doma v poslednej dobe rezignuje. Len jahody by hltala :grinning:
@hoogy tak ten môj by bol sklamaný, keby som elektroniku vybrala ja :grinning: :grinning: :grinning: On sa v tom vyžíva, že ho považujem za profíka :grinning: Ale asi tiež keby je celý deň za PC, tak už potom nemá náladu.
8. mar 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 mne sa páči tá včielka maja-také jarné :grinning:
8. mar 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi ja u nas vybavujem vsetky taketo veci on sa rad zahra s malym aj vsetko spravi doma.ale nieco nakupovat vyberat. to nema moc rad. a ja sa v tom vyzivam aj ked dlho vyberam tak je to aj unavne. :wink:
8. mar 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi
@hoogy u nas tiez vacsinou ja presondujem na internete a potom mu dam na schvalenie alebo na yvber...
ale auta a motorky vybera vylucne on...ja mu do toho kafrem len podla dizajnu :grinning:
8. mar 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka tak to aj ja som auto podla dizajnu inak musi povedat on.
8. mar 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sssimi jahody????????? to ake?? kde kupujes???? pato jahody nechce, on skor v lete maliny vytiahol. ale ceresne su aj tak nas top :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz aby zacali
9. mar 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka u nas predavaju uz krasne jahody neviem odkial to nosia ale su sladke a vonave. aj v bille na sk som ich videla. ale matko tiez chodil na maliny u babky. :slight_smile:
9. mar 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som včera v Kauflande kúpila jahody, ale ešte sme ich nekoštovali.

Objednala som si nejaké ozdoby na tortu z Anglicka, poslali to 5.3. a 8.3. som to už mala v schránke. Páči sa mi to takto. :slight_smile:
9. mar 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@borocka Kupujem tie umeláky v Tescu alebo Kauflande. Ale chuťovo sú výborné. A ja si ich momentálne neviem odoprieť aj keď stoja niekedy cez 2€. Teraz je v tuším v kauflande akcia za niečo cez 1€.
9. mar 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi tebe sa zdaju byt umele? tie co som ja jedla boli vynikajuce ako cerstvo odtrhnute. :slight_smile:
9. mar 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoogy My máme doma domáce, takže cítim velký rozdiel, ale aj tak sú chuťovo výborné :wink:
9. mar 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tym umyvanim presne, ako pisete ... tiez to ma obcas cervene (v skolke ju tazko odkontrolujem, aby sa utrela)vtedy dam sudocrem na noc ale na druhy den musim dat pozor a riadne povytierat, vzdy jej ju kontrolujem a tom, co bolo v clanku, som citala uz davnejsie, odvtedy poriadne kontrolujeme :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
inak k tomu utieraniu, niekedy chodi sama na zachod, takze sa asi neutrie poriadne, ked som s nou ja, dam pozor, chodite s nimi stale na wc?
9. mar 2012 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi no niekedy sa mi zdali take vacmi umele v zime. neviem mozno aj stracam chut :grinning: fu,ale spravila si mu chute veru pojdem si kupit dnes.
9. mar 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi ty si daj pokial mozes teraz, lebo sa jahod tuto jar uz nenajes :grinning: :wink:
9. mar 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat nie, tieto zrovna nie su :slight_smile:
9. mar 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka
@sssimi
@hoogy ja som kupila v kauflande a celkom boli v pohode a teraz mam z billy tie v drevenej debnicke a tie su tiez vynimocne dobre na toto rocne obdobie...ale tak k cerstvym zrelym jahodam im este co to do chuti chyba...
9. mar 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat tak pisala mi baba na tie obliecky,ze akurat by mi dala postovne zadarmo ak zoberem oboje, co je 2,60€ a to moc velka zlava neni teda, tak asi zoberem len tie vcielkove
9. mar 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 Ja som myslela, že štvoro si pôvodne chcela. 2,60 zase nie je až tak málo.
9. mar 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoogy
@sirinka
@sssimi no kocky, mozte sa rozplyvat kolko chcete, mna na tieto sezonne ovocia nenalakate. mne sa to ani nepodoba,ani nevonia a vobec mi to nechuti ako prave. ani jahody, ani hrozno, pripadne este maliny ci cucoriedky ked zazriem v obchode a este je to aj brutalne drahe. mne dokonca ani mrazene nechuti,ked si v lete pripravim zasoby,tak po rozmrazeni zo zahrady mi to uz nepasuje :zipper_mouth:
to som dedinska zahradkova rozmaznana slecinka.

inak dnes sme vytiahli hokejku, maly sa tak zlepsil od leta. velmi dobre mu to islo. krasne si ju vedel prehodil na strany, odrazal loptu z prvej ( hrali sme nieco ako "floorball" by sa to dalo nazvat. velmi ma prekvapkal
9. mar 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok