Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
9. mar 2012

@jamaat no stvoro znamena, ze 2x fialove a 2x majove a bolo to 70eur aj s postou, ale kedze by som ich zobrala tak by som platila -2,60 .....takze 67,40 € .....teraz teda neviem ako sa mam rozhodnut, ci zobrat oba druhy za tu cenu, alebo len tie vcielkove za 34,40 aj s postou 😒 mam dilemu 😅

sssimi
9. mar 2012

@emode Sarah sa utiera sama, takže s ňou nechodím. Ale ona sa utiera dobre. Skôr zo škôlky mi príde zaparená. Neviem či ju neutierajú, alebo ju utrú zle. Máme teraz síce obrovskú spotrebu papiera, ale inak sa to nenaučí 😉

@hoogy neblázni, aj ja chcem 😀

@luba142 no veru, Sarah sa mi vyhádzala po tom ako som zjedla 2ks mini jahôd 🙄

sirinka
9. mar 2012

@borocka mas to stastie, ze mas dost velku zahradu a najes sa toho dosyta...ja mam len mini zahradku, ved ani nemam cas okolo toho bohvieako robit..tak co dopestujeme je urcite najlepsie, no ale nase naroky to iste nepokryje...

sirinka
9. mar 2012

@luba142 podla mna to je uplne minimalna zlava...mohla dat kludne aj viac...mas overenu kvalitu tych obliecok?

luba142
9. mar 2012

@sirinka aj ja som cakala na to,ze aspon na jednu postel da zadarmo, ale nech. Su to ceske, podla vsetkeho Matejovsky, alebo take nieco

sirinka
9. mar 2012

@luba142 aspon 10% z celej ceny z postovnym by mohla...

luba142
9. mar 2012

@sirinka ale nevadi, objednam tie jedny uz a je 🙂

sirinka
9. mar 2012

joooj, som sama doma s janulkou nieco yvse troch hodin a taka nuda, ze chodim iba okolo chladnicky a spajzovej skrine...a zhanam, co dobreho by som jedla...hm, teraz viem ocenit aku dobru dietu mam vdaka mojim dietkam haha....

sssimi
9. mar 2012

@sirinka Tak toto dôverne poznám 😀 Nuda a jedlo je zabijáááák 😀

jamaat
9. mar 2012

@luba142 Jaj takto, tak to potom mohla dať aj väčšiu zľavu. Ono to však závisí aj od toho, akú maržu si nahadzuje. Možno nemá z čoho.

luba142
9. mar 2012

@jamaat no ved to, ale necham uz len tie jedny a uvidim, pojdem kuknut aj do obchodu ake a v akej cene maju 🙂

hoogy
9. mar 2012

@borocka mne tie jahody chutia, my teraz nemame zahradu,ale viem co je aj domace a v lete kupujeme tuto domace co dopestuju ludia a v dedine predavaju. a tieto jahody su vazne fajnove nie ako take co sa niekedy predavali. a pravdu povediac nema ani sajnu co stali 😉 ja mam rada aj zamrazene. este tam mam v mrazaku jednu davku.

sirinka
9. mar 2012

@hoogy inak raz som kupila v rakusku v dedine jahody aj marhule a boli hnusnejsie ako z obchodu...ale na sudbahnhofe vo viedni, tak tam tiez cez sezonu predavali domace a tie byvali fajnove...

hoogy
9. mar 2012

@sirinka hej? tu u nas to predava taka pani a oni to v nasej dedine pestuju. jaj tie ceresne co mala boli vynikajuce aj jahody. to boli urcite domace

sirinka
9. mar 2012

@hoogy tam je aj nejake jahodove pole? da sa nejaky samozber?

hoogy
9. mar 2012

@sirinka to ti neviem povedat vlani sme to nezistovali a tento rok sa urcite nebudem k tomu brat,ale opytam sa ked zacnu na jar vyliezat ludia 😉

iinuska
9. mar 2012

joj baby, ja sa uz tak tesim na nase ovocicko zo zahrady 😝 😝

sirinka
9. mar 2012

@iinuska mate velku zahradu?

iinuska
9. mar 2012

@sirinka ano, dost velku. Ale mame hlavne cinic, z toho sme uz cast zrusili kvoli bazenu a trampoline

iinuska
9. mar 2012

haha, ze cicic....vinič 😀

sirinka
9. mar 2012

@iinuska fuha, ty na co myslis? jeden preklep lepsi ako druhy haha...

kosska3003
10. mar 2012

shojte

mam taky problem musim malej kupit novui sedacku lebo co mame polohovatelnu akoze pisu ze do 36 kil ci dokolko ale mala sa mi tam nezmesti teda zmesti ale nema kde dat riadne nohy uz ma tam malo miesta tak rozmyslam kupit taku co vo finale skonci ako podsedak , podsedak mame a mm tam chce malu dat ale mne to pride skoro sa boji asi bude lepsie kupit sedacku ze co mate take sadacky niektore to ma klasicke zapinanie 3 bodove ci ako sa to vola neni to len pas od auta ze neviem som s toho sprosta

dm1
10. mar 2012

@kosska3003 hm veru do podseda by som nedala este je to skoro. Predsa je dieta bez bocnej ochrany a tak. Radsej teda vacsiu

luba142
10. mar 2012

@kosska3003 my sme Kiku davali na podsedak cca od 4-5 rokov, teraz je este skoro, radsej kupte sedacku co potom bude ako podsedak mat, my taku mame a Kika ma podsedak vlastne teraz. Tam ide aj o to aby ten pas nesiel cez krk, ked su deti nizke a ano na podsedaku ked sedi tak uz sa zapina len pasom co je v aute 🙂
A akoze nema kam dat nohy? Barborka ma este stale 9-18kg a je v pohode 🙂

dm1
10. mar 2012

aj my mame stale tu 9-18kg a ma ju v pohode ale my mame drobcula

hoogy
10. mar 2012

@kosska3003 nam ma prist cybex je tam uz zapinanie na pas. my sme neboli spokojny s tou co mame a pozeram ze maly z nej pomali aj vyrastie. hlavicka ma uz tak dost vysoko. podsedak budem riesit len ked maly nebude uz vyslovene chciet byt v sedacke co dufam, ze v nej vydrzi aspon do 1 triedy. mne sa to zda nebezpecne plus ked nahodou budeme mat bocny naraz vystrelia vsetky airbagy tiez to pecne pre neni bezpecne pre dieta.

kosska3003
10. mar 2012

@luba142 no asi mam aj ja tu do 18 kil je taka polohovatelna a mala je velka ma 20 kil uz skoro a 100cm no a nohy ma natlacene na sedacke ja ked spom ako spolujazdec musim byt nalepena na prednom skle nic kupim sedacku uz som rozhodnuta najskor skusim zistit od svagriny ci nema lebo uz me deti na sedakoch

ludmilabb
10. mar 2012

@emode doma Sofiu utieram stale ja, v skolke sa utieraju same...tiez ma obcas cerveny zadok dam krem ten vacsinou zaberie

sssimi
10. mar 2012

@hoogy My sme boli ešte večer v kauflande 😀 Kúpila som si 3 balíky jahôd. Akurát keď som ich donakladala, tak prišiel prehodiť cenu na 0,79€ 😀 No nekup ich. Ale boli trošku zelenšie ako tie čo som kupovala doteraz. Voňajú prekrásne, ale nie sú také sladučké, tak som si dala s troškou cukru. Mňamkáááá 😀 A potom sa čudujem, že sa malej nechce ísť von, keď ju tam takými dobrotami chovám 😀 😀 😀

Sarah sa práve zobudila, tak ju pôjdem poobliekať a švácame odvoliť. Dnes je krásne, tak sa teším von. Doobeda sme mali návštevu. Švagrovci s krsniatkom. Tak som si vyvoňala a vybozkávala bábiku. Sarah bola úžasná. Stále sa jej venovala, nosila jej hračky, hrkala hrkálkami a bola veľmi jemnučká. Som zvedavá aký bude reál, keď donesiem domov malé vrešťadlo 😀

Dnes si bol poobede mm lahnúť s malou a asi po 20tich minútach sa zobudil na to ako reve bábika. Sárka sedela na posteli, držala v ruké bábikyn dudel (bábika začne po vybratí toho dudla strááášne vrieskať) a nechápala čo sa deje. Ona chúďa zaspala a precitla sa, že jej dudel vypadol a ako prvý zbadala ten bábikyn a chcela jej ho zobrať 😀 😀 😀

hoogy
10. mar 2012

@sssimi 😀 😀 😀 aj ja som si dnes bola v bille kupit. uz som ich aj zosrotila. 😉