Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
10. mar 2012

@hoogy my sme mali Pierre Gardin, ale na nete som ju teraz nenasla 🙂

hoogy
10. mar 2012

@sirinka nie toto sa mi zda v pohode nase vyzeralo takto http://us.pegperego.com/babyproducts-catalog/20... to je podla mna ovela viac do seduô.

hoogy
10. mar 2012

@luba142 dakujem pozriem aj tie

iinuska
10. mar 2012

@sirinka no teraz som sa dobre zasmiala, ked som to precitala 😀

kosska3003
10. mar 2012

@zuzkaprofant ano ma tolko ona je tazka neni tlsta ale je tazka ma akurat brusko neni ako tvoj maly on je dlhy a chuducky marika ma 100 cm a je taka akuratna aj do vysky aj do sirky 😀
@sirinka @hoogy @luba142 som tu inu debatu rozputala hihihi tak marika ma tu do 18 kil som kukala je taka ze tie nohy nema riadne ohnute moc tomu nechyba a myslim ze tato do 36 kil je nizsia a tym padom bude mat viac miesta nizsie je viac miesta a my mame octaviu combi takze je to dost velke len ja som vysoka a potrebujem viac miesta a teraz o to viac ked ja soferujem tak pohoda potiahnem sedacku dopredu ale ked mm soferuje ma malo miesta chcela som ju dat aj do stredu ale mm zas nechce tak jedine kupit sedacku novu a kedze uz aj presahuje vahu na sedacku tak radsej kupime a bude mat az neviem dokedy

hoogy
10. mar 2012

@kosska3003 inak ked je dieta uputane v autosedacke je pozicia v strede najbezpecnejsia. my v nasom aute nevieme dat do stredu lebo mame N1 verziu ale ked davame v aute mojich rodicov tak je vzdy v strede. samozrejme hlavne pravidlo je ze musi byt riadne priputana v strede 😉

kosska3003
10. mar 2012

@hoogy ja neviem mm nechce dat do stredu je to pre nas praktickejsie ked niekoho vezieme este vzadu uvidim ako to bude z novou sedackou

jamaat
10. mar 2012

Do tohoto pyžamka som sa práve zamilovala. http://www.ebay.com/itm/BNWT-Girls-Kids-HATLEY-...

A Monika do týchto šiat: http://www.ebay.co.uk/itm/SEXY-CLUBBING-MINI-DR...

...ale drahota!

sirinka
10. mar 2012

@jamaat no tie saty su krasne...a ani nie su az take drahe, len asi aj bodyguarda k nim objendat

hoogy
11. mar 2012

@kosska3003 jasne je to ovela praktickejsie na kraji. 😉 len hovorim ze z bezpecnostneho hladiska to nie je taky strasiak ako ked sa deti vozili nepriputane

hoogy
11. mar 2012

@jamaat obe krasne. take saty brala aj ja keby som mala na to postavicku 😉

kosska3003
11. mar 2012

@hoogy tak tak dnes to doriesim od svagriny zistim ci ma navyse ak nie aj dnes nieku objednam ale neviem aku 😠

hoogy
11. mar 2012

@kosska3003 neviem aku chces cenovu kategoriu,ale mne sa ten cybex najviac pacil a potom romer. ale urcite su celkom v pohode aj lacnejsie. ja som brala vylucne podla testov a chcela som isofix

kosska3003
11. mar 2012

@hoogy posli mi link prosim ta kde tie testy mozem najst ak ho mas diky

hoogy
11. mar 2012

@kosska3003 dobre pohladam kde som to nasla ja ale myslim ze to bolo v nejakom casopise. pockaj popozeram 😉

kosska3003
11. mar 2012

@hoogy diky moc budem studovat ked bude mala spat teraz kuka shreka ale pojdeme k mame na obed aj tam pobudneme je hnusne pocasie a neviem co by som doma robila ked sme same je to hruza

hoogy
11. mar 2012

@kosska3003 http://auto.rodinka.sk/autosedacky/testy-autose... tu si mas co citat ja som vybrala cybex solution xfix

kosska3003
11. mar 2012

@hoogy no ty aka si rychla a sikovna 😀 😀 to tehotenstvo ti prospieva 😀 😀 diky moc si zlata budem studovat

hoogy
11. mar 2012

@kosska3003 aj my sme sami maly pozera barbie 😀 ide to v telke. ale asi ho na chvilu vytiahnem von lebo este neprsi ale je tak 9 stupnov. na tej stranke je toho vela 😉

hoogy
11. mar 2012

@kosska3003 😀 😀 😀 😀 😀 vela krat som uz hladala testy tak viem co mam hladat 😉

jamaat
11. mar 2012

@sirinka Tak 43 eur sa mne zdá dosť za šaty. Ešte tieto objavila, ale tie čipkované jej nedajú spávať 🙂 http://www.ebay.co.uk/itm/New-Collection-Sun-Dr...

hoogy
11. mar 2012

@jamaat aj tieto su chutne a asi aj viac vyuzitelne. vies kde by taka mlada baba take cipkovane saty vyuzila

kosska3003
11. mar 2012

@hoogy diky tak svagrina dosla ze ma doma sedacku ze uz ju nepouziva len pooziciava tak mi ju daju a k tomu aj bicykel aj kolobezku dobra kupa sa vatikansku menu 😀 😀 😀 som rada mam usetrene na kocik 😀 😀

hoogy
11. mar 2012

@kosska3003 😀 no vidis nakoniec to vyriesila za teba 😉

borocka
11. mar 2012

@hoogy sa trosku vratim k tomu sedeniu na prednom sedadle, @luba142 ma kiku uz trosku vacsiu a hlavne tam sedela v sedacke priputana, ale ja vidim do skolky a zo skolky vozit rodicov 3-4rocne deti, co si ich posadia ( poniektori ich nechaju stat) na prednom sedadle len tak, bez vsetkeho.......a z toho mi teda uz rozum zastava. takym rodicom by som vodicaky pobrala.
a tento debilny stat teraz umoznuje robit vodicak uz od 17rokov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hoogy
11. mar 2012

@borocka tak to je o niecom inom......

mystery7
11. mar 2012

ahojky
Ja vas uz ani nestiham citat 😅
Tak som po 10 mesiacoch dostala mrchu ☹ musim si opat zvykat. Bola som z toho uplne znicena, krce ako svina.
Slavko ma prerezanu hornu jednotku vlavo. Konecne! 😉
@kosska3003 Aj Mirko ma 18 kg a vsetko oblecenie 104 mu je kratke na bruchu a aj rukavy. Musim ho nejako pomerat.
@kosska3003 @hoogy my sme tiez kupovali novu sedacku v kategorii 15-36kg. Vybrali sme podla testov kiddy cruiser fix pro (dufam, ze som nepoplietla nazov). Zatial vyzera byt ok.

hoogy
11. mar 2012

@mystery7 fu ha to je riadna chlapina 😉 ja som matkovi teraz zacala kupovat 104 som si aj myslela ze mu to bude neviem ake dlhe ale riflicky aj teplacky su mu tak akurat. tricka musim este odmerat.

kosska3003
11. mar 2012

@mystery7 no marika ma 100cm som ju teraz merala 3 dni dozadu mam na skrini meter tak niekedy aj sama povie ze sa chce merat a veci my mame problem s tym ze rukav je dlhy a trup kratky takze ma hole krize vonku pupok ale rukavy zahnute ja neviem ako to siju ma par veci ze rukav je v pohode zalezi od znacky

mystery7
11. mar 2012

kocky mate skusenost s tym, ze by ste mali zapal bez priznakov? Ja som bola na preventivke a brala mi ster. Potom mi volala sestricka, nech si dojdem pre recept, ze mam zapal. Nechapem to, ked nemam ziadne priznaky.