Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

hoogy
11. mar 2012

@mystery7 mne sa to uz tiez stalo.mam celkovo slabu imunitu tym padom malokedy mavam teplotu nic ma nebolelo. potom po dobrati liekov mi to pretestli a bolo to v pohode

mystery7
11. mar 2012

idem dat nejake foto na fb

hoogy
11. mar 2012

@kosska3003 ja som naposledy matka merala a mal 96 ale musi mat uz viac kedze 104 mu nemusim vyhrnat. mame meter u nasich tak snad sa mi podari 😝

kosska3003
11. mar 2012

@hoogy ho opri o stenu alebo o skrinu si poznac pokial je a odmeraj ja jej vzdy dam na hlavu knizku a merame ja to vidim na veciach ze rastie len vyradujem co jej je male a mm sa cuduje co stale kupujem nove 😀 😀

hoogy
11. mar 2012

@kosska3003 no ved taky ten stenovy meter mame u nasich 😀 tam naznacujeme odkedy maly vie stat. inak mame tu asi tri metre ale ani k jednemu sa nechce postavit

kosska3003
11. mar 2012

@hoogy jaj no tak ram si ho pomeras potom a preco nechce

hoogy
11. mar 2012

@kosska3003 ja neviem on je taky maly tvrdohlavec 😠 ktovie po kom to ma.

kosska3003
11. mar 2012

@hoogy no to tvrdohlava je aj Marika a nie a nie ju zlomit

baby neviem ktore sto to tu spominali ze co mate dievcata im olelujete cikulku malu teraz natieram sudokremom a nie a nie sa ho zbavit teraz som ju dokupalo tak som jej to riadne umyla aj tak jej tam ten sudokrem ostal este som jej to skusala vatovou tycinkou ale vrestala som myslela ze ked to olejom nebudem jej to na sucho drazdit ze to bude lepsie aky olej pouzivate aviril ci co

hoogy
11. mar 2012

@kosska3003 neviem co ti poradia baby ale keby si kupila taky olivovy olej v lekarni. ja som si takym robila masaz hradze. ale mozno je to blbost.

jamaat
11. mar 2012

@kosska3003 Klasický detský Aviril. Mala som aj olej z DM, aj z Kauflandu, ale ani jeden sa mi nezdal byť taký dobrý. Aviril je klzkejší, či čo.

kosska3003
11. mar 2012

@jamaat diky zajtra kupim aviril lebo som myslela ze ju dnes nenatrem a sama si pytala natret tak som jej natrela

dnes mi nespala tak uz je v postely takto skoro v postely to tu uz dlho nebolo 😀

luba142
11. mar 2012

@kosska3003
@jamaat jha nemam teraz doma olej ziadny, ale dala som jej na vatu trochu teloveho mlieka cim ju natieram a aj tak som jej to vytrela, ale nie na tycinku,len normalne na kusok vaty, votrela som tam to mlieko a vytrela jej to medzi pyskami. Ked bola babatko tak mi to ukazovali v porodnici este u KiKi, vtedy som tp s olejom tusim som mala Batole robievala

hoogy
11. mar 2012

@kosska3003 sa mas u nas este ide spievankovo a je jablko 😀

kosska3003
11. mar 2012

@hoogy no raz za cas sa mam ale asi aj pojdem ja skor spat lebo isto bude pred 7 budik ale mohla by pospat dlhsie alebo aspon celu noc a nepytat mlieko

hoogy
11. mar 2012

@kosska3003 matko nastastie uz nepyta,ale niekedy ma zle sny tak vykrikuje zo sna. ale ja tiez chodim skor spavat lebo ked spim cez den tak potom vecer neviem zaspat a rano sa zase neviem zobudit. a dnes aj mm prisiel uplne hotovy z tej skoly smyku.

kosska3003
11. mar 2012

@hoogy no moja sa zvycajne raz ale su aj noci ze sa nezobudi

hoogy
11. mar 2012

@kosska3003 mne sa matko do dvoch rokov budil a potom zrazu seklo.

kosska3003
11. mar 2012

@hoogy no mohlo by aj moju uz seknut konecne 😀 😀

hoogy
11. mar 2012

@kosska3003 😀 aspon nevyjdes z cviku z nocneho vstavania 😝

kosska3003
11. mar 2012

@hoogy no ale zas ku dvom sa mi stavat nebude chciet 😀

jamaat
11. mar 2012

@kosska3003
@luba142 Ja dám olej na kozmetický tampón a tak povytieram. Alebo ešte Monike som aj tak robievala, že som trošku naliala navrch na cikulku, ono to stieklo a už som to len poutierala.

kosska3003
11. mar 2012

@jamaat ja som myslela ze kupim zajtra aj tie tampony kozmeticke to je take makke a nedrazdi to tak myslim

mystery7
11. mar 2012

@kosska3003 ja vstavam ku dvom a je to super sranda 😅 hlavne ked posledne dni sa mi Slavki budi o 5 a dnes som mala vikendovy bonus o 4:40 😝

kosska3003
11. mar 2012

@mystery7 no a hadam nebudes v nedelu az o 5 vstavat 😀 😀 no ako to ti nezavidim mne mala tak skoro nevstava najskorsie vstava o pol 7

borocka
12. mar 2012

baby, patko ma novu spoluziacku v skolke 😲 😲 😲 ale ze aku 😝 teda skor jej mamnu 🤐 som ich stretla v satni a som si v duchu zanadavala, ze zasa dieta co nie je z halice. a v triede mi ucitelka hovori ze ju museli zobrat, lebo jej mama chodi k nim do skoly, je 9tacka!!!!!!!!!!! 😲 😲 😲 🙄
a pritom ako odbre a slusne vyzerala, obe pekne oblecene, ciste, ziadne ciganky.
a ona vam otehotnela v 12tich rokoch!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ze otec malej je o rok starsi !!!!

to ja ked som mala 12,tak som dostala prvu menstruciu a to bola najvacsia tragedia!! a ked ma ucitel na biole vyvolal z reprodukcnej sustavy, tak som sa este tyzden cervenala.
tu ani nevies ci mas plakat,alebo sa smiat

jamaat
12. mar 2012

@borocka Slúži jej ku cti, ak sa o dieťa riadne stará. Kriste, veď dieťa má dieťa. Ešte keď 15-ročná, to sa nejak dá. Ale 12?? Uff!

borocka
12. mar 2012

@jamaat mne sa neda ani 15rocna 🤐 a vraj ja som mlada maminka 😀 😀 ved oproti nej som dochodkyna 😖

hoogy
12. mar 2012

@borocka tak niekedy sa stane....ber to tak ze to nie je len jej vina ale aj vina rodicov.ale aspon sa o dieta stara.

sssimi
12. mar 2012

Ahojte babule
@hoogy
@kosska3003 Baby tak ja sa už od stredy veľmi nevyspím. V podstate už od zajtrajšej noci. Už budem pekne stresovať. V stredu idem na vyvolávačku 😀. Mám prísť ráno, doktorka to chce rozvŕtať, potom sa pôjdem porechádzať a môžeme ísť na to 😅.

@borocka V 12tich? Ty brďo a ja sa hanbím za vek, v ktorom som ja začala pohlavne žiť 😕 A to som mala podstatne viac....

hoogy
12. mar 2012

@sssimi super budeme na teba velice mysliet. drzte sa obe a nech vam to dobre dopadne 😉