• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
@hoogy tiez na ebay, od tej istej co sukne, ale toto su dlhe pyzama...to tu jamaat raz dala link a sa mi pacili...
4. apr 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka aha tak nic :slight_smile:
4. apr 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoogy ja som to chcela klarke na buducu jesen, aby mala do skolky a to na 5 rokov bude tak akurat magduske, to druhe som chcela na 6 rokov, to neprislo...
4. apr 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sirinka jaj jasne. aj magduska ti ide do skolky v septembri ci ti ju nezobrali? mne matko nebude spavat v skolke takze toto nemusim riesit.
4. apr 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoogy no to este neviem...do 15 aprila maju cas
4. apr 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka jaj tak drzim palce.
4. apr 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. apr 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka Dobré foto na tej trampolíne :grinning: ....Idem ju aj ja hneď fčuľ objednať. Len zase keď uvidím všetky tie farby, nebudem sa vedieť rozhodnúť :slight_smile:
4. apr 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
taaak...dnesny vecer zakonceny bonbonikom...klarka ma cez celo velku hrcu, lebo obycajne smykanie na smykalke je nuda...treba sa po nej spustat na motorke-odrazadle...a pre istotu rovno pred stromom...
4. apr 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka Adrenalínové športy od mala :slight_smile:
4. apr 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka och co tie deti nevymyslia...
4. apr 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat
@hoogy no jedneho by to nenapadlo...hadam si to aspon na dlho zapamata....
4. apr 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoogy
@sirinka tak poznam tie motorky a auticka na beterky, ze to ide pomaly a hlavne to robi taky baterkovsky zvuk. ale toto nie. riadne to vrci ako mensie terenne auto. chrapci to. takze urcite sa tankuje a nie su v tom baterky.

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: inak dnes sme si boli pre vysledky. patko ma vsetko v norme :grinning: :grinning: takze teploty........no asi po nich tak tuzil ze si ich privolal, psycho-efekt :grinning: :grinning: :grinning: uz naozaj mi ostava len sa smiat.
jedine co mu vybehlo su imunoglobuliny na alergie, vraj dost vyrazne. takze po sviatkoch to zacnem riesit a som zvedava :confounded:
5. apr 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka nie nie, toto nie je ta detska motorka na baterky...
predsa len to ma benzinovy motor...
http://www.minibike-shop.sk/minicross-ds67-cernazelena-p-36.html
5. apr 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky prajem vam krasne sviatky. my poobede ideme k nasim tak sa tesime na rodine sviatky.
6. apr 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blbe peciatky na vajcia...samozrejme vsetko je od farby len vajcia nie...obycajne fixky lepsie posluzia
6. apr 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj ja prajem krasne sviatky :slight_smile: u nas sa uprsane rano vycasilo, snad poobede vybehneme na prechadzku
Varim a varim, mm zabava deti. Mirko berie Slavkovi vsetko z ruk a ten potom place. Taka rodinna idylka :wink:
6. apr 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka Optimistický sviatočný pozdrav :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat jaaaj no...ja viem, ze velka noc je pre krestanov najvacsi sviatok, ale kedze my nie sme, ja to tak nevnimam, len som chcela nejaku aktivitu s deckami a len co nervy som si narobila... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. apr 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka Hehe, tiež beriem Veľkú noc len ako dni voľna. Maľovanie vajíčok som tohto roku ešte nezaviedla v predtuche, že by bolo z toho viac nervov ako radosti :slight_smile: ....Ale budúci rok už hádam niečo urobíme. Síce to ešte nebude maľovanie farebným voskom, ako som zvykla robiť, ale teraz je toľko vajíčkových možností...musela som v obchode odolávať.
6. apr 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas je velka noc len o tom ze dojde cela rodina ku nam a mne zas budu vlasy stat dupkom ked sa mi natlaci do domu 7 deti ja sa idem asi odstahovat na vikend :grinning: :grinning:
ja mam aj vyhodu ze nevarim nepecim nic vsetko robi mama alebo svokra a ja uz na hotove idem aj vcera som zistila ze ja som ani vajca nekupila cokoladove ale nasla som 6 kinderiek tak hadam to bude stacit :grinning: :grinning:
6. apr 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003 tak to my zas mame tak, ze chodime v nedelu k nasim a pondelok svokre, takze tiaz nevarim a nepecem a ani nijake sladkosti nekupujem, kedze nase baby su jedine deti v rodine blizkej a Kiku zatial sibat chalani nechodia :grinning:
6. apr 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 no ved ja ratam ze dojdu len tak 4ja dvaja synovci krsna a sused to je vsetko
6. apr 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja idem práve upiecť koláč, zajtra ešte urobím tortu, nech to má trošku slávnostnejšiu atmosféru :slight_smile: Ale ani výzdobu nemáme žiadnu veľkonočnú, úplne som to začala flákať. K nám nechodí nikto, my tiež nechodíme a pred kupačmi sa zatajujeme.
6. apr 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale keď tak rozmýšľam, Emke by sa určite vajíčka páčili, tak asi vytiahnem nejaké staré zásoby :slight_smile:

A včera sme boli na kontrole u detskej lekárky, tak potvrdila, že moč je úplne v poriadku. No ale keď už sme začali s atb, tak vraj ich máme dobrať. Hneď jej urobila aj 3-ročnú prehliadku. Emka meria 100,5cm a váži 15kg. Musím ju ešte doma pomerať, nech to skontrolujem :slight_smile:
6. apr 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat ja budem davat len do cibulovych supiek vajicka varit a potom ich polepim nalepkami :slight_smile:
6. apr 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zafarbila vajicka farbami z kauflandu. Kupila som take metalicke :wink: :sweat_smile: a zajtra chcem aj s Mirkom skusit farbit. Dame na par vajicok gumicky a uvarime v cibulovych supkach. Potom s fixkami. Uvidime ako nam to pojde-vajicok mam nakupenych kopec.
Ja uz mam inac vsetko nachystane. Kolac upeceny, salat a syrcek urobeny, vajicka namalovane :slight_smile:
Dnes sa chlapci prvykrat kupali spolu vo vani. Dlho sme to odkladali koli Mirkovi. Bali sme sa, co zas bude robit Slavkovi :rolling_eyes: a nakoniec supeeeeer :grinning: Slavko sa najprv vyreval, lebo on je zvyknuty len na kupanie. Mirko ho tam pekne zabavil a hned ho naucil spliechat vodu.
7. apr 2012 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
chybicka.........chcela som napisat, ze Slavko je zvyknuty len a sprchovanie :frowning2:
7. apr 2012 o 00:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej tu sa ale sviatkuje :wink:
7. apr 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok